نویسنده: نادر عبدی
2023-12-18

چطور پست های پیشنهادی اینستاگرام را در فیدمان غیرفعال کنیم؟

اینستاگرام روز به روز آپدیت های جدیدی می دهد که هدف اصلی تمام آنها هم بیشتر دیده شدن پست های مختلف است. در گذشته هنگامی که اینستاگرام را باز می کردید در محیط فید یا همان بخش خانه اینستاگرام فقط پست هایی که فالووینگ های شما منتشر کرده بودند را مشاهده می کردید. اما اگر […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

اینستاگرام روز به روز آپدیت های جدیدی می دهد که هدف اصلی تمام آنها هم بیشتر دیده شدن پست های مختلف است. در گذشته هنگامی که اینستاگرام را باز می کردید در محیط فید یا همان بخش خانه اینستاگرام فقط پست هایی که فالووینگ های شما منتشر کرده بودند را مشاهده می کردید. اما اگر دقت کرده باشید چند وقتی است که در فید اینستاگرام هم مانند اکسپلور پست های پیشنهادی را مشاهده می کنید که پیج های منتشر کننده این پست ها را فالو نکرده اید. اگر این موضوع برای شما ناخوشایند است و به دنبال پاسخ این سوال که چطور پست های پیشنهادی اینستاگرام را در فیدمان غیرفعال کنیم هستید، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

خرید فالوور اینستاگرام

نحوه غیرفعال کردن پست های پیشنهادی در فید اینستاگرام

اینستاگرام همیشه به دنبال ارائه بهترین خدمات است و این کار در صورتی انجام می پذیرد که با جزئیات سلیقه شما بیشتر آشنا باشد. در واقع الگوریتم اینستاگرام با توجه به پست هایی که بیشتر در اکسپلور مشاهده می کنید و میزان زمانی که روی هر ویدیو صبر می کنید و آن را تماشا می کنید، می تواند پست های مورد علاقه شما را تشخیص دهد. 

حال برای اینکه تشخیص بهتری از سلیقه شما داشته باشد این موضوع را به فید اینستاگرام هم منتقل کرده بود، اما خب شاید موضوع آزاردهنده ای باشد. حتی با اینکه این پست های پیشنهادی پس از اتمام پست های فالووینگ های شما نمایش داده می شوند، باز هم عده ای علاقه دارند که آنها را حذف کنند.

برای غیرفعال کردن پست های پیشنهادی در فید اینستاگرام کار سختی ندارید و می توانید از 2 روش بسیار آسان استفاده کنید. در ادامه به بررسی این 2 راهکار می پردازیم.

آموزش غیرفعال کردن پست های پیشنهادی فید اینستا

به تعویق انداختن پست‌های پیشنهادی در اینستاگرام

اولین راهکار برای اکسپلور هم کاربرد دارد و احتمالا با آن آشنا باشید. شما هر پستی که در اکسپلور و یا فید اینستاگرام دیدید و آن را دوست نداشتید می توانید با فعال کردن گزینه «Not Interested»، از شر آن و حتی پست های مشابه آن خلاص شوید.

برای این کار کافی است سه نقطه بالای پست مورد نظر را انتخاب کنید و از گزینه هایی که به شما نمایش داده می شود گزینه «Not Interested» را انتخاب کنید.

حالا اینستاگرام پست مورد نظر را مخفی می کند و یک دستور با گزینه ای برای به تعویق انداختن مشاهده پست های پیشنهادی به مدت 30 روز به شما نمایش می دهد. روی «Snooze all suggested posts in feed for 30 days» ضربه بزنید تا پست‌های پیشنهادی به مدت یک ماه پنهان شوند.

آموزش پنهان کردن پست های پیشنهادی در فید اینستاگرام

در حال حاضر این امکان برای شما فراهم نیست تا بتوانید پست های پیشنهادی فید اینستاگرام را غیرفعال کنید، اما می توانید با راه حلی که در سال جاری معرفی شد می توانید انتخاب کنید که آنها را ببینید یا خیر. این راه‌حل، شامل راه اندازی و جابه جایی به فیدهای «Following» یا «Favorite» است.

با توجه به این موضوع که پست های فید به طور ویژه بر روی پست های فالووینگ های شما متمرکز شده اند، شما با این روش دیگر پست های پیشنهادی را نخواهید دید.

برای انجام این کار کافیست مراحل زیر را طی کنید:

  • وارد برنامه اینستاگرام و محیط فید شوید.
فید اینستاگرام
  • روی لوگوی اینستاگرام (Instagram) در بالای صفحه سمت چپ بزنید.
فید فالووینگ اینستاگرام
  • از بین گزینه های نمایش داده شده «Following» یا «Favorites» را انتخاب کنید تا پست های مورد نظرتان را مشاهده کنید.
فید علاقه‌مندی های اینستاگرام

کلام آخر

احتمالا برای شما هم سوال پیش آمده که چرا در ادامه پست های فضای فید یا هوم اینستاگرام، پست هایی نمایش داده می شود که پیج آنها را اصلا فالو نکرده اید. اگر شما هم از این موضوع ناراضی هستید و قصد غیرفعال کردن این ویژگی اینستاگرام را دارید می توانید 2 روش عالی و سریع برای غیرفعال کردن این پست های پیشنهادی را در این مطلب مطالعه کنید.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!