نویسنده: نادر عبدی
2023-10-14

رکورد بیشترین لایک پست اینستاگرام در اختیار کیست؟

رکورد بیشترین لایک اینستاگرام در اختیار کیست؟ اینستاگرام از محبوب ترین پلتفرم های فضای مجازی در دنیا محسوب می شود که در زندگی افراد زیادی نقشی اساسی پیدا کرده است. عده زیادی برای سرگرمی در آن فعالیت دارند و عده زیادی هم از طریق آن به کسب درآمد می پردازند. برای کسب درآمد باید میزان […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

رکورد بیشترین لایک اینستاگرام در اختیار کیست؟ اینستاگرام از محبوب ترین پلتفرم های فضای مجازی در دنیا محسوب می شود که در زندگی افراد زیادی نقشی اساسی پیدا کرده است. عده زیادی برای سرگرمی در آن فعالیت دارند و عده زیادی هم از طریق آن به کسب درآمد می پردازند. برای کسب درآمد باید میزان تعامل با کاربران را افزایش داد. برای تعامل در اینستاگرام ابزارها و راهکارهای مختلفی مانند لایک، کامنت، اشتراک گذاشتن و استوری کردن پست ها وجود دارد. 

خرید فالوور اینستاگرام

در حالی که شاید افراد زیادی در اینستاگرام به سختی بتوانند به 1000 لایک برسند، افرادی هم هستند که نزدیک به چند میلیون لایک را برای یک پست بدست می آورند. در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم که کدام پست های اینستاگرامی توانسته اند رکورد بیشترین لایک در اینستاگرام را بزنند.

بیشترین لایک اینستاگرام در ایران

اینستاگرام همانند دیگر نقاط جهان با تمام محدودیت هایی که به وجود آمده است، همچنین پرطرفدارترین پلتفرم فضای مجازی در ایران محسوب می شود. به طوریکه سلبریتی ها و واینرها فعالیت زیادی در این فضا دارند و توانسته اند علاوه بر فالوورهای میلیونی، به لایک های میلیون نیز برسند. در ادامه با بیشترین لایک ایرانی ها آشنا می شوید.

بیشترین لایک اینستاگرام در اختیار کیست؟

پست تبریک تولد فرشته حسینی

فرشته حسینی بازیگر اهل افغانستان است که پس از ازدواج با نوید محمدزاده، شهرت بیشتری پیدا کرد. در روز سالگرد تولد فرشته حسینی، پستی در صفحه‌ی نوید محمدزاده قرار گرفته که مضمون عاشقانه ای داشت و توانست با بیش از 3 میلیون لایک، رکورد بیشترین لایک پست اینستاگرامی در ایران را بشکند. البته این تنها پست از پیج نوید محمدزاده نیست که توانسته لایک های زیادی بگیرد. پست دیگری که با هوتن شکیبا و بهرام افشاری منتشر کرده نیز توانسته به یکی از لایک خور ترین پست های اینستاگرامی در ایران تبدیل شود.

پست سرنا امینی

سرنا امینی از واینرهای معروف اینستاگرام است که توانست در مدت زمان کمی به شهرت برسد. این واینر معروف مشهدی از طنزپردازان خلاق اینستاگرام است که با کلیپ های اینستاگرامی بامزه به محبوبیت رسید. یکی از پست های طنز سرنا امینی توانست نزدیک به 2 میلیون و 600 هزار لایک بگیرد و از این طریق رقابت تنگاتنگی با نوید محمدزاده در رکورد بیشترین لایک اینستاگرام را دارد.

پست هادی چوپان

هادی چوپان ورزشکار محبوب رشته بدنسازی در ایران است که توانست قهرمان مسابقات معتبر مستر المپیا شود. یکی از پست های زیبای هادی چوپان که درباره عضلات شگفت انگیز خود بود توانست نزدیک به 2.500.000 لایک بگیرد و به یکی از پست های مهم اینستاگرام ایرانی تبدیل شود.

رکورد بیشترین لایک اینستاگرام ایران

پست حسن یزدانی

حسن یزدانی کشتی گیر معروف ایرانی که رقابت های او با تیلور آمریکایی بیشتر باعث شهرت او شده است، به یک پهلوان و قهرمان ملی تبدیل شده است. این کشتی گیر معروف و محبوب پس از باخت در مقابل تیلور در سال 2020 پستی را در اینستاگرام خود منتشر کرد که توانست نزدیک به 2 میلیون لایک را از آن خود کند.

پست رضا بهرام

نفر آخری که قصد معرفی آن را داریم رضا بهرام، خواننده محبوب کشورمان است. رضا بهرام نیز با یکی از پست های خود که برای همدردی با مردم افغانستان به خاطر مشکلاتشان منتشر کرد، توانست نظر نزدیک به 1.500.000 نفر را به خود جلب کند.

بیشترین لایک اینستاگرام در جهان

پس از بررسی بیشترین لایک های اینستاگرامی ایران قصد داریم محبوب ترین پست های جهان را به شما معرفی کنیم که تعداد لایک آنها قابل قیاس با لایک های اینستاگرام ایران نیست. در ادامه می توانید بفهمید که رکورد بیشترین لایک پست اینستاگرام در اختیار کیست.

یک تخم مرغ دارنده رکورد بیشترین لایک اینستاگرام

احتمالا شما هم با دیدن این عنوان تعجب کرده اید، اما فقط یک تخم مرغ ساده قهوه ای رنگ در صفحه ای سفید، توانست رکورد بیشترین لایک اینستاگرام را بزند. این پست توسط پیجی به نام World_record_egg در سال 2019 منتشر شد و توانست به رکوردی نزدیک به 57 میلیون لایک برسد. همچنین این پست نزدیک به 4 میلیون کامنت هم گرفته است و پیجی که آن را منتشر کرده فقط 4.9 میلیون فالوور دارد. 

پست تخم مرغ دارنده رکورد بیشترین لایک اینستاگرام

ماجرا از این قرار است که کایلی جنر، از اینفلوئنسرهای معروف اینستاگرامی که یکی از دارندگان بیشترین فالوور در دنیاست، این پست را در صفحه ای قرار داد و از مردم خواست که آن را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و دعوت کرد تا با اتحاد جمعی بتوانند رکورد بیشترین لایک را ثبت کنند.

پست جسته دواین ریکاردو اون فروی

جسته دواین ریکاردو اون فروی، رپر معروفی است که در حال حاضر زنده نیست، اما پست او همچنان در بین دارندگان بیشترین لایک اینستاگرامی قرار دارد. پست مربوط به این پیج نزدیک به 29 میلیون لایک گرفته است.

پست ازدواج آریانا گرانده

یکی دیگر از افراد مشهور اینستاگرامی مانند کایلی جنر، آریانا گرانده است که بیش از 230 میلیون فالوور دارد. آریانا گرانده در سال 2021 با دالتون گومز ازدواج کرد و پست اینستاگرامی او درباره این ازدواج توانست حدود 26 میلیون پانصد هزار لایک بگیرد.

پست بارداری همسر رونالدو

کریستیانو رونالدو رکورد بیشترین فالوور در اینستاگرام را در اختیار دارد و قطعا پست های او نیز رکوردهای زیادی در زمینه لایک و کامنت دارند. یکی از مهمترین و پرطرفدارترین پست های اینستاگرامی، به پست رونالدو برای خبر باردار شدن همسرش بود که نزدیک به 24 میلیون لایک را از آن خود کرد.

پست رنگ موی بیلی آیلیش

بیلی آیلیش خواننده مطرح و جوان دنیا که چندین بار جایزه گرمی را از آن خود کرده است از جمله افراد مشهور و البته فعال اینستاگرام نیز محسوب می شود. این خواننده که نزدیک به 130 میلیون فالوور دارد پستی را در مورد موهای خود که رنگ عجیبی داشت منتشر کرد و توانست نزدیک به 23 میلیون لایک بگیرد.

بیشترین لایک اینستاگرام در دنیا

پست بارداری کایلی جنر

کایلی جنر فقط به خاطر پست مربوط به تخم مرغ شهرت پیدا نکرده و یکی از پست های دیگر او در بین بیشترین لایک های اینستاگرامی دیده می شود. پس از انتشار پستی در جهت اعلام خبر بارداری توانست نزدیک به 22 میلیون لایک را از آن خود کرد.

سایر پست های اینستاگرام با بیشترین لایک

 • پست قرارداد لئو مسی با پاری‌سن‌ژرمن با 21 میلیون و 983 هزار لایک
 • پست بیلی آیلیش با یک پوشش خاص با 21 میلیون و 864 هزار لایک
 • پست لئو مسی و عکس او با جام قهرمانی آمه‌ریکا با 21 میلیون و 900 هزار لایک

راهکارهای افزایش لایک اینستاگرام

همانطور که در ابتدای مقاله هم اشاره داشتیم لایک کردن یکی از ابزارهای تعاملی اینستاگرام است که باعث می شود تا میزان تعامل یک پیج بالا رفته و بیشتر دیده شود. اگر به دنبال افزایش فالوور و رشد در اینستاگرام هستید، باید محتوای جذابی تولید کنید تا تعداد لایک های شما نیز افزایش پیدا کند.

راهکارهای افزایش لایک در اینستاگرام

از جمله راهکارهای افزایش لایک اینستاگرام می توان موارد زیر را نام برد:

 • به مخاطب هدف توجه کنید.
 • محتوای ترند و جدید تولید کنید.
 • از دیگر اکانت ها کپی نکنید و فقط ایده بگیرید.
 • از کاورهای جذاب استفاده کنید تا مخاطب را ترغیب کنید که پست شما را لایک کند.
 • با افرادی که در حوزه شما فعالیت دارند تعامل داشته باشید.
 • از نرم افزارهای کاربردی اینستاگرام استفاده کنید و محتوای جذابی تولید کنید.
 • محتوای با کیفیت تولید کنید و حتی الامکان از دوربین عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای استفاده کنید.
 • زمان انتشار پست را از طریق آنالیز پیج بدست آورید و در زمان درست پست های خود را منتشر کنید.
 • کپشن های جذاب و استفاده کنید.

جمع‌بندی

اینستاگرام از محبوب ترین پلتفرم های فضای مجازی است که افراد زیادی در آن فعالیت دارند. سلبریتی ها و واینرهای اینستاگرامی توانسته اند رکورد بیشترین لایک پست اینستاگرام را به خود اختصاص دهند. اگر شما هم علاقه دارید تا بتوانید لایک های خود را افزایش دهید، علاوه بر راهکارهایی که در این پست ذکر شد، می توانید از راهکار سریع تری مانند خرید لایک واقعی استفاده کنید. با خرید لایک خیلی سریعتر از راه های ارگانیک به نتیجه خواهید رسید و با افزایش تعامل می توانید به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کنید.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها

اشکان صادقی با 5.5 میلون لایک‌ رکورد ایران زده

0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!