نویسنده: نادر عبدی
2023-07-12

روش های افزایش فالوور از ۱۰۰۰ تا 10K (100% تضمینی)

در این روزها که دنیا روز به روز پیشرفت می کند، اینستاگرام به یک پلتفرم تجارت جهانی تبدیل شده است و افرادی زیادی می توانند در این فضا به کسب درآمد برسند. از بلاگر گرفته تا اینفلوئنسر و واینرها، همگی در این فضا به تولید محتوا و کسب درآمد رسیده اند. اما نقطه قوت و […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

در این روزها که دنیا روز به روز پیشرفت می کند، اینستاگرام به یک پلتفرم تجارت جهانی تبدیل شده است و افرادی زیادی می توانند در این فضا به کسب درآمد برسند. از بلاگر گرفته تا اینفلوئنسر و واینرها، همگی در این فضا به تولید محتوا و کسب درآمد رسیده اند. اما نقطه قوت و بخش پیروزی آنها به افزایش فالوور بستگی دارد. هر چی فالوور بیشتر، درآمد هم بیشتر. پس اگر شما هم میخواهید که به درآمد بیشتری برسید، باید به دنبال روش های افزایش فالوور از 1000 تا 10K و به همین صورت پلکانی تا رده های بالاتر باشید. 
روش های مختلفی برای افزایش فالوور در اینستاگرام وجود دارد، اما اینکه کدوم از آنها سریعتر شما را به نتیجه برساند، مهم است. شاید در این روزها اگر یک روز هم از بقیه جلوتر بیوفتید، راحت تر به موفقیت برسید. پس تعلل نکنید و به دنبال راه هایی مثل خرید فالوور ایرانی، یا خرید فالوورهای فعال و واقعی باشید. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا راه های افزایش فالوور را به شما آموزش دهیم.

خرید فالوور اینستاگرام

راه های افزایش فالوور در اینستاگرام

قبل از هر چیز شما باید با الگوریتم اینستاگرام آشنا باشید. الگوریتم اینستاگرام به این صورت عمل می کند که هر پیجی بیشتر با فالوور های خودش تعامل داشته باشد، برای اینستاگرام، ارزش بیشتری دارد. اینستاگرام محیطی را برای تولید محتوا در اختیار کاربران قرار داده است، پس از کاربران انتظار دارد که همیشه تولید محتوا کنند، تا فضای برنامه اش خالی نباشد. به زبان ساده هر چقدر بیشتر تولید محتوا کنی و فعال تر باشی، برای اینستا هم محبوب تر خواهی بود. 
اما فقط با تولید محتوای مستمر میشه فالوورها رو افزایش داد؟ رعایت الگوریتم اینستاگرام، در افزایش فالوور موثر هست، اما تنها راهکار و سریعترین روش افزایش فالوور نیست. پس شما باید چند روش را به همراه هم انجام دهید تا بتوانید به نتیجه مطلوب برسید. در ادامه راه های افزایش سریع فالوور از 1000 تا 10K رو به شما آموزش می دهیم.

راه های افزایش فالوور در اینستاگرام

تولید محتوای مستمر

در قسمت قبلی هم اشاره کردیم که شما باید فعالیت بالایی در اینستاگرام داشته و تولید محتوای مستمر داشته باشید. البته فقط کمیت مهم نیست و باید روی کیفیت هم کار کنید. تولید محتوای با کیفیت در هر حوزه ای که کار می کنید، فوق العاده مهم است. به عنوان مثال اگر در بحث آموزش زبان انگلیسی تولید محتوا می کنید، باید سعی کنید محتوای خلاقانه و برتر نسبت به رقبای خودتون ارائه دهید. اما مهمترین مسئله، قطع نشدن این زنجیره‌ی تولید محتواست.

بالا بردن تعامل

هرچقدر تولید محتوای بیشتر و با کیفیت تری داشته باشید، قطعا تعامل با شما هم بیشتر میشود. اینستاگرام برای محتوایی که از طرف فالوورها هیچ ری اکشنی رو نداشته باشه، نمی پسنند. پس باید علاوه بر تولید محتوا، به فکر تعامل هم باشید. اگر تا حالا به فضای تجزیه و تحلیل پیج نگاهی انداخته باشید، متوجه میزان Engagement پیج شده اید. هرچقدر در این زمینه رشد داشته باشید، زودتر به اکسپلور راه پیدا می کنید، پس در نتیجه فالوورهای شما افزایش پیدا می کنند.

افزایش نرخ تعامل پیج اینستاگرام

سریعترین روش برای افزایش فالوور تا 10K

اما همانطور که گفتیم، بعضی از روش ها سریعتر شما رو به نتیجه می رسانند. اگر شما بخواهید با تولید محتوای مستمر و تعامل با پیج های مرتبط در حوزه کاری خودتان فعالیت کنید، مطمئنا برای افزایش فالوور چند ماه زمان نیاز دارید.
پس سریعترین روش برای افزایش فالوور تا 10K چیه؟ در دنیای شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام، خرید و فروش فالوور خیلی رواج داشته است. اما خرید فالوور چه تاثیری روی پیج ما داره؟ خرید فالوور همیشه بد نیست، در واقع شما باید بدونید که چه فالوورهایی رو برای پیج خریداری کنید. اینستاگرام در این زمینه دو نوع فالوور به نام های فالوور فیک و فالوور واقعی دارد.

خرید فالوور فیک اینستا

فالوور فیک توسط ربات ساخته می شود و هیچگونه تعاملی با پیج شما ندارد. در واقع این مدل فالوور فقط می تواند عدد مربوط به فالوورهای شما رو افزایش دهد و هیچ تاثیری مثبتی بر روی پیج شما نخواهد داشت.
حتی این فالوورها برای پیج شما ضرر خواهد داشت و هنگامی که اینستا متوجه عدم توازن میزان فالوور و تعامل پیج شما شود، اکانت شما را از الگوریتم خارج می کند و از این طریق احتمال رسیدن شما به اکسپلور، به صفر نزدیک می شود. پس واضح هست که به هیچ عنوان نباید فالوور فیک بخرید. 

خرید فالوور فعال و واقعی

در طرف مقابل فالوورهای فیک، شما می توانید فالوور های واقعی و فعال بخرید. این فالوور ها دارای هویت هستند و یک اکانت واقعی هستند که با پیج شما تعامل دارند. لایک می کنند، کامنت میگذارند، پست های شما رو به اشتراک می گذارند و از این طریق به رشد پیج شما کمک می کنند. 
خرید فالوور واقعی اینستاگرام نه تنها ضرر و زیانی نخواهد داشت، بلکه در سریعترین زمان ممکن باعث افزایش فالوورهای شما از 1000 تا 10K می شود. اکانت های فالوور واقعی دارای ایمیل، شماره تماس و پروفایل کامل و معتبری هستند که از این طریق اینستا هیچ ایرادی به پیج شما نمی گیرد.

خرید فالوور فعال و واقعی، سریعترین روش افزایش فالوور

توجه داشته باشید که حتی این فالوورها می توانند استوری های شما را مشاهده کنند و خب از این طریق تعداد ویوی استوری شما هم افزایش پیدا می کند. داشتن این فالوورها از طریق معمولی هم ممکن هست، اما مطمئنا زمان بر خواهد بود و تعامل آنها با شما قطعی نیست، پس بهتر هست که به دنبال خرید فالوور فعال و واقعی باشید.

از کجا بفهمیم فالوور واقعی خریدیم؟

قبل از هر چیزی باید سعی کنید یک وب سایت مطمئن برای خرید فالوور واقعی انتخاب کنید. وب سایت اینبو به شما به صورت تضمینی فالوور واقعی و فعال ارائه می دهد و تعامل این فالوورها را ضمانت می کند.
اما روش های تشخیص فالوور فعال چیه؟ خب همانطور که ویژگی های یک فالوور فعال رو گفتیم، شما باید قبل از هر چیز اکانت های جدیدی که شما را فالو کرده اند بررسی کنید. تمام اکانت ها دارای عکس پروفایل هستند، در پیجشان پست گذاشته شده است و از همه مهمتر پس از مدتی باعث افزایش نرخ تعامل شما می شوند.
نکته مهم برای تشخیص خرید فالوور واقعی و فعال این است که پیج شما تجاری و بیزینسی باشد. وقتی پیج شما تجاری باشد، شما به قسمت Insight پیج دسترسی دارید و می توانید از این طریق میزان لایک ها، کامنت ها، محتواهای به اشتراک گذاشته شده، محتوای ذخیره شده و … رو ببینید. کافیه شما این آمار هارو، قبل و بعد از خرید فالوور واقعی و فعال مقایسه کنید.

روش های افزایش فالوور فعال رایگان

روش های افزایش فالوور رایگان

اگر برای افزایش فالوور فعال و واقعی، علاقه ای به هزینه کردن ندارید، باید تایم مشخصی را صرف تولید محتوا کنید و با الگوریتم اینستاگرام آشنا شوید. از جمله کارهایی که باعث افزایش فالوور فعال رایگان می شوند، میشه انجام کارهای زیر رو توصیه کرد:

 • پیج خود را تجاری کنید
 • هر هفته آمار پیج را بررسی و آنالیز کنید
 • تولید محتوای مستمر داشته باشید
 • هشتگ گذاری اصولی داشته باشید
 • با فالوورها و فالووینگ هایتان تعامل داشته باشید
 • در کپشن از هنر داستان نویسی استفاده کنید
 • با پست های مرتبط در هشتگ های خود، تعامل داشته باشید
 • برای پست هایتان لوکیشن مشخص کنید
 • در بخش Advanced Setting هر پست، برای عکس ها، آلت تصویر انتخاب کنید
 • محتوای با کیفیت و واضح تولید کنید
 • روزانه تعداد استوری های مشخص در زمان مناسب منتشر کنید
 • زمان درست را برای انتشار پست انتخاب کنید
 • اعتماد فالوور هایتان را کسب کنید
 • در مورد موضوعات داغ و ترند، تولید محتوا کنید
 • هنر گرافیکی و عکاسی خودتان را ارتقا دهید
 • بیوی مختصر و مفیدی از خود در پروفایل قرار دهید
 • از الگوریتم اینستا خارج نشوید

  خرید فالوور واقعی اینستاگرام از سایت اینبو

احتمالا شما هم متوجه شدید که افزایش فالوور رایگان، زمان بر و در مقاطعی خسته کننده است. تعداد افراد زیادی در مسیر افزایش فالوور رایگان خسته شدند و جا زدند. اما شما می توانید با مقدار هزینه ای معقول و مناسب، در زمانی کوتاه فالوورهای خودتان را از 1000 تا 10K و یا بیشتر افزایش دهید. 
ما در وب سایت اینبو انواع بسته های افزایش فالوور را به شما ارائه میدهیم، تا به هر میزان که فالوور نیاز دارید، بسته های افزایش فالوور را خریداری کنید. برای مشاوره و خرید فالوور اینستاگرام از وب سایت اینبو، می توانید با پشتیبانی ارتباط داشته باشید. 

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
2 کامنت
جدیدترین
قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
rasta

من میخوام کسب کار کنم داخل پیجم برای جذب فالور باید چی کار کنم

سلام وقت بخیر ببخشید میخوام فالوورام بالا ببرم راه حلم چیه

0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!