لطفا منتظر بمانید

آموزش ساخت ربات اینستاگرام

آموزش ساخت ربات اینستاگرام

آموزش ساخت ربات اینستاگرام

آموزش ساخت ربات اینستاگرام، برای داشتن یک ربات اینستاگرامی که فعالیت های مد نظر شما را به صورت منظم و تنظیم شده توسط شما انجام دهد کافی ایست اسکریپت یک ربات را در سرور خاصی پیاده سازی کنید. اسکریپت در واقع کد های آماده یک ربات میباشد که آماده دریافت دستور های شما میباشد. ما در این مقاله قصد توضیح دادن نوع فعالیت ربات و طریقه راه اندازی و خرید آن را داریم پس با ما همراه باشید.

ربات چه فعالیت هایی انجام میدهد:

یک ربات اینستاگرام تمامی فعالیت های اساسی اینستاگرام را از جمله لایک، کامنت، فالو، آنفالو و ارسال دایرکت را به صورت زمانبندی شده و هدفمند انجام میدهد. ربات اینستاگرام اینبو نیز از این قاعده مستثنا نبوده و نیز چندین قابلیت دیگر چون ارسال پست زمانبندی شده و بخش اعلانها که تک تک تمامی این فعالیت ها را برایتان توضیح خواهیم داد.

لایک

شما در یک ربات اینستاگرام میتوانید بخش لایک را فعال کنید تا ربات بر اساس هدف هایی که شما برای آن تعریف کرده اید پست پیچ های هدف شما را به تعداد تنظیم شده به صورت روزانه مورد فعالیت خود قرار دهد و در پی آن فعالیت لایک پیچ شما افزایش یابد.

کامنت

بعد از تنظیم بخش لایک حال میتوانید بخش کامنت را تنظیم کنید به این صورت که شما میتوانید داخل ربات متن های دلخواه خود را ثبت کرده و ربات به پست پیچ های هدف شما که خود شما تعریف کرده اید به مقدار معین شده کامنت های مربوطه را  ارسال و کامنت گذاری کند. چه بسا که متن های نوشته شده شما میتواند تبلیغ یک محصول و یا شامل پیام های تشکری باشد.

فالو

به صراحت میتوان گفت قدرت اصلی یک ربات اینستاگرام در انجام فعالیت فالو کردن میباشد بدین صورت که ربات از طرف پیچ شما پیچ های هدف شما را فالو میکند که در این حالت فالووینگ های شما افزایش پیدا میکند و در صورت فالوبک دادن این افراد به پیچ شما فالوور های پیچ شما افزایش پیدا خواهد کرد.

آنفالو

خب حال در نظر داشته باشید ربات اینستاگرام طی چند روز فعالیت بر روی پیچ شما فالوینگ های شما را افزایش داده و به مقدار ۷۵۰۰ یعنی مقدار حداکثری فالوینگ رسانده است حال باید چاره ای اندیشید که بخش دیگری از ربات های اینستاگرام یعنی بخش آنفالو این مشکل را برطرف میکند و پیچ هایی را که ربات از طرف پیچ شما آن ها را فالو کرده است را آنفالو میکند.

ارسال دایرکت

یکی از مهم ترین بخش هایی که برای پیچ های بیزینسی یا همان فروشگاهی حائز اهمیت بوده بخش ارسال دایرکت میباشد. شما با استفاده از این امکان قادر به تنظیم ارسال پیام دایرکتی( تبلیغاتی) خواهید بود بدین صورت که شما متن دلخواه خود را که میتواند محصول شما را برای ادمین پیچ های مورد نظرتان شرح دهد را آماده کنید و پس از تنظیمات مربوطه ربات را برای انجام این فعالیت استفاده کنید.

خب حال شاید از خود بپرسید که با انجام این فعالیت ها توسط ربات چه اتفاقی برای پیچ مان خواهد افتاد که ما به صراحت میگویم که تنها راه جذب فالوور واقعی استفاده از چنین ربات هایی میباشد به این دلیل که شما در این روش پیچ های مد نظر خود را به صورت مستقیم جذب صفحه خود نمیکنید در واقع آن ها را ترغیب میکنید که با میل خودشان پیچ شما را فالو کنند و عملی کردن این عمل به صورت وسیع تنها با بالا بردن فعالیت پیچ خود امکانپذیر میباشد. و هدف کلی ربات های اینستاگرام نیز بالا بردن فعالیت پیچ ها میباشد البته ربات اینستاگرام اینبو نیز چندین قابلیت و ویژگی های دیگری همچون پست گذاری زمانبندی شده و بخش اعلانها میباشد و در تنظیمات ربات میتوان به بخش هایی چون فیلترینگ، بلاک لیست، لایک کننده های هشتگ و … مثال زد.

نحوه استفاده از ربات اینستاگرام:

برای ساخت ربات اینستاگرام کافی ایست در سایت مربوطه آن ثبت نام و سپس بعد از خرید یکی از اشتراک های موجود سایت از ربات اینستاگرام استفاده کنید. برای استفاده از ربات اینستاگرام اینبو کافی ایست به پنل اینبو مراجعه کرده و بعد از ثبت نام ، خرید اشتراک ربات خود را برای پیچ خود بسازید برای شروع کافی ایست این مراحل را انجام دهید.

۱_  به آدرس سایت inbo.in مراجعه کرده و در مرحله اول از بخش ثبت نام برای خود پنل ربات ایجاد کنید.

۲_ بعد از ثبت نام به بخش ورود در همان صفحه مراجعه کرده و بعد از وارد کردن اطلاعات ثبت نام خود وارد پنل رباتتان شوید.

۳_ حال شما باید یکی از پکیچ های ربات را انتخاب و خرید کنید که به دو صورت میتوانید انجام دهید.

روش اول خرید از طریق پنل میباشد که بعد از ورود به پنل خود در بالای صفحه میتوانید نوشته ای با عنوان خرید را ببنید که بعد از کلیک بر روی آن میتوانید نوع اشتراک خود را انتخاب و خرید را انجام دهید

روش دوم خرید از طریق سایت میباشد که برای این کار کافی ایست به آدرس inbo.ir/order مراجعه کرده و نوع خرید خود را تعیین و سپس مدت اشتراک را انتخاب کنید.

۴_ بعد از خرید اشتراک میتوانید از داخل پنل ربات خود به بخش حساب اینستاگرام رفته و پیچ خود را داخل ربات ثبت و بعد از آن به بخش فعالیت خودکار مراجعه کرده و رباتتان را بسازید.

قطعا استفاده از ربات برای هر پیچی نتیجه مثبت خواهد داشت به خصوص برای پیچ هایی که هدفشان فروش محصولات خود میباشد چون قدرت اصلی ربات اینستاگرام در بالا بردن بازدید پیچ  و پست های آن ها به صورت هدفمند میباشد و در واقع این بازدید ها هستند که تبدیل به فالوور و لایک برای شما میشوند.

آموزش ساخت ربات اینستاگرام :

حال بعد از این توضیحات آموزش ساخت ربات اینستاگرام شاید شما هم علاقمند شده باشید که به صورت دائمی و مستقل صاحب چنین رباتی باشید تا هم از آن به صورت مستقل استفاده و یا از آن درآمدزایی کنید برای خرید اسکریپت ربات اینستاگرام اینبو دو راه وجود دارد.

۱_ نمایندگی ربات اینستاگرام :

در این روش شما میتوانید برای ساخت ربات اینستاگرام بعد از هماهنگی با مدیران تیم اینبو سایتی همانند سایت اینبو برای خود سفارش دهید و برای خود سایت مستقلی تدارک ببنید تا از طریق آن برای پیچ های خود به مقدار دلخواه از ربات استفاده کنید و یا از طریق آن برای خود درآمدزایی کنید که در این صورت با اضافه کردن هر اکانت به پنل سایت خود طبق تعرفه های پنل همکاران سایت اینبو با شما محاسبه خواهد شد.

۲_ اسکریپت ربات اینستاگرام :

با خرید اسکریپت ربات اینستاگرام شما قادر خواهید بود به صورت کاملا مستقل برای خود درآمدزایی کنید به این صورت که دیگر برای تیم اینبو نیز پورسانتی را پرداخت نخواهید کرد و بعد از خرید اسکریپت میتوانید به راحتی برای خود سایتی آماه کرده و سپس با خرید یک  سرور مورد نیاز برای پیاده سازی اسکریپت ربات ، کار خود را برای درآمدزایی شگفت انگیز آماده کنید برای خرید اسکریپت ربات اینستاگرام میتوانید با شماره موبایل ۰۹۹۰۷۳۳۷۳۹۰ در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه نمایندگی ربات اینستاگرام مراجعه کنید.

جمع بندی:

استفاده از ربات اینستاگرام قطعا تاثیر بسیار زیادی برای پیچ مربوطه خواهد داشت و تفاوت بسیار زیادی با خرید فالوور دارد. شما با استفاده از ربات اینستاگرام میتوانید فروش محصولات خود را در اینستاگرام چندین برابر کنید. برای استفاده از ربات اینستاگرام به صورت مستقل نیز میتوانید با تیم اینبو در بخش نمایندگی ربات اینستاگرام در ارتباط باشید.

آموزش ساخت ربات اینستاگرام
کل رای 5 میانگین 5
, , , ,

دیدگاه ها

3 دیدگاه ها

نوشتن یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *