آموزش کامل بلاک کردن در اینستاگرام

آموزش کامل بلاک کردن در اینستاگرام

احتمالا تا حالا با کلمه بلاک شدن یا بلاک کردن در اینستاگرام روبرو شده اید و میدانید که برای این که از دست برخی از پیج ها که به هیچ وجهه نمیخواهید با آن ها تعاملی در اینستاگرام داشته باشید. میتوانید پیج آن ها را بلاک کرده باشید.

البته این روز ها مسئله بلاک شدن توسط اینستاگرام هم خیلی داغ است و اینستاگرام محدودیت های خودش را به شدت بالا برده و در این میان برخی از اکانت ها در اینستاگرام با محدودیت فعالیت روبرو میشوند که میتوانید در این مورد مقاله بلاک شدن توسط اینستاگرام را مطالعه کنید.

بلاک و آنبلاک کردن یک پیج در اینستاگرام

برای بلاک کردن یک پیج کافی ایست وارد صفحه پروفایل آن اکانت مربوطه شده و سپس از قسمت بالا گوشه صفحه آیکون سه نقطه را انتخاب و در نهایت در کادر باز شده گزینه block را انتخاب و آن را تایید کنید. با این کار دیگر نه شما و نه آن پیج نمیتوانید فعالیت های یکدیگر را مشاهده کنید.

برای آنبلاک کردن در اینستاگرام هم باید دوباره وارد صفحه پروفایل پیج مربوطه شده و دوباره آیکون سه نقطه را لمس و سپس در کادر باز شده گزینه unblock را انتخاب کنید و یا اینکه با مراجعه به قسمت، تنظیمات در اینستاگرام شده و سپس به قسمت بلاک شده ها رجوع کنید به همین منظور مراحل زیر را انجام دهید:

آنبلاک کردن یک پیج در اینستاگرام

1_ وارد صفحه پروفایل خود شده و آیکون سه خط مانند در بالای صفحه را لمس و سپس از پایین صفحه، گزینه setting را لمس کنید تا وارد تنظیمات پیج خود شده باشید.

2_ در صفحه باز شده وارد قسمت account شده و در این بخش گزینه blocked account را انتخاب کنید.

در این قسمت شما میتوانید لیست اکانت هایی که تا به حال بلاک کرده اید را مشاهده کنید و حال برای آنبلاک کردن هر کدام از این اکانت ها کافی ایست اکانت مربوطه را انتخاب کرده و سپس در صفحه پروفایل آن پیج، آیکون سه نقطه را لمس و در کادر باز شده گزینه unblock را انتخاب کنید.

چگونه بفهمیم که بلاک شده ایم؟

برای این مورد اینستاگرام هیچ اطلاعی به پیج بلاک شونده نمیدهد و شما به مرور زمان شاید آن را احساس کنید که از طرف یک پیج بلاک شده اید. در کل اگر شک دارید که شخصی شما را در اینستاگرام بلاک کرده، در مرحله اول سعی کنید اکانت او را در صفحه اینستاگرام خود جستجو کنید.

اگر مطمئن هستید که نام اکانت او را درست وارد کردید ولی اسم او و اکانت او ظاهر نشد احتمالا بلاک شده اید. از طریق راه های دیگری پیج مربوطه را پیدا کرده مثلا اگر قبلا در دایرکت با هم چت کرده بودید به ان قسمت مراجعه کنید و سپس بر روی عکس پروفایل آن پیج لمس کنید.

اگر آن پیج شما را بلاک کرده باشد در چند حالت میتواند پیج آن برای شما به نمایش در آید. اول این که احتمال دارد با صفحه خالی روبرو شوید که در این لحظه دیگر میتوانید مطمئن باشید که اکانت شما توسط آن پیج بلاک شده است.

اما اگر برای شما صفحه باز شد اما هیچ پستی برای شما به نمایش در نیامد با یک پیج دیگر اسم آن پیج را جستجو کرده و بررسی کنید که واقعا پست ندارد یا فقط برای پیج شما پست هایش نشان داده نمیشود.

اگر تنها برای پیج شما این اتفاق بیافتد باز هم میتوانید اطمینان پیدا کنید که اکانت شما توسط آن پیج بلاک شده است. البته شما هم میتوانید آن پیج را با مراجعه به صفحه پروفایل بلاک کنید که دراین صورت بلاک دو طرفه صورت میگرد و برای رفع بلاک دو طرفه در اینستاگرام باید از راه های دیگری استفاده کنید.

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments