نویسنده: نادر عبدی
2024-01-22

چگونه از تمپلیت های آماده ریلز اینستاگرام استفاده کنیم؟

چگونه از تمپلیت های آماده ریلز اینستاگرام استفاده کنیم؟ اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین پلتفرم های فضای مجازی در دنیا محسوب می شود و در سالهای اخیر برای رقابت با پلتفرم تیک تاک، تصمیم گرفت قابلیت ریلز را به برنامه اضافه کند. پس از آگوست 202 که کشورهایی مانند آمریکا تصمیم ممنوعیت فعالیت […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

چگونه از تمپلیت های آماده ریلز اینستاگرام استفاده کنیم؟ اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین پلتفرم های فضای مجازی در دنیا محسوب می شود و در سالهای اخیر برای رقابت با پلتفرم تیک تاک، تصمیم گرفت قابلیت ریلز را به برنامه اضافه کند. پس از آگوست 202 که کشورهایی مانند آمریکا تصمیم ممنوعیت فعالیت تیک تاک و فیلتر آن گرفتند، اینستاگرام هم سریعا به فکر جایگزینی این برنامه برای مخاطبان این کشورها شد. ریلزهای اینستاگرام در این مدت نشان داده اند که می توانند تاثیر زیادی در رشد فالوورها داشته باشند. 

خرید فالوور اینستاگرام

برای استفاده از ریلزها و ادیت ویدیوها، خود برنامه اینستاگرام تمپلیت ها و قالب های آماده ای را در اختیار کاربران قرار داده است تا بتوانند بدون استفاده از هیچ برنامه دیگری، ویدیوهای جذابی استفاده کنند. در ادامه به شما آموزش میدهیم که چطور از تمپلیت های آماده ریلز اینستاگرام استفاده کنید.

تمپلیت ریلز اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام و کمپانی متا همیشه در تلاش بوده اند که کاربران این برنامه بی نیاز از هر برنامه دیگری باشند. با ساخت ریلز اینستاگرام خیلی از کاربران تیک تاک به اینستاگرام آمدند، اما باز هم کاربران اینستاگرام برای ادیت ویدیو به برنامه های دیگر نیاز داشتند و این موضوع آنها را آزار می داد. به همین دلیل هم اینستاگرام تمپلیت های آماده ای را برای ریلز خود به وجود آورد تا فقط با بارگذاری ویدیو و عکس ها در این قالب ها، یک ویدیوی ادیت شده و جذاب به شما تحویل داده شود.

این تمپلیت ها طبق موزیک هماهنگ شده اند و شما کافیست به تعداد مورد نیاز موزیک، عکس و ویدیو در قالب قرار دهید و یک ویدیوی جذاب تحویل بگیرید و به عنوان ریلز منتشر کنید. با این وجود کار شما برای تولید محتوا خیلی آسان می شود و دیگر نیازی به برنامه هایی مانند inshot برای ادیت ویدیو ندارید.

۲ روش استفاده از تمپلیت‌های ریلز اینستاگرام

برای استفاده از قالب های آماده ریلز اینستاگرام شما دو روش پیش روی خود دارید که می توانید از آنها استفاده کنید. در ادامه به آموزش این 2 روش می پردازیم.

روش اول برای استفاده از تمپلیت آماده ریلز اینستاگرام

  • در سمت راست پایین ریلز که برای آن قصد استفاده از تمپلیت را دارید، گزینه More Option را بزنید.
  • روی Use as Template ضربه بزنید.
استفاده از قالب ریلز اینستاگرام
  • روی Add Media در پایین ضربه بزنید و عکس و ویدیوهای مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر قصد تغییر موارد انتخابی را داشتید می توانید روی آنها ضربه زده و گزینه Replace Media را انتخاب کنید.
جایگزینی ویدیو قالب ریلز اینستاگرام
  • برای پیش‌نمایش و اشتراک‌گذاری ریلز‌، روی Next، در سمت راست پایین ضربه بزنید.
ادیت قالب ریلز اینستاگرام

نکته ای که باید در این روش بگوییم این است که در برخی از اکانت ها، در قسمت بالا و سمت چپ ریلزهایی که در ساخت آنها از تمپلیت اینستاگرام استفاده شده است، گزینه Use Template نمایش داده می شود.

روش دوم استفاده از تمپلیت ریلز اینستاگرام

  • روی آیکون ریلز در صفحۀ کاربری اینستاگرام خود ضربه بزنید.
  • روی آیکون دوربین در بالا سمت راست ضربه بزنید.
ریلز اینستاگرام
  • سپس روی برگۀ Templates بروید و از بین تمپلیت‌های نمایش‌داده‌شده، تمپلیت مورد نظر خود را انتخاب کنید.
تمپلیت ریلز اینستاگرام
  • در مرحلۀ بعد، روی Use Template ضربه بزنید؛ حالا می‌توانید تصاویر و ویدئوهای دلخواه خود را اضافه کنید.
مشاهده قالب های ریلز اینستاگرام

چطور تمپلیت ریلز اینستاگرام بسازیم؟

شما به جز استفاده از اینستاگرام راه های دیگری برای ادیت ویدیو ها و ساخت تمپلیت ریلز دارید. برنامه های مختلفی وجود دارند که به سادگی می توانید ویدیوها، عکس ها و موزیک مورد نظر خود را به آنها تحویل دهید و یک ریلز آماده انتشار دریافت کنید. البته کار کردن با این برنامه ها نسبت به تمپلیت های ساده اینستاگرام کمی سخت تر است.

برنامه های inshot و canva از معروف ترین برنامه هایی هستند که برای ادیت ویدیوهای ریلز اینستاگرام مورد استفاده قرار میگیرند و می توانند جایگزین مناسبی برای تمپلیت های اینستاگرام باشند. 

کلام آخر

در حال حاضر تجربه و آمار نشان می دهد که ریلزهای اینستاگرام تحول عظیمی در این برنامه ایجاد کرده اند و تقریبا افراد زیادی با فالوورهای کم توانسته اند فقط با ساخت یک ریلز جذاب، بازدیدهای میلیونی بگیرند. اگر شما هم نمیدانید چگونه از تمپلیت های آماده ریلز اینستاگرام استفاده کنید این مطلب را مطالعه کنید و با ساخت ریلزهای خلاقانه به افزایش فالوور خود کمک کنید.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!