لطفا منتظر بمانید

نحوه حذف پیام در دایرکت اینستاگرام

حذف دایرکت اینستاگرام

حذف دایرکت اینستاگرام

بخش دایرکت اینستاگرام یکی از قسمت های جنجالی و پر تنش اینستاگرام بوده و مکانی ایست که شما میتوانید با دوستان و آشنایان خود در ارتباط باشید و مکالمه هایی به صورت نوشتاری یا ویدیویی و… را رد و بدل کنید. در این بخش میتوانید با مخاطبان خود هم به صورت خصوصی به گفتگو پرداخته یا حتی میتوانید گروه تشکیل دهید و از امکانات دایرکت اینستاگرام از جمله تماس ویدیویی استفاده کنید

اما در این بین احتمال این که شما یک پیام اشتباهی به یکی از مخاطبان خود ارسال کرده باشید وجود دارد و در پی آن میخواهید پیام ارسال شده را پاک کنید یا برای حذف پیام های خود دلایل دیگری دارید، جای نگرانی وجود ندارد و تنها با چند لمس میتوانید مکالمه های رد و بدل شده بین مخاطب هایتان را حذف کرده باشید

نحوه حذف دایرکت اینستاگرام:

برای حذف پیام های ارسالی خود در دایرکت اینستاگرام تان کافی ایست مراحل زیر را انجام دهید.

1_ از طریق برنامه اینستاگرام وارد اکانت خود میشیوم.

2_ از صفحه هوم اکانت اینستاگرام خود آیکون دایرکت اینستاگرام که در گوشه سمت بالای صفحه قرار دارد را لمس میکنیم تا وارد بخش دایرکت اینستاگرام شده باشیم.

3_ وارد مکالمه مد نظر شده و بعد از انتخاب پیام رد و بدل شده که میخواهیم آن را حذف کنیم را برای چند لحظه لمس و نگهه میداریم.

4_ بعد از لمس و نگهه داشتن پیام مربوطه کادری برای ما باز خواهد شد که سه گزینه دارد برای حذف دو طرف پیام ارسال شده کافی ایست گزینه اول یعنی “unsend message” را انتخاب کنیم.

حذف دایرکت اینستاگرام

بعد از حذف پیام دایرکت اینستاگرام طبق آموزش بالا پیام ارسال شده از طرف شما هم برای خودتان و هم برای اکانت دریافت کننده پاک خواهد شد.

فیلم آموزشی نحوه پاک کردن کامل پیام در دایرکت :

جمع بندی

همانطور که گفتیم برای پاک کردن پیام در دایرکت اینستاگرام میتوانید به این شیوه عمل کنید در این بین برخی از دوستان برای آسودگی و صرف زمان کمتر راهی برای حذف کردن یکجا پیام های رد و بدل شده بین مخاطب هایشان بوده اند که فعلا اینستاگرام چنین قابلیتی را در دایرکت خود فراهم نکرده و برای حذف دایرکت اینستاگرام خود باید یکی یکی پیام های مربطه را پاک کنید.

نحوه حذف پیام در دایرکت اینستاگرام
کل رای 3 میانگین 4.7
, , ,

دیدگاه ها

2 دیدگاه ها

  • برای حذف پیام دایرکت مشکل دارم وبجای unsend کلمه copy نمایش داده میشود لطفا راهنمایی کنید چگونه پیام درحالت کپی رو از مخاطبم حذف کنم

نوشتن یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *