چگونه از اینستاگرام خارج شویم

خارج شدن از اینستاگرام

اینستاگرام یکی از برنامه های محبوب در جهان و حتی در کشورمان میباشد و مخاطب و کاربران زیادی را به خود جلب کرده و روزانه ورودی چشمگیری را برای خود ثبت کرده است اما در این بین افرادی میخواهند از اینستاگرام خارج شوند و یا حتی اکانت اینستاگرام خود را حذف و یا به صورت موقت پاک کنند.

ما پیشتر در مورد حذف اکانت اینستاگرام و دی اکتیو کردن اینستاگرام صحبت کرده ایم اما بحث امروز ما در مورد خروج از اینستاگرام میباشد منظور ما از خروج این است که چگونه از اکانت خود در برنامه ایبنستاگرام و یا از سایت اینستاگرام که قبل تر به آن اکانت ورود کرده ایم از آن خارج شویم.

چگونه از اینستاگرام خارج شویم ؟

همانگونه که گفتیم منظورمان از خارج شدن از اینستاگرام این میباشد که از اکانت یا همان پیج مربوطه خارج شویم برای این منظور باید سه حالت را در نظر بگیریم خارج شدن از اینستاگرام در اندرویید در آی او اس و سایت اینستاگرام که این مورد هم میتواند شامل گوشی و هم کامپیوتر شما بشود.

خارج شدن از اینستاگرام در اندرویید

1. وارد برنامه اینستاگرام شده و در صفحه باز شده که همان صفحه هوم میباشد آیکون پروفایل را لمس میکنیم تا وارد صفحه پروفایل اینستاگرام مان شویم.

2. در صفحه پروفایل آیکون سه خط در بالا گوشه صفحه را لمس کرده و در نیم صفحه باز شده آیکون چرخ دنده مانندی که با نوشته setting وجود دارد را لمس میکنیم.

3. با لمس این گزینه وارد تنظیمات اکانت اینستاگرام خودمان میشویم که در این صفحه شما باید به پایین صفحه مراجعه کرده و گزینه لوگ اوت ” log out ” را انتخاب میکنیم.

خارج شدن از اینستاگرام

 

 

خروج از اینستاگرام در آی او اس

در آی او اس جدیدا آیکون های صفحه پروفایل به مانند آیکون های اندرویید تبدیل شده که در اینصوت به مانند آموزش بالا میتوانید از اینستاگرام خارج شوید اما اگر در گوشی شما آیکون های صفحه پروفایل تغییر نکرده به مانند مراحل زیر اقدام کنید.

1. وارد اینستاگرام خود میشیوم و به صفحه پروفایل مراجعه میکنیم.

2. در این صفحه آیکون چرخ دنده مانند را لمس کرده که در کادر بازشده باید گزینه ” log out ” را انتخاب کنیم.

چگونه از سایت اینستاگرام خارج شویم

برای ورود به اینستاگرام از طریق سایت اینستاگرام قبل تر توصیح داده ایم اما برای خروج از اینستاگرام از سایت آن باید مراحل زیر را پیش بگیرید.

1. وارد مرورگر خود در گوشی و یا کامپیوتر خود میشویم و آدرس سایت اینستاگرام را جستجو میکنیم.

2. در صفحه باز شده باید شما در قسمت بالای صفحه آیکون آدمک مانند را لمس کرده تا به صفحه پروفایل اکانت خود رفته باشید.

3. در این صفحه آیکون چرخ دنده که در کنار کادر edit profile قرار دارد را لمس و سپس در کادر باز شده log out را انتخاب میکنیم.

جمع بندی

همانگونه که گفتیم ما در مورد نحوه ورود به اینستاگرام توضیح دادیم حال برخی از کاربران در مورد نحوه خروج از اینستاگرام سوالاتی داشتند که در این مقاله توضیح دادیم. چه بسا که چنین مواردی ساده و پیش پا افتاده هستند اما باز هم برای برخی از کاربران که شاید چنین مشکلاتی داشته باشند این مقاله را منتشر کردیم.

عضویت
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments