نویسنده: نادر عبدی
2023-09-11

روش های جدید برای افزایش لایک استوری اینستاگرام

اینستاگرام در این روزها به یکی از بخش های جدا نشدنی زندگی روزمره تبدیل شده است و افراد زیادی می توانند از این پلتفرم فضای مجازی کسب درآمد کنند. البته برای کسب درآمد و رشد در این پلتفرم باید سعی کنید دنبال افزایش فالوور، افزایش ریپلای استوری، افزایش لایک استوری و به طور کلی افزایش […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

اینستاگرام در این روزها به یکی از بخش های جدا نشدنی زندگی روزمره تبدیل شده است و افراد زیادی می توانند از این پلتفرم فضای مجازی کسب درآمد کنند. البته برای کسب درآمد و رشد در این پلتفرم باید سعی کنید دنبال افزایش فالوور، افزایش ریپلای استوری، افزایش لایک استوری و به طور کلی افزایش تعامل با مخاطبان باشید. در این مقاله قصد داریم روش های جدید برای افزایش لایک استوری اینستاگرام را بیان کنیم تا بتوانید در رشد حساب کاربری اینستاگرام موفق شوید.

خرید فالوور اینستاگرام

لایک استوری اینستاگرام

تقریبا چند ماه پیش بود که قابلیت لایک اینستاگرام به این برنامه افزوده شد و کاربران توانستند از این قابلیت نیز استفاده کنند. در ابتدای عرضه شدن این پلتفرم فقط قابلیت لایک پست ها وجود داشت و شما نمی توانستید استوری دیگران را لایک کنید. لایک استوری علاوه بر تعامل با فالوورها، از نظر الگوریتم اینستاگرام اهمیت بالایی دارد و اگر یک استوری تعداد لایک بیشتری دریافت کند، قطعا برای نفرات بیشتری هم نمایش داده می شود. به همین علت بهتر است راه های افزایش لایک استوری اینستاگرام را یاد بگیرید.

یک راه سریع برای بالا بردن بازدید استوری ها!

با خرید بازدید استوری اینستاگرام از سایت اینبو می توانید بازدید استوری های پیج تان را تا 10 برابر افزایش دهید.

از کجا بفهمیم چه کسی استوری ما را لایک کرده است؟

راه های افزایش لایک استوری

هنگامی که استوری منتشر شده را باز می کنید، می توانید با بالا کشیدن صفحه، اطلاعات مربوط به اشخاصی که استوری شما را دیده اند را مشاهده کنید. در این بخش افرادی که استوری شما را لایک کرده اند در صدر فهرست قرار گرفته اند و گوشه‌ی اسم آنها با قلب قرمز مشخص شده است.

مزایای لایک استوری اینستاگرام

همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم، اینستاگرام در به روز رسانی های مختلفی که منتشر می کند، سعی بر آن دارد که راه های مختلفی را به کاربران خود ارائه دهد تا بتوانند از طریق آنها به تعامل بیشتری بپردازند. با تعامل بیشتر در اینستاگرام می توانید افزایش فالوور، افزایش بازدید و به طور کلی رشد در اینستاگرام را تجربه کنید. به همین دلیل لایک اینستاگرام هم یکی از قابلیت هایی است که کاربران به راحتی می توانند سلیقه و علاقه‌ی خود را نسبت به یک استوری مشخص کنند.

افزایش فالوور با قابلیت لایک استوری

شاید در گذشته افراد زیادی به دنبال جذب فالوور بودند، اما در این روزها دیگر تعداد فالوور اهمیت چندانی ندارد و بیشتر کاربران به دنبال جذب بازدید از سوی افرادی که آنها را فالو ندارند هستند. همانطور که گفتیم با لایک استوری های شما از طرف دیگران می تواند استوری شما بیشتر دیده شود، اما علاوه بر آن شما می توانید با لایک استوری دیگران، آنها را کنجکاو کنید تا وارد پروفایل شما شوند و پیج شما را مشاهده کنند.

افزایش تعامل با لایک استوری اینستاگرام

همانطور که گفته بودیم افزایش تعامل در اینستاگرام اهمیت بیشتری از افزایش فالور پیدا کرده است و هر چقدر آمار بالاتری در تعامل داشته باشید، با رشد بیشتری هم مواجه خواهید شد. هنگامی که وارد بخش تحلیل اینستاگرام در قسمت Insight اینستاگرام می شوید، آمار تعامل با مخاطبان را مشاهده می کنید و می توانید بفهمید که چه تعداد از افراد پست شما را به اشتراک گذاشته، چه تعداد ذخیره کرده، چه تعداد لایک و چه تعداد کامنت گذاشته اند. 

بنابراین با این تفاسیر می توان فهمید که اینستاگرام دیگر به تعداد فالوور اهمیت نمی دهد و به محتوای جذاب و قدرت برقراری ارتباط آن با مخاطبان توجه می کند. یکی از راه های جدیدی که برای تعامل با مخاطبان به وجود آمده لایک استوری است. شاید در گذشته فقط امکان ریپلای و یا ری اکت بر روی استوری ها وجود داشت و افراد زیادی رغبتی برای انجام این کار نداشتند، اما لایک استوری کار آسان تری است که اینستا در اختیار کاربران خود قرار داده و با این امکان به کاربران خود اجازه افزایش تعامل را داده است.

خصوصی بودن ارتباط بین کاربران

احتمالا برای شما هم پیش آمده که استوری های مختلفی را مشاهده می کنید که از بین ایموجی های قسمت ری-اکت، ایموجی قابل قبولی برای آن استوری پیدا نمی کنید. در این مواقع لایک استوری می تواند بهترین گزینه برای شما باشد و حالت غیر صمیمانه تری را به مخاطب خود انتقال دهید.

برای افزایش لایک استوری اینستاگرام چه کار کنم؟

تا به اینجای کار از اهمیت لایک استوری اینستاگرام مطلع شدید و فهمیدید که چرا باید برای افزایش تعداد لایک های استوری تلاش کنیم. در ادامه با روش های افزایش لایک استوری اینستاگرام بیشتر آشنا خواهید شد.

تولید محتوای جذاب

: افزایش لایک استوری با تولید محتوای جذاب

قطعا تولید محتوای جذاب در همه‌ی زمینه های اینستاگرام می تواند کارساز باشد. در واقع هر چقدر محتوای شما ترند تر و جذاب تر باشد، مخاطبان بیشتری را به خود جذب می کند و در نهایت باعث رشد پیج شما می شود. اگر محتوای جذاب و کاربر پسندی که مطابق با سلیقه‌ی مخاطب هدفتان باشد تولید کنید، با افزایش لایک استوری نیز مواجه می شوید.

استفاده از هشتگ در استوری

یکی از امکاناتی که برای دیده شدن در اینستاگرام وجود دارد، استفاده از هشتگ هاست. هشتگ فقط در پست و کپشن کاربرد ندارد، شما در استوری ها نیز می توانید از هشتگ ها استفاده کنید. بنابراین بهتر است برای بیشتر دیده شدن از هشتگ ها، به خصوص هشتگ های ترند روز جامعه در استوری ها استفاده کنید.

انتخاب زمان مناسب برای انتشار استوری

به طور کلی استوری ها بیشتر از طرف فالوورها دیده می شوند و کمتر افرادی که شما را فالو ندارند می توانند این استوری ها را مشاهده کنند. بنابراین بهتر است ساعت اوج استفاده از اینستاگرام توسط فالوورهایتان را بدست آورده و در این ساعات استوری های خود را منتشر کنید. البته بهتر است در طول روز حداقل 4 استوری را در ساعات مختلف منتشر کنید.

استفاده از امکانات موجود در استوری ها

همانطور که می دانید در زمان انتشار استوری امکانات مختلفی در دسترس شما قرار دارد. به عنوان مثال می توانید از قابلیت پرسش و پاسخ استفاده کنید و به سوال هایی که در کوئسشن باکس از شما پرسیده می شود، در استوری ها پاسخ دهید. از این طریق تعامل بیشتری با مخاطبان برقرار کرده اید و معمولا افرادی که به پرسششان پاسخ داده اید، استوری مربوطه را لایک خواهند کرد.

منشن کردن افراد در استوری

چطور لایک استوری اینستاگرام را افزایش دهیم؟

احتمالا تا به حال بارها برای شما هم پیش آمده باشد که پست های جذابی را در اکسپلور اینستاگرام دیده باشید که آنها را Add Story کرده اید. در این صورت افرادی که پست آنها را استوری کرده اید معمولا استوری شما را لایک می کنند. بهتر است در زمان انتشار استوری دیگران، آنها را منشن کنید تا بتوانند از این اتفاق مطلع شده و استوری شما را ببینند.

درخواست لایک استوری از فالوورها

یکی از راه های مرسوم که در اینستاگرام رایج است، درخواست لایک استوری از طرف مخاطبان است. به عنوان مثال اگر پست جدیدی منتشر کرده اید، می توانید آن را Add Story کرده و از فالوورها درخواست کنید که استوری و پست شما را لایک کنند و در واقع از شما حمایت کنند.

کلام آخر

لایک استوری اینستاگرام یکی از قابلیت های نسبتا جدیدی است که در این فضا به وجود آمده و می تواند باعث افزایش تعامل با دیگران شود. راه های مختلفی برای افزایش لایک استوری اینستاگرام وجود دارد که در این مقاله سعی کردیم مهمترین راه ها را به شما آموزش دهیم تا بتوانید با استفاده از آنها در اینستاگرام رشد کرده و فالوورهای خود را افزایش دهید.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!