نویسنده: نادر عبدی
2023-11-27

چطور در اینستاگرام مخفی بمانیم؟ (روش جدید)

چطور در اینستاگرام مخفی بمانیم؟ چطور آنلاین بودن خود در اینستاگرام را از دیگران مخفی کنیم؟ چراغ سبز رنگ کنار پروفایل نشان دهنده آنلاین بودن افراد در اینستاگرام است که شما می توانید آن را مخفی کنید تا دیگران نتوانند آنلاینی شما را تشخیص دهند. در این مطلب قصد داریم روش های جدید مخفی کردن […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

چطور در اینستاگرام مخفی بمانیم؟ چطور آنلاین بودن خود در اینستاگرام را از دیگران مخفی کنیم؟ چراغ سبز رنگ کنار پروفایل نشان دهنده آنلاین بودن افراد در اینستاگرام است که شما می توانید آن را مخفی کنید تا دیگران نتوانند آنلاینی شما را تشخیص دهند. در این مطلب قصد داریم روش های جدید مخفی کردن آنلاینی اینستاگرام را معرفی کنیم، بنابراین اگر به دنبال این کار هستید مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

خرید فالوور اینستاگرام

آنلاین بودن در اینستاگرام چطور مشخص میشود؟

قبل از هر چیز بهتر است بیان کنیم که چطور باید آنلاین بودن یک فرد در اینستاگرام را تشخیص دهیم. در ابتدای فعالیت اینستاگرام هنوز این قابلیت وجود نداشت و به مرور زمان با ایجاد یک دایره سبز رنگ در کنار اسامی در بخش دایرکت ها، آنلاین بودن یا نبود افراد مشخص شد. همچنین لست سین و یا مشاهده پیام ها در دایرکت هم به مرور زمان به این اپلیکیشن اضافه شد. حال باید بفهمیم که چطور باید این چراغ سبز رنگ را مخفی کنیم تا دیگران نتوانند از آنلاین بودنمان باخبر شوند.

چطور چراغ سبز دایرکت را مخفی کنیم؟

چگونه چراغ سبز اینستاگرام را خاموش کنیم؟

برای مخفی کردن آنلاین بودن یا همان خاموش کردن و پنهان کردن چراغ سبز اینستاگرام کار سختی پیش رو ندارید و فقط کافیست مراحل زیر را انجام دهید:

  • وارد اینستاگرام شوید و از قسمت سه خط بالای سمت راست وارد بخش Setting یا تنظیمات اینستا شوید.
تنظیمات اینستاگرام
  • اکنون از منوی تنظیمات ،گزینه Messages and story replies را لمس نمایید.
تنظیمات پیام و ریپلی اینستاگرام
  • در پنجره ظاهر شده گزینه Activity Status را انتخاب نمایید. این گزینه وضعیت آنلاین بودن کاربر را نمایش می دهد.
تنظیمات وضعیت آنلاین اینستاگرام
  • در مرحله بعد برای اینکه نمایش آنلاین بودن در اینستاگرام را مخفی کنیم باید گزینه Show Activity Status  را با کشیدن انگشت به سمت چپ غیر فعال کرد.
خاموش کردن وضعیت آنلاین اینستاگرام

نکته: همانطور که مشاهده میکنید وضعیت آنلاین بودن در اینستاگرام در حالت پیش فرض فعال است.

باید به این نکته توجه داشته باشید که پس از انجام این مراحل علاوه بر اینکه دیگر افراد نمی توانند وضعیت آنلاین بودن شما را ببینند، شما هم دیگر این توانایی را نخواهید داشت و چراغ سبز کنار اسامی فالوورها برای شما مخفی خواهد شد. 

چگونه آنلاین بودن در اینستاگرام را از یک نفر مخفی کنیم؟

در روش قبلی همانطور که دیدید وضعیت آنلاین بودن شما برای همه مخفی شد. اما گاهی اوقات ممکن است شما قصد داشته باشید که فقط یک شخص وضعیت آنلاین بودن شما را مشاهده نکند. در این صورت لازم است قابلیت restrict account اینستاگرام را برای او فعال نماییم.

restrict account چیست؟

restrict account  اینستاگرام در واقع محدودیت های متعددی را برای فالوور مورد نظر شما اعمال می کند و فقط به مخفی شدن وضعیت آنلاین محدود نخواهد شد. از جمله محدودیت های این قابلیت میتوان موارد زیر را نام برد:

  • غیرفعال کردن لست سین اینستاگرام 
  • کامنت های شخص مورد نظر زیر پست شما، فقط برای شما و آن شخص قابل مشاهده است.
  • پیام‌های فرد ریستریکت شده در قسمت requests ظاهر خواهد شد.
  • فرد ریستریکت شده متوجه نمی‌شود که شما پیامش را خوانده‌اید.
پنهان کردن وضعیت آنلاین برای یک نفر با قابلیت Restrict Account

کلام آخر

اینستاگرام به عنوان یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های امروزی شناخته می شود که هر روز قابلیت های جدیدی را به خود اضافه می کند. چند سال پیش بود که اینستاگرام بالاخره قابلیت مشاهده آنلاین بودن فالوورها را به برنامه اضافه کرد و تمام فالوورهایتان می توانستند از وضعیت لست سین شما مطلع شوند. اما ممکن است شما علاقه ای به این موضوع نداشته باشید و قصد دارید دیگر افراد نتوانند از وضعیت آنلاین بودن شما باخبر شوند، به همین دلیل باید بدانید که چطور در اینستاگرام مخفی بمانید. در این مقاله راه های پنهان کردن وضعیت آنلاین بودن اینستاگرام را بیان کردیم.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!