نویسنده: javid
2024-07-10

آیا می توان فالوورهای پیج اینستاگرام را مخفی کرد؟

چطوری لیست فالوورها و فالووینگ های اینستاگرام را از دیگران مخفی کنیم؟ آیا می توان لیست فالوورهای اینستاگرام را پنهان کرد؟ گاهی اوقات شاید دوست داشته باشیم فرد یا افرادی که در لیست فالووینگ و فالوورهایمان هستند را پنهان کنیم تا دیگران نبینند. اینستاگرام قابلیت های متعددی را در اختیار کاربران قرار داده است و […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

چطوری لیست فالوورها و فالووینگ های اینستاگرام را از دیگران مخفی کنیم؟ آیا می توان لیست فالوورهای اینستاگرام را پنهان کرد؟ گاهی اوقات شاید دوست داشته باشیم فرد یا افرادی که در لیست فالووینگ و فالوورهایمان هستند را پنهان کنیم تا دیگران نبینند. اینستاگرام قابلیت های متعددی را در اختیار کاربران قرار داده است و کاربران زیادی هنوز هم به دنبال این قابلیت هستند. در این مطلب به بررسی این موضوع می پردازیم.

خرید فالوور اینستاگرام

چرا باید فالوورهای اینستاگرام خود را مخفی کنیم؟

سوال اینجاست که چرا باید فالوورهای اینستاگرام را مخفی کنیم؟ حفظ حریم خصوصی در برنامه هایی مانند اینستاگرام به یک هدف تبدیل شده است و هر چقدر امکان حفظ این حریم بیشتر وجود داشته باشد، کاربران هم استقبال بیشتری نشان می دهند. در اینستاگرام قابلیت های مختلفی مانند هاید استوری، کلوزفرند، رستریکت کردن، مسدود کردن و شخصی سازی اکانت وجود دارد که همگی به این موضوع کمک می کنند.

اما اگر دوست دارید بدون انجام هیچ یک از این کارها، فقط لیست فالوورها و فالووینگ هایتان را از کاربران دیگر پنهان کنید، باید این آموزش را مطالعه کنید.

آیا ما می‌توانیم تعداد فالوورهای اینستاگرام خود را پنهان کنیم؟

گاهی اوقات شاید به علت تعداد فالووینگ های بالا عده ای دوست دارند آن را پنهان کنند، اما این موضوع از خطوط قرمز اینستاگرام تا به این لحظه بوده است و حتی پیج های شخصی و خصوصی هم این قابلیت را ندارند. در حال حاضر هیچ یک از پیج های اینستاگرامی توانایی پنهان کردن تعداد فالوورها و فالووینگ های پیج خودشان که در بالای پروفایل آنها قرار گرفته است را ندارند.

چگونه فالوور های خود را مخفی کنیم؟

راحت ترین راه برای پنهان کردن فالووینگ ها و فالوورهایتان در اینستگرام، تبدیل پیج اینستاگرام به پیج خصوصی است. در واقع شما هنگامی که وارد یک پیج خصوصی می شوید فقط می توانید تعداد فالوورها و فالووینگ های آن پیج را مشاهده کنید، ولی افرادی که در آن لیست ها وجود دارند از دید شما پنهان خواهند بود.

برای تبدیل پیج اینستاگرام به پیج خصوصی مراحل زیر را دنبال کنید:

1. سه خط بالای سمت راست صفحه را بزنید و با کلیک بر روی Setting and Security وارد تنظیمات اینستاگرام شوید.

2. از صفحه باز شده باید روی گزینه Business tools and controls ضربه بزنید تا وارد بخش نوع حساب های کاربری اینستاگرام شوید.

3. در این بخش گزینه تغییر نوع حساب  switch account type را انتخاب کنید.

4. در این قسمت دو نوع حساب کاربری اینستاگرام یعنی نوع Personal و Creator به شما نمایش داده می شود که برای تبدیل به حساب خصوصی باید گزینه Personal را انتخاب کنید.

5. سپس با صفحه تاییدیه مواجه می شوید که باز هم باید گزینه Switch to personal account را انتخاب کنید.

با انجام این مراحل پیج شما به پیج شخصی تبدیل می شود و افرادی که شما را فالو نکرده اند نمی توانند لیست فالوورها و فالووینگ های شما را مشاهده کنند.

نحوه مخفی کردن یک فالوور در اینستاگرام چگونه است؟

 به همان سوال ابتدایی مطلب یعنی آیا می توان فالوورهای پیج اینستاگرام را مخفی کرد میرسیم. در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر. متاسفانه هنوز اینستاگرام این قابلیت را برای کاربران خود قرار نداده است و کاربران نمی توانند بدون بلاک کردن یا شخصی سازی پیجشان، لیست فالوورها و فالووینگ های خود را مخفی کنند.

البته می توانید با قابلیت های دیگری مانند هاید استوری یا رستریکت کردن افراد، تا حدود زیادی حریم شخصی خود را حفظ کنید.

آیا اینستاگرام با مخفی کردن فالوورها موافق است؟

افرادی که در اینستاگرام فعالیت جدی تری دارند مطمئنا دوست ندارند که پیج خود را به یک پیج خصوصی تبدیل کنند و دوست دارند با همان پیج بیزینسی خود امکان مخفی کردن فالوورها و فالووینگ هایشان را داشته باشند. آیا اینستاگرام با مخفی کردن فالوورها موافق است یا خیر؟

همانطور که گفتیم شما امکان این کار را ندارید و فقط می توانید از طریق بلاک کردن اشخاص یا تبدیل پیج خود به پیج خصوصی موفق به مخفی کردن لیست ها شوید. به همین دلیل اینستاگرام با انجام این کارها برای یک بلاگر یا فرد معروف مخالف است. اگر افراد زیادی را بلاک کنید تا نتوانند لیست فالوورهای شما را مشاهده کنند، مطمئنا این موضوع مورد پسند اینستاگرام نیست.

سخن نهایی

آیا می توان فالوورهای پیج اینستاگرام را مخفی کرد؟ در این مطلب به بررسی این موضوع پرداختیم و راه های مختلفی که برای انجام آن وجود دارد را بیان کردیم. با مطالعه این مطلب می توانید راه هایی که اینستاگرام برای حفظ حریم شخصی کاربران قرار داده است، از جمله پنهان کردن لیست فالوورهای اینستاگرام آشنا شوید.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!