گذاشتن استوری اینستاگرام در کامپیوتر

گذاشتن استوری اینستاگرام در کامپیوتر

اگر اهل اینستاگرام و وب گردی در گوگل هستید به احتمال بالا از طریق سایت اینستاگرام وارد پیج خود شده اید و یا اینکه حال میخواهید بنا به دلایلی وارد پیج خود از طریق کامپیوتر شوید. به همین منظور کافی ایست از طریق مرورگر خود وارد سایت اینستاگرام شده باشید چه بسا که میتوانید برای اطلاعات بیشتر مقاله ورود به انستاگرام را مطالعه کنید. اما بحث امروز ما در مورد مشاهده استوری دیگران و نحوه گذاشتن استوری اینستاگرام در کامپیوتر میباشد که با استفاده از مرورگر کامپیوتر صورت خواهد گرفت خواهیم پرداخت.

همانطور که میدانید قسمت سایت اینستاگرام کاستی های زیادی نسبت به برنامه خود دارد مثلا شما در سایت اینستاگرام نمیتوانید وارد قسمت دایرکت اینستاگرام خود شده و با مخاطب های خود چت کنید و یا نمیتوانید به مانند قبل و برنامه آن پست و استوری منتشر کنید که ما در ادامه نحوه انتشار استوری را توضیح خواهیم داد.

نحوه گذاشتن استوری اینستاگرام در کامپیوتر :

برای عملی کردن ارسال استوری و یا حتی ارسال پست در کامپیوتر میتوانید از دو راه اقدام کنید اولین راه حل استفاده از طریق مرورگر و با مراجعه به سایت اینستاگرام میباشد و دومین راه حل نیز با استفاده از برنامه های جانبی و یا با استنفاده از ربات های اینستاگرام میباشد که هر دو این موراد را توضیح خواهیم داد.

سایت اینستاگرام:

همانگونه که در مطالب بالا اشاره کردیم برای گذاشتن استوری در کامپیوتر و یا لپ تاب از طریق مرورگر وارد سایت اینستاگرام خواهیم شد که بدون نیاز به نصب و اجرا یک برنامه دیگر در سیستم خود اقدام به انتشار استوری خواهیم کرد از این رو به مانند مراحل زیر عمل کنید.

1_ از طریق مرورگر خود در کامپیوتر وارد سایت اینستاگرام میشویم instagram.com در صفحه باز شده که صفحه ثبت نام در اینستاگرام میباشد نوشته آبی رنگ log in را کلیک میکنیم تا وارد قسمت ورود به اینستاگرام شده باشیم.

2_ در این قسمت شما باید برای ارسال اولین استوری در کامپیوتر خود باید مرورگر خود را به حالت موبایل درآوید. به همین منظور آیکون سه نقطه در بالا سمت راست را انتخاب و در کادر باز شده موس خود را بر روی گزینه ” more tools ” برده و در گزینه های باز شده گزینه آخری یعنی ” developer tools ” را انتحاب میکنیم. البته میتوانید با نگهه داشتن سه کلید ctrl+shift+i به صورت مستیقیم این قسمت را بالا بیاورید.

گذاشتن استوری اینستاگرام در کامپیوتر

3_ بعد از انتخاب این گزینه در کادر باز شده، در پایین یا گوشه صفحه باید موس خود را بر روی آیکون کوچک گوشی مانند که در تصویر زیر نیز مشاهده میکنید مرورگر خود را از حالت کامپیوتر به گوشی تبدیل کنید. (در اکثر موراد صفحه به حالت موبایل در خواهد آمد اگر چنین اتفاقی رخ نداد کافی ایست به قسمت پایین صفحه رفته و نوشته آبی رنگ “” را کلیک کنید)

گذاشتن استوری اینستاگرام در کامپیوتر

4_ حال میتوانید اطلاعات پیج خود را به ترتیب اسم پیج و پسورد اکانت را در کادر های اول و دوم وارد کرده و سپس کادر آبی رنگ log in را لمس کنید تا وراد پیج خود شده باشید.

برای گذاشتن استوری اینستاگرام در کامپیوتر خود حال میتوانید با کلیک آیکون اینستاگرام در بالا گوشه سمت چپ و یا با انتخاب آیکون پروفایل در همان سمت برای شما پنچره ای باز میشود که میتوانید عکس مد نظر را از کامپیوتر خود انتخاب کرده و استوری خود را منتشر کنید.

برای مشاهده استوری دیگران نیز میتوانید در صفحه هوم با کلیک بر روی استوری های منتشر شده از طرف فالووینگ هایتان اقدام کنید و یا از صفحه اکسپلور پیج خودتان به جستجو استوری دیگر پیج ها بپردازید. البته ناگفته نماند حتی با تبدیل کردن صفحه مرورگر خود به گوشی باز هم قسمت دایرکت فعال نخواهد شد و فعلا برای برقراری ارتباط باید از برنامه های جانبی از جمله ربات های اینستاگرام استفاده کنید.

ربات اینستاگرام :

اما یکی از راه های دیگر که شما میتوانید با استفاده از آن اقدام به گذاشتن استوری اینستاگرام در کامپیوتر خود کنید استفاده از ربات اینستاگرام میباشد اکثر ربات های اینستاگرام که در سایت های مختلف به فروش میرسند امکان ارسال پست و استوری را دارا هستند. در ربات اینستاگرام اینبو نیز این امکان وجود دارد آن هم زمانبندی شده یعنی شما میتوانید عکس ها و ویدیو های خود را در پنل ربات آپلود کرده و سپس آنرا استوری و یا پست کنید و یا اینکه میتوانید برای آن تاریخ و زمان معینی را تعیین کرده تا در وقت مقرر، عکس یا فیلم های شما داخل پیج خودتان به انتشار در آید.

فیلم آموزشی پست گذاری از طریق سایت اینستاگرام :

سخن آخر

البته ناگفته نماند که شما با این روش میتوانید اقدام به پست گذاری در کامپیوتر خود نیز کرده باشید که در آینده مقاله ای را نیز در این مورد توضیح خواهیم داد. همانطور که توضیح دادیم سایت اینستاگرام در مقایسه با برنامه آن بسیار نا کار آمد بوده و نسبت به قابلیت هایی که در برنامه خود دارد در وب سایت خود نداشته از همین رو سعی کنید خلاقیت خودتان را با استفاده از برنامه اینستاگرام بروز دهید.

, ,

نوشتن یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *