نویسنده: نادر عبدی
2023-12-11

فالوور اینستاگرام بخریم یا بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام؟

فالوور اینستاگرام بخریم یا بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام؟ برای افزایش بازدید و موفقیت در اینستاگرام راهکارهای مختلفی وجود دارد که اگر قصد موفقیت در اینستاگرام را دارید باید با تمام آنها آشنایی داشته و طرز استفاده از آنها را یاد بگیرید. علاوه بر تولید محتوا و آشنایی با الگوریتم اینستاگرام باید سعی کنید از […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

فالوور اینستاگرام بخریم یا بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام؟ برای افزایش بازدید و موفقیت در اینستاگرام راهکارهای مختلفی وجود دارد که اگر قصد موفقیت در اینستاگرام را دارید باید با تمام آنها آشنایی داشته و طرز استفاده از آنها را یاد بگیرید. علاوه بر تولید محتوا و آشنایی با الگوریتم اینستاگرام باید سعی کنید از بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام و یا بسته های افزایش فالوور هم استفاده کنید. اما اینکه اولویت با کدام یک از این روش هاست و باید برای افزایش بازدید خود از کدام استفاده کنید بهتر است تفاوت های آنها را بدانید. در این مقاله قصد داریم به مقایسه خرید فالوور اینستاگرام و خرید بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام بپردازیم.

خرید فالوور اینستاگرام

خرید اکسپلور اینستاگرام چیست؟

در این روزها که اینستاگرام یک پلتفرم فوق العاده مهم در زندگی مردم است خدمات مختلفی برای موفقیت در آن ارائه می شود که یکی از آنها بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام است. در واقع شما با خرید اکسپلور اینستاگرام می توانید ترافیک واقعی و فعال از کاربران مختلف داشته باشید. 

خرید اکسپلور هم مانند خرید فالوور اینستاگرام می تواند مزایا و معایب خود را داشته باشد و نمی توان آن را بهترین راهکار برای افزایش بازدید و افزایش فالوور دانست. در ادامه بیشتر با مزایا و معایب آن آشنا خواهید شد.

بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام چیست؟

چگونه خدمات اکسپلور به رشد پیج ما کمک می‌کند؟

خدمات اکسپلور اینستاگرام می تواند با افزایش بازدید پست های شما از طریق اکسپلور باعث افزایش بازدید و در نتیجه افزایش فالوور شود. در واقع الگوریتم اینستاگرام به شکلی طراحی شده است که با اولین ورود به اکسپلور شانس بیشتری برای ورود به اکسپلور برای چندمین بار خواهید داشت. با خرید بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام می توانید شانس زیادی برای اولین ورود به اکسپلور داشته باشید که در نتیجه باعث موفقیت شما در این پلتفرم خواهد شد. 

پکیج خرید اکسپلور اینستاگرام شامل چه مواردی می‌باشد؟

با استفاده از پکیج خرید اکسپلور اینستاگرام می توانید معیارهای مختلفی که برای اینستاگرام اهمیت دارند را افزایش دهید. پارامترهایی مانند:

  • افزایش impression پست
  • افزایش reach پست
  • افزایش کامنت
  • افزایش لایک پست
  • افزایش سیو پست اینستاگرام
بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام شامل چه مواردی میشود؟

افزایش impression با بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام

از مهمترین عواملی که می تواند در رسیدن به اکسپلور تاثیرگذار باشد، افزایش ایمپرشن است. ایمپرشن در واقع یعنی تعداد بارهایی که افراد مختلف از یک پست شما بازدید کرده اند و به معنی تعداد افراد نیست، یعنی اگر یک فرد، 10 بار پست شما را دیده باشد، 10 ایمپرشن به پست شما اضافه خواهد شد. اینستاگرام از این طریق به کیفیت پست شما پی خواهد برد و با توجه به استقبالی که از پست شما شده است ترجیح می دهد آن را به اکسپلور برده و به دیگران هم نمایش دهد.

حالا فرض کنید با خرید بسته اکسپلور اینستاگرام خیلی سریع میزان ایمپرشن پست های شما افزایش پیدا کنند و اینستاگرام با توجه به آنها پست شما را از محتواهای تولید شده تشخیص دهد. مطمئنا با این اوصاف شانس زیادی برای رسیدن به اکسپلور اینستاگرام خواهید داشت.

الگوریتم اینستاگرام به عوامل مختلفی دقت می کند تا بتواند محتوای باکیفیت و محبوب را تشخیص دهد. از جمله این عوامل می توان به مواردی همچون رضایت کاربران که با لایک نشان داده می شود و تعامل کاربران که با قابلیت هایی همچون کامنت گذاشتن و به اشتراک گذاشتن نشان داده می شود اشاره داشت. بنابراین شما در کنار افزایش ایمپرشن باید به دنبال دیگر موارد هم باشید.

افزایش ایمپرشن پست با بسته ورود به اکسپلور اینستا

افزایش reach پست

همانطور که در توضیح ایمپرشن گفتیم، ایمپرشن یعنی هربار دیده شدن پست مساوی است با یک ایمپرشن. اما reach در اینستاگرام معنای متفاوتی دارد و به معنی هر حساب کاربری است که پست شما را بازدید کرده است. یعنی اگر یک حساب کاربری 100 بار هم پست شما را مشاهده کند، فقط 1 ریچ برای پست شما محاسبه می شود. 

شما می توانید با خرید بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام میزان ریچ هر پست را نیز افزایش دهید و از این طریق به معیارهای الگوریتم اینستاگرام برای ورود به اکسپلور نزدیکتر شوید.

افزایش کامنت

یکی دیگر از مواردی که پیش از این هم به آن اشاره داشتیم، افزایش کامنت بود. با خرید بسته ورود به اکسپلور می توانید از خدمات افزایش کامنت هم برخوردار شوید و از این طریق میزان تعامل خود را افزایش دهید.

افزایش لایک پست

لایک نشان دهنده محبوبیت و در واقع جذابیت پست منتشر شده است. البته که با اضافه شدن قابلیت های مختلف در اینستاگرام، لایک دیگر اهمیت سابق را ندارد. اما به هر حال با افزایش لایک های پست، اینستاگرام به جذابیت و محبوبیت پست منتشر شده پی خواهد برد. 

افزایش سیو پست اینستاگرام

پارامترهایی که اینستاگرام برای ورود به اکسپلور در نظر می گیرد مختلف است که یکی از این پارامترها افزایش سیو یا همان ذخیره کردن پست هاست. به طور کلی اگر بخواهید به صورت ارگانیک برای افزایش فالوور و ورود به اکسپلور فعالیت کنید باید محتوای بسیار جذابی را تولید کنید که نیازهای مخاطبین را برطرف کند و آنها را قانع کند که در آینده به پست شما نیاز خواهند داشت و به همین دلیل هم پست شما را سیو کنند.

اما اگر این کار برای شما نشدنی است و یا وقت آن را ندارید و می خواهید زودتر به نتیجه برسید می توانید با خرید بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام باعث افزایش سیو پست های اینستاگرام هم روبرو شوید.

چطور سیو پست های اینستاگرام را افزایش دهیم؟

مزایای خرید بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام چیست؟

پیش از این هم اشاره داشتیم که خرید اکسپلور اینستاگرام مزایا و معایب خود را دارد اما مزایای آن نسبت به معایبش بیشتر است. از جمله این مزایا می توان به ورود سریع به اکسپلور اینستاگرام اشاره داشت. شما بدون اینکه زحمت زیادی بکشید می توانید با خرید این بسته به متر و معیارهای اینستاگرام نزدیکتر شوید و آسان تر به اکسپلور برسید.

شما با خرید بسته اکسپلور اینستاگرام هم به اکسپلور رسیده اید و هم پس از مدتی با افزایش فالوورها روبرو می شوید. همچنین با جذب فالوور از این طریق اکثر فالوورهای جذب شده همان مخاطبان هدف شما خواهند بود چون با بازدید پست های شما که به اکسپلور راه یافته اند محتوای شما را پسندیده و برای فالو کردن شما قانع شده اند. 

یکی از راه های افزایش فالوور و رسیدن به موفقیت در اینستاگرام، تبلیغات است که هزینه های فوق العاده بالایی دارد. شما با هزینه ای بسیار کمتر از تبلیغات می توانید بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام را خریداری کرده و به موفقیت برسید. 

خرید بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

معایب خرید بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام

همانطور که گفته بودیم مزایای خرید بسته اکسپلور نسبت به معایب آن بیشتر است. اما اگر بخواهیم به یکی از معایب اصلی این روش در جذب فالوور و افزایش بازدید اشاره کنیم، باید بگوییم که این راهکار به تنهایی نمی تواند عامل موفقیت شما باشد. باید سعی کنید تولید محتوای جذابی داشته باشید. درست است که اینستاگرام عوامل مختلفی را برای ورود به اکسپلور اینستاگرام در نظر می گیرد و شما با خرید بسته ورود به اکسپلور آن معیارها را خواهید داشت، اما اگر محتوای جذاب نداشته باشید یا محتوای شما خلاف قوانین این پلتفرم باشد، احتمالا به مشکل بر بخورید. 

بنابراین با این اوصاف بهتر است ابتدا تولید محتوای خود را انجام دهید و در تولید محتوا نظم و استمرار داشته باشید. اما با خرید اکسپلور اینستاگرام سرعت خود در رسیدن به اکسپلور را بیشتر کنید.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام چیست؟

یکی دیگر از راه هایی که می توانید برای افزایش فالوور از آن استفاده کنید خرید فالوور واقعی است. با خرید فالوور واقعی می توانید فالوورهای هدفمند و فعالی را به اینستاگرام اضافه کنید که علاوه بر افزایش فالوور منجر به افزایش بازدید و تعامل هم خواهند شد. در واقع این فالوورها قابلیت هایی مانند لایک و کردن و کامنت گذاشتن خواهند داشت و از این طریق فالوورهای منفعلی نخواهند بود و ضرری به پیج شما نمی رسد.

مزایای خرید فالوور واقعی اینستاگرام

خرید فالوور واقعی می تواند کمک زیادی به افزایش مستقیم فالوور داشته باشد و شما بدون نیاز به انجام کار خاصی یا تحمل مدت زمان مشخصی، با افزایش فالور روبرو شوید. فالوورهای واقعی که از طریق این خرید بدست می آیند منفعل نخواهند بود و می توانند پست های شما را لایک کرده و برای شما کامنت بگذارند.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

معایب خرید فالوور واقعی اینستاگرام

خرید فالوور واقعی هم مانند خرید بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام، فقط دارای مزایا نیست و از معایبی برخوردار است. از جمله این معایب می توان به این موضوع اشاره داشت که فالوورهای شما همان مخاطبان هدفی که نیاز دارید نیستند. فرض کنید شما یک پیج فروشگاه لوازم آرایشی دارید و منطقی است که بیشتر به فالوورهای خانم نیاز داشته باشید، اما از طریق خرید فالوور واقعی ممکن است چندین فالوور آقا نصیب شما شوند که خب خرید زیادی از شما نخواهند داشت. 

همچنین در مورد این نوع افزایش فالوور هم باید مانند خرید بسته ورود به اکسپلور، تولید محتوای خود را ادامه دهید و نمی توانید فقط با خرید این بسته به موفقیت برسید. اینستاگرام اگر مشکوک عمل کنید متوجه استفاده از روش های متفرقه برای افزایش فالوور خواهد شد و شما را جریمه خواهد کرد. بهتر است تولید محتوای منظم داشته باشید و در کنار فعالیت منطقی خودتان از خرید فالوور به تدریج میزان فالوورهای خود را افزایش دهید.

فالوور اینستاگرام بخریم یا بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام؟

حالا با توضیحات کاملی که پیش از این بیان کردیم و مزایا و معایب هر دو خدمت اینستاگرامی را عنوان کرده ایم، احتمالا تا حدی به نتیجه و پاسخ رسیده اید. در پاسخ به این سوال قبل از هر چیز باید هدف شما مشخص شود. خب هر کدام از این روش ها می تواند برای عده ای نتیجه مثبت داشته باشد و برای عده ای هم نتیجه منفی. بنابراین بهتر است قبل از هر چیز اولویت خود را تشخیص دهید که علاقه مند به حضور در اکسپلور هستید یا فقط قصد افزایش فالوور را دارید.

افرادی که پیج موفقی دارند و فالوورهای هدف خود را جذب کرده اند، اما نیاز دارند که این میزان فالوور را به هر دلیلی افزایش دهند و برایشان مهم نیست که این فالوورها چقدر فعالیت داشته باشند، بهتر است به سراغ خرید فالوور واقعی اینستاگرام بروند. معمولا پیج هایی که در اکسپلور هستند و میزان بازدید آنها بسیار خوب است، اما فالوورهای آنها کم است از این بسته استفاده می کنند.

اما افرادی که فالوور‌های نسبتا خوبی دارند ولی میزان بازدید آنها رشد چندانی ندارد، می توانند با خرید بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام میزان بازدید پیج را به شکل قابل توجهی افزایش دهند. همچنین این رشد در بازدیدها و ورود به اکسپلور سبب می شود که فالوورهای شما نیز افزایش پیدا کنند و اکثر این فالوورها همان فالوورهای هدف شما خواهند بود.

خرید فالوور بهتره یا خرید اکسپلور اینستاگرام؟

از کجا فالوور یا بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام بخریم؟

وب سایت اینبو از جمله اولین سایت هایی است که در زمینه ارائه خدمات اینستاگرام مشغول به فعالیت شد و فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است. در وب سایت اینبو می توانید خدمات مربوط به خرید فالوور واقعی اینستاگرام و خرید بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام را مشاهده کنید و در صورت نیاز از آنها استفاده کنید.

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم به مقایسه دقیق مزایا و معایب خرید فالوور و خرید اکسپلور اینستاگرام بپردازیم تا بتوانید بهترین گزینه را برای موفقیت پیج اینستاگرامی خود انتخاب کنید. اگر شما هم این سوال را دارید که فالوور اینستاگرام بخریم یا بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام بهتر است این مطلب را به خوبی مطالعه کنید تا تفاوت های این دو روش برای افزایش فالوور و افزایش بازدید اینستاگرام را درک کنید.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!