نویسنده: javid
2024-04-24

چطور در بیو اینستاگرام لوکیشن بزاریم؟ (آموزش گام به گام)

چطور در بیو اینستاگرام لوکیشن بزاریم؟ شاید این سوال برایتان پیش آمده که رقبای شما چطور در قسمت بایو اینستاگرام، یک لوکیشن از محل کار خود را اضافه کرده اند. این روزها برای رقابت با رقبا و نتیجه گرفتن در فروش اینستاگرامی و یا موفقیت در جذب فالوور، باید تمام امکاناتی که اینستاگرام در اختیارتان […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

چطور در بیو اینستاگرام لوکیشن بزاریم؟ شاید این سوال برایتان پیش آمده که رقبای شما چطور در قسمت بایو اینستاگرام، یک لوکیشن از محل کار خود را اضافه کرده اند. این روزها برای رقابت با رقبا و نتیجه گرفتن در فروش اینستاگرامی و یا موفقیت در جذب فالوور، باید تمام امکاناتی که اینستاگرام در اختیارتان قرار داده را به کار گیرید. اگر شما هم دوست دارید یک لوکیشن به بایو اینستاگرام خود اضافه کنید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

خرید فالوور اینستاگرام

چرا در بایو اینستاگرام لوکیشن بگذاریم؟

همانطور که در ابتدای مقاله هم عنوان کردیم این روزها برای رقابت با رقبا باید از ابزارهای مختلفی که در اختیارتان قرار گرفته است به خوبی استفاده کنید. بایو اینستاگرام، مانند یک تابلوی مغازه می تواند در اولین نگاه به چشم مشتری بخورد و بهترین مکان برای معرفی خلاصه وار شما خواهد بود. به همین دلیل باید خیلی مختصر و مفید در این قسمت کسب و کارتان را معرفی کنید.

معمولا پیج های فروشگاهی اینستاگرام که مغازه فیزیکی هم دارند از لوکیشن در بیو اینستاگرام اضافه می کنند که کاربران خیلی راحت تر محل فروشگاه آنها را پیدا کنند. اما افراد دیگری هم هستند که به هر دلیل علاقه مند به درج لوکیشن در بیو اینستاگرام هستند. بنابراین در ادامه به آموزش نحوه گذاشتن لوکیشن در بیو اینستا می پردازیم.

نحوه گذاشتن لوکیشن در بیو اینستاگرام

چطور در بیو اینستاگرام لوکیشن بگذاریم؟ این سوالی است که قصد پاسخ دادن به آن را داریم. لوکیشنی که در بیو اینستا قرار می گیرد مانند یک لینک عمل می کند و فالوورهای شما فقط با کلیک روی آن می توانند لوکیشن مد نظر را مشاهده کنند. البته باید به این نکته اشاره کنیم که این قابلیت فقط برای پیج های بیزینسی یا تجاری در دسترس است.

نحوه تبدیل به یک حساب بیزینسی در اینستاگرام

با توجه به نکته ای که ذکر شد ابتدا و قبل از هر چیز باید پیج خود را به یک پیج تجاری تبدیل کنید تا بتوانید لوکیشن خود را در بیو اینستاگرام درج کنید. برای تبدیل پیج اینستاگرام به پیج بیزینسی باید مراحل زیر را طی کنید:

1. وارد اینستاگرام شوید و از قسمت بالا سمت راست علامت سه خط را بزنید.

2. صفحه را اسکرول کنید و گزینه “Account type and tools” را پیدا و انتخاب کنید.

3. اولین گزینه یعنی ” Switch to professional account” را انتخاب کنید.

4. دکمه Continue را برای 4 بار متوالی بزنید تا به صفحه نهایی برسید.

5. از صفحه باز شده با عنوان “What best describes you?”، بهترین گزینه که با کار و محتوای شما مرتبط باشد را انتخاب کنید و گزینه Done را بزنید.

6. برای ساختن پیج بیزینس اینستاگرام، گزینه‌ی Business را انتخاب کنید.

7. در این مرحله از بیزینسی کردن پیج، باید اطلاعات شخصی مانند شماره تلفن، ایمیل و لوکیشن خود را ارسال نمایید. البته در صورت عدم تمایل، می‌توانید با انتخاب گزینه‌ی Don’t use my contact info این اطلاعات را وارد نکنید و از این مرحله رد شوید.

8. در صفحه‌ی بعد، اینستاگرام از شما می‌خواهد در صورت تمایل به اکانت فیسبوک خود متصل شوید. می‌توانید آن را بپذیرید یا از این مرحله عبور کنید.

در حال حاضر حساب کاربری اینستاگرام شما به یک حساب تجاری یا بیزینسی تبدیل شده است و می توانید برای اضافه کردن لوکیشن اقدام کنید.

آموزش گذاشتن لوکیشن در بیو اینستاگرام

برای اضافه کردن لوکیشن به بیو اینستاگرام باید حساب کاربریتان را به تجاری تبدیل می کردید که این کار را انجام دادید و حالا باید مراحل زیر را انجام دهید:

در اینجا نحوه گذاشتن لوکیشن در بیو اینستاگرام توضیح داده شده است:

1. روی Edit profile ضربه بزنید.

2. گزینه های تماس یا Contact options را انتخاب کنید.

3. آدرس کسب و کار یا Business address را انتخاب کنید.

4. نام شهر یا محله خود را قرار دهید، همچنین می توانید کد پستی و آدرس خیابان خود را در فیلدها مشخص کنید.

5. روی save ضربه بزنید.

6. دوباره روی ذخیره ضربه بزنید.

7. یک بار دیگر ذخیره را انتخاب کنید.

اگر زمانی می خواهید تگ موقعیت مکانی را در بیو اینستاگرام خود تغییر دهید، همان مراحلی را که در دستورالعمل نحوه افزودن آن توضیح دادیم دنبال کنید.

چرا لوکیشن در صفحه پروفایل اینستاگرام من نمایش داده نمی شود؟

در قسمت پروفایل زمانی که تنظیمات مربوط به گذاشتن لوکیشن در بیو اینستاگرام را انجام می دهید، قسمتی را مشاهده می کنید که قابلیت نمایش یا عدم نمایش اطلاعات شما در بیو را دارد. این گزینه یعنی “Display contact info” اگر غیرفعال باشد شما نمی توانید لوکیشن را در بیو اینستاگرام مشاهده کنید.

چگونه لوکیشن را از بیو اینستاگرام خود حذف کنیم؟

اگر از قرار دادن لوکیش در بیو اینستاگرام پشیمان شدید و قصد حذف آن را دارید کار سختی نخواهید داشت و فقط کافیست وارد بخش پروفایل شده و از قسمت گزینه های مخاطب، دکمه Remove را انتخاب کنید.

کلام آخر

چطور در بیو اینستاگرام لوکیشن بزاریم؟ سوال پرتکراری که این روزها برای اکثر پیج های فروشگاهی پیش آمده مربوط به نحوه قرار دادن لوکیشن در بایو اینستا است. در این مقاله سعی کردیم گام به گام تمام مراحل مورد نیاز برای گذاشتن لینک لوکیشن در بیو را آموزش دهیم.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!