نویسنده: شیرین تابانی
2022-05-18

مزایای افزایش فالوور با فالو و آنفالو + معرفی ابزار

افزایش فالوور با فالو و آنفالو چگونه است؟چگونه فالو و آنفالو کنیم که بلاک نشویم؟ در این مقاله مزایا و معایب فالو آنفالو و ابزار مناسب را توضیح دادیم.

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

با پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن استفاده از آن، امروزه کمتر کسی پیدا می‌شود که در اینستاگرام فعالیت نکند. به همین دلیل با ساده شدن راه‌های ارتباطی و گسترش شبکه‌های مجازی، چهره برخی کسب و کارها نیز تغییر کرده است و بسیاری از کسب و کارها برای جذب مشتری و بیشتر دیده شدن، به فضای مجازی روی آورده‌اند. یکی از راه‌های بیشتر دیده شدن و جذب مشتری در ابتدای فعالیت در اینستاگرام، افزایش فالوور است. از آنجایی که در ابتدای فعالیت در اینستاگرام، کسی شما را نمی‌شناسد، بنابراین برخی از افراد از روش‌های میان‌بر برای افزایش فالوور استفاده می‌کنند. یکی از این روش‌ها افزایش فالوور با فالو و آنفالو است. در ادامه قصد داریم روش افزایش فالوور اینستاگرام با تکنیک فالو و آنفالو، همچنین مزایا و معایب آن را به شما عزیزان توضیح دهیم. با ما همراه باشید.

خرید فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور با فالو و آنفالو

اگر از روزهای اول فعالیت اینستاگرام در این پلتفرم حضور داشته باشید، حتما به یاد دارید که تا زمانی که کسی از پتانسیل‌های این اپلیکیشن خبر نداشت، تعداد فالوور مفهومی بی معنی بود. پس از مدت کوتاهی با مطرح شدن ایده کسب درآمد از اینستاگرام، اغلب کاربران به فکر افزایش فالوور در اینستاگرام افتادند. اولین کسانی که ترفندهای مختلف افزایش بازدید و فالوور در اینستاگرام استفاده کردند، بلاگرهای لایف استایل بودند و بعد از آن‌ها، کسب و کارها اینستاگرامی به پلتفرم اضافه شدند. به همین خاطر به مرور روش‌های زیاد برای افزایش فالوور در اینستاگرام پیدا شدند که افزایش فالوور با فالو و آنفالو یکی از آن‌ها است. اما این روش قدیم چه کمکی به افزایش فالوور پیج اینستاگرامی می‌کند،

فالو و آنفالو چیست؟

روش فالو و آنفالو در اینستاگرام، یکی از تکنیک‌های رایگان و محبوب افزایش فالوور در اینستاگرام است. صاحبان کسب و کار و بلاگرها با استفاده از این روش، روزانه حداقل 100 فالوور برای پیج اینستاگرام خود جذب می‌کنند و هزینه تبلیغات خود را کاهش می‌دهند. اجرای این روش به اپلیکیشن و دانش خاصی نیاز ندارد و از این رو همه کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند. در روش افزایش فالوور با فالو و آنفالو همانطور که از اسمش پیداست، از طریق فالو کردن کاربران ناشناس و سپس آنفالو آن‌ها، فالوور جذب می‌کنید.

در این روش، فالوورها و یا فالووینگ‌های یک پیج خاص را به عنوان کاربران هدف انتخاب می‌کنید و شروع به فالو کردن آن‌ها می‌کنید. ممکن است پیج‌هایی که آن‌ها را فالو می‌کنید، پیج‌های بیزینسی و یا شخصی باشند. در مرحله بعدی از این تکنیک، پس از گذشت یک بازه زمانی چند روزه، پیج‌هایی که فالو کرده‌اید را آنفالو می‌کنید و این چرخه ادامه دارد… .

حتما برای شما این سوال پیش آمده است که روش فالو و آنفالو چگونه باعث افزایش فالوور پیج می‌شود؟ در این روش ارسال درخواست فالو برای پیج‌های مختلف شخصی و پابلیک به دیده شدن پیج شما کمک می‌کند. پس از دیده شدن پیج شما توسط کسانی که آن‌ها را فالو کرده‌اید، این افراد در صورتی که از محتواهای شما خوششان بیاید یا به کالا و خدمات شما نیاز داشته باشند، پیج شما را فالو می‌کنند و به این طریق فالوورهای شما افزایش می‌یابد. اما این روش با اینکه معمولاً رایگان است مزایا و معایب زیادی برای پیج شما دارد و در صورتی که قوانین اجرای این استراتژی را بلد نباشید، ممکن است صدمات جبران ناپذیری به پیج شما وارد کند.

بهترین راه جایگزین برای فالو و آنفالو

فالو و آنفالو کردن جدا از اینکه بازدهی کمتری نسبت به روش‌های دیگر دارد، زمان زیادی از شما می‌گیرد و البته تا حدودی نیاز به تخصص دارد. بهترین روش جایگزین برای این کار، خرید فالوور اینستاگرام و تولید محتوای اصولی در کنار آن برای افزایش فالوورهای واقعی است.

با داشتن فالوورهای زیاد در پیج، بازدیدکنندگان جدید شما را به عنوان یک پیج معتبر خواهند شناخت و به فالو کردن پیجتان ترغیب خواهند شد. اگر صاحب کسب و کار اینستاگرامی باشید، این مسئله در برندینگ و افزایش فروش شما نیز تاثیر مثبتی خواهد داشت.

بهترین، ارزان‌ترین و متنوع‌ترین خدمات خرید فالوور اینستاگرام را از پنل شبکه‌های اجتماعی اینبو بخواهید!

مزایای افزایش فالوور با فالو و آنفالو:

مزایای افزایش فالوور با فالو آنفالو در اینستاگرام عبارتند از:

افزایش بازدید اینستاگرام با فالو آنفالو:

اگر تا به حال از فالو و آنفالو استفاده کرده باشید، حتما متوجه این موضوع شده‌اید که بازدید صفحه اینستاگرام شما افزایش یافته است. دلیل افزایش بازدید پیج شما این است که، با اجرای این روش و فالو کردن افراد مختلف، این کاربران از پروفایل شما بازدید می‌کنند تا زمینه کاری و محتوای پیج شما را بررسی کنند. از این رو استفاده از این تکنیک فالو آنفالو، در ابتدای شروع فعالیت شما در اینستاگرام، باعث می‌شود تا اینستاگرام سیگنال مثبت فعال بودن را از اکانت شما دریافت کند.

افزایش فالوور اینستاگرام:

همانطور که می‌دانید، افزایش بازدید پروفایل شما، به افزایش فالوور نیز منجر می‌شود. اما تنها با فالو کردن کاربران دیگر نباید انتظار داشته باشید که آن‌ها نیز پیج شما را فالو کنند. باید به یاد داشته باشد که هدف اصلی فالو و آنفالو، بیشتر دیده شدن پیج شما است نه جذب فالوور. برای اینکه بتوانید افرادی که به پروفایل شما نگاه می‌کنند را به فالوور فعال تبدیل کنید، بایستی در قدم اول محتوای جالب کاربردی تولید کنید. اگر صاحب یک پیج هستید ولی ایده خاصی برای تولید محتوا ندارید، در سر مقالات زیر به شما یاد می‌دهیم که چگونه با تولید محتوا فالوورهای خود را افزایش دهید.

حتما بخوانید: نحوه تولید محتوا در اینستاگرام برای افزایش فالوور

معایب فالو و آنفالو چیست؟

معایب جذب فالوور با فالو و آنفالو عبارتند از:

اکشن بلاک و دیسیبل شدن پیج

همانطور که می‌دانید، اینستاگرام کاربرانی که رفتار غیرعادی داشته باشند، به عنوان ربات شناسایی کرده و فعالیت آن‌ها را محدود می‌کند. فالو و آنفالو کردن یکسره به طوری که در یک ساعت به بیش از 200 نفر درخواست فالو بفرستید، یک فعالیت اسپم از طرف اینستاگرام شناخته می‌شود و به همین خاطر ممکن است اینستاگرام شما را جریمه کند. اولین و ساده‌ترین جریمه اینستاگرام برای شما، اکشن بلاک است. در اکشن بلاک، اینستاگرام تنها یک فعالیت شما را محدود می‌کند و در این شرایط، تنها قابلیت فالو و آنفالو کردن کاربران برای شما محدود خواهد شد. اما در صورت ادامه این روند، ممکن است اینستاگرام پیج شما را دیسیبل کند.

کاهش تعامل و افزایش فالوور روح:

یکی دیگر از معایب افزایش فالوور با فالو آنفالو، این است که با این روش شما فالوور هدفمند جذب نمی‌کنید. به عبارتی، کاربران خود به دنبال شما نبوده‌اند و صرفا بخاطر اینکه شما آن‌ها را فالو کرده‌اید، به شما فالو بک داده‌اند. این فالوورها از پیج شما بازدید می‌کنند اما تعامل زیادی با پیج شما نخواهند داشت. فالوورهایی که از طریق فالو و آنفالو جذب می‌کنید، ممکن است پست‌های شما را لایک نکنند و تعامل پیج شما کاهش یابد، اما اگر دوست دارید این روش برای پیج شما بازده خوبی داشته باشد، بهتر است با استفاده از ترفندهای مختلف، این کاربران را به داشتن تعامل ترغیب کنید.

در مقاله زیر، روش‌های افزایش تعامل و زنده کردن فالوورهای روح قدیمی را به شما آموزش می‌دهیم .

بهتر است بخوانید: 18 ترفند موثر برای افزایش تعامل در اینستاگرام

چگونه فالو و آنفالو کنیم که بلاک نشویم؟

اینستاگرام همواره کاربران را به فعالیت در این پلتفرم تشویق می‌کند، اما در صورتی که کاربران قصد داشته باشند فعالیت‌های مخالف قانون اینستاگرام داشته باشند، آن‌ها را جریمه می‌کند. جریمه‌های اینستاگرام به صورت شادوبن، اکشن بلاک و دیسیبل کردن پیج برای کاربران متخلف است. از آنجایی که فالو و آنفالو کردن یک روش میانبر است، اینستاگرام از آن استقبال نمی‌کند و در صورتی که در مدت زمان مشخصی تعداد زیادی کاربر را فالو یا آنفالو کنید، شما را جریمه می‌کند. اما چاره چیست؟

قوانین اینستاگرام به کاربران اجازه می‌دهد تا تعداد مشخصی فالو یا آنفالو را در پلتفرم انجام دهند و برای اینکه حساب کاربری شما مسدود نشود، بایستی از قوانین پیروی کنید. طبق قوانین اعلام شده توسط اینستاگرام، کاربران مجاز هستند تا در طول 24 ساعت، تنها 70 نفر را آنفالو کنند. اما این قانون برای فالو کردن کاربران جدید کمی سختگیرانه‌تر است؛ اینستا به کاربران اجازه می‌دهد که در یک ساعت تنها 10 کاربر جدید فالو کنید. با این حساب، شما در طول روز قادر خواهید بود که تقریبا 200 پیج فالو کنید، اما مشکل اصلی اینجاست که اگر به یکباره این تعداد کاربر را فالو کنید، باز هم جریمه خواهید شد.

ربات فالو آنفالو اینستاگرام

همانطور که می‌دانید، ربات‌ها برای سرعت بخشیدن به امور ما به وجود آمده‌اند. ربات‌های اینستاگرامی هم دقیقا با همین روش، تمامی کارهای حوصله سر بر اینستاگرام را به جای ما انجام می‌دهند. امروزه برخی از ربات‌ها این قابلیت را برای کاربران فراهم کرده‌اند که بدون هیچ دردسری، عملیات فالو و آنفالو را انجام دهند. اما اگر تجربه استفاده از ربات‌ها را داشته باشید، حتما متوجه شده‌اید که سرعت کار ربات‌ها بیشتر از شما است و در عرض چند دقیقه چند صد نفر را فالو یا آنفالو می‌کنند. همانطور که قبلا توضیح دادیم، اینستاگرام از این طریق ربات‌ها را شناسایی کرده و پیجی که از آن‌ها استفاده می‌کند را جریمه می‌کند.

تیم اینبو با طراحی یک ربات هوشمند، این مشکل را حل کرده است. ربات افزایش فالوور اینستاگرام اینبو یک دستیار هوشمند است که چندین قابلیت برای افزایش فالوور در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد و یکی از آن‌ها فالو و آنفالو است. ربات اینبو با الگوریتم اینستاگرام سازگار است و بعد از نصب بر روی اینستاگرام کاربران، رفتار آن‌ها را تقلید می‌کند. ربات اینستاگرامی با استفاده از این دو روش، اکانت‌ها را کنترل کرده و کاربران هدف را فالو و آنفالو می‌کند. این قابلیت باعث می‌شود تا رفتار ربات، اسپم شناخته نشده و فعالیت اکانت نیز محدود نشود.

همین حالا ربات اینستاگرام اینبو را دانلود کنید و فالوورهاتون رو چندین برابر کنین!

نتیجه‌گیری

به انتهای مقاله آموزش افزایش فالوور با فالو و آنفالو در اینستاگرام رسیدیم. امیدواریم این مطلب مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشد. همانطور که در مقاله اشاره کردیم، این روش افزایش فالوور نسبت به روش‌های دیگر قدیمی‌تر است اما همچنان بیشتر از سایر روش‌ها کاربرد دارد. روش فالو آنفالو، همانطور که در توضیح دادیم مزایای زیادی برای پیج اینستاگرام شما دارد ولی ممکن است در صورتی که این روش را درست اجرا نکنید، به پیج شما آسیب بزند. به نظر شما کدام روش برای افزایش فالوور کاربردی‌تر است؟ فالو آنفالو یا تبلیغات؟ نظرات خود را در قسمت دیدگاه‌ها برای ما بنویسید.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!