چگونه از حساب اینستاگرام خارج شویم ؟

چگونه از حساب اینستاگرام خارج شویم

چگونه از حساب اینستاگرام خارج شویم ؟ یکی از سوالاتی است که برخی از کاربران در مورد آن بسیار دغدغه مند هستند. اینستاگرام یکی از برنامه های محبوب در جهان و حتی در کشورمان میباشد و مخاطب و کاربران زیادی را به خود جلب کرده و روزانه ورودی چشمگیری را برای خود ثبت کرده است اما در این بین افرادی میخواهند از اینستاگرام خارج شوند و یا حتی اکانت اینستاگرام خود را حذف و یا به صورت موقت پاک کنند.

ما پیشتر در مورد حذف اکانت اینستاگرام و دی اکتیو کردن اینستاگرا صحبت کرده ایم. اما بحث امروز ما در مورد خروج از اینستاگرام میباشد. منظور ما از خروج این است که چگونه از اکانت خود در برنامه ایبنستاگرام و یا از سایت اینستاگرام که قبل تر به آن اکانت ورود کرده ایم از آن خارج شویم. زمانی که شما مراحل پایین را انجام می دهید، هیچ اتفاقی برای اکانت شما نمی افتد. هیچ یک از کاربران شما متوجه نمی شود که شما از اینستاگرام خارج شده اید البته بستگی به این دارد که نمایش زمان را در اینستاگرام غیر فعال کرده باشید.

چگونه از اینستاگرام خارج شویم ؟

همانگونه که گفتیم منظورمان از خارج شدن از اینستاگرام این میباشد که از اکانت یا همان پیج مربوطه خارج شویم. برای این منظور باید سه حالت را در نظر بگیریم:
1. خارج شدن از اینستاگرام در اندرویید
2. آی او اس
3. سایت اینستاگرام
که این مورد هم میتواند شامل گوشی و هم کامپیوتر شما بشود.

مقاله پیشنهادی : دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی

خروج از اکانت اینستاگرام در اندروید

  1. وارد برنامه اینستاگرام شده و در صفحه باز شده که همان صفحه هوم میباشد آیکون پروفایل را لمس میکنیم تا وارد صفحه پروفایل اینستاگرام مان شویم.
وارد شدن به پروفایل اینیستا
  1. در صفحه پروفایل آیکون سه خط در بالا گوشه سمت راست صفحه را لمس کنید.
  1. در نیم صفحه باز شده آیکون چرخ دنده مانندی که با نوشته setting وجود دارد را لمس کنید.
ورود به تنظیمات پروفایل
  1. با لمس این گزینه وارد تنظیمات اکانت اینستاگرام خودمان میشویم که در این صفحه شما باید به پایین صفحه مراجعه کرده و گزینه لوگ اوت ” log out ” را انتخاب کنید.
خارج شدن از اکانت اینستاگرام

خروج از اکانت اینستاگرام در آی او اس

در آی او اس جدیدا آیکون های صفحه پروفایل به مانند آیکون های اندرویید تبدیل شده که در اینصوت به مانند آموزش بالا میتوانید از اینستاگرام خارج شوید اما اگر در گوشی شما آیکون های صفحه پروفایل تغییر نکرده به مانند مراحل زیر اقدام کنید.

  1. وارد اینستاگرام خود میشیوم و به صفحه پروفایل مراجعه میکنیم.
  2. در این صفحه آیکون چرخ دنده مانند را لمس کرده که در کادر بازشده باید گزینه ” log out ” را انتخاب کنیم.
ورود به تنظیمات پروفایل
خارج شدن از اکانت اینستاگرام

چگونه از سایت اینستاگرام خارج شویم

برای ورود به اینستاگرام از طریق سایت اینستاگرام قبل تر توصیح داده ایم اما برای خروج از اینستاگرام از سایت آن باید مراحل زیر را پیش بگیرید.

  1. وارد مرورگر خود در گوشی و یا کامپیوتر خود میشویم و آدرس سایت اینستاگرام را جستجو میکنیم.
ورود به سایت اینستاگرام
  1. در صفحه باز شده باید شما در قسمت بالای صفحه آیکون آدمک مانند را لمس کرده تا به صفحه پروفایل اکانت خود رفته باشید.
ورود به پروفایل در سایت اینستاگرام
  1. در این صفحه آیکون چرخ دنده که در کنار کادر edit profile قرار دارد را لمس و سپس در کادر باز شده log out را انتخاب میکنیم.
ورود به تنظیمات در سایت اینستاگرام
log out اکانت در سایت اینستا

جمع بندی

همانگونه که گفتیم ما در مورد نحوه ورود به اینستاگرام توضیح دادیم حال برخی از کاربران در مورد نحوه خروج از اینستاگرام سوالاتی داشتند که در این مقاله توضیح دادیم. چه بسا که چنین مواردی ساده و پیش پا افتاده هستند اما باز هم برای برخی از کاربران که شاید چنین مشکلاتی داشته باشند این مقاله را منتشر کردیم.

عضویت
اطلاع از
guest
4 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments