نویسنده: javid
2024-03-07

چجوری بفهمیم چه کسانی از استوری اینستاگرام ما اسکرین‌ شات گرفته اند؟

اینستاگرام یکی از محبوب ترین پلتفرم های فضای مجازی در زندگی ماست که توانسته میلیون ها نفر را به خود جذب کند. در این برنامه که روزانه میلیون ها عکس و فیلم منتشر می شود، افرادی عکس های شخصی خود را منتشر می کنند. شاید این ذهنیت را داشته باشید که ممکن است افرادی از […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

اینستاگرام یکی از محبوب ترین پلتفرم های فضای مجازی در زندگی ماست که توانسته میلیون ها نفر را به خود جذب کند. در این برنامه که روزانه میلیون ها عکس و فیلم منتشر می شود، افرادی عکس های شخصی خود را منتشر می کنند. شاید این ذهنیت را داشته باشید که ممکن است افرادی از استوری ها و عکس های شما، اسکرین شات بگیرند، در حالی که شما موافق این موضوع نیستید. به همین دلیل هم این سوال برای شما پیش می آید که چطور بفهمیم چه کسانی از استوری اینستاگرام ما اسکرین شات گرفته اند؟ در این مطلب به این سوال پاسخ کاملی خواهیم داد.

خرید فالوور اینستاگرام

آیا با گرفتن اسکرین شات از استوری، برای افراد پیامی ارسال می شود؟

شاید از این موضوع اطلاع داشته باشید و شاید اصلا این خبر را نشنیده باشید، اما در سال 2018 اینستاگرام قابلیتی را برای کاربران فراهم کرد که آنها بتوانند از گرفته شدن اسکرین شات از استوری ها مطلع شوند. اما این قابلیت فقط برای مدت کوتاهی فعال بود چون کاربران زیادی از این موضوع شکایت کردند و اعتراض خود را به اینستاگرام رساندند.

با این وجود باید بگوییم که در حال حاضر شما نمی توانید متوجه شوید که چه کسی از استوری شما اسکرین شات گرفته است.

آیا از استوری کلوزفرند اسکرین شات بگیریم، اعلانی ارسال می شود؟

در مورد این موضوع باید بگوییم که تفاوتی با استوری معمولی ندارد و شما می توانید از استوری های کلوزفرند هم اسکرین شات بگیرید بدون اینکه فرد مورد نظر از این موضوع مطلع شود. البته بعید نیست که این موضوع دستخوش تغییر شود و اینستاگرام حداقل برای استوری های کلوزفرند که فضای خصوصی تری دارند این قابلیت را فراهم کند.

در چه مواردی افراد از اسکرین شات گرفتن در اینستاگرام مطلع می شوند؟

اینستاگرام قابلیت ارسال اعلام برای افراد پس از اسکرین شات گرفتن را در یک مورد به کار گرفته است. اگر در چت با افراد و در قسمت دایرکت، عکسی را به شکل عکس های چند ثانیه ای یا تصاویر ناپدید شونده ارسال کنید و فرد مقابل از این عکس ارسال شده اسکرین شات بگیرد، در کنار عکس ارسال شده یک آیکون Loading را مشاهده می کنید. این آیکون نشانه گرفته شدن اسکرین شات از عکس های شماست.

برنامه فهمیدن اسکرین شات از استوری اینستا

همانطور که برای قابلیت های مختلفی که در اینستاگرام وجود ندارد، برنامه هایی ساخته شده است، شاید تصور کنید برای موضوع اسکرین شات از استوری هم برنامه ای وجود دارد. اما باید بگوییم که در حال حاضر هیچ برنامه ای برای اطلاع از اسکرین شات از استوری ساخته نشده است.

چرا اینستاگرام در مورد اسکرین‌شات‌های استوری به شما اطلاع نمی‌دهد؟

اینستاگرام شاید در حال حاضر محبوب ترین پلتفرم فضای مجازی در ایران و بسیاری از کشورهای دنیا باشد و قاعدتا اولویت آن، رضایت کاربران است. همانطور که گفتیم اینستاگرام این قابلیت را یک بار در سال 2018 امتحان کرد و نتیجه خوبی را مشاهده نکرد. به طور کلی می توان دلایلی مانند واکنش منفی کاربران، تعامل و محدودیت های منفی را برای عدم ایجاد این قابلیت بر شمرد.

کلام آخر

احتمالا بارها برای شما این موضوع پیش آمده که از استوری یک شخص خوشتان آمده و دوست داشتید که تصویر استوری شده را در گالری خود داشته باشید، اما به دلیل عدم وجود گزینه دانلود در استوری ها، مجبور می شوید که از استوری فرد مورد نظر اسکرین شات بگیرید. شاید دوست نداشته باشید که فرد مقابل از این موضوع اطلاعی داشته باشد و بداند که شما اسکرین شات گرفته اید. اما گاهی هم ممکن است که دوست نداشته باشید فردی از عکس خصوصی شما که استوری کرده اید اسکرین شات بگیرد و این سوال برایتان پیش می آید که چجوری بفهمیم چه کسانی از استوری اینستاگرام ما اسکرین شات گرفته است؟ در این مطلب سعی کردیم پاسخ کاملی به این پرسش دهیم.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!