ربات اینستاگرام » وبلاگ » اینستاگرام » گذاشتن لینک در استوری
گذاشتن لینک در استوری
کل رای 3 میانگین 4.3

 

گذاشتن لینک در استوری

 

 

 

 

گذاشتن لینک در استوری

 

 

آیا خواهان بالا رفتن بازدید سایتتان از طریق اینستاگرام هستید؟ شما در اینستاگرام میتوانید در بخش بیو پیچ تان لینک مورد نظر خودتون رو اضافه کنید که البته فقط توانایی اضافه کردن یک لینک در این بخش را دارید که برای افزایش تعداد لینک ها در این بخش پست لینک ساز اینستاگرام "را مطالعه کنید. به غیر از این امکان اینستاگرام به تازگی امکان اضافه کردن لینک در استوری را نیز فراهم کرد تا ادمین پیچ های بیزینسی بتوانند فالوور های خود را به سایت، کانال تلگرامی و... هدایت کنند و بازدید سایت خودشان را افزایش دهند.

 

آیا به دنبال افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام هستید؟

همین امروز کمپین تبلیغاتی خود را با تخفیف ویژه آغاز کنید و بازدید کننده کاملا واقعی برای پیجتون بیارید. ما برای شما بهترین و کارآمد ترین روش را پیشنهاد میکنیم با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

اضافه کردن لینک در استوری بسیار ساده و راحت میباشد در این پست قصد داریم افزودن لینک در استوری را آموزش دهیم تا از این امکان بسیار مفید استفاده کرده و فالوور هایتان را با سایت خود آشنا کنید.

 

 

چه پیچ هایی میتوانند در استوری خود لینک گذاری کنند؟

اینستاگرام در ابتدا این امکان را برای تمامی پیچ ها فعال نکرد و در وهله اول برای پیچ های بیزینسی و پیچ هایی که تیک آبی داشتند این ویژگی را فعالسازی کرد اما بعد ها اینستاگرام این قابلیت را توسعه داد اما باز هم برای برخی کاربران این ویژگی بسیار مفید فعال نمیباشد.

 

 

آموزش فعالسازی اضافه کردن لینک در استوری اینستاگرام:

 

امروز شما را با گذاشتن لینک در استوری آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید.

 

 

۱) ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را به نسخه اصلی بروز رسانی کرده و آن را اجرا کنید.

 

۲) با انتخاب کردن آیکون دوربین بالای صفحه وارد بخش استوری شوید.

 

۳) پس از گذاشتن استوری مورد علاقه آیکنی که به بخش های اینستاگرام تازه اضافه شده است و به شکل لینک می باشد را انتخاب کنید.

 

۴) در این مرحله لینک مورد علاقه خود را وارد کرده و با استفاده از گزینه که در مقابل آمده است می توانید لینک وارد کرده را قبل از اضافه کردن بررسی کنید.( Preview Link )

۵) بعد از انتشار کردن استوری فالور های شما می توانند علاوه بر مشاهده استوری با استفاده از گزینه مقابل وارد لینک اضافه شده به استوری شما شوند.( See more )

 

 

 

فیلم آموزشی مطابق مطالب فوق:

 

 

 

 

پیشنهاد من:

 

 

 

آموزش کامل اینستاگرام

 

 

 

صفحه اصلی اینستاگرام

 

 

 

ربات اینستاگرام