گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

گذاشتن لینک در استوری

آیا خواهان بالا رفتن بازدید سایتتان از طریق اینستاگرام هستید؟ شما در اینستاگرام میتوانید در بخش بیو پیچ‌تان لینک مورد نظر خودتان رو اضافه کنید که البته فقط توانایی اضافه کردن یک لینک در این بخش را دارید که برای افزایش تعداد لینک‌ها در این بخش پست لینک ساز اینستاگرام را مطالعه کنید. به غیر از این امکان، اینستاگرام به تازگی امکان اضافه کردن لینک در استوری را نیز فراهم کرد تا ادمین پیچ‌های بیزینسی بتوانند فالوورهای خود را به سایت، کانال تلگرامی و… هدایت کنند و بازدید سایت خودشان را افزایش دهند.

اضافه کردن لینک در استوری بسیار ساده و راحت میباشد. در این پست قصد داریم افزودن لینک در استوری را آموزش دهیم تا از این امکان بسیار مفید استفاده کرده و فالوورهایتان را با سایت خود آشنا کنید.

چه پیچ هایی میتوانند در استوری خود لینک گذاری کنند؟

اینستاگرام در ابتدا این امکان را برای تمامی پیچ‌ها فعال نکرد و در وهله اول برای پیچ‌هایی که پروفایل خودشان را به بیزینس پروفایل تغییر داده بودند و یا پیچ‌هایی که تیک آبی داشتند این ویژگی را فعالسازی کرد اما بعدها اینستاگرام این قابلیت را توسعه داد اما باز هم برای برخی کاربران این ویژگی بسیار مفید فعال نمیباشد.

شاید برای شما سوال باشد که کاربران چه چیزی را در استوری اینستاگرام خود لینک می کنند. پیج‌های فروشگاهی و بیزینسی از این قابلیت خیلی استفاده می کنند. در واقع آنها تک به تک محصولات خود را در پیج‌های خود منتشر می کنند و با قرار دادن آدرس سایت؛ کاربران را وادار می کنند تا محصولات آنها را خریداری کنند.

به عنوان مثال شما می توانید پیج دیجی کالا را در اینستاگرام دنبال کنید. اگر سری به پیج دیجی کالا در اینستاگرام بزنید، می بینید که این شرکت برای محصولات شگفت انگیز خود به صورت دائم لینک آنها را قرار میدهد و از شما می خواهد تا با مراجعه به سایت در مورد آنها اطلاعات بیشتری را به دست آورید. در واقع با این کار ترافیک سایت خود را افزایش میدهد.

آموزش فعالسازی اضافه کردن لینک در استوری اینستاگرام

امروز شما را با گذاشتن لینک در استوری آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید.

۱) ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را به نسخه اصلی بروز رسانی کرده و آن را اجرا کنید.

۲) با انتخاب کردن آیکون دوربین بالای صفحه  و یا لمس عکس پروفایل خود در صفحه هوم و یا صفحه پروفایل وارد بخش استوری شوید.

۳) پس از گذاشتن استوری مورد علاقه خود آیکون زنجیر مانندی که به بخش استوری اینستاگرام تازه اضافه شده است و به شکل لینک می باشد را انتخاب کنید.

گذاشتن لینک در استوری

۴) بعد از لمس آیکون لینک گذاری در استوری اینستاگرام برای شما دو گزینه با خواهد شد که ما برای گذاشتن لینک در استوری گزینه اول یعنی url را انتخاب میکنیم.

5) سپس در ادامه بخش add link، لینک و یا همان آدرس مد نظر را در کادر مربوطه وارد کرده و سپس تیک آبی رنگ در بالای صفحه را لمس میکنیم.

گذاشتن لینک در استوری

6) بعد از لینک دار کردن استوری خود علامت زنجیر مانند قبلی تغییر شکل جزئی خواهد دید که به معنای لینک دار شدن استوری مربوطه میباشد بعد از انتشار کردن استوری خود نیز میتوانید برای مطمئن شدن از لینک خود آیکون زنجیر مانند در پایین صفحه را لمس کنید.

گذاشتن لینک در استوری

۵) بعد از انتشار کردن استوری فالورهای شما می توانند علاوه بر مشاهده استوری با استفاده از گزینه ( See more )  و یا با بالا کشیدن صفحه وارد آدرس لینک شما شوند.

فیلم آموزش گذاشتن لینک در استوری

پادکست گذاشتن لینک در استوری اینستا

جمع بندی

همانطور که گفتیم لینک گذاری در استوری هنوز برای تمامی پیج‌ها فعال نشده و باید منتظر ماند تا ببنیم اینستاگرام این ویژگی بسیار مهم و پرکاربرد به خصوص برای اکانت‌های بیزینسی را فعال میکند یا نه البته در این میان راه هایی نیز برای فعال کردن قابلیت لینک گذاری در استوری اینستاگرام وجود دارد که در صورت نیازتان میتوانید با شماره های 09907337390، 09331994098 در ارتباط باشید تا تیم اینبو این ویژگی پرکاربرد را برایتان فعالسازی کند.

عضویت
اطلاع از
guest
13 Comments
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments