نویسنده: javid
2024-06-11

ترفندهای جدید برای رشد سریع پیج های بلاگری در اینستاگرام

در حال حاضر یکی از معروف ترین و پولسازترین مشاغل دنیا بلاگری در اینستاگرام است. شاید اگر چند سال پیش نام بلاگری را می آوردید کسی باورش نمیشد که این شغل می تواند به یکی از پولسازترین مشاغل دنیا تبدیل شود. این روزها در زمینه های مختلفی مانند تکنولوژی، لایف استایل یا همان زندگی روزمره، […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

در حال حاضر یکی از معروف ترین و پولسازترین مشاغل دنیا بلاگری در اینستاگرام است. شاید اگر چند سال پیش نام بلاگری را می آوردید کسی باورش نمیشد که این شغل می تواند به یکی از پولسازترین مشاغل دنیا تبدیل شود. این روزها در زمینه های مختلفی مانند تکنولوژی، لایف استایل یا همان زندگی روزمره، معرفی رستوران و… نقش بلاگری را مشاهده می کنیم. البته بلاگری فقط مختص اینستاگرام نیست و در دیگر پلتفرم های شبکه های اجتماعی هم می توانید این پدیده فرهنگی و مجازی را مشاهده کنید. اگر شما هم به فکر راه اندازی یک پیج بلاگری هستید و دوست دارید که بلاگر شوید، باید با ترفندهای جدید برای رشد سریع پیج های بلاگری در اینستاگرام آشنا شوید تا بتوانید خیلی سریع با دیگر بلاگرهای متعدد فضای مجازی رقابت کنید.

خرید فالوور اینستاگرام

 چطوری باعث رشد پیج بلاگری در اینستاگرام شویم؟

همانطور که گفتیم بلاگری در اینستاگرام به یک شغل مهم تبدیل شده است و افراد زیادی به بلاگری علاقه مند شده اند. برای بلاگری در اینستاگرام علاوه  بر خلاقیت و مهارت در حوزه ای که قصد فعالیت دارید، باید آشنایی کامل با ترفندهای جذب فالوور هم داشته باشید. در ادامه ترفندهای جدیدی را برای رشد سریعتر پیج بلاگری مطرح می کنیم.

انتخاب موضوعات جذاب

اولین موضوعی که باید یک بلاگر برای تولید محتوا به آن توجه کند، انتخاب موضوعات جذاب است. هرچقدر بتوانید موضوع جذاب تری را برای تولید محتوا انتخاب کنید کار راحت تری در جذب فالوور خواهید داشت.

اشتراک گذاری تجربیات شخصی

یکی از مسائلی که در بلاگری به خصوص در بلاگری لایف استایل می تواند تاثیرگذار باشد، اشتراک گذاری تجربیات شخصی است. به عنوان مثال اگر یک لباس از یک فروشگاه خریده اید و یا یک غذای خوشمزه در رستورانی خریده اید می توانید با اشتراک گذاری تجربه خود با استقبال مخاطبان روبرو شوید.

ارائه محتوای آموزشی

معمولا افرادی که در اینستاگرام فعالیتی ندارند و بیشتر به عنوان یک بیننده ظاهر می شوند، دوست دارند یا سرگرم شوند و یا یک چیزی را بیاموزند. بهتر است با هر نوع محتوایی که تولید می کنید، محتوای آموزشی را نیز در کنار محتوای خود قرار دهید.

استفاده از عناوین جذاب

اولین چیزی که به چشم مخاطب می خورد، عنوان یک محتوا است. از عنوانی که روی تصویر یا ویدیو قرار می گیرد گرفته تا عنوانی که در ابتدای کپشن می نویسید و یا حتی اولین صحبتی که در ویدیو دارید. همگی این موارد باید جذاب باشند تا بتوانید بازدید محتوای خود را افزایش دهید.

استفاده از هشتگ‌های مناسب

هشتگ گذاری اصولی در محتوای اینستاگرامی می تواند تاثیر زیادی در افزایش بازدید و فالوور داشته باشد. سعی کنید از هشتگ های مرتبط با محتوای خود استفاده کنید و با هشتگ گذاری اصولی اینستاگرام آشنا شوید.

استفاده از عکس‌ها و ویدیوهای با کیفیت

هر روز که میگذرد با افزایش کیفیت عکس و فیلم های اینستاگرام روبرو می شویم و مخاطبان این پلتفرم هم به دنبال محتوای با کیفیت تر هستند، پس بهتر است سعی کنید کیفیت محتوای خود را افزایش دهید.

مطالب جذاب و معتبر

اصلی ترین ابزاری که در اختیار یک بلاگر برای افزایش فالوور و بازدید وجود دارد، محتوای اوست. هر چقدر یک بلاگر بتواند از مطالب جذاب و معتبرتری استفاده کند، موفقیت بیشتری در رشد پیج خود خواهد داشت.

استفاده از قالب‌ها و الگوهای متنوع

جذابیت ظاهری پیج هم از جمله عواملی است که می تواند در موفقیت بلاگرها تاثیر گذار باشد. هر چقدر قالب پیجتان و کاور پست هایی که طراحی می کنید جذاب و خاص باشد باعث جذب مخاطب بیشتری می شود.

انتشار محتوای منظم و مداوم

تولید محتوای منظم و مستمر می تواند عامل اصلی موفقیت شما باشد. الگوریتم اینستاگرام به نوعی طراحی شده است که تولید محتوای منظم و مستمر جایگاه بالایی دارد و افرادی که ناامید نشوند و به صورت منظم محتوایی را منتشر کنند و در این مسئله استمرار داشته باشند، قطعا موفق خواهند شد.

همکاری با برندها و تبلیغات اثرگذار

همکاری با برندهای مختلف و تبلیغات هم از جمله ترفندهایی است که می تواند به رشد سریعتر بلاگرها کمک کند.

تعیین موضوع مرتبط و متناسب

اگر در یک حوزه به صورت نیچ و تخصصی فعالیت داشته باشید مطمئنا سریعتر به یک برند تبدیل می شوید و احتمال موفقیت شما هم بیشتر خواهد بود. بهتر است برای تبلیغات و همکاری با برندها هم از برندهای نیچ و مرتبط با خودتان استفاده کنید.

ساخت همکاری‌های استراتژیک

تعامل با پیج های دیگر از هر نظر می تواند عامل موفقیت یک پیج بلاگری و بیزینسی باشد. سعی کنید همکاری استراتژیک داشته باشید و بتوانید با پیشنهادهای خلاقانه ای که به برندهای مختلف می دهید، همکاری خوبی را آغاز کنید.

استفاده از ویژگی‌های اثرگذار اینستاگرام

اینستاگرام ابزارها و ویژگی های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. شما باید بتوانید به عنوان یک بلاگر از تمام این امکانات مانند ریلز، پست معمولی، عکس، استوری، لایو و … استفاده کنید.

ارزیابی و بهبود عملکرد پیج

یکی دیگر از کارهایی که بلاگرها باید در دستور کار خود قرار دهند، ارزیابی و تحلیل پیج اینستاگرام است. با تحلیل از بخش Insight یا دیگر ابزارهای تحلیلی اینستاگرام می توانید اطلاعات مختلفی را درباره جنسیت مخاطبان، سن آنها، شهر آنها، ساعات پربازدید، روزهای پربازدید و … را مشاهده کنید. استفاده از این تحلیل ها مطمئنا می تواند تاثیر مثبتی در پیج شما داشته باشد.

نکات اختصاصی برای رسیدن به موفقیت در بلاگری اینستاگرام

برای موفق شدن در بلاگری اینستاگرام علاوه بر نکاتی که تا به اینجا گفته شد باید برخی از نکات تخصصی تر را هم بیاموزید و به کار بگیرید تا با رشد سریعتر پیج بلاگری خود مواجه شوید. در ادامه به بررسی چند مورد از این نکات می پردازیم.

اصالت و منحصر به فرد بودن

محتوای یونیک و منحصر به فرد اصلی ترین ویژگی پیج های موفق بلاگری است. باید سعی کنید از کپی کردن محتوا و تولید محتوای تکراری و بی کیفیت بپرهیزید. اینستاگرام با کمک هوش مصنوعی کیفیت محتوای شما را به خوبی تشخیص می دهد و اگر محتوای اصیل و باکیفیتی داشته باشید قطعا موفق می شوید.

ارتباط مستقیم با فالوورها

هر چقدر می توانید تعامل خود را با فالوورهایتان بیشتر کنید. از لایک کردن و کامنت گذاشتن و پاسخ به کامنت ها گرفته تا برگزاری مسابقات و چالش های مختلف و پاسخ دادن به دایرکت ها می تواند به موفقیت شما کمک کند.

به‌روز بودن و ارتقاء مهارت‌ها

سعی کنید به روز باشید و از جدیدترین امکانات اینستاگرام به عنوان اولین نفر استفاده کنید. این روزها اینستاگرام به محتوای ترند اهمیت زیادی می دهد و نباید از ترندهای روز فضای مجازی جا بمانید و از این فرصت های طلایی برای رشد بیشتر پیجتان کمک بگیرید.

تحلیل و بهبود مداوم

همیشه سعی کنید خودتان را با گذشته خودتان مقایسه کنید و با این مقایسه به رشد برسید. اگر در گذشته قالب چندان جذابی برای تولید محتوا نداشتید، سعی کنید این قالب ها را بروز کنید و روز به روز در تولید محتوا و کارهای گرافیکی و چالش های مختلف به بهبود محتوا بپردازید.

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم ترفندهای جدید برای رشد سریع پیج های بلاگری در اینستاگرام را بررسی کنیم تا بتوانید با استفاده از آنها در زمینه بلاگری موفق شوید. اگر قصد دارید پیج بلاگری خود را باکیفیت تر کنید باید نسبت به بلاگرهای دیگر یک ارزش افزوده داشته باشید و از ترفندهای جدید و خلاقانه استفاده کنید که در این مطلب سعی کردیم سرنخ های جذابی را برای شما بیان کنیم.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!