نویسنده: نادر عبدی
2023-08-29

بیشترین فن پیج های اینستاگرام را چه کسانی دارند؟

در این سال ها که اینستاگرام به اصلی ترین شبکه اجتماعی بین مردم ایران تبدیل شده است، افراد زیادی برای ایجاد پیج های هواداری یا فن پیج سلبریتی ها اقدام کرده اند. به طوریکه اگر نام یک فرد معروف را در اینستاگرام سرچ کنید، با چندین پیج مواجه می شوید. حتی برخی از سلبریتی های […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

در این سال ها که اینستاگرام به اصلی ترین شبکه اجتماعی بین مردم ایران تبدیل شده است، افراد زیادی برای ایجاد پیج های هواداری یا فن پیج سلبریتی ها اقدام کرده اند. به طوریکه اگر نام یک فرد معروف را در اینستاگرام سرچ کنید، با چندین پیج مواجه می شوید. حتی برخی از سلبریتی های نه چندان نام آشنا که تازه اسمی برای خود دست و پا کرده اند دارای فن پیج های متعددی هستند که کم هم فالوور ندارند. البته که برخی از سلبریتی های تازه کار با استخدام افرادی اقدام به راه اندازی فن پیج می کنند تا محبوبیت خود را افزایش دهند و از این طریق بیشتر دیده شوند. در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم که بیشترین فن پیج های اینستاگرام را چه کسانی دارند.

خرید فالوور اینستاگرام

فن پیج اینستاگرام چیست؟

فن پیج چیست؟

کلمه فن در انگلیسی به معنای هوادار است، پس می توان فهمید که فن پیج هم به معنی پیج هواداری اشخاص است. معمولا این صفحات طرفداری توسط علاقه مندان به یک سلبریتی راه اندازی و مدیریت می شود. گاهی اوقات هدف از این کار ابراز علاقه به فرد مورد نظر است و گاهی اوقات هم کسب درآمد هدف اصلی این پیج هاست. در واقع افراد زیادی از شهرت سلبریتی ها استفاده می کنند و با ایجاد پیج به نام آنها جذب فالوور می کنند و پس از مدتی که با افزایش فالوور روبرو شدند، با گرفتن تبلیغات کسب درآمد می کنند.

بیشترین فن پیج در اینستاگرام متعلق به چه کسانی است؟

کدام سلبریتی بیشترین فن پیج را دارد؟

اگر بخواهیم افرادی که تعداد بالایی فن پیج دارند را پیدا کنیم، قطعا کار سختی خواهیم داشت. همانطور که گفتیم این روزها کاربران زیادی در اینستاگرام اقدام به ساخت فن پیج برای افراد مختلف کرده اند. اما در ادامه سعی می کنیم به طور حدودی افرادی که دارای بیشترین فن پیج هستند را به شما معرفی کنیم.

  • محمدرضا گلزار با محبوبیتی که در بین نوجوان ها پیدا کرده تقریبا بیشترین فن پیج را دارد.
  • امیر مقصودلو با توجه به نداشتن پیج در اینستاگرام، دارای فن پیج های متعددی است.
  • نوید محمدزاده از بهترین بازیگران ایرانی است که فن پیج های زیادی دارد.
  • مهران مدیری با توجه به عدم حضورش در فضای مجازی دارای فن پیج های مختلفی از سمت هوادارانش است.
  • جواد عزتی که در این سال ها با سریال هایی مانند زخم کاری به محبوبیت بالایی دست پیدا کرده نیز از سلبریتی های محبوب با فن پیج های متعدد محسوب می شود.
  • فرهاد مجیدی از جمله فوتبالیست هایی است که فن پیج زیادی دارد.
  • مهناز افشار که به آلمان مهاجرت کرد و دارای 12 میلیون فالوور است نیز تعداد فن پیج بالایی دارد.
  • سینا مهراد از بازیگران خوش چهره ایست که با فیلم هایی همچون مادر و آقازاده محبوبیت پیدا کرد و پیج های هواداری زیادی را به خود اختصاص داد.
  • سحر قریشی از جمله بازیگران پرحاشیه ایران محسوب می شود که در خارج از کشور زندگی می کند و با وجود حاشیه های زیاد خود پیج های طرفداری زیادی را کسب کرده است.
  • محسن ابراهیم زاده هم از خواننده های محبوب نوجوانان به خصوص دختران نوجوان است که می توانید فن پیج های متعددی را با نام او پیدا کنید.

خرید فالوور اینستاگرام برای فن پیج ها

خرید فالوور اینستاگرام برای فن پیج ها

همانطور که در ابتدای مقاله هم اشاره داشتیم افراد زیادی با ایجاد و راه اندازی فن پیج ها قصد کسب درآمد دارند و شاید اصلا طرفدار شخص مورد نظر هم نباشند. در واقع این افراد با استفاده از محبوبیتی که سلبریتی ها دارند مخاطبان زیادی را به خود جذب می کنند و پس از مدتی با گرفتن تبلیغات به کسب درآمد می پردازند. 

قطعا مهمترین پارامتر در کسب درآمد از اینستاگرام، افزایش فالوور و افزایش ویوی پست هاست. یکی از راه هایی که می تواند به شما در افزایش فالوور کمک کند، خرید فالوور واقعی اینستاگرام است. البته عده ای با خرید فالوور فیک باعث کاهش بازدید و افزایش غیرواقعی فالوور می شوند که این مسئله نه تنها سودی برای آنها نخواهد داشت، بلکه از سمت اینستاگرام جریمه خواهند شد. اگر قصد افزایش فالوور فن پیج ها را دارید بهتر است برای خرید فالوور واقعی اقدام کنید تا از این طریق به راحتی به اکسپلور راه پیدا کنید.

سخن پایانی

در این مقاله به شما گفتیم که بیشترین فن پیج های اینستاگرام را جه کسانی دارند و سعی کردیم 10 نفر اول در این زمینه را به شما معرفی کنیم. این لیست شامل بازیگرهای زن و مرد، فوتبالیست ها و خواننده ها می شود. البته که نمی توان تعداد دقیق فن پیج ها را به دست آورد، اما با بررسی هایی که انجام دادیم به شکل حدودی افراد برتر در این زمینه را به شما معرفی کرده ایم.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!