نویسنده: javid
2024-05-08

چجوری کاری کنیم تا استوری اینستاگرام دیگران را نبینیم؟

چجوری استوری دیگران را میوت کنیم؟ آیا می توان کاری کرد استوری دیگران برای ما نمایش داده نشود؟ احتمالا شما هم افرادی از دوستان و آشنایان خود در بین فالووینگ هایتان وجود دارند که دوست ندارید استوری آنها را مشاهده کنید، اما از آنطرف هم نمی خواهید که آنها را آنفالو کنید. راهی برای شما […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

چجوری استوری دیگران را میوت کنیم؟ آیا می توان کاری کرد استوری دیگران برای ما نمایش داده نشود؟ احتمالا شما هم افرادی از دوستان و آشنایان خود در بین فالووینگ هایتان وجود دارند که دوست ندارید استوری آنها را مشاهده کنید، اما از آنطرف هم نمی خواهید که آنها را آنفالو کنید. راهی برای شما وجود دارد که بدون آنفالو کردن طرف مقابل، استوری های آن شخص را مشاهده نکنید. در واقع اینستاگرام قابلیتی را برای کاربران قرار داده است تا بتوانند استوری و پست های دیگران را Mute کنند. با این قابلیت دیگر استوری افراد مورد نظر شما برایتان نمایش داده نمی شود. در این مطلب قصد داریم نحوه میوت کردن استوری اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.

خرید فالوور اینستاگرام

میوت اینستاگرام چیست؟

اگر می خواهید استوری، پست و یا نوت های یک شخص را در اینستاگرام مشاهده نکنید می توانید از قابلیت میوت اینستاگرام استفاده کنید. این قابلیت باعث می شود که اینستاگرام، محتوای شخص مورد نظر شما را در آخرین اولویت قرار دهد و تقریبا برای شما هیچگاه نمایش ندهد.

نحوه mute استوری در اینستاگرام

لغت Mute به معنی بی صدا کردن است و شما با استفاده از این قابلیت در اینستاگرام می توانید استوری یا پست های اینستاگرامی یک شخص را برای خود بی صدا کنید. در واقع اینستاگرام متوجه می شود که شما محتوای آن فرد برای شما مناسب نیست و دیگر آن را به شما نشان نمی دهد. اگر به دنبال آموزش میوت اینستاگرام هستید با ما در ادامه همراه باشید.

عدم نمایش پست و استوری دیگران با قابلیت میوت

1. ابتدا نام کاربری شخص مورد نظر خود را جستجو کنید.

2. وارد پروفایل شخص مورد نظر شوید.

3. قبل از هر چیز اگر شخص مورد نظر را فالو نکرده اید، باید فالو کنید. پس از فالو کردن طرف مقابل، فلش کوچکی را در کنار دکمه Following خاکستری رنگ او مشاهده می کنید. روی فلش نامبرده شده ضرربه بزنید.

4. از منوی باز شده دکمه Mute را مشاهده می کنید، روی آن ضربه بزنید.

5. منویی برای شما ظاهر می شود که شامل 3 گزینه‌ی Posts، Stories، Notes می شود. هر کدام از موارد را که می خواهید می توانید میوت کنید تا برای شما نمایش داده نشود.

نکته: توجه داشته باشید که با میوت استوری اینستاگرام یک شخص، استوری آن شخص با دایره خاکستری رنگ به انتهای صف استوری های فالووینگ های شما منتقل می شود. در واقع پس از میوت پست و استوری کاربران، فقط در صورتی می توانید محتوای آنها را مشاهده کنید که وارد پروفایل آنها شوید.

از کجا بفهمیم در اینستاگرام میوت شدیم؟

گاهی اوقات متوجه می شوید شخص خاصی که همیشه استوری های شما را مشاهده می کرده است، چند باری می شود که استوری شما را ندیده است. در واقع نمی توان صد در صد گفت که آن شخص شما را میوت کرده است، اما چون راهکار مشخصی برای فهمیدن میوت شدن توسط دیگران وجود ندارد می توان این استدلال را داشت. بنابراین فقط از طریق بررسی بازدیدهای استوری می توانید متوجه شوید که چه کسی شما را میوت کرده است.

چگونه در اینستاگرام unmute کنیم؟

گاهی ممکن است فردی را به اشتباه میوت کرده باشید و یا از میوت کردن پیج یک شخص پشیمان شده باشید. در این صورت باید فرد مورد نظر را Unmute کنید تا پست و استوری های آن فرد برای شما نمایش داده شود. برای آنمیوت کردن یک فرد در اینستاگرام باید مراحل زیر را طی کنید:

1. نام کاربری شخصی که قبلا میوت کرده اید را جستجو کنید و وارد پروفایل آن شوید.

2. روی فلش کنار دکمه فالووینگ ضربه بزنید تا منو برای شما باز شود.

3. از منوی باز شده دکمه Mute را انتخاب کنید.

4. از منوی ظاهر شده گزینه هایی که فعال کرده اید را می توانید غیرفعال کنید.

چگونه می توانم لیست کسانی که mute کرده ام را ببینم؟

اگر افراد زیادی را میوت کرده باشید و بخواهید یک نفر را از بین آنها آنمیوت کنید، احتمالا به لیست کسانی که Mute کرده اید احتیاج پیدا می کنید. برای مشاهده لیست افرادی که میوت کرده اید می توانید از مسیر زیر اقدام کنید:

1. ابتدا وارد بخش پروفایل پیج خود شوید و از قسمت بالا سمت راست، روی علامت 3 خط ضربه بزنید.

2. هنگامی که وارد بخش تنظیمات شدید، صفحه را اسکرول کنید تا گزینه Muted accounts را مشاهده کنید. در این صفحه می توانید افرادی را که میوت کرده اید مشاهده کنید.

نتیجه گیری

چجوری کاری کنیم که استوری دیگران را نبینیم؟ اگر می خواهید استوری یا پست و یا یادداشت های برخی از اشخاص را در اینستاگرام مشاهده نکنید، می توانید اکانت آنها را میوت کنید. در این مطلب سعی کردیم راه حل این مسئله را آموزش دهیم.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!