نویسنده: نادر عبدی
2023-07-09

افزایش فالوور Threads به صورت واقعی و رایگان

اگر اهل شبکه های اجتماعی باشید حتما نام شبکه اجتماعی Threads به گوش تان خورده است که زیرمجموعه اینستاگرام است. تیردز اینستاگرام رقیب جدی توئیتر است و به زودی به محبوبیت بالایی خواهد رسید. اگر کسب و کاری در فضای مجازی داشته باشید بعید است که قدرت شبکه های اجتماعی را دست کم گرفته باشید! […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

اگر اهل شبکه های اجتماعی باشید حتما نام شبکه اجتماعی Threads به گوش تان خورده است که زیرمجموعه اینستاگرام است. تیردز اینستاگرام رقیب جدی توئیتر است و به زودی به محبوبیت بالایی خواهد رسید. اگر کسب و کاری در فضای مجازی داشته باشید بعید است که قدرت شبکه های اجتماعی را دست کم گرفته باشید! Threads هم به زودی مخاطبان زیادی جذب خواهد کرد و برای کسب و کارهای آنلاین به شدت پر سود خواهد شد.
پس اگر دوست دارید از قافله جا نمانید از همین حالا باید به فکر بالا بردن فالوورهای تردز خود باشید. ما در این مقاله قصد داریم بهترین و ساده ترین روش های افزایش فالوور Threads اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. اگر به دنبال محبوبیت در این شبکه اجتماعی هستید حتما تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

خرید فالوور اینستاگرام

برنامه Threads اینستاگرام چیست؟

برنامه Threads چیزی شبیه به توئیتر است که توسط اینستاگرام ساخته شده است. در این شبکه اجتماعی می توانید تکست های حدود 500 کاراکتری را همراه با تصویر منتشر کنید. مدت زمان ویدیوها هم در این شبکه اجتماعی 5 دقیقه ای است. برنامه Threads برای رقابت با توئیتر توسط مارک زاکربرگ ساخته شده است. به گفته او فعلا در مراحل آزمایش قرار دارد اما عجیب است که در همین مدت زمان کوتاه حدود 50 میلیون کاربر جذب کرده است.

چرا اپلیکیشن Threads انقدر سریع معروف شد؟

اپلیکیشن Threads چطور معروف شد؟

دلیل اصلی معروفیت اپلیکیشن Threads متصل بودنش به اینستاگرام بود. نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن بسیار راحت انجام می شود. فقط کافی است بعد از ورود به این اپلیکیشن برای اولین بار اکانت اینستاگرام خود را به اکانت Threads متصل کنید. تقریبا کار تمام شده است چون تمام فالوورهای پیج اینستاگرام تان در اپلیکیشن Threads نمایش داده می شوند و سریع می توانید آن ها را فالو کنید.
دلیل بعدی معروفیت Threads این است که دقیقا شبیه به توئیتر است با این تفاوت که دسترسی آن خیلی سریع تر است. یعنی دیگر کاربران مجبور نیستند از توئیت های خود اسکرین شات بگیرند و در اینستاگرام منتشر کنند. در اپلیکیشن Threads در یک لحظه می توانید پست های خود را مشترکا در اکانت اینستاگرام تان یا در استوری منتشر کنید.

روش های جدید افزایش فالوور Threads در سال 2023

اگر دوست دارید در این شبکه اجتماعی محبوب شوید چندان کار سختی نیست! فقط کافی است از روش های افزایش فالوور تردز که در ادامه قصد دارم معرفی کنم استفاده کنید. روش های زیادی برای بالا بردن فالوورهای Threads وجود دارد اما در ادامه ساده ترین روش ها را به شما می گوییم تا بتوانید بهترین بازخورد را دریافت کنید.

بهترین روش های افزایش فالوور Threads

محتوای ترند و جذاب تولید کنید

بهترین روش برای جذب فالوور در تمام شبکه های اجتماعی تولید محتواست. محتوایی که برای مخاطبان زیادی جذابیت داشته باشد. در شبکه اجتماعی تردز هم تولید محتوا حرف اول را می زند. اگر دوست دارید به سرعت فالوورهای Threads خود را افزایش دهید فقط باید به فکر تولید محتوا باشید.
حالا چه محتوایی در تردز طرفدار بیشتری خواهد داشت و به شما در جذب فالوورهای زیاد کمک می کند؟ اخبار و حواشی داغ همیشه طرفدار زیادی خواهند داشت. سعی کنید اخبار ترند روز را دنبال کنید و در مورد آن ها تولید محتوا کنید. محتوایی تولید کنید که کاربران تان مجبور باشند آن را به اشتراک بگذارند. سعی کنید محتوایی تولید کنید که کامنت زیادی دریافت کند تا کاربران ترغیب شوند درباره آن صحبت کنند. به این ترتیب محتوای شما در یک جریان تعاملی قرار می گیرد و توسط کاربران زیادی در شبکه اجتماعی Threads دست به دست می شود.

چالش های جذاب برگزار کنید

یکی از بهترین روش های افزایش فالوور تردز استفاده از چالش ها است. خیلی از ادمین های پیج های اینستاگرامی این کار را برای جذب فالوور بیشتر، به خوبی انجام می دهند. تقریبا در تمام شبکه های اجتماعی استفاده از این روش برای افزایش فالوور پیج ها مرسوم است. اگر می خواهید از این روش برای افزایش فالوور پیج تردز خود استفاده کنید به این ترتیب باید عمل کنید. اول یک موضوع جذاب را برای چالش انتخاب کنید (مثلا پاسخ به یک سوال چالشی). بعد چالش خود را با کاربران پیج تان شروع کنید و سپس به بیشترین لایک یا کامنت که برای یک نفر گذاشته شده است جایزه ای در نظر بگیرید. این یک روش فوق العاده برای جذب شرکت کننده های بیشتر در چالش است و هرچقدر هم تعداد شرکت کننده ها بیشتر باشند، قطعا فالوورهای پیج تان بیشتر خواهد شد.

با پیج های مرتبط در تعامل باشید

اگر دنبال جذب فالوورهای هدفمند هستید باید با پیج های مرتبط به حوزه کاری خود در ارتباط باشید. حتی می توانید در تولید محتوا با هم همکاری داشته باشید. از پست مشترک گرفته تا گذاشتن چالش های جذاب! اگر دنبال فالوورهای واقعی هستید این یک روش خوب و رایگان برای شماست.
حتما نیاز نیست پیج رقبای خود را فالو کنید فقط کافیست پیج هایی که زمینه فعالیت شان مشابه شماست را زیر نظر داشته باشید و با آن ها در تعامل باشید. در این صورت خیلی راحت تر می توانید فالوورهای را به پیج Threads خود جذب کنید که علاقه مند به زمینه کاری شما هستند.

از اینستاگرام برای جذب فالوور Threads استفاده کنید.

استفاده از اینستاگرام برای جذب فالوور Threads

به طور خودکار زمانی که اکانت Threads خود را می سازید در پیج اینستاگرام تان دقیقا زیر اسم پیج تان اسم حساب کاربری Threads شما نمایش داده می شود و به راحتی کاربران می توانند وارد اکانت تردز شما شوند و فالوتون کنند. اما باز هم می توانید بیشتر از اینستاگرام برای جذب فالوور تردز استفاده کنید.
مثلا در استوری های اینستاگرام تان، پیج تردز خود را معرفی کنید و بگویید تازه کارتان را در تردز شروع کردید. یا پست های تردز خود را، در اینستاگرام تان استوری کنید. حتما یادتان باشد محتوایی در تردز منتشر کنید که در اینستاگرام منتشر نمی کنید! این کار به شدت باعث ترغیب کاربران می شود تا اکانت تردز شما را فالو کنند.

کامنت گذاشتن بهترین راه برای افزایش فالوور تردز

یکی از روش های عالی برای بالا بردن دنبال کنندگان در شبکه های اجتماعی کامنت گذاشتن یا به اصطلاح کامنت مارکتینگ است. با استفاده از این روش به سرعت می توانید فالوور های پیج Threads خود را افزایش دهید. البته برای این کار باید به سراغ پیج ها و پست های مرتبط به حوزه کاری خود بروید در غیر اینصورت نمی توانید فالوورهای مرتبط جذب کنید. اگر زیر پست های مرتبط کامنت های واقعی، معنی دار و گاهی هم فان بنویسید مطمئن باشید کاربران زیادی ترغیب می شوند تا وارد پیج تان شوند و شما را فالو کنند. حواستان باشد حتما پیج تردز خود را باز کنید تا هرکسی به راحتی بتواند شما را فالو کند.

خرید فالوور Threads؛ سریع ترین راه برای افزایش فالوور تردز

سریع ترین راه برای افزایش فالوور تردز

تا اینجا روش هایی که به شما معرفی کردیم برای جذب فالوور طبیعی و اورگانیک در تردز بود. همانطور که می دانید پروسه جذب فالوور به صورت اورگانیک گاهی وقت ها زمان بر است. یعنی شما نمی توانید سریع بازخورد بگیرید. بنابراین شما نباید وقت را از دست بدهید! یک روش سریع برای افزایش فالوور پیج تردز این است که فالوور خریداری کنید. خرید فالوور Threads از سایت اینبو هم اکنون در دسترس شماست. ما در سایت اینبو خدمات افزایش فالوور Threads را با کیفیت بالا و قیمت پایین به شما ارائه می کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد این خدمات به صفحه خرید فالوور Threads سایت ما مراجعه کنید.

جمع بندی و پایان

شبکه اجتماعی تردز تازه ابتدای کارش است و در آینده با چالش های بیشتری رو به رو خواهد بود. اما به نظر می رسد خیلی سریع به محبوبیت بالا برسد و کاربرانش هم از همین حالا به فکر بالا بردن فالوورهای پیج شان هستند. ما در این مقاله روش های ساده اما بسیار کاربردی برای افزایش فالوور Threads به شما معرفی کردیم. اگر دوست دارید سریع تر نتیجه بگیرید تولید محتوای جذاب به همراه خرید فالوور تردز در ابتدا پیشنهاد ماست. امیدواریم از این مقاله هم استفاده کرده باشید. اگر نظری در مورد این شبکه اجتماعی دارید حتما در قسمت کامنت ها برای ما بنویسید.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!