نویسنده: فاطمه بخشی
2021-08-31

151ایده+ 7 نکته طلایی انتخاب اسم برای پیج کاری!

ایده انتخاب اسم برای پیج کاری؛ اسمو پیجمو چی بذارم؟ 7 نکته‌ی مهم که هر پیج موفقی در انتخاب اسم رعایت می‌کند+151ایده برای اسم پیج کاری در انواع حوزه‌ها!

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

انتخاب اسم خاص برای پیج کاری در اینستاگرام یکی از فاکتورهای مهم برای توسعه‌ و رشد در دنیای بیزینس‌های اینستاگرامی است.

خرید فالوور اینستاگرام

انتخاب یک نام پیج مناسب می‌تواند تاثیر زیادی در رشد کسب و کار شما داشته باشد؛ بنابراین قبل از انتخاب اسم برای پیج، باید ابعاد مختلف آن را خوب بررسی کرد.

اما برای برگزیدن یک اسم خوب و مناسب برای پیج کاری در اینستاگرام چه نکاتی را باید در نظر داشت؟

ما در این مقاله همه‌ی آنچه را که شما برای انتخاب نام پیج خود نیاز دارید، ذکر کرده‌ایم. از نکات آموزشی انتخاب یا ساخت نام گرفته تا ایده‌هایی متنوع برای انواع کسب و کارهای مجازی.

اگر در آستانه‌ی شروع کسب و کار خود در اینستاگرام هستید و می‌خواهید یک نام یونیک و منحصر به فرد برای پیج خود انتخاب کنید، در ادامه‌ی مقاله همراه ما باشید!

راهنمای مطالعه

چرا انتخاب نام مناسب برای پیج کاری مهم است؟

نحوه انتخاب اسم برای پیج

گفتیم انتخاب نام مهم است؛ اما چرا؟ اسم اولین چیزی است که یک پدیده‌ی ناآشنا را برای ما تعریف می‌کند و می‌شناساند. در واقع کیفیت اولین برداشت شما از یک چیز، بستگی به نام آن دارد.

اینکه شما در چه حوزه‌ای فعالیت می‌کنید، متریال کار شما چیست؟ با چه چیز سر و کار دارید، چه تولیداتی را ارائه می‌دهید و چقدر حرفه‌ای هستید، همه و همه می‌تواند در نام پیج شما یا بهتر است بگوییم نام تجاری شما ظهور پیدا کند.

نام برند شما همان چیزی خواهد بود که در اینستاگرام تحت عنوان آن مشغول فعالیت خواهید شد. بنابراین این موضوع بسیار اهمیت دارد که شما چه اسمی را برای کسب و کار خود انتخاب می‌کنید.

چگونه یک اسم خوب برای پیجمان انتخاب کنیم؟

موضوعی که در انتخاب پیج باید به آن دقت نمایید این است که آینده‌نگری را حتما لحاظ کنید. ممکن است در آینده نام پیجتان تبدیل به نام برند شما شود، بنابراین آینده نگر باشید و بی گدار به آب نزنید. از غول‌های بزرگی چون گوگل، پپسی، نایک و … درس بگیرید و دچار اشتباه تغییر نام تجاری در اواسط کار نشوید.

شانس همیشه در کمین نیست، پس در ابتدای کار به فکر یک انتخاب خوب و صحیح باشید. بعد از شناساندن محصولات و کسب و کار خود، تغییر نام شبیه باختن در بازی مار پله است، با این تفاوت که در این موقعیت (تغییر اسم پیج) پیدا کردن مجدد یک نردبان برای صعود می‌تواند کار دشواری باشد.

اما سوال اصلی این است که چگونه یک اسم مناسب برای پیج کاری خود در اینستاگرام انتخاب کنیم؟ معیارهای مختلفی برای انتخاب نام وجود دارند که در صورت رعایت هوشمندانه‌ی آنها، فعالیت و کسب و کار شما در اینستاگرام رونق چشم‌گیری پیدا می‌کند. برای اطلاع از این فاکتورها به ادامه‌ی مقاله توجه نمایید!

7 نکته‌ طلایی در انتخاب اسم خاص برای پیج کاری!

یک اسم خوب برای پیج علاوه بر سادگی که رکن اصلی و اساسی آن است، دارای جزئیات کوچکی است که اینجا قرار است در موردشان بدانید.

1.قبل از انتخاب اسم، برنامه ریزی کنید!

در دنیای تجارت اصطلاح جالبی به نام معماری برند وجود دارد که شما در انتخاب اسم پیج نیز می‌توانید به آن توجه داشته باشید. منظور از معماری برند را در چند آیتم زیر می‌توان خلاصه کرد:

 • برنامه‌ی شما برای آینده‌ی پیجتان چیست؟
 • تک محصولی هستید یا چند محصولی؟
 • در صورت چند محصولی بودن، آیا تمام محصولات با یک نام شناخته خواهند شد یا برای هر محصول نام جداگانه در نظر دارید؟

بعد از پاسخ به سوالات فوق می‌توانید به درستی تصمیم بگیرید که دقیقا چه نامی مناسب کسب و کار شما می‌باشد.

2. تنوع حروف را به حداقل برسانید!

تا بحال به نام google توجه کرده‌اید؟ دو حرف تکراری g و o باعث ساده‌تر شدن بیشتر اسم شده و به یادسپاری، تلفظ و تایپ کردن آن را آسان تر کرده است.

لازم به ذکر است که رعایت این نکته گاها در بستر فضای مجازی و اینستاگرام دشوار می‌شود. چرا که برخی از اسامی از قبل توسط افراد و اکانت‌های دیگر گرفته شده‌اند و دیگر امکان انتخاب آنها برای پیج ما وجود ندارد.

تنها در یک حالت می‌توان اسمی را که قبلا مورد استفاده قرار گرفته است، انتخاب کرد و آن هم استفاده از کاراکترهایی چون اعداد، نقطه و خط فاصله در کنار آن است؛ البته لازم است بگوییم که این موضوع نیز چندان درست نیست و در امر برندینگ تاثیر منفی دارد.

3. نزدیک بودن حروف به یکدیگر را روی کیبورد رعایت کنید!

نزدیک بودن حروف به یکدیگر روی کیبورد باعث راحت تر تایپ شدن نام برند یا پیج شما می‌شود. راحت بودن نحوه‌ی تایپ اسم پیج یا برند روی کیبورد زمانی اهمیت دارد که کسب و کار شما اینترنتی باشد (که هست!).

این مهم است که کاربران هنگام جستجوی اسم پیج شما در اینستاگرام سریع تر آن را تایپ کنند. چرا که سریع بودن روند تایپ به معنای به یادسپاری آسان آن است و این نکته نیز در وایرال شدن اسم پیج شما در طول زمان تاثیرگذار خواهد بود.

نزدیکی حروف روی کیبورد از دو جنبه مورد بررسی قرار می‌گیرد. یکی از بابت هم ردیف بودن تمام حروف یک کلمه مثل کلمه‌ی Twitter و مورد دیگر از جنبه‌ی نزدیک بودن حروف یک کلمه در یک محدوده از کیبورد مثل واژه‌ی “ممنونم”.

4. اسمی انتخاب کنید که موزون باشد!

موزون بودن اسم بطور کلی امتیاز مثبت به حساب می‌آید. اینکه اسمی که برای پیجتان انتخاب می‌کنید آهنگین باشد خیلی خوب است. اسامی موزون حس خوشایندی در مخاطبان و مشتریان شما ایجاد می‌کنند و در زمینه‌ی تبلیغات یا انتخاب یک شعار خوب نیز کمکتان خواهد کرد.

5. تقارن را بعنوان یک نکته‌ی مثبت در ذهنتان داشته باشید!

به کلمه‌ی Intel دقت کنید. هنگام ساخت کلمه‌ی Intel حروف طوری کنار هم چیده شده‌اند که خروجی بصورت متقارن دیده می‌شود. تقارن یکی از عوامل زیبا دیده شدن هر چیز در محیط اطراف ماست.

انتخاب یک کلمه‌ی متقارن می‌تواند نکته‌ی مثبت تلقی شود ولی نبود این فاکتور آسیب زا نیست. متقارن بودن کلمه عمدتا هنگامی به دردتان می‌خورد که بخواهید برای نام تجاری خود لوگو طراحی کنید. اگر نامی که انتخاب کرده‌اید متقارن باشد که چه بهتر ولی در صورت نبود فاکتور تقارن نیز نگران نباشید؛ یک گرافیست ماهر می‌تواند این مشکل را برای شما حل کند!

6. استفاده از نام روستاها برای انتخاب نام کسب و کار!

شاید این موضوع در ابتدا قدری متفاوت بنظر برسد ولی اسامی بعضی از روستاها بقدری جذاب هستند که می‌توانید از آنها برای انتخاب اسم پیجتان استفاده کنید.

بعنوان مثال سِله‌بُن یک روستای بسیار زیبا در محدوده‌ی فیروزکوه شهرستان دماوند می‌باشد که برند موفق سله‌بن نام خود را از آن وام گرفته‌است.

7. استفاده از اسامی حیوانات در انتخاب نام پیج!

یکی از رایج‌ترین مواردی که در بسیاری از برندهای دنیا دیده می‌شود، استفاده از اسامی حیوانات در نام تجاری است. شما نیز می‌توانید از این ایده‌ی جذاب برای نام فروشگاه اینترنتی خود و اسم پیجتان استفاده کنید.

اگر به لوگوی موجود بر روی محصولات داو توجه کنید، خواهید دید که نشان تجاری این مجموعه به شکل یک پرنده است. Dove در انگلیسی نام پرنده‌ای است که ما در زبان فارسی آن را به نام قمری می‌شناسیم. داو نام خود را بر این اساس و از روی یک پرنده انتخاب کرده است.

علاوه بر مورد بالا، بسیاری از بیزینس‌های دیگر نیز هستند که نه از نام طبیعی حیوانات، بلکه از اسمی که برای حیوان خانگی خود انتخاب کرده‌اند، برای اسم برند و پیج خود استفاده می‌نمایند.

8 از شیوه‌های مختلف اسم سازی استفاده کنید!

شیوه‌های مختلفی برای ساخت اسم تجاری و فروشگاهی وجود دارد. خوب است از چند روش مختلف برای اسم سازی پیجتان استفاده کنید، خروجی‌های متنوع را بررسی نمایید و در نهایت بهترین گزینه را انتخاب کنید.

چند مورد از شیوه‌های اسم سازی را در این بخش از مقاله ذکر کرده‌‌ایم که می‌توانید از آنها برای ساخت نام پیج خود استفاده نمایید. البته لازم به ذکر است که در ساخت اسم حتما به تلفظ و ظاهر مطلوب آن دقت کنید.

ساخت اسم با ترکیب فارسی و انگلیسی

یکی از برندهایی که مطمئنا شما نیز آن را می‌شناسید و از ترکیب فارسی و انگلیسی برای نام تجاری خود استفاده کرده است، دیجی‌کالا می‌باشد. هرچند این نام به لحاظ سادگی در ساختار و آهنگین بودن بسیار عالی است، اما از بابت معماری برند، طولانی بودن اسم و پراکندگی واج‌ها خالی از ایراد نیست.

استفاده از اسامی شهرها در نام برند

می‌توانید از نام شهرها استفاده کنید. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که این روش اصولا اسم سازی نیست!

منظور از استفاده از اسامی شهرها در نام برند یا پیج این نیست که لزوما از اسم کامل شهرها برای برند خود انتخاب کنید. می‌توانید بخشی از نام شهر را جدا کرده و بعنوان نامی مجزا ثبت نمایید. مثل برند Cisco که اسم برند خود را از شهر San Francisco ساخته‌اند.

از تلفیق اسم و فامیلی خود استفاده نمایید

تلفیق اسم‌ها یا ترکیب اسم و فامیلی گاها در ساخت اسم برای برند خروجی های جذابی دارد. از نمونه‌های جالبی که برای ساخت نام برند خود از شیوه‌ی تلفیق اسم و فامیلی بهره گرفته است، adidas می‌باشد. این اسم در واقع تلفیق اسم صاحب برند یعنی Adi Dassler است.

نکته: اینکه در ساخت اسم از کدام شیوه‌ استفاده می‌کنید، چندان اهمیتی ندارد؛ چیزی که مهم است خروجی کار است!

آیا استفاده از نام موسس برای نام برند کار درستی است؟

استفاده از نام موسس برای برند بسته به شرایط و موقعیت‌های مختلف ممکن است مفید یا مضر باشد. برای مثال استفاده‌ی سلبریتی‌ها از نام خودشان بعنوان اسم برند، هنگام ورود به بازار خاصی، کاری معقول و منطقی به نظر می‌رسد؛ این در حالی است که اگر برند و کسب و کار شما متکی به دانش و خلاقیت کارمندانتان باشد، در مورد استفاده از نام خودتان بیشتر درنگ کنید!

ایده انتخاب اسم خاص برای پیج کاری در اینستاگرام!

همانطور که مشاهده کردید، ما در مطالب بالا در خصوص ویژگی‌های یک اسم مناسب برای نام تجاری و پیج صحبت کرده‌ایم. اما در این بخش از مقاله می‌خواهیم ایده‌هایی را برای انتخاب اسم پیج به شما ارائه دهیم. ایده‌هایی که ما در این بخش بعنوان نمونه قرار داده‌ایم، ممکن است توسط دیگر کاربران استفاده شده باشند. اما هیچ نگران این موضوع نباشید، چون می‌توانید با کمک سایت‌هایی چون namelix برای پیج خود اسامی جدیدی بسازید!

اسم پیج زیبایی پوست و مو

در صورتی که شما محصولات پوست و موی تولیدی خودتان را در پیج به فروش می‌رسانید، مناسب ترین اسم، نام برند شماست. اما اگر به فروش محصولات سایر شرکت‌ها مشغول هستید، می‌توانید از اسامی زیر برای اسم پیج زیبایی پوست و مو استفاده کنید.

 • coco beauty
 • vivacity
 • freshen
 • beauty land
 • tender beauty
 • bloomy stuff
 • beauty clinic
 • health skin
 • beauty face
 • beauty and bloomy

همچنین می‌توانید از اسامی برندهای معروف محصولات پوستی برای فروشگاه خود در اینستاگرام استفاده نمایید.

 • cycy beauty
 • venzen beauty
 • fayilan beauty
 • zozu beauty
 • senana beauty

اسم برای پیج هنری

پیج‌های هنری از همان ابتدا طرفدارانی داشتند و در سال‌های اخیر پرطرفدارتر هم شده‌اند. به همین دلیل نمی‌شد در این لیست اسم هنری برای پیج را فراموش کنیم. از عبارت‌های زیر و ترکیبات آن‌ها با نام شخصی خود می‌توانید به عنوان اسم پیج کاری اینستاگرام خود استفاده کنید:

 • Creative colors 
 • Beautiful painting 
 • coloring 
 • Unique art 
 • Artistic rhythm 
 • True color 
 • Paint professionals
 • Color magic
 • Refresh
 • In Full Color 
 • Classic Colors 
 • Comfort in Color 
 • Shadow
 • Endless ringtones 
 • Masterpiece Brilliant art 
 • The charm of art 
 • Art Dream
 • Pure art 
 • The art of happiness

اسم برای پیج دست سازه

خب همانطور که می‌دانید اکثر پیج‌های دست سازه در اینستاگرام پسوند handmade را به خود گرفته‌اند. بنابراین فقط کافیست شما یک پیشوند کوتاه و جذاب به آن اضافه کنید.

اگر می‌خواهید در آینده‌ی نزدیک یا دور برای خود برند ثبت کنید، سعی‌تان بر این باشد که اسمی که انتخاب می‌کنید فارسی و معنی دار باشد.

می‌توانید اسم خودتان را بعنوان پیش‌وند به کلمه‌ی handmade اضافه کنید یا از اسامی مستعار برای خود استفاده کنید.

 • sarah handmade
 • goli handmade
 • sweet handmads
 • goochygoochygoo
 • my world
 • my handmads
 • tinystuff

اسم برای پیج تولید محتوا

انتخاب اسم برای پیج تولید محتوا بستگی به یک موضوع دارد. محتوایی که تولید می‌کنید چیست؟ باید ابتدا این موضوع را روشن کنید و سپس نسبت به انتخاب نام اقدام نمایید.

اسمی که برای پیج تولید محتوای حقوقی انتخاب می‌شود با پیجی که در زمینه‌ی شعر و ادبیات فعالیت می‌کند متفاوت است. بنابراین شما ابتدا موضوع پیج خود را مشخص نمایید و سپس بر اساس آنچه در خصوص انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام در ابتدای مقاله ذکر شده است، اسم متناسب با پیج خود را انتخاب نمایید.

اسم برای پیج گرافیک

انتخاب اسم برای پیج گرافیک نیز به مانند انتخاب اسم برای پیج پوست و مو در دو حالت امکان پذیر است. در حالت اول شما خدمات گرافیک چون طراحی لوگو، پوستر و … انجام می‌دهید. در حالت دوم شما مشغول تولید محتوای اموزشی در زمینه‌ی گرافیک هستید.

اگر شما جزو گروه اول هستید، بهتر است یک نام تجاری برای خود انتخاب کنید و نام پیج خود را بر همان اساس بگذارید. انتخاب نام تجاری حتما را بر اساس مطالب ذکر شده در ابتدای مقاله انجام دهید.

اما اگر جزو گروه دوم دسته بندی می‌شوید، برای پیج خود می‌توانید از اسم‌های زیر الگو بگیرید:

 • learnbyme
 • mr.design
 • be a graphist
 • polarity
 • graphit

اسم برای پیج دست سازه چوبی

 • woody land
 • wood made
 • wood handmade
 • my woody stuff
 • wooden stuff
 • woodyhome
 • oak handmade

اسم برای پیج اکسسوری

 • satin gallery
 • golden gallery
 • shiny stuff
 • girls stuff
 • sleek shop
 • pinky shop
 • online accessories shop

اسم برای پیج کتابخوانی

 • read a book
 • my little library
 • book land
 • read with me
 • first line
 • well read
 • new books.new lifes
 • happy end

اسم برای پیج شمع سازی

 • candles world
 • candlewick
 • candlelight
 • cute candle shop
 • candle gallery
 • candlelit gallery

اسم پیج لباس زنانه در اینستاگرام

 • lady shop
 • nilly shop
 • daily shop
 • online gallery
 • dressy
 • dress up
 • lady in red

اسم پیج مشاوره

مناسب ترین اسم برای پیج مشاوره اسم کلینیک شماست. اگر کلینیک مشاوره دارید، حتما نام آن را برای پیجتان انتخاب کنید، در غیر اینصورت می‌توانید از اسم خود برای پیجتان استفاده کنید. البته این در صورتی است که شما دارای تخصص و مدرک لازم باشید.

اسم پیج برای محصولات نانو

 • nano online shop
 • nano center
 • nono land
 • nano original
 • nanosun
 • nano germany
 • nanosun germany
 • nano clean
 • nano store

اسم پیج سلامت محور

در پیج‌های سلامت محور معمولا بهتر است نام فرد متخصصی که تولید محتوای پیج را انجام می‌دهد روی پیج باشد. بنابراین اگر شما در زمینه‌های تغذیه، مشاوره، پزشکی و تمامی زمینه‌های مربوط به سلامتی تخصص دارید، بهتر است اسم خودتان را روی پیج بگذارید.

اسم برای پیج نویسندگی

در صورتی که فعالیت شما در اینستاگرام صرفا تولید محتوای متنی و انتشار نوشته‌های خودتان است، خوب است نام شخصی خودتان را روی پیجتان بگذارید یا از نام هنری یا اسم مستعار برای گذاشتن اسم پیجتان استفاده کنید.

اسم برای پیج فیلم و سریال

 • movie center
 • wkends
 • archive
 • best series
 • imbd.ir
 • imbd archive
 • movie land
 • mooveez
 • netflix movie
 • movie news
 • new movies
 • filmin

اسم برای پیج اسلایم

 • rainbow
 • slime shope
 • slime gallery
 • slime shope
 • slime maker
 • slime market

اسم برای پیج مکرومه بافی

برای انتخاب اسم پیج خود رقبای خود را آنالیز کنید. شاید یک اسم متفاوت در کسب و کار شما موجب گمنام شدن پیجتان شود.بنابراین اگر می‌خواهید اسم متفاوتی برای پیجتان استفاده کنید، برای مشخص شدن نوع فعالیت شما از پروفایلتان، حتما از واژه‌های مکرومه بافی و مکرومه در قسمت اسم پیج (نه نام کاربری) استفاده کنید.

اسامی پیشنهادی ما:

 • ghollab gallery
 • kamva gallery
 • baft shop
 • macrame.handmade
 • macrame.tricot
 • macrame.art
 • kamva.art

اسم برای پیج رزین

 • resini
 • resina
 • resin art
 • resin wood
 • resin land
 • resinshop
 • rezinart gallery
 • resin accessories

اسم برای پیج گویندگی

اگر به صورت تخصصی مشغول کار گویندگی هستید، می‌توانید از اسم خود برای انتخاب اسم برای پیجتان استفاده کنید. همچنین می‌توانید از شیوه‌های مختلف ساخت اسم برای ساخت اسم مناسب برای پیجتان بهره بگیرید.

اگر مشغول تولید پادکست هستید، پسوند یا پیشوند cast می‌تواند برای پیج گویندگی بسیار مناسب باشد.

بعنوان مثال می‌توانید از ترکیب زیر استفاده کنید:

cast+اسم مثل : Ariacast

اسم برای پیج بافت مو

 • hair style texture
 • Hair Texture
 • beauty texture
 • Fantasy texture
 • texture by nili
 • trend texture

اسم برای پیج کلیپ سازی

 • clipart
 • clipland
 • clip.ir
 • newclips
 • clipclub
 • clipfun
 • animationclip
 • movieclip
 • clipi
 • clip1
 • clipfun

اسم پیج تتو کار

 • (اسم) tattoo by
 • tattoo album
 • (اسم شهر) tattoo
 • tattoo minimal
 • tattooart
 • tattoos
 • tattoideas
 • tattoodesign
 • tattoolove
 • tattooworld
 • tattooed
 • tattoo2me
 • tattooartist

اسم برای پیج طراحی لوگو

 • logod
 • logodesigner
 • logotype
 • logomaker
 • logomark
 • logologo
 • logomark
 • logobrand
 • logoroom
 • logonew
 • logoworld
 • logoart

اسم برای پیج ماشین

 • carcare
 • cars
 • carlifestyle
 • cargram
 • carphotography
 • carshow
 • carinstagram
 • carlovers
 • ….

سوالات پرتکرار

اسم پیجمو چی بذارم؟

✅ انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام سوال کاربران بسیاری است. ما در این مقاله در خصوص نحوه‌ی انتخاب صحیح اسم صحبت کرده و ایده‌هایی برای گذاشتن اسم پیج کاری مطالبی را ارائه داده‌ایم. در صورت تمایل به مطالعه می‌توانید به متن کامل مقاله مراجعه نمایید.

نحوه انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام چیست؟

✅ جهت انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام می‌بایست موضوعاتی را در خصوص برندینگ، زیبایی نام، سادگی، تلفظ آسان و …در نظر گرفت. ما در این مقاله در خصوص 7 نکته‌ی مهم برای انتخاب اسم پیج کاری صحبت کرده‌ایم. در صورت تمایل می‌توانید همه‌ی موارد ذکر شده را از متن کامل مقاله مطالعه نمایید.

سخن پایانی

موضوع انتخاب نام برای پیج اینستاگرام یکی از موضوعات مهمی است که افراد زیادی با آن درگیر بوده و نسبت به آن حساس هستند.

انتخاب یک اسم خوب برای پیج اینستاگرام در صورتی ممکن است که شما تا جای ممکن نکات مطرح شده در خصوص انتخاب نام را رعایت فرمایید.

امیدواریم مقاله‌ی حاضر و ایده‌های ذکر شده در خصوص انتخاب اسم خاص برای پیج کاری برایتان مفید بوده باشد. از اینکه تا انتهای مقاله همراه ما بودید، سپاسگزاریم.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
70 کامنت
جدیدترین
قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
سهیلا رفیعی

سلام مغازه صنایع دستی و کادویی دارم.واسه اسم میشه راهنمایی کنید

حسین سلیمانی

سلام من میخوام فیلم کوتاه رو ترجمه کنم چی باید بنویسم

ملیحه هاشمی

سلام
به دنبال اسم خاص یا برند برای سوپرمارکت که محصولات سلامت و ارگانیک داشته باشه هستم
میشه راهنمایی کنید

سارا

اسم برای پیج تبلیغاتی

سارا

سلام وقتتون بخیر
من ی پیج تبلیغات میخام بزنم اسمشو چی بذارم
( کارم مجری تبلیغات هست

منیره بهرامی

سلام و وقت بخیر اسم برای پیج معنوی وانگیزشی پیشنهاد بدید لطفازیبا باشه وتوی ذهن بمونه

حنانه غنیزاده

سلام میخوام ی پیج کاری بزنم در رابطه با طبیعت یه اسم خاص میخوام

راحله

سلام میخوام به پیج کاری بزنم در رابطه با هنر های دست ساز با مکرومه لطفا راهنمایی کنید

امیرحسین براکوهی

سلام چه اسمی برای پیج گرافیکی پیشنهاد میکنید الا اسم پیجم فاتح گرافیک میباشد

N

سلام وقت بخیر
چه اسمی رو برای پیج مراقبت پوست پیشنهاد میکنید؟

غفاری

سلام چه اسمی برای پیج کاری مشاور املاک خوبه و تو ذهن میمونه

Masoomeh

واس پیج ماگ چه اسمی رو پیشنهاد میکنید؟

سلام اسم میخوام برای پیج کیفم میخوام هم ساده باشه هم شیک
نظر بدین لطفا
کیف دهانه دار و قابدار میدوزم

آیات

سلام میخوام یه پیچ تریکو بزنم میشه کمکم کنی اسم پیچ رو چی بزنم ؟؟

پریسا مرادی

سلام من میخام پیج کاری برای آرایش داعم صورت بزنم اسم پیشنهاد بدین

سلام میخوام یه پیج دستبند بافی بزنم چی اسمشو بزارم خوبه

بد نبود

بهار ایمانی

سلام من بهارم میخوام پیج هنری مکرومه بافی بزنم ولی میخوام اسم پیجم هم اسمم باش اسم خودم هم مربوط. به هنرم باشه ساده باش زیبا خوانده بشه

سمیه بلهری ثانی

سلام. وقت بخیر. من میخوام پیج آموزش زبان بزنم . البته آموزشگاه زبان هم با نام ثانی که بخشی از فامیلیم هست دارم. چند اسم رو در نظر گرفتم .خدمتتون اعلام می کنم لطفا بفرمائید کدوم مناسب تر هست؟
English.with.sli
Sunny field
Sunny garden
Sunny side English
Sobesa

ملیحه

سلام شبتون بخیر. میخواستم یه پیج کاری درموردطب سنتی روشهای درمان وفروش محصولات برای درمان. تو فیسبوک واینستاویوتیوب بزنم. اگ لطف کنیدراهنمایی کنید توهرکدوم ازچه اسمی استفاده کنم ممنون میشم.؟؟

0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!