گذاشتن استوری اینستاگرام در کامپیوتر

گذاشتن استوری اینستاگرام در کامپیوتر

اگر اهل اینستاگرام و وبگردی در گوگل هستید به احتمال بالا از طریق سایت اینستاگرام وارد پیج خود شده‌اید و یا اینکه حال میخواهید بنا به دلایلی وارد پیج خود از طریق کامپیوتر شوید. به همین منظور کافی ایست از طریق مرورگر خود وارد سایت اینستاگرام شوید. همانطور که میدانید قسمت سایت اینستاگرام کاستی‌های زیادی نسبت به خود برنامه دارد؛ تا آن جایی که ممکن است سعی کنید از خود برنامه اینستاگرام استفاده کنید. شما در قسمت استوری اینستاگرام از طریق کامپیوتر نمی توانید از تمام قابلیت‌های آن استفاده کنید.

ورود به اینستاگرام

بحث امروز ما در مورد مشاهده استوری دیگران و نحوه گذاشتن استوری اینستاگرام در کامپیوتر میباشد که در ادامه آن به خواهیم پرداخت.

نحوه گذاشتن استوری در اینستاگرام با کامپیوتر

برای عملی کردن ارسال استوری و یا حتی ارسال پست در کامپیوتر میتوانید از دو راه اقدام کنید. اولین راه حل استفاده از طریق مرورگر و با مراجعه به سایت اینستاگرام میباشد و دومین راه حل نیز استفاده از برنامه‌های جانبی و یا با استفاده از ربات‌های اینستاگرام میباشد که هر دو این موارد را توضیح خواهیم داد.

سایت اینستاگرام

همانگونه که در مطالب بالا اشاره کردیم برای گذاشتن استوری در کامپیوتر و یا لپ تاب از طریق مرورگر وارد سایت اینستاگرام خواهیم شد. که بدون نیاز به نصب و اجرا یک برنامه دیگر در سیستم خود اقدام به انتشار استوری خواهیم کرد از این رو به مانند مراحل زیر عمل کنید.

  1. از طریق مرورگر خود در کامپیوتر وارد سایت اینستاگرام میشویم (instagram.com). اگر در اینستاگرام پیجی ندارید؛ در صفحه باز شده که صفحه ثبت نام در اینستاگرام میباشد نوشته آبی رنگ log in را کلیک میکنیم. اما اگر در اینستاگرام پیج دارید می توانید با وارد کردن یوزرنیم و رمز عبور وارد پیج خود شوید.

مقاله پیشنهادی: ساخت اکانت و ورود به اینستاگرام

  1. در این قسمت شما برای ارسال اولین استوری در کامپیوتر خود باید مرورگر خود را به حالت موبایل درآورید. به همین منظور آیکون سه نقطه در بالا سمت راست را انتخاب کنید.
  2. در کادر باز شده موس خود را بر روی گزینه ” more tools ” برده و در گزینه‌های باز شده گزینه آخری یعنی ” developer tools ” را انتحابکنید.

نکته: البته میتوانید با نگه داشتن سه کلید ctrl+shift+i به صورت مستیقیم این قسمت را بالا بیاورید.

گذاشتن استوری اینستاگرام در کامپیوتر
  1. بعد از انتخاب این گزینه در کادر باز شده، در پایین یا گوشه صفحه باید موس خود را بر روی آیکون کوچک گوشی مانند ببرید.( در تصویر زیر نیز مشاهده میکنید).هم اکنون مرورگر خود را از حالت کامپیوتر به گوشی تبدیل کرده اید.

نکته: در اکثر موارد صفحه به حالت موبایل در خواهد آمد اگر چنین اتفاقی رخ نداد کافی ایست به قسمت پایین صفحه رفته و نوشته آبی رنگ “” را کلیک کنید.

گذاشتن استوری اینستاگرام در کامپیوتر
  1. حال میتوانید اطلاعات پیج خود را به ترتیب اسم پیج و پسورد اکانت را در کادرهای اول و دوم وارد کرده و سپس کادر آبی رنگ log in را لمس کنید تا وارد پیج خود شوید.

برای گذاشتن استوری اینستاگرام در کامپیوتر خود حال میتوانید با کلیک آیکون اینستاگرام در بالا گوشه سمت چپ و یا با انتخاب آیکون پروفایل در همان سمت برای شما پنچره ای باز میشود که میتوانید عکس مد نظر را از کامپیوتر خود انتخاب کرده و استوری خود را منتشر کنید.

نکته: در حال حاضر امکان آپلود فیلم در استوری اینستاگرام کامپیوتر وجود ندارد.

برای مشاهده استوری دیگران نیز میتوانید در صفحه هوم با کلیک بر روی استوری‌های منتشر شده از طرف فالووینگ‌هایتان اقدام کنید و یا از صفحه اکسپلور پیج خودتان به جستجو استوری دیگر پیج‌ها بپردازید.

ربات اینستاگرام

اما یکی از راه‌های دیگر که شما میتوانید با استفاده از آن اقدام به گذاشتن استوری اینستاگرام در کامپیوتر خود کنید استفاده از ربات اینستاگرام میباشد اکثر ربات‌های اینستاگرام که در سایت‌های مختلف به فروش میرسند امکان ارسال پست و استوری را دارا هستند. در ربات اینستاگرام اینبو نیز این امکان وجود دارد آن هم زمانبندی شده یعنی شما میتوانید عکس‌ها و ویدیو‌های خود را در پنل ربات آپلود کرده و سپس آنرا استوری و یا پست کنید و یا اینکه میتوانید برای آن تاریخ و زمان معینی را تعیین کرده تا در وقت مقرر، عکس یا فیلم‌های شما داخل پیج خودتان به انتشار در آید.

فیلم آموزشی پست گذاری از طریق سایت اینستاگرام

نتیجه گیری

البته ناگفته نماند که شما با این روش میتوانید اقدام به پست گذاری در کامپیوتر خود نیز کرده باشید که در آینده مقاله ای را نیز در این مورد توضیح خواهیم داد. همانطور که توضیح دادیم سایت اینستاگرام در مقایسه با برنامه آن بسیار نا کار آمد بوده و نسبت به قابلیت‌هایی که در برنامه خود دارد در وب سایت خود نداشته از همین رو سعی کنید خلاقیت خودتان را با استفاده از برنامه اینستاگرام بروز دهید.

,
عضویت
اطلاع از
guest
22 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments