نویسنده: علی محمدی
2022-08-14

ساخت فروشگاه در اینستاگرام (پولساز و کاربردی)

اگر می‌خواهید فروشگاه اینستاگرام خود را بسازید و از آن کسب درآمد کنید، در جای درستی هستید. مقاله را تا انتها بخوانید و با مزایا و معایب فروشگاه اینستا آشنا شوید

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

اینستاگرام چند سالی است که دیگر فقط یک شبکه اجتماعی نیست، بلکه به یک بازار پررقابت برای کسب درآمد تبدیل شده است. به همین دلیل صاحبان این اپلیکیشن هم در آپدیت‌های مختلف، قابلیت‌های گوناگونی را به این منظور در اختیار کاربران قرار می‌دهند. یکی از آخرین آپشن‌هایی که اینستاگرام برای آسان‌تر کردن کار کسب و کارهای اینستاگرامی برای آن‌ها فراهم کرده است، امکان ساخت فروشگاه در اینستاگرام است. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا نحوه کسب درآمد با استفاده از این قابلیت را یاد بگیریم!

خرید فالوور اینستاگرام

راهنمای مطالعه

فروشگاه اینستاگرام چیست؟

فروشگاه اینستاگرام قابلیتی است که مدتی می‌شود به اپلیکیشن این شبکه اجتماعی اضافه شده است. این قابلیت جذاب که یک وب سایت فروشگاهی را در محیط اینستاگرام شبیه‌سازی می‌کند، این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا در میان محصولات مختلف فروشگاه‌ها بگردند و پس از انتخاب هر آنچه که نیاز دارند، آن را خریداری نمایند. نحوه ساخت فروشگاه در اینستاگرام و اضافه کردن محصولات به آن، در مقاله تگ قیمت اینستاگرام به صورت کامل آموزش داده شده است. اما قبل از مطالعه آن، حتماً ادامه این مقاله را بخوانید تا با مزایا و معایب فروشگاه‌های اینستاگرامی آشنا شوید.

اسکرین شات از محصصولات فروشگاه اینستاگرام
محصولات مختلف در فروشگاه اینستاگرام

مزایا و معایب ساخت فروشگاه در اینستاگرام

ساخت فروشگاه در اینستاگرام با این که قابلیت بسیار جذابی است و در کل دنیا با استقبال زیاد کاربران مواجه شده است، اما مزایا و معایب خاص خود را دارد. شاید معایب خاص این قابلیت در ایران باعث شده است تا در کشور ما کاربران چندانی از آن استفاده نکنند. اگر با ویژگی‌های این قابلیت آشنا شوید، مطمئناً متوجه خواهید شد که درباره چه چیزی صحبت می‌کنیم.

مزایا و معایب فروشگاه اینستاگرام
مزایا و معایب فروشگاه اینستاگرام

اگر بخواهیم مزایای فروشگاه اینستاگرام را معرفی کنیم، می‌توانیم موارد زیر را نام ببریم:

 • محیط کاربری جذاب
 • ارائه اطلاعات کامل و جامع از محصول
 • امکان خرید آسان و سریع محصول
 • حرفه‌ای نشان دادن کسب و کار
 • قابلیت هدایت فالوورها به وبسایت

مواردی که به آن‌ها اشاره کردیم، جزو مزایای فروشگاه اینستاگرام بودند. شاید این قابلیت‌های جذاب هر فردی را به استفاده از این قابلیت ترغیب کنند؛ اما برخی مشکلات برای استفاده از آن در ایران وجود دارند. معایب فروشگاه اینستاگرام در ایران عبارتند از:

 • برای ساخت فروشگاه در اینستاگرام باید یک اکانت فیسبوک به پیج اینستاگرامتان متصل کنید. در حال حاضر اکانت‌هایی که با آیپی ایران در فیسبوک باز می‌شوند، بلافاصله غیرفعال می‌شوند.
 • قابلیت فروشگاه اینستاگرام فعلاً فقط برای برخی آیپی‌های ایرانی در دسترس است. به این ترتیب اگر فقط با استفاده از نگ قیمت فروشگاه محصولاتتان را به فروش برسانید، درصد بزرگی از مشتریان ایرانی خود را از دست خواهید داد.
 • در برخی باگ‌ها که از طرف اینستاگرام رخ می‌دهد، تگ‌های قیمت خود به خود از روی پست‌ها حذف می‌شوند یا به صورت غیرفعال درمی‌آیند. اگر تعداد پست‌هایتان زیاد باشد و متوجه این موضوع نشوید، می‌تواند ضرر بزرگی به کسب و کار شما بزند.
 • فروشگاه اینستاگرام فقط برای سایت‌های فروشنده محصولات فیزیکی امکان‌پذیر است و اینستاگرام سایت‌های فروشنده محصولات مجازی و دیجیتالی مثل گیم و فیلم دانلودی را تایید نمی‌کند.
 • امکان بروز مشکل هنگام پرداخت هزینه محصولات برای حساب‌های بانکی ایرانی بسیار زیاد است.

با توجه به موارد گفته‌شده، ساخت فروشگاه اینستاگرامی برای فروش محصولات برخی مواقع می‌تواند ریسک بزرگی باشد. پس بهترین راه برای این کار چیست؟ در ادامه ببینید!

جایگزین طلایی برای فروشگاه اینستاگرام

حالا که متوجه ریسک ساخت فروشگاه در اینستاگرام در پیج‌های ایرانی شده‌ایم، باید به فکر یک روش جایگزین باشیم. روشی که با استفاده از آن هم بتوانید مخاطبین و مشتریان زیادی داشته باشید و هم بتوانید مثل فروشگاه رسمی اینستاگرام محصولات خود را به بهترین شکل به آن‌ها عرضه کنید.

در صورتی که بخواهید یک پیج برای کسب و کار خود باز کنید و از نقطه صفر، فالوورهای آن را افزایش دهید، کار طاقت‌فرسا و زمانبری خواهید داشت. چون افزایش فالوور واقعی فقط با استفاده از تولید محتوا همیشه نیازمند زمان و انرژی زیادی بوده است. از طرفی چون در پیج‌های فروشگاهی نمی‌توانید محتوای چندان جذابی تولید کنید و پست‌های شما بیشتر حول محور محصولاتتان خواهد چرخید، زمانی که برای افزایش فالوور نیاز دارید، بیشتر هم خواهد شد. پس چاره کار چیست؟

اگر نمی‌خواهید برای درآمدزایی از ساخت فروشگاه در اینستاگرام خود ماه‌ها صبر کنید، می‌‍توانید از مسیر میانبر آن یعنی خرید پیج اینستاگرام با فالوورهای واقعی استفاده کنید. با داشتن یک پیج با هزاران فالوور واقعی و فعال به راحتی می‌توانید محصولات خود را به فروش برسانید و درآمد زیادی از این راه کسب کنید. حتی می‌توانید علاوه بر فروش محصول، از راه پذیرش سفارش تبلیغات در پیج هم درآمدزایی کنید. در پنل خرید پیج اینستاگرام اینبو پیج‌های مختلف را همراه با آمارشان مشاهده کنید و پیج مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

همین الان پیج مورد نظرتو انتخاب کن!

اگر بخواهیم به مزایای خرید پیج اینستاگرام برای استفاده به عنوان فروشگاه اینستاگرامی اشاره کنیم، می‌توانیم موارد زیر را نام ببریم:

 • داشتن هزاران فالوور واقعی و کسب درآمد فوق العاده از روز اول
 • امکان کسب درآمد از دو روش فروش محصول و تبلیغات
 • نداشتن هیچ محدودیتی برای آیپی‌های ایرانی و بدون نیاز به اتصال به فیسبوک
 • امکان فروش محصولات فیزیکی و دیجیتالی
 • احتمال کم رخ دادن مشکلات در پرداخت هزینه محصولات
اسکرین شات از پنل پیج اینستاگرام
پنل پیج اینستاگرام

چگونه درآمد فروشگاه اینستاگرامی خود را افزایش دهیم؟

همانطور که گفته شد با داشتن یک پیج با فالوور زیاد می‌توانید با فروش محصولاتتان درآمد زیادی کسب کنید. اما اگر باز هم به دنبال افزایش درآمد از فروشگاه اینستاگرامی خود هستید، می‌توانید پیجتان را از طریق روش‌های مختلف تبلیغاتی به جامعه هدف خود بشناسانید. اگر می‌خواهید این کار برای شما کم‌ترین هزینه را داشته باشد، بهترین گزینه استفاده از ربات اینستاگرام است. ربات اینستاگرام با استفاده از قابلیت‌هایی که دارد، می‌تواند فروشگاه اینستاگرامی شما را به صورت هدفمند تبلیغ کند.

برخی از قابلیت‌های ربات برای تبلیغ و افزایش مشتری فروشگاه‌های اینستاگرامی عبارتند از:

 • فالو خودکار: فالو کردن پیج‌های هدف به منظور شناساندن پیج به آن‌ها
 • لایک خودکار: لایک کردن پست‌های مخاطبین هدف به منظور معرفی فروشگاه اینستاگرام به آن‌ها
 • کامنت خودکار: ارسال دیدگاه با متن آماده زیر پست‌های پیج‌های هدف برای شناساندن فروشگاه به آن‌ها
 • دایرکت انبوه: ارسال پیام تبلیغاتی بع دایرکت مخاطبین هدف

ربات فعالیت‌های بالا را انجام می‌دهد تا تعاملی خاص در پیج‌های هدف صورت گیرد و آن‌ها با دیدن این تعامل متوجه فعالیت ما در پیجشان شوند. در مرحله بعد به احتمال زیاد از پیج ما بازدید خواهند کرد و اگر محتوای ما از کیفیت لازم برخوردار باشد، آن را فالو خواهند کرد و به مشتریان دائمی ما تبدیل خواهند شد. به این ترتیب ربات باعث افزایش درآمد ما از ساخت فروشگاه در اینستاگرام می‌شود. پس برای افزایش درآمد پیجتان، فرصت استفاده از ربات را از دست ندهید!

همین الان بسته ربات اینستاگرامتو انتخاب کن!

سوالات متداول

فروشگاه اینستاگرام چیست؟

✅ فروشگاه اینستاگرام قابلیت اینستاگرام برای کاربرانی است که می‌خواهند کسب و کار فروشگاهی خود را در اینستاگرام توسعه دهند.

مزایا و معایب ساخت فروشگاه در اینستاگرام چیست؟

✅ از مزایای فروشگاه اینستاگرام میتوان به کوتاه کردن مسیر خرید و از معایب آن میتوان به در دسترس نبودن برای پیج‌های ایرانی اشاره کرد.

چگونه فروشگاه اینستاگرام بسازیم؟

✅ برای داشتن فروشگاه اینستاگرام، می‌توانید با خرید یک پیج اینستاگرام و تبدیل آن به یک آنلاین شاپ، هزاران مشتری واقعی و فعال داشته باشید.

نتیجه گیری

قابلیت‌های اینستاگرام جهت جذاب‌تر کردن این اپلیکیشن برای کسب درآمد کاربران روز به روز در حال افزایش است. در مقاله امروز قابلیت ساخت فروشگاه در اینستاگرام را معرفی کردیم و به بررسی مزایا و معایب آن پرداختیم. همچنین روشی جایگزین برای فروشگاه رسمی اینستاگرام که برای IP‌های ایرانی در دسترس نیست، ارائه دادیم.

امیدواریم مطالبی که در این مقاله خواندید، برای شما مفید بوده و نهایت استفاده را برده باشید. لطفاً نظرات، پیشنهادات و انتقاداتتان را در این درباره در بخش نظرات با ما و سایر کاربران اینبو به اشتراک بگذارید. همچنین اگر سوالی در رابطه با موضوع این مقاله دارید، می‌توانید در همین بخش مطرح کنید. منتظرتان هستیم.

از این که ما را تا انتهای این مطلب همراهی کردید، بی‌نهایت سپاسگزاریم!

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
4 کامنت
جدیدترین
قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
reyhane

واسه خود اینستا اصلا تو ایران کار نمیکنه فروشگاه اینستاگرام.

reyhane

سایت هایی مثل رد لینک هستن واسه فروش مستقیم از اینستاگرام اونا رم میتونین معرفی کنین.

0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!