نویسنده: javid
2024-03-03

چگونه ریلز طولانی در اینستاگرام بگذاریم؟

چگونه ریلز طولانی در اینستاگرام بگذاریم؟ اینستاگرام در این سال ها به اصلی ترین پلتفرم فضای مجازی در ایران تبدیل شده و افراد زیادی علاوه بر سرگرمی به کسب درآمد از این برنامه می پردازند. یکی از قابلیت های محبوب چند ساله اخیر در اینستاگرام ریلز بوده است که شرکت متا سرمایه گذاری زیادی روی […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

چگونه ریلز طولانی در اینستاگرام بگذاریم؟ اینستاگرام در این سال ها به اصلی ترین پلتفرم فضای مجازی در ایران تبدیل شده و افراد زیادی علاوه بر سرگرمی به کسب درآمد از این برنامه می پردازند. یکی از قابلیت های محبوب چند ساله اخیر در اینستاگرام ریلز بوده است که شرکت متا سرمایه گذاری زیادی روی آن کرده است. در جدیدترین آپدیت های اینستاگرام شما توانایی آپلود ریلزهای طولانی هم خواهید داشت. ریلزها در ابتدا که به اینستاگرام اضافه شدند فقط 15 ثانیه بودند و کم کم به 90 ثانیه هم رسیدند. اما در حال حاضر امکان آپلود ویدیو با زمانی طولانی تر در قالب ریلز امکان پذیر است. اگر نمیدانید که چطور ریلز طولانی در اینستاگرام بگذاری این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

خرید فالوور اینستاگرام

اهمیت استفاده از ریلز طولانی در اینستاگرام

همانطور که گفتیم اینستاگرام یک زمینه عالی برای کسب درآمد را ایجاد کرده و شما هم برای فعالیت در این فاض باید از ابزارهایی که در اختیارتان قرار گرفته است استفاده کنید. یکی از امکاناتی که در اختیار کاربران اینستاگرام قرار گرفت و توانست تحول عظیمی در اینستاگرام به وجود بیاورد، ریلز اینستاگرام بود. در واقع از یک جایی به بعد تمام ویدیوها به ریلز تبدیل شدند و ریلز ها بیشتر از ویدیوهای معمولی دیده می شوند. در حال حاضر کمتر کسی به سراغ ویدیوهای اسلایدی سابق می رود و اکثرا سعی میکنند از ریلز اینستاگرام که بهای بیشتری به آن داده می شود استفاده کنند.

در ریلز اینستاگرام شما می توانید از قابلیت های ادیت ویدیو، افکت ها، صداها و … بهره مند شوید که هر کدام از این المان ها تاثیر زیادی در دیده شدن محتوای شما دارد.

چگونه در اینستاگرام ریلز طولانی بگذاریم؟

برای انتشار ویدیو به شکل ریلز اصلا کار سختی ندارید. وارد اینستاگرام شوید و از بخش انتشار پست، ویدیوی مورد نظرتان را انتخاب کنید. در این صورت خود به خود ویدیوی شما به ریلز تبدیل می شود و با توجه به مدت زمان ویدیویی که انتخاب کرده اید، مدت زمان ریلز هم تنظیم می شود. 

البته میتوانید از بخش Reels هم برای این کار اقدام کنید. در این بخش می توانید از افکت ها و قابلیت های ادیت ویدیو که بخش ریلز در اختیارتان قرار میدهد نیز استفاده کنید.

برای گذاشتن ریلز طولانی در اینستاگرام مراحل تصویری زیر را دنبال کنید:

مرحله اول:

مرحله دوم:

مرحله سوم:

مزایای گذاشتن ریلز طولانی در اینستاگرام

طولانی شدن مدت زمان ریلز اینستاگرام مزایایی داشت که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم.

امکان گذاشتن محتواهای آموزشی

شاید در گذشته که ریلزها فقط 15 ثانیه یا پس از آن 90 ثانیه زمان داشتند، امکان بارگذاری محتوای آموزشی در این بخش وجود نداشت. اما شما در حال حاضر می توانید آموزش های طولانی تری را در بخش ریلز بارگذاری کنید.

جذب مخاطب

ریلزها به خودی خود تاثیر بیشتری نسبت به سبک های دیگری بارگذاری محتوا در اینستاگرام دارند و احتمال افزایش ویوی شما را بالا میبرند. هر چقدر این ریلز طولانی تر و البته از همه مهمتر، خلاقانه و مفیدتر باشد، احتمال دیده شدن شما هم بالاتر می رود.

تنوع محتوای ریلزها

ابتدا در ریلزها بیشتر محتوای کوتاه طنز یا محتواهای مربوط به مد و استایل را مشاهده می کردیم که با ادیت های جذاب تولید می شدند. اما امروزه دیگر ریلز مختص این نوع محتواها نیست و تنوع محتوایی ریلزها بیشتر شده است.

جمع بندی

ریلز از قابلیت های جذاب و کاربردی این روزهای اینستاگرام است که شاید خیلی از افراد گمنام را یک شبه معروف کرد. اگر از کاربران قدیمی تر اینستاگرام باشید احتمالا قابلیت هایی مانند IGTV را یادتان هست که به هیچ عنوان موفق نبودند و پس از مدتی محو شدند. شاید یکی از دلایل عدم موفقیت آن نوع نمایش محتوا به صورت عرضی و کوچک بود که اینستاگرام این مشکل را در ریلزها تکرار نکرد و توانست به موفقیت برسد. مدت زمان ریلزها پس از موفقیت افزایش یافت و می توانید ریلزهای طولانی را بارگذاری کنید. در این مطلب به شما گفتیم که چگونه می توانید ریلز طولانی در اینستاگرام بگذارید.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!