نویسنده: نادر عبدی
2023-09-18

روش های جدید افزایش ریپلای استوری اینستاگرام

افزایش ریپلای اینستاگرام می تواند یکی از معیارهای موثر پیج اینستاگرام باشد. طبق الگوریتم اینستاگرام تعامل هر چه بیشتر با فالورها و مخاطبان می تواند باعث رشد یک پیج اینستاگرامی شود، به همین دلیل استوری ها که تعامل مستقیم با مخاطبان برقرار می کنند می توانند یک راهکار موثر و فوق العاده برای رشد در […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

افزایش ریپلای اینستاگرام می تواند یکی از معیارهای موثر پیج اینستاگرام باشد. طبق الگوریتم اینستاگرام تعامل هر چه بیشتر با فالورها و مخاطبان می تواند باعث رشد یک پیج اینستاگرامی شود، به همین دلیل استوری ها که تعامل مستقیم با مخاطبان برقرار می کنند می توانند یک راهکار موثر و فوق العاده برای رشد در این پلتفرم باشند. هرچقدر که تولید محتوای جذاب تر و اصولی تری در استوری های اینستاگرام انجام شود، تعداد ریپلای روی استوری ها نیز افزایش می یابد، بنابراین بهتر است با روش های جدید افزایش ریپلای استوری اینستاگرام آشنا شوید تا بتوانید در اینستاگرام رشد کنید. در این مقاله با راهکارهای مختلفی جهت افزایش ریپلای استوری آشنا خواهید شد.

خرید فالوور اینستاگرام

چطور استوری ریپلای خور بسازیم؟

چطور استوری ریپلای خور در اینستاگرام بسازیم؟

همانطور که گفتیم استوری های ریپلای خور می توانند تاثیر زیادی در رشد یک پیج داشته باشند. قطعا تولید محتوای جذاب اساس کار است که با تولید محتوای مستمر، جذاب و انتشار در زمان درست در استوری ها می توانید مخاطبان خود را وادار به ریپلای کنید. اما روز به روز محتواهای خلاقانه ای در اینستاگرام تولید می شود و شما باید از موضوعات ترند و ایده های جذاب برای ساخت استوری جذاب مطلع باشید تا بتوانید تولید محتوا کنید. به همین منظور در ادامه با جذاب ترین ایده ها برای ساخت استوری ریپلای خور آشنا خواهید شد.

چطور بازدید استوری های پیج مان را بالا ببریم؟

روش های زیادی هم برای افزایش بازدید استوری و هم برای افزایش ریپلای استوری وجود دارد که در این مقاله به همه روش ها می پردازیم. اما قبل از اینکه ریپلای استوری های خود را بالا ببرید باید کاری کنید بازدید از استوری های شما افزایش پیدا کند. برای این کار ما خرید بازدید استوری اینستاگرام از سایت اینبو را به شما پیشنهاد می دهیم. در این خدمات ما از طریق پروفایل های واقعی اینستاگرام کاری می کنیم تا بازدید استوری های پیج تان به صورت واقعی افزایش پیدا کنید. اگر از این خدمات استفاده کنید قطعا روی افزایش ریپلای استوری های پیج تان هم اثر گذار خواهد بود.

راه های جدید برای افزایش ریپلای استوری اینستاگرام

اگر قصد دارید در فضای اینستاگرام به کسب درآمد بپردازید قطعا باید با روش های جدید برای افزایش ریپلای اینستاگرام آشنا شوید تا بتوانید از این طریق با مشتریان خود تعامل بیشتری داشته باشید. در ادامه چند ایده جذاب برای استوری ریپلای خور مطرح می کنیم.

هشتگ گذاری اصولی در استوری

یکی از ابزارهایی که اینستاگرام برای کاربران قرار داده است تا بتوانند موضوع محتوای خود را مشخص کنند و به راحتی با الگوریتم اینستاگرام هماهنگ شوند و رشد بیشتری را در پیج خود شاهد باشند، هشتگ ها هستند. شما می توانید با هشتگ گذاری اصولی به اینستاگرام بفهمانید که در مورد چه موضوعی صحبت می کنید و مخاطب هدف شما چه کسانی هستند. پس باید از هشتگ های مرتبط علاوه در پست ها، در استوری ها نیز استفاده کنید.

فعالیت در تمامی شبکه ‌های اجتماعی

جدیدترین روش برای افزایش ریپلای استوری اینستا

علاوه بر اینستاگرام، پلتفرم های فضای مجازی دیگری مانند تردز، توییتر یا ایکس، یوتیوب و اپلیکیشن های ایرانی مانند ویراستی و روبیکا وجود دارند که بهتر است با توجه به نوع کسب و کار یا فضای تولید محتوای پیجتان، در برخی از این پلتفرم ها نیز فعالیت داشته باشید. به عنوان مثال اگر فردی هستید که محتوای آموزشی تولید می کنید، می توانید بخشی از فیلم های آموزشی خود را در اینستاگرام منتشر کرده و برای انتشار کامل فیلم به یوتیوب مراجعه کنید. پس از آن در استوری های خود از مخاطبان دعوت کنید تا در یوتیوب نیز شما را دنبال کنند و از این طریق با برند سازی پیج خود، نام خود را در ذهن مخاطبان هک کرده و باعث تعامل بیشتر در استوری ها شوید.

نشان ‌دادن نحوه فعالیت و محل کار

یکی از موضوعاتی که مخاطبان و فالوورهای هر پیج به آن علاقه مند هستند، مطلع شدن در مورد محیط کار و فضای شغلی شماست. سعی کنید در هر زمینه ای که فعالیت دارید، با انتشار استوری های روزمره از نحوه فعالیت و محیط کارتان، تعامل بیشتری با مخاطبان داشته باشید و آنها را در مورد کارتان کنجکاو کنید. از این طریق در مورد کار و محیط شغلی شما سوال های مختلفی پرسیده می شود و ریپلای استوری هایتان افزایش پیدا می کند.

قرار دادن لوکیشن و موقعیت در استوری های اینستاگرام

یکی دیگر از ابزارهایی که اینستاگرام در اختیارتان قرار داده است تا بتوانید ارتباط بیشتری با فالوورها برقرار کنید، انتشار موقعیت و لوکیشن شماست. اگر در استوری هایتان لوکیشن و شهر محل زندگی خود را مشخص کنید، افرادی که به شما نزدیک هستند راحت تر شما را پیدا خواهند کرد و از این طریق جامعه هدف بهتری را به خود جذب می کنید. همچنین افرادی که به شما نزدیکتر باشند علاوه بر ریپلای استوری از روش های مختلفی با شما تعامل خواهند داشت.

قرار دادن استوری در مورد ترندهای روز

به روز بودن در فضای مجازی از مهمترین اصول برای پیشرفت است. هر چقدر بیشتر به موضوعات داغ در جامعه بپردازید، می توانید مخاطبان بیشتری را به خود جذب کنید. سعی کنید در مورد جدیدترین اتفاقات فضای اینستاگرام، فضای کشور و به طور کلی هر اتفاق جدیدی در دنیا صحبت کنید و خودتان را به یک پایگاه خبری برای فالوورهایتان تبدیل کنید.

دادن هدیه و تخفیفات به کاربران

بهترین راهکار برای افزایش ریپلای استوری فروشگاه ها

اگر در فضای مجازی به دنبال ایجاد کسب و کار هستید و برای رشد آن به دنبال ایده ای برا افزایش ریپلای استوری هستید، باید سعی کنید برای محصولات خود تخفیف گذاشته و هدیه های مختلفی را برای فالوورهای وفادارتان تعیین کنید. همچنین می توانید استوری های انگیزشی بگذارید و بگویید اگر تعداد ریپلای یک استوری مثلا به عدد 2000 رسید، تخفیف های ویژه ای را برای فالوورهایتان در نظر می گیرید.

استفاده از استوری قبل و بعد

استوری های بیفور افتر یا استوری های قبل و بعد از پرطرفدارترین ایده ها برای افزایش ریپلای استوری هستند. به عنوان مثال اگر در رشته عکاسی و ادیت عکس فعالیت می کنید، سعی کنید قبل و بعد از کار خود را به نمایش بگذارید.

استفاده از استوری آنباکسینگ

در هر زمینه ای که فعالیت می کنید می توانید از آنباکسینگ برای معرفی محصولات خود استفاده کنید. از گوشی های تلفن همراه گرفته تا وسایل تزئینی و کادو ها و … وسایلی هستند که می توانید برای معرفی آنها از آنباکسینگ استفاده کنید.

استوری از پشت صحنه کار

پشت صحنه کار یا به قول معروف بک استیج نیز می تواند یک رشته استوری موثر و ریپلای خور باشد. سعی کنید با اشتراک صحنه های جذاب از پشت صحنه کارتان، علاوه بر جذب فالوورها و افزایش ریپلای، اعتماد آنها را در مورد نحوه ساخت محصولات و نوع کارتان کسب کنید.

استفاده از استوری های آموزشی

راه های جدید برای افزایش ریپلای استوری اینستاگرام

استوری های آموزشی همیشه طرفدار دارند و می توانند با یاد دادن موضوعات مختلف در هر حوزه ای، فالوورها را برای چند ثانیه هم که شده روی استوری ها جذب کرد. همچنین پس از اتمام استوری های آموزشی می توانید با پرسیدن سوال های مختلف در مورد موضوعات مرتبط آنها را برای ریپلای زدن روی استوری ترغیب کنید.

بهره بردن از نظرسنجی در استوری اینستاگرام

نظرسنجی استوری اینستاگرام از جمله ابزارهایی است که برای شما در نظر گرفته شده است. اگر در ابزارهایی که برای استوری اینستاگرام قرار داده شده است این گزینه را پیدا می کنید و با استفاده از آن می توانید در مورد موضوعات مختلف مانند آموزش های بعدی که قرار است در پیجتان بگذارید، نظرسنجی برگزار کرده و با فالوورهایتان تعامل بیشتری برقرار کنید. 

ساخت تیزر محصولات در استوری

برای تبلیغات محصولات خود می توانید تیزرهای جذابی را به کمک اپلیکیشن های مختلف مانند Inshot بسازید و در استوری منتشر کنید. مطمئنا هرچقدر این تیزرها جذاب تر و خلاقانه تر باشند، فالوورهایتان بیشتر برای ریپلای روی استوری ترغیب می شوند. همچنین می توانید به کمک قابلیت ریلز اینستاگرام این ویدیوها را بسازید و در استوری منتشر کنید.

معرفی محصولات در استوری

سعی کنید از جلوی دوربین رفتن نترسید و خودتان به سادگی محصولاتتان را معرفی کنید. مطمئنا هر چقدر بیشتر خودتان باشید و ساده تر یک محصول را معرفی کنید، اعتماد مخاطبان را بهتر جلب می کنید. همیشه یک رشته استوری در مورد نوع کار، محصولات و کیفیت آنها بسازید و آن را هایلایت کنید.

استفاده از استیکر در استوری

استیکرها ابزارهای دیگری هستند که اینستاگرام در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید با فالوورها تعامل داشته باشید. احتمالا اینستاگرام هم متوجه شده است که افراد زیادی حوصله نوشتن و ریپلای زدن بر روی استوری را ندارند، به همین دلیل از امکانات مختلف مانند لایک استوری، استیکرهای تعاملی و ری-اکت برای استوری استفاده کرده است. شما نیز با استفاده از این امکانات می توانید هر طور که شده فالوورهایتان را به تعامل مجبور کنید.

منشن کردن دیگران در استوری

یکی از قابلیت هایی که می تواند موثر باشد، منشن کردن افراد مرتبط در استوری است. سعی کنید اگر در مورد موضوعی مرتبط با پیج یا شخصی دیگر صحبت کرده اید، حتما پیج آن فرد را منشن کنید. از این طریق آن شخص می تواند استوری شما را ری-استوری کرده و فالوورهای او نیز پیج شما را بشناسند.

نشان ‌دادن موفقیت

یکی از عواملی که می تواند باعث افزایش ریپلای استوری شود، مطمئنا جلب کردن اعتماد مشتریان است. هرچقدر که فالوورهای شما بیشتر به شما اعتماد داشته باشند، راحت تر روی استوری هایتان ریپلای می زنند. به همین دلیل بهتر است تمام موفقیت های خود در زمینه کسب و کار یا هر زمینه دیگری که فعالیت دارید را در استوری ها منتشر کرده و با مخاطبانتان در میان بگذارید.

نشان ‌دادن نمونه کار در استوری

نمونه کارهای خود را در استوری منتشر کنید، چون بسیاری از افراد دیگر به پست های پیج ها نگاه نمی کنند و وقتی اینستاگرام را باز می کنند، استوری افرادی را که فالو کرده اند مشاهده می کنند. اگر در زمینه طراحی لباس، عکاسی، طراحی دکوراسیون و … فعالیت دارید، این موضوع بسیار کاربردی خواهد بود.

نشان ‌دادن رضایت مشتریان در استوری

چیکار کنیم ریپلای استوری زیاد بشه؟

نمایش رضایت مشتریان در استوری ها می تواند اعتماد آنها را جلب کند. پس اگر محصولاتتان به دست مشتریان رسیده و پیام هایی از رضایت آنها دریافت کرده اید، حتما این پیام ها را در استوری منتشر کنید.

قرار دادن موزیک بر روی ویدیوها

در این روزها احتمالا متوجه اهمیت موزیک های ترند در اینستاگرام شده اید. هر چند وقت یک بار چند موزیک به شدت در اینستاگرام و فضای مجازی ترند می شوند و هر موقع که اینستاگرام را باز می کنید، این موزیک ها را می شنوید. قطعا اینستاگرام هم این موضوع را می فهمد و به پیج هایی که از این موزیک ها استفاده می کنند بیشتر بها می دهد.

منتشر کردن پست در استوری

هر پست جدیدی که در اینستاگرام منتشر می کنید، استوری کنید تا از این طریق به اطلاع فالوورهایتان برسانید. علاوه بر افزایش لایک و کامنت پست، ممکن است افراد زیادی بر روی استوری شما ریپلای بزنند و با شما تعامل داشته باشند.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم روش های جدید افزایش ریپلای استوری اینستاگرام را با شما در میان بگذاریم. قطعا هر چقدر ریپلای استوری های شما افزایش پیدا کند، اینستاگرام هم اهمیت بیشتری به شما خواهد داد و متوجه تعامل فوق العاده شما با فالوورها خواهد شد. بنابراین اگر به دنبال رشد در فضای مجازی هستید، بهتر است از راه های مختلف برای افزایش ریپلای استوری مطلع شوید.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
2 کامنت
جدیدترین
قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
زهذا

سلام در اینستا با اینکه صفحات خصوصی چطور میشه اجازه داد کسی که استوری تو استوری می‌کنه برا کسایی که منو فالو هم ندارن نشون بده

آزادی

خیلی کامل و کاربردی توضیح داده بودید . ممنون و خسته نباشید

0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!