جدیدترین تکنیک ها برای دریافت تیک آبی اینستاگرام

دریافت تیک آبی اینستاگرام

اپلیکیشن اینستاگرام یکی از پرکاربرد ترین اپلیکیشن های تجاری محسوب می شود. به همین دلیل تمامی افراد مایل اند تا در این اپلیکیشن، متمایز از دیگران نمایش داده شوند. اینستاگرام نیز در این باره راه های مختلفی از جمله تیک آبی را فعال کرده است که با فعال کردن آن ها می توانید یک پیج کاملا متمایز و متفاوت داشته باشید.

یکی از این قابلیت ها، تیک آبی ایسنتاگرام یا به عبارتی Verified Badge است، که روزانه در مورد آن مقالات مختلفی منتشر می شود. ما در این مقاله قصد داریم تا نحوه ی دستیابی به این قابلیت را چه به صورت رسمی و چه به صورت غیر رسمی برای شما بیان کنیم. در پایان این مقاله به احتمال 70 درصد شما می توانید از یک تیک آبی در کنار نام خود بهره مند شوید.

مفهوم تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی یکی از مهم ترین ویژگی های اینستاگرام است، که به برخی از کاربران خود اختصاص می دهد. این ویژگی باعث افزایش بازدید اینستاگرام شما خواهد شد. اینستاگرام همانند دیگر اپلیکیشن ها به سختی این نشان را به شما می دهد. به همین دلیل پیج هایی که دارای این نشان هستند از ارزشمندی بالایی برخوردارند. در یک کلام می توان گفت که تیک آبی صحت پیج را تضمین می کند.

نمایش تیک آبی اینستاگرام

اینستاگرام تیک آبی را در کنار پروفایل برخی از کاربران خود به شکل روبرو نمایش می دهد. به هنگام دیدن این نشان می توانید به صورت مطمئن تری پیج مورد نظر را فالو کنید.

علت خلق تیک آبی اینستاگرام

با توجه به این که اپلیکیشن های اجتماعی، امروزه در دسترس همگی هستند و هر فردی می تواند از این اپلیکیشن ها به راحتی استفاده کند، مسلما سوء استفاده های زیادی در این باره رخ خواهد داد. به همین دلیل اینستاگرام این نشان آبی را خلق کرده تا شیب تولید پیج های تقلبی و فیک کمتر شود. در ادامه تعدادی مثال زده شده است که با مطالعه ی آن ها منظور ما را بهتر درک خواهید کرد.

در اینستاگرام به دنبال پیج سحر قریشی هستید، زمانی که نام این شخص را جستجو می کنید، تعداد زیادی پیج با این نام به صورت برای شما نمایش خواهد داد. بسیاری از این پیج ها توسط طرفداران ایشان به منظور های مختلفی ساخته شده است. حال شما برای این که تشخیص دهید، کدام پیج متعلق به خود ایشان است، می توانید با استفاده از نشان تیک آبی به خوبی این مسئله را دریابید. پیجی که شنان تیک آبی را دارد، به صورت رسمی برای خود خانم سحر قریشی می باشد.

صاحبان تیک های آبی اینستاگرام

در بالا گفته شده که اینستاگرام این تیک آبی را تنها به عده ی معدودی از کاربران خود می دهد. حال بیشتر مخاطبان در پی این هستند که بدانند صاحبان این تیک های آبی که هستند. این افراد در ادامه نام برده شده اند.

1. افراد مشهور

افراد مشهور عموما گسترده ترین صاحبان این تیک های آبی را تشکیل می دهند. با توجه به این که طرفداران سلبریتی ها هماننند هنرمندان و سودجویان به صورت روزانه پیج های متعددی با نام افراد مشهور می سازند، اشخاص مشهور در تلاش اند تا پیج اصلی خود را از دیگران متمایز کنند. در همین راستا با آپلود برخی از مدارک خود نشان تیک آبی را از اینستاگرام دریافت می کنند.

2. نهاد های عمومی

امروزه بیشتر نهاد های عمومی برای اطلاع رسانی اخبار و اطلاعات خود از اینستاگرام استفاده می کنند. حال اینستاگرام برای این نهاد های عمومی شاخص تیک آبی را معرفی کرده است، تا کاربران بتوانند با اطمینان بیشتری از مطالب پیج آنان استفاده کنند.

3. برندهای معتبر

برند های معتبر از دیگر اکانت هایی هستند که به شدت در پی داشتن تیک آبی هستند تا به وسیله ی آن بتوانند ارزشمندی پیج خود را بالا ببرند و کسب و کار خود را رونقی بی نظیر بدهند.

نکته: ما به صاحبان کسب و کار ها تاکید می کنیم که حتما تلاش خود را برای به دست آوردن تیک آبی انجام دهند. چرا که داشتن این نشان می تواند، باعث افزایش بازدید اینستاگرام شود. با افزایش بازدید اینستاگرام مسلما می توانید درآمدی میلیونی داشته باشید.

چه کنیم تا تیک آبی اینستاگرام بگیریم ؟

خیلی از افرادی که هم اکنون در اینستاگرام فعالیت می کنند، پیج آن ها زیر مجموعه ی هیچ کدام از عناوین بالا نمی باشد. بسیاری از این افراد نیز تمایل دارند تا تیک آبی را برای پیج خود دریافت کنند. حال اصلا جای ناامیدی نیست، چرا که اینستاگرام در این راه نرمشی نشان داده که افراد عادی نیز می توانند تیک آبی را دریافت کنند. برای دریافت این تیک لازم است که اصول گفته شده در پایین را رعایت کنید.

1. افزایش بازدید اینستاگرام

این که می بینید اینستاگرام به سلبریتی ها امکان داشتن تیک آبی را می دهد، به این دلیل نیست که آن ها را می شناسد. بلکه با توجه به میزان بازدید پیج آن ها متوجه می شود که این افراد به احتمال زیاد سلیبریتی هستند. شما نیز می توانید یه راحتی سلبریتی شوید. تنها باید بازدید اینستاگرام خود را افزایش دهید. برای این کار مقالاتی در همین خصوص در سایت اینبو قرار داده شده است، که با مطالعه ی آن ها می توانید تعداد فالوور های خود را در کمتر از یک ماه هزارتایی کنید و پس از آن برای دریافت تیک آبی تلاش کنید.

2. فعال باشید

اینستاگرام به شدت بر روی فعالیت های شما تمرکز می کند. برای اینستاگرام مهم است که شما در بازه های زمانی یک ماهه چه روند فعالیتی دارید. اگر فردی هستید که ماهی یک بار اینستاگرام خود را چک می کنید، بهتر است بی خیال گرفتن تیک آبی شوید. چرا که اینستاگرام در این خصوص اصلا مایل نیست تا تیک آبی را به شما بدهد. برخی از تحلیلگران اینستاگرام معتقد هستند که فعال بودن، رتبه ی اول در دریافت تیک آبی را دارد. پس تا آن جا که می توانید انرژی خود را بر روی این مسئله بگذارید تا در کوتاه ترین زمان نتیجه ی دلخواه خود را به دست آورید.

3. پیج های جعلی برای اکانت واقعی خود بسازید

اینستاگرام به شدت بر روی این مسئله حساس است. زمانی که کاربری با ده ها پیج درخواست خود را ارسال می کند. اینستاگرام این حق را به کاربر می دهد که بخواهد پیج واقعی او تیک آبی داشته باشد.

یکی از مهم ترین نکاتی که کاربران اغلب به آن دقت نمی کنند؛ این است که اینستاگرام ربات هایی دارد که می تواند برخی از مواقع این جعل پیج را بفهمند. در این صورت پیج شما بسته خواهد شد و شما با مشکل جدی تری مواجه می شوید. پس حدالامکان خودتان این کار را انجام ندهید. اجازه بدهید این کار بر طبق اصول خود پیش برود. بدین معنا زمانی که شما اکانت فعال و با فالوور زیاد دارید، بسیاری از کاربران تلاش می کنند تا پیجی با نام اکانت شما بسازند و در آن صورت شما می توانید با خیال راحت تری درخواست خود را برای اینستاگرام ارسال کنید.

4. اعتبار پیجتان را بالا ببرید

اعتبار پیچ خود را بالا ببرید. از بیو و عکس پروفایل گرفته تا پست هایتان را با کیفیت کرده تا اعتبار یک پیچ با شخصیت را برای خود نسبت دهید. از حاشیه دور مانده تا اینستاگرام نیز مهر تایید خود را با فعالسازی تیک آبی برای شما نشان دهد.

5. سایر شبکه های اجتماعی را فعال کنید

همه ی افرادی که در شبکه های اجتماعی فعال هستند، می دانند که تیک آبی تنها متعلق به اینستاگرام نیست. در سایر شبکه ها از جمله فیس بوک و توییتر، تیک آبی وجود دارد و کاربران باید تلاش کنند تا تیک آبی آن ها را به دست آورند. اگر شما در شبکه های دیگر این نشان آبی را داشته باشید، اینستاگرام راحت تر می تواند به شما تیک آبی را ارائه دهد.

6. پیگیر باشید

پیگیری خیلی از زمان ها می تواند راهگشای مشکل شما باشد. زمانی که در یک دوره ی زمانی چندین بار پیام درخواست تیک آبی خود را برای اینستاگرام می فرستید، پس از مدتی اینستاگرام کوتاه می آید و مشکل شما را جدی تلقی می کند؛ از همین رو تیک آبی را به شما می دهد. دقت داشته باشید که در هنگام درخواست ارسال سعی کنید نهایت ادب را رعایت کنید و مشکلات خود در این زمینه که چرا به تیک آبی نیاز دارید را، توضیح دهید.

7. رعایت قوانین اینستاگرام ( پیج زرد نباشید)

همواره قوانین اینستاگرام را رعایت کنید. اگر فردی باشید که تا به حال اینستاگرام بارها از شما تخلف هایی را ثبت کرده باشد، مسلما با مشکل در دریافت تیک آبی مواجه خواهید شد. حتما سعی کنید که نحوه ی فعالیت شما به گونه ای باشد که اینستاگرام شما را تایید کند. به همین منظور نیاز است که در پست های خود از توهین به شدت پرهیز کنید.

8. به هیچ وجه عجله نکنید

زمانی که شما می خواهید یک درخواست رسمی داشته باشید، مسلما این کار زمان بر خواهد بود. پس به هیچ وجه عجله نکنید. عجله می تواند نتیجه ی عکس داشته باشد. دقت داشته باشید که مفهوم عجله کردن با پیگیری کردن با هم تفاوت دارند. شما می توانید فردی پیگیر باشید اما عجول نباشید.

9. برقراری ارتباط دائمی با پشتیبانی

اینستاگرام راه های مختلفی را پیش روی ما نهاده است تا با پشتیبانی ارتباط برقرار کنیم. شما می توانید در صورت ارسال پیام این موضوع را از پشتیبانی اینستاگرام پی گیری کنید. پیگیری موضوع از پشتیبانی ها می تواند کمک شایانی به شما بکند.

10. تمام نقاط تعیین شده توسط اینستاگرام را پر کنید

در هنگام ثبت نام، اینستاگرام از شما شماره ی تلفن همراه و یا ایمیل می خواهد. حتما تمامی موارد را پر کنید، تا اطمینان اینستاگرام به شما چند برابر شود.

قوانین اینستاگرام برای دریافت تیک آبی

اینستاگرام در زمینه ی دریافت تیک آبی خود قوانینی را تعیین کرده است که باید به آن ها نیز توجه کنید.

منحصر به فرد بودن اکانت : اکانت شما باید تنها اطلاعات شما را نمایش دهد و در دادن اطلاعات بی معنا پرهیز نماید.

کامل بودن اکانت : اینستاگرام مسلما در ادامه ی روند درخواست از شما اطلاعاتی را می خواهد. حتما یک اکانت کامل داشته باشید. اکانتی که تمامی اطلاعات آن مورد صحت اینستاگرام باشد.

حداقل وجود یک پست : اینستاگرام مصر است که در پیج شما حداقل یک پست ببیند. پس این مورد را نیز دقت کنید.

اکانت شما اعتبار داشته باشد : اینستاگرام اکانت های دارای اعبتار را در اولویت قرار می دهد.

ارسال درخواست تیک آبی اینستاگرام

در این تیتر از مقاله نحوه ی درخواست تیک آبی از اینستاگرام به صورت کامل شرح داده شده است، مرحله به مرحله ی آن را به صورت کامل اجرا کنید.

1. در مرحله ی یک نیاز است تا وارد اکانت خود شوید. حال به صفحه ی پروفایل خود مراجعه کنید.

2. در صفحه ی پروفایل خود به قسمت تنظیمات رفته : در صورتی اینستاگرام شما به زبان انگلیسی است، بر روی آیکون setting کلیک کنید.

3. در صفحه ی تنظیمات گزینه های متعددی را برای شما نمایش می دهد که گزینه ی مدنظر ما در انتها قرار دارد. در زبان انگلیسی Request Verification و در زبان فارسی درخواست تایید قرار داده شده است. آن را کلیک کنید.

4. صفحه ای را برای شما نمایش می دهد که در آن صفحه باید توضیحاتی در مورد کسب و کار و یا برند خود بنویسید.

نکته: دقت داشته باشید که تمام توضیحات را به زبان انگلیسی بنویسید و تا جایی که ممکن است از ترنسلیت گوگل استفاده نکنید.

5. در زیر این بخش، قسمتی وجود دارد که می توانید در آن جا فایلی را آپلود کنید. برای کسانی که در ایران زندگی می کنند بهترین راه این است که صفحه ی پاسپورت خود را آپلود کنند. در صورتی که پاسپورت ندارید، می توانید صفحه ی گواهینامه خود را آپلود کنید، باز هم اگر گواهینامه ندارید، تصویری از کارت ملی خود را آپلود کنید.

دقت کنید که مراتب بالا هر چه به ترتیب رعایت شوند، کار شما راحت تر خواهد بود. پس حتما اولویت را برای پاسپورت قرار دهید.

اکانت شما نمایش داده شده است. اگر درست است که پس از پر کردن قسمت full name (نام و نام خانوادگی) کلمه ی سند را بزنید و منتظر پاسخ اینستاگرام بمانید.

سوالات متداول

تیک آبی چیست ؟ 

یک نشان تایید شده از سوی اینستاگرام است که در کنار نام کاربری شما قرار می گیرد و ارزشمندی اکانت شما را افزایش می دهد. با وجود این تیک آبی در کنار نام کاربری شما، در واقع اینستاگرام تایید کرده است که این حساب متعلق به یک چهره ی اجتماعی و یا یک برند مشهور است.

آیا داشتن این تیک آبی سخت است؟ 

با توجه به حساسیت های ویژه ای که اینستاگرام بر روی این نشان دارد، داشتن آن سخت است اما با راه های گفته شده در مقاله، پس از چندی می توانید آن را به دست آورید.

به چند فالوور نیاز دارم تا اینستاگرام به من تیک آبی را بدهد؟ 

تعداد آن به صورت دقیق مشخص نیست، اما برای اطمینان باید بیش از 10 هزار فالوور داشته باشید و همچنین تعداد لایک های شما نیز مهم است.

آیا می توان تیک آبی را خریداری کرد؟ 

اینستاگرام همچنین اجازه ای به شما نمی دهد. با این حال برخی از سایت ها اینچنین تبلیغاتی را ارائه می دهند که ما پیشنهاد می کنیم به سمت آن ها نروید، چرا که در صورت کوچکترین خطا، ایسنتاگرام پیج شما را می بندد.

چگونه تیک آبی داشته باشم؟ 

در این زمینه باید تمامی قوانین اینستاگرام را دنبال کنید. در این مقاله به صورت کامل راه حل های آن گفته شده است.

آیا فردی معمولی، نیز می تواند تیک آبی را داشته باشد؟ 

امکانش هست اما کار برای افراد معمولی مقداری دشوار تر است. که در مقاله راه حل های آن گفته شده است.

جمع بندی

تیک آبی از مهم ترین شاخصه ها برای پیج های معتبر اینستاگرام شمرده می شود، که روزانه افراد زیادی در پی آن هستند که با فعال کردن آن ارزشمندی گیج خود را بالا ببرند. شما نیز به عنوان ی کاربر می توانید با رعایت تمامی قوانین بالا و راه حال های گفته شده، صاحب تیک آبی اینستاگرام شوید.

برای دریافت تیک آبی اینستاگرام می توانید پیج خودتان را به ما بسپارید و یا مشاوره تلفنی بگیرید؛ به همین منظور می توانید با شماره های 09907337390 و 09331994098 تماس بگیرید. ما در این طرح مربوطه برای کاربرانی که به دنبال دریافت تیک آبی (Verified Badge) برای پیج خود می باشند، فعالیت های مربوطه را که در مطالب بالا توضیح دادیم و همچین فعالیت های دیگری را انجام خواهیم داد.

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments