دریافت تیک آبی اینستاگرام

دریافت تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

به احتمال زیاد شما نیز در برخی از پیچ های معروف در جلوی نام و نام خانوادگی یا همان full name تیک آبی رنگی را مشاهده کرده اید که در پیچ های معمولی و خودتان چنین علامتی را مشاهده نمیکنید. داشتن این آیکون در بیو پیچ تان مستلزم داشتن ویژگی هایی از جمله معروف بودن بالا بودن فالور های پیچ تان و … میباشد. هدف اصلی اینستاگرام از فعالسازی این تیک در برخی از پیچ ها این است که فرد اصلی و یا به قولی ادمین واقعی آن پیچ را برای دیگر کاربران اینستاگرام که علاقه به آن فرد و یا موضوع پیچ دارند را نشان دهد.

تیک آبی

در نظر بگیرید شما علاقمند به یک بازیگر و یا فوتبالیست هستید و میخواهید پیچ آن شخص را دنبال کنید وقتی نام آن فرد را جستجو میکنید با صفحات زیادی روبرو میشوید که اصطلاحا به این پیچ ها فن پیچ یا پیچ های فیک میگویند که ادمین آن پیچ ها افراد دیگری ایست علاقه به آن شخص باعث شده با نام آن ها پیچ هایی باز کرده و فعالیت کنند خب حال شما باید از کجا ادمین اصلی و یا همان شخص اصلی فرد مورد علاقه تان را پیدا کنید؟ از چندین راه میتوانید مطمئن شوید که یکی از این راه ها  تیک آبی میباشد وقتی در بیو پیچ شخص مورد نظر تیک آبی دید پس شک نکنید آن پیچ، پیچ اصلی آن شخص میباشد.

به صورت کلی داشتن تیک آبی شخصیت پیچ ها را بالا برده چه آن پیچی که شخصی باشد و یا آن پیچی که مربوط به یک شرکت معتبر میباشد و مهر تایید اینستاگرام را با خود یدک میکشد و همانطور که گفتیم کاربران اینستاگرام را از پیچ های جعلی دوز نگهه میدارد.

دریافت تیک آبی :

همانطور که در مطالب بالا توضیح دادیم اینستاگرام این آیکون را برای افراد مشهور از جمله به ورزشکاران سلبرتی ها و … اختصاص داده و قبل ها اعلام کرده که این آیکون به صورت محدود و برای برخی فعالسازی خواهد شد اما اعلام این اطلاعیه نیز به معنای این نیست که شما به قطع نمیتوانید برای پیچ خود تیک آبی فعالسازی کنید بلکه با راه کار هایی که ما در ادامه برای شما بازگو خواهیم کرد میتوانید Tick ​​blue دریافت کنید البته نه به صورت قطعی اما خب شانس خود را برای دریافت تیک آبی بالا ببرید. اگر در شبکه های اجتماعی دیگری چون فیسبوک و یا توییتر فعالیت دارید با Tick ​​blue آشنایی دارید که این شبکه های اجتماعی به مثل اینستاگرام وسواسی خاصی برای فعالسازی تیک آبی دارند.

البته در این بین اخبار و گزارش هایی از سایت های معتبر به گوش میرسید که در بازار سیاه هکر ها راهی پیدا شده که برای پیچ های داوطلب با پرداخت مبلغی برای پیچ شان تیک آبی دریافت میکنند که ما نه تایید میکنیم و نه تکذیب البته همانطور که گفتیم اینستاگرام قوانینی برای ربات های خود تعریف کرده که با عملی کردن این قوانین احتمال دریافت تیک آبی برای پیچ ها بالا میرود.

راه کار های بالا بردن شانس دریافت تیک آبی:

راه کار هایی که ما در اینجا نام میبریم به منزله دریافت صد در صدی تیک آبی نیست و صرفا شانس شما را برای دریافت آن بالا میبرد.

۱_ داشتن فالوور های زیاد:

اصلی ترین مبنای اینستاگرام برای اعطای تیک آبی داشتن فالوور های زیاد آن پیچ بوده که نشان دهنده معروف بودن شما و یا پیچ تان میباشد که ما در پست های قبلی راه های افزایش فالوور از جمله استفاده از ربات اینستاگرام را توضیح داده ایم چه بسا که بالا بودن فالوور های شما کافی نبوده و اگر خودتان کمی اینستاگردی کرده باشید متوجه میشوید که پیچ هایی وجود دارند که بیش از یک میلیون فالوور دارند اما تیک آبی در بیو پیچ هایشان وجود ندارد اما پیچ هایی هم وجود دارند که در حدود ۱۰۰ هزار فالوور داشته و دارای تیک آبی میباشند.

۲_ فعال بودن

برای دریافت تیک آبی باید فعال باشید شاید فالوور کمی داشته باشید اما فعال بودن شما حرف اول را برای دریافت این قابلیت میزند. در نظر بگیرید از پست آخر شما یک ماه میگذرد خب قطعا اینستاگرام پیچ شما را در لیست دریافت کننده های تیک آبی قرار نخواهد داد.

۳_ پیچ های جعلی برای خودتان را بسازید

شاید هنگام خواندن این گزینه کمی بخندید اما به قطع یکی از اصلی ترین دلیل های دیگر اعطای تیک آبی عملی کردن این گزینه میباشد. در نظر بگیرید شما پیچی از عکس های شخصی خود دارید برای دریافت تیک آبی اینستاگرام این روش را عملی کرده و پیچ های متعددی با همان موضوع پیچ اصلی تان باز میکنید سپس با اینستاگرام مکاتبه کرده و درخواست حذف این پیچ ها را برای حفظ حریم شخصی خود درخواست میکنید و طبیعتا اینستاگرام هم بعد از تایید کردن این موضوع اقدام به پاک کردن این پیچ ها میکند با ادامه دار کردن این موضوع اینستاگرام برای تعیین این که پیچ اصلی شما کدام پیچ میباشد تا به کاربران اینستاگرامی این موضوع را نشان دهد برای شما Tick ​​blue را اعطا میکند. که البته باید در مورد عملی کردن این گزینه وسواس باشید چون در صورت فهمیدن اینستاگرام به این که خود شما عامل ایجاد پیچ های فیک برای خود هستید جریمه خواهید شد.

۴_ اعتبار خود و پیچ تان را بالا ببرید

اعتبار پیچ خود را بالا ببرید از بیو و عکس پروفایل گرفته تا پست هایتان را با کیفیت کرده تا اعتبار یک پیچ با شخصیت را برای خود نسبت دهید از حاشیه دور مانده تا اینستاگرام نیز مهر تایید خود را با فعالسازی تیک آبی برای شما نشان دهد.

جمع بندی

برای دریافت تیک آبی اینستاگرام میتوانید پیج خودتان را به ما بسپارید و یا مشاوره تلفنی بگیرید به همین منظور میتوانید با شماره های 09907337390 و 09331994098 تماس بگیرید. ما در این طرح مربوطه برای کاربرانی که به دنبال دریافت Tick ​​blue برای پیج خود میباشند فعالیت های مربوطه که در مطالب بالا توضیح دادیم و فعالیت های دیگری که باعث دریافت این تیک میشود را اعمال خواهیم کرد.

, ,

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از