نویسنده: علی محمدی
2022-05-29

افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام (رایگان و کاربردی)

روش های کاربردی و رایگان افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام کدامند؟ چگونه فالوور ایرانی جذب کنیم؟ جذب فالوور با هشتگ های ایرانی پربازدید با ربات اینبو چگونه است؟

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

حتماً شما هم دیده‌اید که در سال‌های اخیر بیزینس‌های مختلف برای توسعه کسب و کارشان شروع به فعالیت در اینستاگرام کرده‌اند. حتی شاید خود شما هم قصد درآمدزایی از اینستاگرام داشته باشید. اولین شرط کسب درآمد از این راه، افزایش فالوور اینستاگرام است. اگر در پیج خود مخاطبی نداشته باشید، عملاً سودی از آن نخواهید برد؛ چرا که درآمدزایی شما از این شبکه اجتماعی وابسته به استفاده مخاطبان از محصولات یا خدماتی است که در پیجتان عرضه می‌کنید.

خرید فالوور اینستاگرام

راهنمای مطالعه

  1. راه میانبر برای افزایش فالوور ایرانی
  2. افزایش فالوور ایرانی با ربات

اگر کمی به موضوع درآمدزایی از اینستاگرام و وابستگی آن به مخاطبان متمرکزتر شویم، خواهیم دید که کسب و کار شما وابسته به داشتن فالوورهای ایرانی است؛ چون اکثر کسب و کارهای اینستاگرامی که در ایران فعالیت می‌کنند، خدماتشان را در همین محدوده عرضه می‌کنند. در این مقاله بهترین و راحت‌ترین روش های افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام را یاد می‌گیرید!

قبل از شروع به افزایش فالوور ایرانی حتماً بخوانید!

اگر برای رسیدن به درآمدزایی از پیجتان برنامه کوتاه مدت دارید و می‌خواهید هرچه زودتر از این راه به سود برسید، صرفاً افزایش فالوور ایرانی کارساز نخواهد بود. شما از همین اول کار به تعداد زیادی فالوور نیاز دارید تا باعث معروف شدن پیجتان شوند و بازدیدکنندگان را قانع کنند که شما پیجی قابل اعتماد هستید. در غیر اینصورت پیشرفت پیجتان سال‌ها طول خواهد کشید.

بهترین خدمات خرید فالوور را از پنل شبکه‌های اجتماعی اینبو بخواهید!

چرا افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام مهم است؟

شاید با خود فکر کنید که اگر صرفاً تعداد فالوورهای پیجتان زیاد باشد، می‌توانید به درآمد خوبی برسید؛ اما باید بدانید که همیشه اینچنین نیست. با مثال زیر کاملاً متوجه این موضوع می‌شوید:

فرض کنید شما صاحب یک مغازه لباس فروشی هستید و قصد دارید برای کسب و کار خود یک پیج اینستاگرامی هم تاسیس کنید. اگر فالوورهایی که جذب می‌کنید، خارجی باشند یا حتی ایرانی‌هایی باشند که در خارج از ایران ساکن هستند، می‌توانید محصولات خود را به آن‌ها بفروشید؟ حتی اگر سرویس ارسال محصول هم داشته باشید، به احتمال زیاد در سطح کشور این کار را انجام خواهید داد و محصولاتتان را به خارج از کشور ارسال نخواهید کرد. پس ضروری است فالوورهایی که جذب می‌کنید، ایرانی باشند.

با توجه به مثال بالا می‌توانید بفهمید که افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام تا چه حد با اهمیت است؛ البته بیزینس‌هایی هستند که موقعیت مکانی محدودیتی برایشان ایجاد نمی‌کند، اما اکثر کسب و کارها با داشتن فالوور ایرانی به نتیجه بهتری می‌رسند. در ادامه بیشتر با مزایای افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام آشنا می‌شوید:

1. خرید محصولات یا استفاده از خدمات پیج

همانطور که متوجه شدید برای فروش محصولات یا خدماتی که در پیج عرضه می‌کنید، به فالوورهای ایرانی نیاز دارید. چرا که فالوورهای خارجی به دلیل فاصله‌ی زیادی که با شما دارند، عموماً نمی‌توانند محصولات شما را بخرند یا از خدمات شما استفاده کنند. فقط در برخی موارد محدود مثلاً فروش محصولات مجازی این امکان وجود دارد که فالوورهای خارجی از محصولات شما استفاده کنند که آن هم باید محدودیت‌های اعمال‌شده در نحوه پرداخت قیمت محصول را در نظر بگیرید. بنابر این برای فروش در اینستاگرام مجبور به افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام هستید.

2. به اشتراک گذاری محتوای شما و کمک به افزایش مخاطبان پیج

علاوه بر این که فالوورهای ایرانی خودشان می‌توانند از محصولات و خدمات شما استفاده کنند، مزیت‌های دیگری هم برای شما دارند. آن‌ها محتوای شما را بهتر از فالوورهای خارجی درک می‌کنند. بنابر این اگر محتوای شما از کیفیت لازم برخوردار باشد، احتمال این که فالوورهای ایرانی آن را با دوستانشان به اشتراک بگذارند، زیاد است؛ این موضوع باعث می‌شود پیج شما دائماً در حال پیشرفت باشد. به عبارتی داشتن فالوور ایرانی، خود باعث افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام می‌شود. این چرخه پیشرفت، دائماً درآمد شما از اینستاگرام را افزایش می‌دهد.

3. تعامل بیشتر و سازگاری با محتوای پیج

اینستاگرام همیشه به دنبال این است که تعاملات واقعی بین کاربرانش را افزایش دهد؛ به همین دلیل الگوریتم اینستا هر پیجی را مخاطبانش تعامل زیادی با محتوای پیج داشته باشند، سریعتر رشد می‌دهد؛ برای مثال پست‌هایش را برای کاربران بیشتری نمایش می‌دهد یا در صفحه اکسپلور قرار می‌دهد. به همین دلیل تعامل بیشتر، کلید اصلی پیشرفت در اینستاگرام است.

یکی از مواردی که در افزایش تعامل نقش دارد، این است که کاربران به خوبی محتوای پیج را درک کنند. از آنجایی که محتوای پیج‌های ایرانی، معمولاً به زبان فارسی است و همچنین درباره اتفاقات رخ داده در این ایران است، داشتن فالوورهای ایرانی می‌تواند تاثیر بسزایی در افزایش تعامل داشته باشد. پس هرچقدر در افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام موفق باشید، خواهید توانست پیشرفت خود را در اینستاگرام سریعتر کنید.

افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام با ربات اینبو

برای اینکه بتونین فالوورهای ایرانی خودتون رو افزایش بدین و فالوور واقعی و ایرانی جذب کنین اینبو یه ابزار عالیه. واسه خریدن ربات اینبو و شروع به جذب فالوور روی لینک زیر کلیک کنید:

افزایش فالوور در اینستاگرام روش‌های مختلفی دارد که کاربران بر اساس نیازها و اهداف پیجشان از آن‌ها استفاده می‌کنند. اما افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام چون باید به نحوی انجام شود که فالوورهای خارجی را جذب نکند، باید با روش متفاوتی صورت گیرد. از طرفی بسیاری از صاحبان کسب و کارها نمی‌توانند تمام وقت خود را برای پیشرفت پیجشان بگذارند. به همین دلیل به دنبال ابزاری هستند که این کار را به صورت اتوماتیک برایشان انجام دهد.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام ابزاری است که کارهای تکراری را که برای پیشرفت پیج اینستاگرام ضروری است، به صورت خودکار انجام دهد. ربات اینستاگرام اینبو قابلیت‌هایی دارد که برای افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام طراحی شده است. با استفاده از این قابلیت‌ها می‌توانید فالوورهایی جذب کنید که موقعیت مکانی‌شان نزدیک به شماست. این قابلیت‌ها عبارتند از:

1. هدف قرار دادن پیج‌های ایرانی

ربات اینبو این قابلیت را دارد که پیج‌هایی را به عنوان “پیج هدف” از شما دریافت کند تا کارهایی مثل فالو، آنفالو، لایک و … را روی مخاطبان این پیج‌ها انجام دهد. اگر پیج‌هایی که به عنوان “پیج هدف” به ربات معرفی می‌کنید، مخاطبان کاملاً ایرانی داشته باشند، می‌توانید فالوورهای ایرانی زیادی جذب کنید. برای مثال اگر در فروش گیم‌های ویدیویی فعالیت می‌کنید، می‌توانید پیج‌های ایرانی را که در این زمینه فعالیت می‌کنند، شناسایی کرده و به عنوان پیج هدف به ربات معرفی کنید.

با معرفی کردن پیج‌های ایرانی به عنوان پیج هدف، ربات با پیج شما، فالوورهای ایرانی این پیج‌ها را فالو خواهد کرد، پست‌هایشان را لایک خواهد کرد، برایشان کامنت خواهد گذاشت و…
وقتی این کاربران ایرانی متوجه تعامل شما در پیجشان شوند، پیجتان را چک خواهند کرد و اگر محتوای شما برایشان جذاب باشد، پیجتان را فالو خواهند کرد. به این ترتیب شما با هدف قرار دادن پیج‌های ایرانی گام بزرگی در مسیر افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام برخواهید داشت.

2. هدف قرار دادن هشتگ‌های ایرانی

یکی از استراتژی‌هایی که کاربران اینستاگرام برای افزایش فالوور پیجشان استفاده می‌کنند، فعالیت حول محور هشتگ‌هایی است که در زمینه کاری آن‌ها وجود دارد. قابلیت دیگر ربات اینبو برای افزایش مخاطب این است که می‌توانید هشتگ‌های مورد نظر خود را به آن معرفی کنید تا روی پست‌های منتشرشده با این هشتگ‌ها فعالیت کند.

کاری که برای افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام لازم است بکنید، این است که هشتگ‌های ایرانی مرتبط با زمینه کاری خود را به ربات معرفی کنید تا روی پست‌های منتشرشده با این هشتگ‌ها فعالیت‌هایی مثل لایک، کامنت و … انجام دهد. در این صورت منتشرکنندگان این پست‌ها با پیج شما آشنا شده و آن را چک خواهند کرد. اگر محتوای شما از کیفیت لازم برخوردار باشد، پیجتان را فالو خواهند کرد. به این ترتیب فالوورهای ایرانی پیج شما افزایش خواهند یافت.

نتیجه گیری

افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام یکی از مهم‌ترین مواردی است که کسب و کارهای اینستاگرامی برای درآمدزایی به آن نیاز دارند. در این مقاله به اهمیت داشتن فالوور ایرانی اشاره شد. همچنین بهترین روش افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام به صورت کامل آموزش داده شد.

منتظر نظراتتان هستیم!

اگر سوال یا ایده خاصی در رابطه با افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام دارید، مشتاقانه منتظر شنیدن آن هستیم. می‌توانید در بخش نظرات آن را با ما و سایر کاربران اینبو به اشتراک بگذارید.

از حسن توجه شما سپاسگزاریم!

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!