راهنمای قدم به قدم دیلیت اکانت اینستاگرام (آپدیت جدید)

حذف اکانت اینستاگرام

اگر به هر دلیل قصد حذف اکانت اینستاگرام (دیلیت اکانت اینستاگرام) خود را دارید و دیگر قصد فعالیت با اکانت خود را نداشته و میخواهید تمامی فعالیت های قبلی خود مانند لایک، کامنت و فالو کردن هایتان حذف شده و اثری از حساب اینستاگرام خود در این شبکه اجتماعی وجود نداشته باشد. کافیست طریقه دیلیت اکانت اینستا را فرا بگیرید به همین منظور ما امروز قصد آموزش حذف اکانت اینستاگرام را داریم پس با ما همراه شوید.

البته قبل از شروع آموزش باید خدمت شما عرض کنیم که در این مقاله، پاک کردن اکانت اینستاگرام را هم از طریق گوشی و هم از طریق کامپیوتر برای شما نشان خواهیم داد تا به هر کدام از این سیستم ها دسترسی داشتید سریعا اقدام به حذف کامل اکانت اینستاگرام خود کرده باشید.

دیلیت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر

 • یکی از مرورگر های موجود در کامپیوتر خود را باز کنید و سپس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

https://instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

 • با صفحه ای روبرو می شوید که از شما می خواهد یوزرنیم و پسورد خود را وارد کنید.
 • بعد از ورود به اکانت خود، شما به صورت مستقیم وارد صفحه حذف پیج اینستاگرام خواهید شد. در ابتدا ی صفحه یوزرنیم پیج مورد نطر را نشان میدهد.
 • در ادامه از شما می خواهد که دلیل حذف اکانت خود را وارد کنید. پیشنهاد می کنم گزینه ی اخر را بزنید.
 • در دامه پسورد را وارد کنید.
 • در آخر گزینه ی کادر قرمز رنگ permanently delet my account را بزنید.
 • حال صفحه ای باز می شود که باید گزینه ی ok را بزنید. گاهی اوقات این گزینه به فارسی کلمه ی تایید، قبول نیز نشان داده می شود.
 • حالا اکانت شما حذف شده است.

آموزش دلیت اکانت اینستاگرام با گوشی

 • برای شروع کافیست لینک پایین را لمس کرده تا وارد بخش حذف اکانت در سایت اینستاگرام شوید.
 • لینک دیلیت اکانت اینستاگرام 👇👇👇

https://instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

 • بعد از لمس لینک مربوطه، اینستاگرام از شما میخواهد یوزرنیم و پسورد خود را وارد کنید. پسورد و یوزرنیم اکانتی را وارد کنید که می خواهید آن را حذف کنید. بعد از لاگین شدن با چنین صفحه ای روبرو خواهید شد.
حذف اکانت اینستاگرام
 • در صفحه باز شده شما باید یکی از گزینه های کادر مربوطه ” ?why are you deleting your account “را انتخاب کنید که ما گزینه ” something else ” را انتخاب میکنیم.
 • در مرحله بعدی اینستاگرام پسورد اکانت مربوطه را دوباره از شما سوال میکند و شما باید در کادر باز شده پسورد پیج تان را وارد کنید.
 • بعد از وارد کردن پسورد، حال باید دکمه قرمز رنگ ” permanently delete my account ” که در قسمت پایین صفحه قرار دارد را لمس کنید.
 • بعد از زدن این دکمه، اینستاگرام برای آخرین بار از شما میپرسد که قصد حذف اکانت خود را دارید که اگر چنین قصدی دارید گزینه قبول را لمس کنید.
حذف اکانت اینستاگرام

بیشتر بدانید

قبل از شروع آموزش حذف اکانت اینستاگرام باید تفاوت آن با دی اکتیو کردن اینستاگرام را بدانید. در دی اکتیو کردن اینستاگرام شما برای مدتی حساب اینستاگرام خود را غیر فعال میکنید و بعد از دی اکتیو کردن، اکانت شما در اینستاگرام حذف خواهد شد و هنگام جستجو اسم اکانت خود، هیچ نتیجه ای برایتان نمایش داده نمیشود و برای فعالسازی دوباره آن کافیست دوباره اسم اکانت و پسورد خود را وارد کنید تا اکانت شما فعال شده و تمامی فعالیت های قبلی آن بازگردد.

اما در پاک کردن اکانت اینستاگرام تمامی فعالیت های قبلی شما برای همیشه پاک و حساب مربوطه برای همیشه حذف و دیگر قابل بازگردانی نخواهد بود. حال بعد از دانستن تفاوت این دو، مراحل دیلیت اکانت اینستاگرام را برای شما مرحله به مرحله آموزش میدهیم.

چند نکته در مورد دیلیت اکانت اینستا

 1. در نظر داشته باشید با دیلیت اکانت اینستاگرام خود دیگر هیچ راهی برای برگرداندن اطلاعات پیج و حتی خود پیج وجود ندارد حتی خود اینستاگرام هم نمیتواند اکانت حذف شده را بازگردانی کند.
 2. به دلیل احترام به حریم خصوصی افراد، اینستاگرام امکان ایجاد پیج جدید با اسم پیج هایی که قبلا حذف شده اند را به دیگران نمیدهد. حتی دیگر ادمین پیج حذف شده هم قادر نخواهد بود از آن اسم پیج استفاده کند. پس اگر اسم پیج برای شما مهم میباشد حتما قبل از حذف دائمی اکانت اینستاگرام خود، اسم اکانت مربوطه را تغییر دهید. در ضمن این مورد در رابطه با ایمیل در ثبت شده داخل پیج نیز صادق میباشد.
 3. همانطور که گفتیم اگر میخواهید برای مدتی از اینستاگرام خداحافظی کنید یا بنا به دلایلی از اینستاگرام زده شده اید و یا به قولی احساسی شده اید و میخواهید سریعا اکانت اینستاگرام خود را پاک کنید. میتوانید به جای حذف دائمی اکانت اینستاگرام خود آن را برای مدتی غیر فعال کنید و همانطور که گفتیم با حذف موقت اکانت اینستاگرام میتوانید در آینده دوباره پیج اینستاگرام خود را فعال کرده باشید.
 4. پاک کردن حساب اینستاگرام بدون داشتن پسورد امکانپذیر نمیباشد و باید برای حذف اکانت اینستاگرام خود از طریق سایت اینستاگرام وارد پیج خود شده و مراحل مربوطه را انجام دهید. اگر پسورد اکانت خود را فراموش کرده اید میتوانید با بازیابی پسورد اینستاگرام خود اقدام به ثبت پسورد جدید کرده و سپس مراحل دیلیت اکانت اینستاگرام خود را انجام دهید.
 5. امکان دیلیت اکانت اینستاگرام با شماره تلفن وجود ندارد و فقط شما میتوانید با استفاده از شماره تلفن ثبت شده در پیج خود اقدام به تغییر پسورد اکانت اینستاگرام خود کنید .
 6. در برخی از سایت ها مشاهده میشود که به اشتباه نوشته شده( حذف اکانت اینستاگرام ورژن جدید ) که باید گفت ورژن جدید و قدیم وجود ندارد. فقط یک راه برای دیلیت اکانت اینستاگرام موجود میباشد که آن را هم برای شما توضیح دادیم.

چرا اکانتمو حذف کنم؟

?why are you deleting your account

همانطور که در قسمت های بالاتر توضیح دادیم این قسمت و گزینه های موجود در این کادر، سوالی است که اینستاگرام از شما، دلایل پاک کردن پیج خودتان را میپرسد که در نهایت باید یکی از گزینه های موجود را انتخاب کنید. این موارد با توضیحات مختصر به شرح زیر میباشد.

 • can’t find people to follow: این گزینه به منظور ناتوان ماندن شما از فالو کردن دیگر اکانت ها میباشد که در صورت انتخاب این مورد اینستاگرام برای شما پیشنهاد مطالعه چند مورد از مقاله های مربوطه را درخواست خواهد خواست.
 • too busy/too distracting: اگر اینستاگرام زمان زیادی از فعالیت روزانه شما را مشغول کرده خود اینستاگرام توصیه میکند به جای بستن اکانت اینستاگرام برای مدتی برنامه اینستاگرام را از گوشی خود حذف کنید و درواقعه به نوعی از حذف دائمی حساب خود خودداری کرده باشید.
 • want to remove something: اگر دلیل دیلیت پیج رهایی از برخی فعالیت ها مانند نظرات و گفتگو های رد و بدل شده در دایرکت و یا فعالیت های دیگری میباشد که شما به نوعی میخواهید از دست آن ها رهایی پیدا کرده باشید. میتوانید از طریق مقاله های ارائه شده در این گزینه از پاک کردن حساب خود منصرف شوید.
 • too many ads: در صورتی که دلیل خداحافظی شما از اینستاگرام دریافت پست و یا استوری های تبلیغاتی به تعداد زیاد میباشد میتوانید این گزینه را انتخاب کنید.
 • privacy concerns: اگر دلیل دیلیت اکانت شما مسائل حریم خصوصی میباشد. میتوانید این گزینه را انتخاب کنید که البته در این قسمت نیز اینستاگرام برای شما مقاله هایی همچون پرایویت کردن پیج، نحوه بلاک کردن یک اکانت دیگر و… ارائه میدهد.
 • trouble getting started: اگر تازه در اینستاگرام ثبت نام کرده اید و با نحوه کار با این برنامه آشنایی کافی ندارید. میتوانید این گزینه را برای پاک کردن حساب خود انتخاب کرده که البته باز هم اینستاگرام برای شما مطالعه مقاله ای را توصیه میکند که تمام موارد لازم برای شروع کار با اینستاگرام را برای شما توضیح خواهد داد.
 • created a second account: اگر دلیل خداحافظی شما از اینستاگرام، باز کردن یک حساب دیگر و یا به قول خود اینستاگرام باز کردن حساب دوم میباشد. میتوانید این گزینه را انتخاب کنید که البته با انتخاب این گزینه اینستاگرام از شما میخواهد اطمینان حاصل کنید که دارید با حساب درستی اقدام به حذف کردن میکنید.
 • concerned about my data: اگر از اطلاعات شخصی خود نگران هستید این مورد را انتخاب کنید. در این قسمت اینستاگرام پیشنهادی برای صرف نظر کردن شما ارائه نداده که احتمالا منظور اینستاگرام از این گزینه برای این باشد که شما در واقع از خود اینستاگرام برای محافظت از داده های خود اقدام میکنید.
 • something else: در صورتی که شما دلایل دیگری برای خداحافظی از اینستاگرام دارید میتوانید از این گزینه برای ادامه راه استفاده کنید.

چرا دوبار باید رمز پیج را وارد کنیم؟

این کادر برای وارد کردن پسورد پیج مربوطه میباشد تا به نوعی اطمینان حاصل شود که فرد حذف کننده پیج، ادمین اصلی آن اکانت میباشد. از این رو برای حذف اکانت اینستاگرام خود ضروری میباشد که در این قسمت رمز پیج خود را وارد کنید.

در این قسمت یک نوشته آبی رنگ ” ? forget password ” وجود دارد که به معنای فراموش کردن رمز عبور آن اکانت میباشد. در صورتی که رمز عبور اکانت خود را به یاد ندارید و یا با وارد کردن پسورد خود، در کادر مربوطه خطای اشتباه بودن پسورد را دریافت کردید. میتوانید از طریق همین نوشته آبی رنگ، وارد صفحه تغییر رمز در اینستاگرام شده و بعد از ثبت پسورد جدید اقدام به دیلیت کردن اکانت خود کرده باشید.

مشکلات متداول دیلیت اکانت اینستاگرام

1. آیا حذف کردن اکانت اینستاگرام از طریق برنامه آن امکانپذیر میباشد؟

در حال حاضر حذف کردن پیج اینستاگرام تنها از طریق سایت آن امکانپذیر میباشد.

2. چرا هنگام وارد کردن گذرواژه در مرحله آخر حذف اکانت، پیام نادرست بودن رمز را دیافت میکنم؟

اگر با چنین مشکلی روبرو شدید با یک مرورگر دیگه وارد سایت اینستاگرام شده و ادامه مراحل را انجام دهید. یا اینکه در مرورگر خود زبانه خصوصی جدیدی را باز کرده و اقدام به حذف اکانت خود کنید.

3. چرا بعد از حذف پیج خودم، پیج هنوز در اینستاگرام وجود دارد؟

بعد از دریافت پیام … you account has been removed مبنی بر حذف اکانت مربوطه، دیگر پیج شما از اینستاگرام حذف شده و اگر در صورتی که پیج حذف شده هنوز برای شما از طریق پیج های دیگر قابل رویت بود به این دلیل میباشد که قبل از حذف پیج، برخی از اطلاعات در حافظه گوشی شما ذخیره شده است و در واقعیت شما به درستی پیج خود را حذف کرده اید.

4. آیا پیج حذف شده قابل بازگشت میباشد؟

صفحه‌ای که حذف شده است دیگر قابل بازگشت نیست و همچنین برخی از اطلاعات آن مانند ایمیل ثبت شده داخل پیج یا اسم پیج آن، دیگر قابل استفاده در پیج دیگری نخواهد بود. از این رو توجه داشته باشید که پیج حذف شده قابل برگشت نخواهد بود چه بسا که میتوانید پیج خود را برای مدتی دی اکتیو کرده یا اسم پیج و ایمیل آن را برای استفاده در دیگر پیج‌ها قبل از حذف کردن، تغییر دهید.

5. حذف اکانت اینستاگرام اندروید با آیفون تفاوت دارد؟ ⭐

دیلیت اکانت اینستا هیچ ربطی به نوع و مدل گوشی ندارد. چرا نحوه دیلیت اکانت کردن اینستاگرام از رطیق مرورگر صورت می گیرد و این موضوع برای همه ی گوشی ها یکسان است.

6. برای حذف کردن اکانت اینستاگرام باید برنامه ی خاصی را نصب کنیم؟ ⭐

دیلیت دائمی اینستا از طریق مرورگر صورت میگیرد و به برنامه ی خاصی نیاز ندارد.

7. وب سایت حذف اکانت اینستاگرام به افزونه ی خاصی نیاز دارد؟ ⭐

خیر به راحتی با هر برنامه ای مثل فایرفاکس، کروم و … می توانید حسابتان را حذف کنید.

8. پاک کردن اکانت اینستاگرام بدون پسورد ممکن است؟ ⭐

خیر، شما برای دیلیت کردن پیج اینستا حتما باید پسورد خود را داشته باشید. اگر پسورد خود را فراموش کرده اید، حتما در ابتدا پسورد خود را بازیابی کنید.

9. حذف اکانت اینستا بدون ایمیل ممکن است؟ ⭐

بله، شمما بدون ایمیل می توانید حذف اینستا دائم کنید.

10. حذف کامل اکانت اینستاگرام به فارسی ممکن است؟ ⭐

برای حذف اینستا باید از سایت استفاده کنید و تنها به زبان انگلیسی انکان آن وجود دارد.

11. حذف اینستا فارسی با اینستا انگلیسی تفاوت دارد؟ ⭐

خیر، حذف اینستا به هر زبانی تنها یک راه دارد که در مقاله توضیح داده شده است.

12. حذف تمام اکانت های اینستاگرام با هم ممکن است؟ ⭐

خیر، هیچ رباتی برای این کار وجود ندارد و شما باید هر اکانتی را به صورت تکی حذف کنید.

13. حذف اکانت اینستاگرام از گوشی ممکن است؟ ⭐

شما به راحتی می توانید اکانت خود را از طریق گوشی حذف کنید. تنها نکته ای که وجود دارد این است باید از مرورگر گوشی خود استفاده کنید.

14. حذف اکانت فیک اینستاگرام تفاوتی با سایر اکانت ها دارد؟ ⭐

خیر هیچ گونه تفاوتی ندارد.

15. آیا امکان بستن پیج اینستاگرام دیگران وجود دارد؟ ⭐

هر فردی می تواند هر پیجی را حذف کند و تنها باید اطلاعات آن پیج را داشته باشد. اگر فردی اطلاعات پیج دوست خود را (پسورد، یوزرنیم) را داشته باشد می تواند به راحتی این کار را بکند. به همین دلیل برای جلوگیری از این کار حتما باید رمز دوم پیج اینستاگرام خود را فعالسازی کنید.

16. حذف اکانت دوم اینستاگرام تفاوتی با حذف اکانت اول اینستاگرام دارد؟ ⭐

خیر، شما برای حذف هر اکانتی تنها باید از روش گفته شده در بالا استفاده کنید.

17. حذف آسان اینستاگرام بدون پسورد ممکن است؟ ⭐

این روش امکان ندارد.

18. ربات دلیت اکانت اینستاگرام وجود دارد؟ ⭐

خیر تاکنون همچین رباتی ساخته نشده است.

19. دیلیت اکانت اینستا ایکس تفاوتی با اینستاگرام معمولی دارد؟ ⭐

هیچ گونه تفاوتی در بین پیج ها برای دیلیت اکانت وجود ندارد.

20. حذف موقت ورژن اینستاگرام با حذف دائمی تفاوت دارد؟ ⭐

بله حذف موقت با حذف دائمی تفاوت دارد. برای مطالعه ی تفاوت آنها می توانید مقاله ی دی اکتیو کردن را نیز مطالعه کنید.

21. خارج شدن از اینستاگرام با دیلیت اکانت اینستا تفاوت دارد؟ ⭐

بله، شما برای خارج شدن از اینستاگرام تنها نیاز است تا لاگ اوت شوید اما برای حذف اکانت باید از طریق سایت اقدام کنید.

22. برنامه دلیت اکانت اینستا وجود دارد؟ ⭐

خیر برنامه ای برای دیلیت اکانت اینستا وجود ندارد و تنها روش آن استفاده از سایت است.

فیلم آموزشی حذف اکانت اینستاگرام در گوشی

ویدیو آموزشی

پادکست آموزشی دیلیت اکانت اینستا

 • توضیح مختصری در مورد حذف دائمی اکانت اینستاگرام
 • پیامد های حذف دائمی اکانت اینستاگرام
 • نکاتی در مورد تفاوت بین دی اکتیو کردن اینستاگرام با دیلیت اکانت اینستاگرام

نتیجه گیری

محبوبیت روز افزون اینستاگرام باعث شده روز به روز کاربران جدیدی به این شبکه اجتماعی افزوده شود در این بین کاربرانی وجود دارند که میخواهند برای مدتی و یا به صورت دائمی اکانت خود را حذف کنند. از این رو ما نیز در این مقاله طریقه حذف اکانت اینستاگرام یا همان دیلیت اکانت اینستاگرام فارسی را برای شما عزیزان آموزش دادیم.

نظرات کاربران

336 دیدگاه ها

 1. آرمین

  سلام چرا در مرحله اول هرچی پسوردو وارد میکنم گزینه اینکه پسوردم اشتباهه میاد

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام
   از قسمت خصوصی مرورگر تون اقدام کنین

   پاسخ
 2. anna

  سلام
  اگر من دیلیت اکانت بزنم پیج برای بقیه هم قابل رویت نخواهد بود یا بقیه میتونن مقدار فالوور و فالوینگ هارو ببینن و خود پیج رو
  من میخام پیج ب طور کل پاک بشه اما شنیدم بعضی وقتا پیج پاک میشه و امکان دسترسی ب اون وجود نداره اما بقیه هنوز اون رو دارن

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام
   اگه پیج رو دیلیت اکانت بزنین بعد از مدتی کلا حذف میشه از تمامی جستوجو های اینستاگرام

   پاسخ
 3. محدثه

  چرا لینکش باز نمیشه؟

  پاسخ
  • inbo

   سلام وقت بخیر
   از اتصال اینترنتتون اطمینان داشته باشین و دوباره امتحان کنید اگه نشد با فیلتر شکن نیز امتحان کنید.

   پاسخ
 4. El3

  سلام. در صورتی که چند تا پیج داشته باشم با یک ایمیل و فقط یک الی دو تا از پیج هارو بخوام نگه دارم با تغییر دادن ایمیل اون پیج هایی که می‌خوام حذفشون کنم ، ایمیل و پیج اصلیم صدمه ای نمی‌بینه؟

  پاسخ
  • inbo

   سلام وقت بخیر
   با یک ایمیل شما نمیتونین به چندتا پیج وصل بشید به ازای هر ایمیل فقط یک اکانت وصل میشه

   پاسخ
 5. محمدرضا بهرامی

  سلام
  مشکلی بزرگی پیداکردم
  من چندتا پیج باز کردم
  و الان میخام رمز پیجدکه فراموش کردم رو عوض
  کنم پیام میاد شما تعداد حد اکثر پیج دارید و رمز رو نمیتونم عوضکنم
  پیج اصلیم کارمه و همه زندگیم
  پیجهای دیکه رو هم رمزشو ندارم که بتونم دلیت کنم
  اونارو هم میخام عوض کنم همین پیام میاد
  راهنماییم کنید

  ممنونم

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام
   از یکی از پیج ها log out بزنین بعد اقدام کنین

   پاسخ
 6. lllllllll__._
  • فاطمه قنبری

   سلام وقت بخیر
   اطلاعات ارسال شده برای راهنمایی کافی نمی باشد.

   پاسخ
 7. Asra

  لینک این سایت رو بزارین تا بتونیم وارد صفحه دلت اکانت بشیم

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   لینک قرار داده شده اما باز هم اشکارترش می کنیم .

   پاسخ
 8. هلیا

  سلام من ازطریق ایمیل وارد شدم الان نمیتونم پیجمو حذف کنم و اینکه رمز نمی‌خواست واسه ایمیل

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام وقت بخیر
   رمز خود پیجتون رو می خواد

   پاسخ
   • fanosesheb

    حذف دائمی این اکانت

    پاسخ
 9. مریم خنده جام

  سلام
  واقعاااا خیلی عالی در این باره توضیح داده بودین، من به هر سایتی که بگین سر زدم برای اینکه اکانت دومم رو از اینستاگرام حذف کنم ولی اصن روش هایی که گفته بود جواب نمیداد دیگه ناامید شده بودم ک سایت تون من رو نجات داد. خیلی متشکرم

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام وقت بخیر
   خوشحالیم که تونستیم مشکل شما رو حل کنیم.

   پاسخ
 10. بهاره

  سلام خسته نباشین من شماره ی اینستامو از طریق مرورگرکامل پاک کردم و دلیت شده ولی قسمت ورود ب اینستا شما بصورت خودکار میاد هرچی پاک میکنم پاک نمیشه حتی با چن تا خط دیگه وارد میشم باطم اون شماره اونجا نوشته هس نمیخام باشه ضروریه کمک کنید ممنون

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام وقت بخیر
   برای اینکار باید کش اینستاگرام خود را از مبایل خود پاک کنید. برای این کار میتونید از مقاله ی زیر کمک بگیرید.
   پاک کردن کش اینستاگرام

   پاسخ
 11. مرضیه

  سلام من هرکاری میکنم اکانتم حذف بشه نمیشه یاید حذف کنم چون اگه حذف نکنم هک میشم باید هر چی سریع تر حذف کنم

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام وقت بخیر
   اروری که میده چیه؟
   علاوه بر حذف اکانت میتونید با دیسیبل کردن اکانتتون، از دسترس خارجش کنید. کارهای خلاف قانون اینستاگرام انجام بدید. مثلا در یک روز هزار نفر رو فالو کنید. این اتفاق پیجتون رو دیسیبل می کنه.

   پاسخ
 12. حنیف

  سلام من رمزعبوراینستاموفراموش کردم ایمیلم روحذف کردم چطورمیتونم اینستاموحذف کنم ازطریق سایت اینستاهم رفتم نام کاربریمو روزدم بعدفراموشی رمزوزدم حالا شماری که اینستارونصب کردمو میزنم میگه اشتباس درصورتی که درسته

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام وقت بخیر.
   با همکاران ما در بخش پشتیبانی با شماره 09907337390 تماس بگیرین و مشکلتون رو باهاشون درمیون بذارین.

   پاسخ
 13. علی

  سلام . برا دلیت رمزو میزنم میگ اشتباه هست

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام وقت بخیر
   سوال پاسخ داده شده است. در صورت مشکل پیام بدید که دوباره کمک کنیم. متشکرم

   پاسخ
 14. علی

  برا دلیت اکانت رمزمو ک میزنم میگه اشتباه هست ولی رمزم درسته

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام وقتتون بخیر
   میتونید یکبار رمزتون رو تغییر بدید و بعد با استفاده از رمز جدید دوباره اقدام به دیلیت اکانت کنید.

   مقاله مورد نیاز: تغییر پسورد اینستاگرام

   پاسخ
 15. takbandeliya

  خوشم نیومد

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام وقت بخیر
   از این که نظرتون رو با ما در میون گذاشتید خوشحالیم. اگه میشه بگید که چه چیزهایی از این مقاله رو نپسندیدید که بتونیم رفع کنیم و خدمات بهتری ارائه بدیم.

   پاسخ
 16. Yeganeh

  The

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام وقت بخیر
   اطلاعات داده شده برای راهنمایی کافی نیست.

   پاسخ
 17. مه

  سلام
  من دیلیت اکانت کردم
  اگر بخوام دوباره پیج جدید بسازم آیا محدودیت زمانی دارم ، یعنی بالافاصله میتونم پیج جدید درست کنم
  ا
  با ایمیل جدید میخوام اینکارو بکنم و با شماره قبلیم

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام محدودیتی ندارید و هر زمان که بخواهید می تونید پیج جدید بسازید.
   برای ایمیل و شماره تلفن هم تقریبا محدودیتی وجود نداره اما بهتره با هر ایمیل و شماره تلفن بیش از 5 تا پیج نسازید. امکان این که به مشکل بخورید وجود داره!!!

   پاسخ
 18. mona

  سلام من همه راای ک توضیح دادند رو رفتم ولی هنوزم پیجم هست چیکار کنم کمک کنید

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام وقت بخیر
   چند وقته که پیجتون رو حذف کردید ؟
   تجربه نشون داده که نهایتا تا یک ماه حتما حذف میشه!!!

   پاسخ
 19. شقایق

  سلام صفحه حذف اکانت نمیاد چیکار کنم

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام وقت بخیر
   از یک مرورگر دیگه استفاده کنید. من بررسی کردم لینک مشکلی نداره. لینک رو کپی کنید و در یک مرورگر دیگه پیست کنید.

   پاسخ
 20. حمیده

  سلام من دونا پیج داشتم یکیشو دیلیت زدم ولی الن هنوز تو صفه اینستام هس و ن میتونم واردش بشم ن پاکش کنم چیکار کنم ؟

  پاسخ
 21. حمیده

  سلام پیج اینستام دلیلیت اکانت کردم ولی هنوز توی صفحه اینستام هس نمیتونم پاردش بشم ولی هستش میخوام از اونجا پاک شه چیکار کنم ؟

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام
   در کامنتی دیگر پاسخ داده شده است.متشکرم

   پاسخ
 22. حمیده

  سلام من دیلیت اکانت کردم ولی هنوز اکانتم توی اینستام هس ینی نمیتونم وارد پیجم بشم ولی پاک هم نمیشه

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام وقتتون بخیر
   چه مدتی هستش که دیلیت اکانت کردید ؟

   پاسخ
 23. مریم

  کیان

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام وقت بخیر
   اطلاعات داده شده برای راهنمایی کافی نمی باشد. لطفا سوال خود را دوباره مطرح کنید.

   پاسخ
 24. Rza_salvt

  میخوام اکانت خودمو پاک کنم

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام دچار مشکل خاصی شدین؟؟

   پاسخ
 25. هادی

  سلام من دوروزه دلت اکانت میزنم همش میگه رمز اشتباه است.جالبه با همون رمز میتونم وارد اکانت بشما ولی وقتی دلت اکانت قسمت رمزش میزنم میگه رمز اشتباه است تا هشت کمک کنین

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام
   یکبار رمز رو تغییر بدین و دوباره این کار رو انجام بدین.

   پاسخ
 26. پردیس

  سلام وقتتون بخیر
  من همه ی مراحل حذف اکانت رو میرم ولی اخرشم حذف نمیکنه نمیدونم چرا
  راه دیگه ای هست ک بتونم حذف کنم؟؟
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام تنها راه حذف اکانت، روش گفته شده در مقاله هست. چون اطلاعاتی که دادید، خیلی کمه من نمیتونم کمکی کنم، یا اطلاعات بیشتری در این زمینه بدید و یا این که از پشتیبانی اینستاگرام کمک بگیرید.

   پاسخ
 27. اشراقی

  سلام امروز برنامه اینستاگرام ب طورخودکار از پیجم خارج شد و هر کاری کردم ک وارد شم ارور داد میشه راهنماییم کنید

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام احتمالا پیجتون هک شده، از مقاله پیج هک شده برای برگردوندن پیجتون کمک بگیرید.

   پاسخ
 28. B

  سلام بعداز اینکه متن دلیت اکانت اومد قسمت بالا سمت چپ نوشته که یور اکانت من رو اون زدم و لوگ اوت رو زدم الان حسابم کامل حذف شده یا نه ؟چون میخوام وارد پیج بشم یا بازم دلیت کنم مینویسه درخواست حذف دادید

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام بله حسابتون حذف شده اما ممکنه مقداری طول بکشه !!!

   پاسخ
 29. ف

  سلام من قبلا یک اکانت اینستا داشتم و پاکش کردم الان اکانت جدید زدم و با ایمیل وارد نشد مجبور شدم شمارمو میخام و میخام فقط با ایمیل برم که نمیشه و مینویسه این ایمیل مربوط ب اکانت دیگری است چکار کنم که ایمیلم از اکانت اینستا قبلیم پاک شه

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام در حال حاضر اینستاگرام برای یک ایمیل چندین اکانت رو می پذیره با این مسئله مشکلی نداره!!! با این حال بهتره که به پشتیبانی اینستاگرام پیام بدید.

   پاسخ
 30. Fateme

  سلام خسته نباشید من وارد آدرس بالا برایه حذف اکانت شدم و اطلاعاتی ک دادم مربوط به پیجی ک نمیخوام حذف بشه است و میخوام ک ویرایش کنم ولی نمیشه باید چیکار کنم؟

  پاسخ
 31. فائزه

  سلام وقتتون بخیر من یه اکانت دیگه باز کردم که موقع باز کردم پیام اومد که به اون اکانتی که قیلا داشتم وصل میشه و هر وقت وارد اون بشم وارد این پیج جدید هم میشه الان میخوام اون پیج جدید رو حدف کنم موقع حذف رمز میخواد در حالی که من کلا رمز مدادم و ریسن پسوورد کردم که اون هم پیام پاد که نمیشه به دلیل وجود برخی کوکی ها ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 32. فاطی

  سلام
  من رمز عبورمو فراموش کردم ک چی بوده الان هرچی میخوام وارد بشم ب اکانت قبلیم نمیتونم. و وقتی رمز عبور خود را فراموش کردید تو قسمت تنظیمات رو میزنم یه پیام میاد ولی نمیگ ک رمزم چیه
  چیکار کنم؟

  پاسخ
 33. احمد

  سلام واسه دیلیت اکانت رمزاینستاموکه میدم errorمیده ضمن اینکه رمزجدیدگرفتم

  پاسخ
 34. آبتین

  سلام خسته نباشد.من یک هفته ای میشه که باایمیل سابقم پیجی رودراینستاگرام ساختم .کدروی شماره ام آمدولی امروزنمیتونم وارداین پیج شوم وپیغام میاکه بایدloginوsingup بشه بایدچکارکنم هرچه loginمیکنم نمیتونم واردپیجم بشم.اگه میشه راهنماییم کنید.

  پاسخ
 35. قاسم

  ممنون از راهنماییهایی که در اختیار کاربران قرار میدهید

  پاسخ
 36. محیا

  سلام
  من رمز عبورمو فراموش کردم ک چی بوده الان هرچی میخوام وارد بشم ب اکانت قبلیم نمیتونم. و وقتی رمز عبور خود را فراموش کردید تو قسمت تنظیمات رو میزنم یه پیام میاد ولی نمیگ ک رمزم چیه
  چیکار کنم؟/

  پاسخ
  • Kobra

   سلام
   ورود به حساب بزن یوزرنیمتو بزن بعد قسمت رمز فراموش کردم بزن ی صفحه میاد 3 تا گزینه داره یدونه اش پیامک بزن ی رمز برات میاد اون رمز وارد کنی وارد اکانت خودت میشی

   پاسخ
   • Shirin363

    دلت اکانت

    پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام از مقاله ی بازیابی اکانت اینستاگرام استفاده کنید. رمزتون رو برگردونید. بعدش با استفاده از همین مقاله حسابتون رو حذف کنید.

   پاسخ
 37. طهورا

  سلام
  ببخشید من با شماره قبلیم پیج زدم الان نه رمزشو بلدم نه سیم‌کارت قبلیم همراهمه ،چجوری اکانتمو پاک کنم?؟؟

  پاسخ
  • فاطی

   باایمیل واردشو

   پاسخ
 38. محمد علی

  سلام
  عالی بود مطالبتون
  متشکرم

  پاسخ
 39. امیرحسین

  سلام ، عالی و مختصر توضیح دادین.
  خیلی ممنونم از کمکتون ، بالاخره تونستم حساب اینستاگرامم را پام کنم!!!

  پاسخ
 40. مهشید

  سلام ببخشید من توی دایرکت با یه نفر پیام میدادیم میخواستم بدونم اگه اکانتم رو حذف کنم بعد با یه اسم دیگه اکانت بسازم اون میفهمم یانه؟

  پاسخ
 41. foroogh

  سلام من همه مرحله حذف اکانت رو میرم اون گزینه قرمز رو میزنم دیلیت نمیزنه خطا میده لطفا کمک کنید

  پاسخ
 42. فرنیا

  سلام من پیجمو دیلت کردم اما وقتی از ی گوشی دیگه سرچ میکنم میاد باید چکار کنم کلا حذف شه؟

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   سلام لطفا کمی صبر کنید.

   پاسخ
 43. دلارا

  سلام چرا من میخوام دیلیت کنم میره تو اون صفحه ولی نام کاربریم و یا ایمیلم رو وارد میکنم دوباره همون صفحه نمایش داده میشه؟

  پاسخ
 44. دلارا

  سلام چرا من میخوام دیلیت کنم هر چی نام کاربریم و یا ایمیلمو وارد میکنم دوباره همون صفحه هی تکرار میشه؟

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   اینترنتتون رو چک کنید.

   پاسخ
 45. بابک

  سلام من دو پیج دارم قدیمی را میخوام حذف کنم نمیشه. شماره تلفن هر دو هم یکیه

  پاسخ
  • فاطمه قنبری

   از همین مقاله برای حذف اکانت استفاده کنید.

   پاسخ
 46. میلاد

  دم شما گرررررررم
  خلاص شدم بلاخره

  پاسخ
 47. Arak.4747

  سلام من از اکانتم نمیخوام دیگه استفاده کنم و رمزش روهم فراموش کردم

  پاسخ
 48. Atee

  یه سوالی داشتم اگه نام کاربری غیر فعال شه یعنی حذف شده؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   نه میتونه یه اتفاق دیگه مثل غیر فعال شدن پیج صورت گرفته باشه

   پاسخ
 49. Narges

  سلام من از پیجم یهو پرید الانم شماره ای ک باهاش بوده سوخته ایمیلشو هم میزنم درست نی ندارمش چیکار باید بکنم ممنون

  پاسخ
 50. آنا

  سلام
  اگه ی پیج رو دلیت اکانت دائم کنیم پیامهامون تو دایرکت بقیه میمونه یا کاملا غیب میشه؟؟

  پاسخ
   • آنا

    اگه قبل از دلیت اکانت دائم پیجمون دی اکتیو بوده باشه چی؟
    یعنی در حالت دی اکتیو بوده باشه و دلیت اکانت دائم انجام داده باشیم
    بازم حذف میشن؟

    پاسخ
    • اکتای پاسبان

     در دی اکتیو و حذف اکانت پیام ها حذف میشن اما وقتی پیج رو زمانی که دی اکتیو بود و فعالش میکنین پیام ها برمیگردن

     پاسخ
     • آنا

      متشکرم
      خسته نباشید

 51. Siavashria

  با سلام
  رمز اينستامو گم كردم اگه ميشه كمك كنيد حذف كنم

  پاسخ
 52. خاوری

  پیام های پاک شده از دایرکت رو میشه برگردونند یا نه ممنون میشم اگه جواب بدید

  پاسخ
 53. Sorana

  سلام، من پسوردمو فراموش کردم پسورد جدید ثبت کردم اما هنوزحذف نشده.

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   خب الان با پسورد جدید برین پیج تون رو حذف کنین

   پاسخ
 54. شیدا

  من گذرواژه پیجم فراموشم شده وبرای دیلیت اون لازمه الان نمی‌دونم چیکار کنم میشه کمکم کنید

  پاسخ
 55. maryam

  ببخشید من رو لینک کلیک میکنم اما نمیره رو اون صفحه

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   لینک مشکلی نداره اصولا باید وارد سایت اینستاگرام بشین بعد از اینکه لینک رو زدید.

   پاسخ
 56. صادق

  سلام ببخشید من با ایمیل میخوام وصل بشم وقتی میزنم قبلا اکانت داشتم رمز رو یادم رفته پیام میاد یوزر نیمی وجود نداره …
  و از اون ورم که میخوام یه اکانت جدید درست کنم میگه ابن ایمیل قبل گرفته شده؟؟؟
  الان باید چیکار کنم ؟؟؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام ممنون
   اون ایمیل چون در حال حاضر داخل یک پیجی ثبت شده که اون پیج در دسترس نیست مثلا میتونه از طرف اینستاگرام غیر فعال شده باشه.
   واسه همین باید از یه ایمیل دیگه استفاده کنین

   پاسخ
 57. سینا

  سلام من تو خوده اینستا حذف همه حساب هارو زدم و از روی گوشیم کلا پاک شده اما هنوزم اون پیجمو تو اینستا هست میخوام کلا حذف بشه هیچ اثری ازش نمونه

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   برای حذف کامل با این روشی که توی همین مقاله توضیح دادیم اقدام کنین

   پاسخ
 58. Mohi

  اگر پیجو پاک کنیم دایرکتامون از اکانت کسی که باهاش حرف زدیم پاک میشه؟

  پاسخ
 59. hadi

  سلام.میخام اکنتهای اضافی رو پاک کنم چی کار کنم

  پاسخ
 60. Chambo

  مرسی از راهنمایی هاتون
  درست شد
  خییلی ممنون

  پاسخ
 61. سادات

  سلام علیکم..من همه مراحل و رفتم پیجم با اون اسمی ک داشتم حذف شده اما همون پیج خودم با اسم اینستگرامر هنوز هم هست..وحتی میشه فالوش کرد.من میخام‌کلا دیگ نشه بازش کرد

  پاسخ
 62. امیرعلی

  سلام من چرا نمیتونم همون پسوردمو میزنم میگه بیشتر تلاش کنید

  پاسخ
 63. Taha

  من نام کاربری و پسوردم رو اضافه میکنم ولی بازم میمونه سر همون صفحه اول ولی نمیره صفحه بعد

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   خب باید یه خطایی بده اون خطا رو متوجه بشید که از چیه

   پاسخ
  • امیرعلی

   منم همین مشکلو دارم

   پاسخ
 64. کمال سیدی

  سلام،با تشکر از راهنمایی های خوبتون.می خ استم بدونم کسی که منو بلاک کرده بود و من هم اونو بلاک کرده بودم،الان که پیجم رو برای همیشه حذف کردم،الان پیام هاییکه تو دایرکت داده بودیم از گوشی اون طرف مقابل حذف شده؟؟؟؟

  پاسخ
 65. Maral

  سلام من‌چندتاحساب بازکردم ازقبل تواینستاالان میخام همشونوپاک کنم فقط ی حساب اصلی داشته باشم بایدچیکارکنم پیجای قبلی روهم پسورداشونوفراموش کردم

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   از طریق اسم پیج هاشون پسور جدید بدین بعد حذف کنین

   پاسخ
   • Maral

    همین کاروکردم.پیجاموزدم ک دوباره بهشون برگردم گزینه ی forget pasword روهم زدم ولی فقط گزینه ایی ک ماله فیسبوکه روبهم میده.

    پاسخ
 66. بهتام

  سلام من ایمیلم را فراموش کردم شماره تماس ودارم رمز عبور هم دارم ولی وقتی میزنم میگه یک کد شش رقمی به شما ایمیل شده ولی من ایمیلم پاک شده

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   باید به ایمیل دسترسی داشته باشین در غیراینصورت به پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بزنین

   پاسخ
 67. ماندگار

  سلام من هرکار میکنم حذف نمیشه
  قسمت یوزر و پسوورد رو هرچی کامل میکنم دوباره برمیگرده که یوزر و پسوورد وارد کن چندبارم پسوردمو عوض کردم

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   از صفحه ناشناس مرورگرتون استفاده کنین برای حذف پیج

   پاسخ
 68. مهدی

  درود بر شما
  چطور میشه افرادی رو ک بلاک کردیم
  در آپدیت جدید اینستاگرام ببینیم
  از طریق سایت اینستاگرام
  باید اقدام کنیم
  یا راهی تو خود اینستا وجود داره
  در هر صورت
  لطفا نحوه نمایش بلاک شده هارو بگید
  تو آپدیت جدید
  سپاس

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   نیازی به سایت اینستاگرام نیست از طریق خود برنامه اینستاگرام وارد تنظیمات اینستاگرام بشید.

   پاسخ
 69. آرزو محمدی

  سلام من پسورد اینستامو فراموش کردم الان میخوام رمزشو بازیابی کنم رمز جدیدم وارد میکنم ولی مرحله بعد نمیره دلیلش چیه؟

  پاسخ
 70. علی

  سلام من وقتی پیج اینستامو دلیت اکانت زدم بعداز پایان مرحله یه گزینه ریمو اکانت ظاهرشد میتونم دوباره پیجمو برگردونم

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   اگر پیج تون رو حذف کردین دیگه نمیتونین بازگردانی کنید

   پاسخ
 71. شاهین

  سلام من درخواست دلیت اکانت دادم ولی پشمون شدم دلیت نکردم ولی میخوام به حسابم وارد شم میگه درخواست دادین نمیتونم وارد شم باید چیکار کنم

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام کامل توضیح ندادید اینطوری که به نظر رسید انگار حذف کردنی پیج رو و بخاطر اینه که اون خطا رو میده!

   پاسخ
 72. Mina

  سلام خسته نباشین من پاک کردم اکانتمو حتی باز نمیکنه اینستاگرامو اما با یه پیج دیگه اکنتمو نشون میده و‌ فالورا و فالویینگام پاک نشده عکسمم هست فقط پستام پاک شده چیکار‌کنم؟؟؟

  پاسخ
 73. سایه

  من رمز پیج دخترم رو دارم الان یه پیج دیگه اضافه کرده ولی من با رمز پیج اول نمیتونم پیج دوم رو هم داشته باشم میزنم میگه رمز اشتباه هست .باید چیکار کنم .توضیح بدم که خودش میدونه و بهش گفتم اگه نتونم برم تو پیج دوم باید حذفش کنه چون ۱۱ سالشه

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   خب ببنید باید با گوش که دخترتون میره داخل پیج دومی، گوشی رو بگیرین برین ببنین توی قسمت edit profile ببنین تو این قسمت چه شماره یا ایمیلی ثبت شده از طریق اون ها پسورد جدید ثبت کنین و در ادامه حالا اگه خواستین میتونین حذفش کنین

   پاسخ
 74. مریم

  سلام من با یه حساب چند تا اکانت داشتم اون اکانت پسورد نداشت الان حسابمو پاک کردم ولی به اون یکی اکانت ام نمیتونم وارد شم

  پاسخ
  • میلاد

   سلام خسته نباشین من میخواستم با شمارم اینستا نصب کنم کدی که اومد از فیس بوک نبود دو بار کد اومد از دوتا شماره ایرانسل که همراه کد (ف ر م ا د)کسی میدونی یعنی چی اصلا
   چرا از فیس بوک کد نیکد از این شماره های ایرانسل اومد
   ممنون میشم ج بدین

   پاسخ
   • اکتای پاسبان

    سلام
    الان هر کدی که از اینستا میاد نوشته از طرف فیسبوک چرا که اینستاگرام زیر مجموعه فیسبوک هستش اما در مورد ایرانسل بودنش اگه خودتون درخواست کد دادین اومده مشکلی نیست

    پاسخ
 75. ندا

  سلام من با ی شماره دو اکانت دارم و هر کاری میکنم تمام نکات رو رعایت کردم حداقل اکانت دومیم حذف بشه دلیت اکانت بشه نمیشه نمیدونم چکار کنم

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام از طریق اسم پیج اقدام به ثبت پسورد جدید کنید

   پاسخ
 76. سارا

  سلام من اینستامو حذف کردم ولی بازم هم برای خودم و هم دیگران نشون میده پیج رو
  اصلا انگار حرف نشده فقط من دیگه کاری تو پیج نمی تونم انجام بدم با اینکه نوشت حذف شده
  چ

  پاسخ
 77. No thing

  سلام،من اینکارارو کردم ولی هنوز توی اینستا اکانتام هستن و دوستمم میتونه پیجمو ببینه و الان که سعی میکنم دوباره اینکارارو انجام بدم سایت میزنه که این ام کاربری متعلق ب هیچ پیجی نیست. الان این یعنی چی؟پاک نشده؟

  پاسخ
 78. یاسمن

  سلام من نمیتونم وارد حسابم بشم! یه صفحه میاد که من ربات نیستم و چندتا عکس! متوجه نمیشم و نمیدونم باید چیکار کنم! ممنون میشم کمکم کنید

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   اون مربوط به سوالات گوگل تا بفهمه ربات نیستین
   با دقت اونا رو جواب بدین بعد میتونین کارتون رو انجام بدید

   پاسخ
  • هادی مولوی

   سلام خانم یاسمن.. بخشید پیج منم همین مشکل رو داره … مینویسه من رباط نیستم، و شما مقرارات اینستا رو رعایت نکردید..بعد از یک روز دوباره تلاش کنید…
   شما پیجتون درست شده..؟؟
   اگر درست شده چکار کردین؟

   پاسخ
 79. Zohre

  سلام به غیراز ان سند کردن اگه دیلیت بزنیم دایرکت برا بقیه پاک میشه

  پاسخ
 80. مریم

  سلام ببخشید من ی حساب داشتم ک با همون حساب چند تا اکانت دیگه داشتم بدون پسورد بودن ینی وقتی ب اکانت اصلی وارد میشدم اونا هم بودن اگه حساب اصلی رو دلیت کنم اونا هم دلیت میشن؟؟؟؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام ممنون
   نه پیجی که دارین اقدام به حذفش میکنین پاک میشه

   پاسخ
 81. Rojiyar

  سلام من ایدی اینستاگرام ب اشتباه دلیت اکانت کردم الان میخوام دوباره برگردونم چیکار باید بکنم .طوری ک نمیتونم ایدی خودم رو سرچ کنم مشخصات تو اینستا نیست کلاا حذف اصلاا کاربری با این نام وجود نداره ..لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   اگه دیلیت اکانت کرده باشین نمیتونین برگردونین

   پاسخ
 82. پریا

  سلام
  ببخشید آیا در توئیتر هم همینطوره ؟ اگه در توئیتر دی اکتیو کنم با مهلت 30 روزه . اگر هنوز 30 روز نشده دوباره برگردم آیا فالوئرها و فالوئینگا حذف شدن یا اونها هم دوباره برمیگردن ؟ ممنون

  پاسخ
 83. aaaa

  سلام من قبلا یه پیج داشتم پرید الان میخام او پیجمو دیلت بزنم ولی نه رمزشو بلدم ن ایمیلی که باهاش اون اکانتو ساختم
  میشه کاریش کرد؟

  پاسخ
 84. رز

  سلام من اکانت اینستاگرام خودم پاک کردم ولی هنوز پیجم هنوز هست درحالی که من همه پاک کردم ولی مییبنم هنوز اسم اکانت و عکس پروفایل که قبلا گذاشتم هنوز هست چکار کنم تو رو خدا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   در واقعیت نیست و دلیل اینکه تو گوشی خودتون داره نشون میده اینه که قبلا اطلاعاتی ذخیره شده…

   پاسخ
   • Sweet girl

    سلام، من اکانتمو بطور دائم همونطور ک آموزش دادید پاک کردم و پیام تایید حذف اکانت اومد ولی وقتی وارد اینستا میشم هنوز اکانتم هست ..تو کامنتا خوندم ک گفته بودید اطلاعاتی در خود گوشی ذخیره شده ..خب میشه بگید این اطلاعات رو چگونه از تو گوشی پاک کنیم؟؟

    پاسخ
 85. المیرا دهقانی

  سلام من میخوام دایرکتم برای دیگران پاک بشه یعنی کل پیاما هام باید دیلیت اکانت کنم یا دی اکتیو ؟

  پاسخ
 86. المیرا

  سلام من میخوام تمامی پیام دایرکت برای دیگران پاک بشه … باید دیلیت اکانت کنم یا دی اکتیو؟!

  پاسخ
 87. رضا

  سلام میخوام اینستا رو از رو شمارم کلا خذف‌کنم لطفا کمک کنید

  پاسخ
 88. مجید

  آقا جان عجب چیزی نوشتید. من تو اون قسمت سوال اخر لعو رو زدم بازم اکانتم رو حدف کرد….

  پاسخ
 89. Saeed

  سلام خسته نباشید ببخشید من از کجا باید بدونم حسابم هک شده یا نه؟ چون تازگیا احساس میکنم یکی میاد استوریامو پاک میکنه.. با اینکه من پسوردمو چند بارم عوض کردم ولی بازم انگار تو پیجمه لطفا اگه میشه راهنمایی کنید

  پاسخ
 90. فا

  سلام اگر در اینستا دیلیت اکانت کنیم پیام های دایرکت ما برای طرف مقابل حذف میشود؟

  پاسخ
 91. @r

  سلام. چرا نام کاربردیمو که میزنم میگه اشتباهه؟

  پاسخ
 92. نوید حسینی

  سلام من مدت زیادیه که یک آیدی رو دارم
  و الان میخوام یک پیج تازه بزنم با همون آیدی سابقم
  ایدی اکانت قدیمیم عوض میکنم که بتونم تو اکانت جدیدم ایدی سابقمو بزنم
  ولی وقتی ایدی سابقمو میزنم بازم اجازه نمیده و فقط اکانت سابقم میتونه از اون اسم برای ایدی استفاده کنه
  دلیلش چیه؟؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   احتمالا در پیج جدید خود جدیدا اسمشو تغییر دادید. باید مدتی بگذره تا دوباره اسم پیج جدید بهش بدین

   پاسخ
 93. آرام شاکری

  سلام خسته نباشید من تازه اینستا وصل کردم و میخوام نام کاربریمو عوض کنم ولی هرچی میزنم قبول میکنه کدی هم که برای نصب میاد و ندارم متاسفانه

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام ممنون
   هنگام ثبت نام کاربری جدید چه خطایی میده؟

   پاسخ
 94. ستاره

  سلام..من یه اکانت جدید زدم که با اکانت قبلیم واردش شدم یعنی وقتی اکانت جدیدو زدم یه صفحه اومد که میخای با این اکانت واردش بشی منم زدمش..یعنی بدون پسوورد…الان میخام حذفش کنم چکارکنم؟؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   باید اقدام به ثبت پسورد کنین و بعد حذفش کنین

   پاسخ
   • ر

    سلام من چند تا سوال داشتم اگه اینستاوواتساپ و تلگرام رو دلت اکانت کنم اس ها و سایر دیگر از گوشی طرف هم پاک میشه و حتی بعد دلت اکانت یکی خواست گوشیم رو هک کنه اس ها و سایر دیگر به اون طرف که هکم کرده میره یا نه حتی اگر پیرزنی در بیاره چی

    پاسخ
 95. حسین

  سلام من اکانت قبلیم پرید و دیگه نشد برم داخلش.
  بدون شماره وارد شده بودم.الان هیچی ازش ندارم .حتی با پیج جدیدم میتونم دنبالش کنم.
  حالا میخوام حذفش کنم چیکار کنم.

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   ابتدا باید وارد پیج تون بشین بعد میتونین حذفش کنین در غیر اینصورت امکانپذیر نیست

   پاسخ
 96. مریم

  سلام چجوری اکانت جدیدساختم رمزازم نخاست و روی اکانت دیگم ایجادسده
  الان میخام حذف کنم با قبلی حذف میشه
  چکارکنم حداشن
  حتی ایمیلشم عوض نمیشه

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   از طریق اسم پیج اقدام به تغییر رمز حساب دومی کنین

   پاسخ
 97. Kami_dll22

  می خواهم دیلیت کنم

  پاسخ
 98. Elina

  ببخشید من تو قسمتی که اولش باید اسم و پسوردمو بزنم اطلاعاتو کاملاا درست میزنم ولی میگه امکان پذیر نیست. الان چطوری اکانتمو حذف کنم؟!؟کمک کنید لدفا

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   بریا ثبت نام میتونین از اسیت اینستاگرام استفاده کنین instagram.com

   پاسخ
 99. ۰۰۰

  سلام خسته نباشید .پسورد رو که وارد میکنم میگه که اشتباهه و میخوام که داخل برنامه اینستاگرام رمز رو عوض کنم باز میگه که پسورد قبلی اشتباهه و متاسفانه سیم کارتی که باهاش پیجو زدم ندارم. لطفا کمک کنید

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام ممنون
   ببنین اگه داخل پیج هستید میتونین به راحتی با وارد کردن ایمیل یا شماره جدید اقدام به ثبت پسورد جدید در پیج خودتون کرده باشید.

   پاسخ
 100. @the.nedw1

  عالی

  پاسخ
 101. javad

  سلام میخوام دیلیت کنم وقتی لاگین میزنم ی اس میاد ک لینک اینستا خودمه گزینه دیلیت اکانت نداره باید چیکار کنم

  پاسخ
 102. mehi_.ras1162

  عالیه

  پاسخ
 103. ساناز

  موقع باز کردن پیج پسورد نخواست الان که میخوام ببندم از کجا پس بیارم بدم

  پاسخ
 104. مهدیه

  من پسوردمو یادم رفتم عوضش کنم میگه قبلیو بزن خب اگه قبلی یادم بود ک عوضش نمیکردم توروخدا کمکم کنید پنج شیش تا پیج رو ی دونه پیجم زده شده

  پاسخ
 105. Naser_noorali

  حذف اکانت اینستاگرام

  پاسخ
 106. alma

  سلام من دوتا پیج دارم ومیخوام پیج دوم رو حذف کنم اما چون قبلا پیج اولمو تو مرورگر دی اکتیو زدم وباز برگردوندم الان هرچی میزنم باز همون پیج اولم میاو نمیدونم چه جوری پیج دوم رو دیلیت کنم لطفا راخهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   باید از اون حساب خارج بشین یا اینکه از صفحه خصوصی مرورگر تون ساتفاده کرده و با از طریق یه مرورگر دیگه اقدام کنین

   پاسخ
 107. Zahra

  سلام من دیلیت اکانت کردم اما وقتی دوباره اسممو میزنم تو قسمت سرچ میاد،یا به دوستام میگم بزنن،برای اوناهم یا اسمم میاد،یا نوشته اینستاگرامر
  برای خودم که میزنم میاد فقط اسمم عست و تعداد فالوور فقط زده تعداد پستام،فالواینگام صفر زده.من تمام مراحلشو انجام دادم حتی اون قمسمت پیام اخرش برام اومد که برای همیشه پاک شده اما….

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   ببنین چون اطلاعات قبلی یا به قولی کش اینستاگرام تون توی گوشی خودتون و دوستاتون مونده واسه همین به این صورت نشون میده در واقع به درستی حذف شده و اگه با یه گوشی دیگه که قبلا پیج شما رو مشاهده نکرده بود اقدام به جستجو کنین هیچ پیجی بالا نمیاد

   پاسخ
 108. saed

  من دیلیت کردم الان میخام برگردونم چیکار کنم؟؟

  پاسخ
   • Zohreh_shekar

    باید پاکش کنم

    پاسخ
 109. علی

  سلام
  من پیج رو پاک کردم ولی چرا هنوز هست؟ چقدر طول میکشه کلا پاک بشه؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   در واقعیت پاک شده چون تو گوشی شما ذخیره شده واسه همین نشون میده

   پاسخ
   • leili_pv2680

    جوری پاکش کنم کلا بره

    پاسخ
  • mosa

   سلام وقت بخیر گذرواژم یادم رفته نمیتونم اینستامو نصب کنم لطف کنید یه راه حلی به من بگید

   پاسخ
 110. maryam

  سلام خیلی راحت وعالی بود ممنونمممم

  پاسخ
 111. Elsa

  سلام
  من چند روز پیش پیج اینستامو دیلیت اکانت کردم اما الآن میخوام که دوباره با همون جیمیل یه پیج جدید بسازم اما وقتی جیمیل رو وارد میکنم میگه که حساب کاربری دیگه با این جیمیل وجود داره میشه لطفا راهنماییم کنید ؟؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   بله به خاطر مسائل حریم شخصی اینستا دیگه اجازه نمیده با همون اطلاعات پیج بسازین با یه ایمیل دیگه انجام بدین

   پاسخ
 112. زهرا

  سلام وقت بخیر ببخشید من دوتا اکانت رو یه خط نصب کردم حالا میخوام یکی از اکانت ها رو دلیت بزنم ولی میترسم اون یکی هم دلیت بشه تو رو خدا بگید چیکار کنم

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   باید نگاه کنین ببنین داخل کدوم اکانتتون هستین

   پاسخ
 113. بهار

  سلام چرا تا مرحله آخر می‌ره میرنه پسورد اشتباهه چند بار هم عوض کردم

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   اگر مطمئنین که رمزتون درسته با یه مرورگر دیگه تست کنین حذف میشه

   پاسخ
 114. maryam

  سلام من نمیتونم وارد پیج اینستاگرامم بشم نرم افزار اینستا رو حذف کردم و دوباره نصب کردم اسم پیج و رمز ام رو درست وارد کردم اما اخطار میده کسی میخواسته وارد پیجم بشه برای همین اخطار کد امنیتی میده که به ایملیم ارسال می کنه ایمیلم غیر فعال شده بود دوباره فعالش کردم اما وارد ایمیلم که میشم هیچ کد امنیتی نیومده دوباره هم ارسال کد امنیتی رو انجام میدم چیزی به ایمیلم نیومده!
  میشه لطفا راهنماییم کنید
  در ضمن شماره همراه رو هم از ایمیلم حذف کرده بود نمیتونم به شماره همراهم کد امنیتی بفرستم!

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   اسم پیج و ایمیل و شماره موبایل داخل پیج رو به این شماره در تلگرام بفرستین
   09907337390

   پاسخ
 115. عسل

  ببخشید من در مرحله اول نمیتونم وارد اکانتم بشم هم با گوشی هم با لب تاپ سایت یه پیام میدهopss!an error occurred
  برای همین نمیتونم وارد مراحل بعدی دیلیت اکانت بشم

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   مشکل از طرف اینستاگرام هستش صبر کنید درست میشه

   پاسخ
 116. شقایق

  سلام خسته نباشید آیا بعد از دیلیت اکانت باز هم میتونیم با همون شماره ای که در پیج قبلی ثبت شده بود اکانت جدید بسازیم ممنون

  پاسخ
 117. فرناز

  سلام.پیجمو دیلیت اکانت کردم….چرا هنوز پیج پاک شده م عکس و متن هاش هست !!!

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   اگر درست پاک کرده باشین در واقعیت حذف شده اما چون کش اطلاعات پیج تون هنوز تو گوشی تون ذخیره شده بخاطر همین برای شما نشون میده

   پاسخ
 118. Taha

  ممنون از پشتیبانی سریع و مفید در تلگرام

  پاسخ
 119. رویا

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من بخام با گوشی خودم اکانت کسی رو دیگه رو حذف کنم امکانش هست؟؟؟چون وقتی رو این لینکی ک فرستادین میزنم حذف اکانت خودم میاد

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   ممنون
   باید از داخل مرورگری که به اون هدایتن میشین ابتدا از اکانت خودتون از اون مرورگر توی سایت اینستاگرام خارج شده سپس وارد اکانت دوستتون بشین بعد اون لینک رو بزنین

   پاسخ
 120. رویا

  سلام خسته نباشین
  من دو تا اکانت دارم چون گوشیمو عوض کردم باید دوباره واردش میشدم یکی ک رمزشو یادم بود وارد شدم و هیچ اون اکانت دیگم رمزشو فراموش کردم هرچقد میخام با ماره تلفنم و اینا رمز جدید بذارم و واردش بشم نمیشه میشه راهنماییم کنید؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   ممنون
   چرا نمیشه بیشتر توضیح بدین فقط شماره موبایل ثبت کرده بودین داخل پیج دوم تون؟

   پاسخ
 121. مسعود فرامرزی

  با سلام خدمت دوستان شب گذشته یه پیج ساختم خیلی هم برام مهم نبوده اما متاسفانه پیجم رو هک کردن حتی اصلا امکان دیلیت اکانت هم ندارم ممنون میشم بهم راهنمایی کنید!

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   بله دیگه اگه دسترسی به پیج تون نداشته باشید نمیتونید حذفش کنید
   اگه در مورد بازگردانی پیج کمکی خواستید میتونید به این شماره در تگرام پیام بدید. 09907337390

   پاسخ
   • سحر

    سلام من میخوام پیجمو پاک کنم ایا دایرکت هایی هم که دادم به کل از گوشی طرف مقابل پاک میشه ؟ مول دی اکتیو کردن میشه ؟ همه دایرکتا از گوشی طرف مقابل هم پاک میشه ؟

    پاسخ
    • اکتای پاسبان

     سلام وقتتون بخیر
     پاک میشن اما شاید چند ماه طول بکشه

     پاسخ
 122. abolfazl

  سلام میخواستم بدونم پیام های ارسالی من برای مخاطبان پاک میشه

  پاسخ
 123. مهدیه

  سلام من ایمیل خودمو یادم رفته حالا چطوری میتونم اکانتمو حذف کنم؟
  از داخل اکانت نمیشه؟
  لطفا زود جوابمو بدین 🙁

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   اول این که از برنامه نمیشه باید از سایت اینستاگرام اقدام کنین
   دوم این که اگه رمز پیج تون یادتون هست نیازی به دسترسی به ایمیل ندارین و همین اینکه رمز پیج تون رو بدونین کافیه
   سوم اینکه الان خودتون داخل اکانت تون هستین و رمز پیج تون یادتون نیست از قسمت edit profile میتوینن ایمیل جدید یا شماره موبایل بدین از طریق اون پسورد جدید به اکانت اینستاگرام تون بدین و …

   پاسخ
   • مهدیه

    تو قسمت سوم پیشنهادتون _ یعنی من میتونم از قسمت ادیت پروفایل با استفاده از یک ایمیل جدید پسورد جدید بگیرم؟

    پاسخ
    • اکتای پاسبان

     سلام وقتتون بخیر
     بله ایمیل جدید ثبت کنین تو این قسمت بعد از طریق ایمیل پسورد جدید بدین به پیج تون

     پاسخ
     • مهدیه

      ایمیلم عوض نمیشه
      میشه از طریق شماره رمزمو تعویض کنم؟

     • مهدیه

      میش راهنماییم کنین ک باید چیکار کنم؟

     • اکتای پاسبان

      توضیح دادم خدمتتون از همون روش ها اقدام کنید

 124. سیندرلا

  خیلی عااالی بود ممنون از سایت خوبتون… فکدنمیکردم به این راحتی بتونم اکانتموبپاکم… واقعاممنونم ازتون

  پاسخ
 125. ftm

  سلام اگه پسورد رو فراموش کرده باشیم چیکار باید بکنیم ؟

  پاسخ
 126. Qzle

  سلام خسته نباشید من با استفاده از همین روش که تو ی سایتتون هست دیشب دیلت اکانت کردم پیجم رو پستا اینا همش پاک شده ولی ایدی پیج هست و موجوده تو یه سایت خوندم تا چند ساعت الی یک روز باقی میمونه پیج بعد کانلا پاک میشه درسته؟؟ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
  • نادر عبدی

   ببنید وقتی پیجتونو پاک میکنید اینستاگرام برای حفظ حریم خصوصی تمامی اطلاعات مربوط به اون پیج رو از بین میبره و حتی نمیتونید با آی دی اون پیج استفاده کنید شما اگر آی دی پیج براتون مهم بود قبل از حذف کردن آی دی خودتونو حذف میکردین

   پاسخ
   • Qzle

    نه نه من اصن واسم مهم نی من منظورم این بود که پیج هنوز پاک نشده و تو اینستا موجوده وقتی سرچ میزنی این پیج میاد بالا همچنین پستا و فالورا و فالوینگ ها رو نشون نمیده نمیدونم چرا من همه مراحل رو مو به مو انجام دادم ولی پیج از
    دیشب تا حالا هنوز پاک نشده .من مشکلم اینه امیدوارم منظورو رسونده باشم

    پاسخ
    • نادر عبدی

     لطفا به پشتیبانی ما داخل تلگرام پیام بدین تیم پشتیبانی بررسی کنه شاید به درستی مراحل رو انجام ندادین

     پاسخ
    • Maede

     مشکل منم همینه دقیقا همه چیو انجام دادم ولی هنووز پاک نشده

     پاسخ
 127. مری

  سلام خسته نباشین اگه پیج رو دیلیت اکانت کرد واقعا هیچ راهی برای برگشت پیج نداره منظورم بهترین هکرها با سیستم های امنیتی هم نمی تونن پیج رو بر گردونن؟؟؟

  پاسخ
  • نادر عبدی

   نه هیچ راهی برای برگشتش وجود نداره و این موضوعی هستش که خود اینستاگرام به صراحت اعلام کرده و هیچ راهی برای پیج حذف شده وجود نداره

   پاسخ
 128. محمد

  سلام .دمت گرم.کارم رو را انداختی

  پاسخ
 129. Mm

  سلام ببخشید من گوشیم اندروید و با همین مراحلی که شما گفتید حسابمو دیلت کردم ولی حالا تو بعضی از سایتا نوشته قابلیت حذف حساب با اندروید وجود نداره این واقعیه؟؟ و اینکه حالا با این مراحلی که رفتم دیگه امکان برگشت حسابم وجود داره ؟؟؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   ربطی به اندروید بودن یا نبودنش نداره کلا هر دستگاهی داشته باشید که بتونه وارد مرورگر بشه و شما وارد سایت اینستاگرام بشید کافیه…
   اگه طبق مراحلی که گفتیم رفته باشید متاسفانه دیگه نمیتونید پیج تون رو برگردونین …

   پاسخ
 130. Raziyeh

  سلام چرا پیج من پاک نمیشه اون مرحله که اسم گذر واژه میزنم اصلا صفحه بعدش برام نمیاد چیز دیگه میاد

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   اطلاعات بیشتری باید بدید تا راهنمایی تون کنم اما در کل میتونین توی یه مرورگر دیگه تست کنین

   پاسخ
 131. سوگند

  سلام خسته نباشید.من یک اکانت اینستا در گوگل درست کردم بعد 1 هفته رفتم توی گوگل ولی از دوباره باید یک اکانت درست میکردم، دیگه اون پیچم نبودش، الان چی کارکنم؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   ممنون
   خب با چه ایمیل یا شماره ای ساختین از اون طریق میتونین پیج رو برگردونین

   پاسخ
   • سوگند

    سلام وقت شما هم بخیر
    باایمیل درست کردم ایمیل رو،واردکردم ولی برنگشت.برای بقیه دیده میشه مثلا دیروز توی دایرکت برام پیام فرستادن ولی برای من دیده نمیشه.

    پاسخ
     • سوگند

      ببخشیدولی من نمیخوام پسپوردروعوض کنم،درواقع وقتی ازتوی گوگل میرم توی سایت اینستاگرام به جای اینکه پیج من بالا بیاید صفحه ای بازمیشودکه برای ساختن یک پیج است،بقیه هم هرچه قدرسرچ میکنندپیج مراپیدانمی کنندیکی ازکسانی که مرافالوکرده است به من گفته که دیشب برایت دردایرکت پیانی ارسال کردم.

     • نادر عبدی

      منظورتونو متوجه شدم دقیقا شما از طریق سایت دارید وارد اینستاگرام میشید و اطلاعات ورودتونو باید بزنید لطفا به تلگرام پشتیبانی ما پیامی ارسال کنید تا راهنمایی کاملی انجام بدیم

     • سوگند

      بازم ببخشیدمن گوشی ندارم بالپ تاب واردگوگل میشم.

     • اکتای پاسبان

      سلام وقتتون بخیر
      مشکلی نیست میتونین اقدام کنین

 132. فخرایی

  سلام یه اکانت اینستاگرام داشتم که هک شده و ایمیل و پسورد اون رو تغییر دادن الان باید چیکار کنم؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   ایمیل ثبت کرده بودین داخل پیج تون قبل از هک شدن؟
   اگه جواب تون بله هست به شماره 09907337390 تلگرام پیام بدید

   پاسخ
 133. فخرایی

  سلام.خسته نباشید میخواستم بدونم که بعد از دیلیت اکانت کردن اینستاگرام پیام های فرستاده شده برای افراد هم حذف میشود منظور در گوشی فرد مقابل

  پاسخ
 134. maryam

  سلام خسته نباشید من یه اکانت دارم ۱۰۰ باره دارم پاکش میکنم اما هنوز هستش نمیدونم چرا پاک نمیشه باید چیکارش کنم؟

  پاسخ
  • نادر عبدی

   لطفا برای ما داخل تلگرام گروه پشتیبانی پیام بزارید ما روش ساده حذف اکانت اینستاگرام رو آموزش میدیم اگر نتوانستید در نهایت میتونید بدید ما براتون حذف کنیم

   پاسخ
 135. پاشا

  با سلام من هر كاري ميكنم اكانت اينستاگرامم پاك نميشه

  پاسخ
  • نادر عبدی

   لطفا بفرمایید دقیقا کجا مشکل دارید مراحلی که آموزش داده شده رو انجام دادید ؟ در صورت موفق نشدن میتوانید به تیم ما بسپارید انجام بدیم با تشکر

   پاسخ
 136. lili

  سلام وقت بخیر لطفا کمکم کنید اینستاگرام ریپورتم کرده و دسترسی برام محدود شد چون دیگرانو زیاد فالوو می کردم فکر کردن ربات هستم،
  اشتباهی که کردم اینستا رو از رو گوشی پاک کردم دوباره نصب کردم دیگه نتونستم وارد پیجم بشم به ایمیلم هم لینک نمیاد پسوورد قبول نمی کنه شماره هم همینطور کلا گیر افتادم بنظرتون چطور می تونم پسوورد جدید بسازم ؟ایمیل چطور میشه ایمیل قدیمی رو دوباره نوشت؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   این که میگین لینک تغییر پسورد نمیاد دلیلیش اینه که ایمیل رو درست ننوشتین تو پیج تون یا به قولی الان تو ایمیل ثبت شده داخل پیج تون نیستین
   قبل از هر چیزی برین از قسمت forget password با وراد کردن اسم پیج تون ببنین چه ایمیل و شماره هایی ثبت شده
   همچنین میتونین با ارسال یپام در تلگرام به شماره 09907337390 پیگیر مشکل تون بشین

   پاسخ
 137. سعید

  سلام.
  من 4 اکانت روی اینستاگرام دارم که هک شدن و هربار که وارد ایمیل مربوط به پیج میشم یک پیغام میاد که اخیرا یک ورود به پیج شما توسط یک دستگاه جدید بوده که اون من نبودم.
  و من گزینه احراز هویت دوعاملی رو هم فعال کردم ولی بز هم با هومن دستگاه وارد پیجم شدن
  لطفا بگید چه کار باید انجام بدم ؟اکانت هارو باید حذف کنم یا گوشی رو تنظیمات کارخانه بزنم؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   اگر مطمئن هستید که به گوشی تون دسترسی دارن تنظیمات کارخانه کنین
   اول این که برین داخل ایمیل هاتون بررسی کنین که چه دستگاه هایی به ایمیل هاتون وصل هست و دوم اینکه واسه پیج رمز جدید ثبت کنین

   پاسخ
 138. حمید مشکی

  سلام
  اکانت اینستاگرام من رو ریپورت کردند و توسط اینستاگرام غیرفعال شده است می خواستم بدونم اکانت اینستاگرام من الآن حذف شده است چون وقتی لوگین می کنم می نویسه page not found لطفا توضیح بدید باتشکر

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   نباید این خطا رو بده چون دارین اطلاعات رو درست وارد نمیکنین
   اگه اطلاعات رو درست وارد کنین در صورت بسته شدن پیج تون، پیام دیسبیل شدن رو دریافت میکنین

   پاسخ
 139. م

  سلام نمیتونم اینستام دیلیت اکانت کنم مرحله اول میزنم یه صفحه به نام chalengeمیادتوخوداینستا،لطفاکمکم کنید

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام
   بر اساس فیلم اموزشی اقدام کنید اگر بازم نتونستید با یه مرورگر دیگه و یا با یه سیستم دیگه تست کنین

   پاسخ
 140. مدنی

  سلام و خسته نباشی لطفا ب این دو سوال جواب بدید
  ۱من یکبار با ایمیل اینستا زدم بعده ی مدت دیلید اکانت کردم ولی دیگه نمیتونم با اون ایمیل برم اینستا و خطا میده فرد دیگ ازش استفاده میکنه؟؟؟؟؟
  ۲اگر با شماره وارد اینستا شده باشم و دیلید اکانت کنم دوباره میتونم با همون شماره اکانت جدید درست کنم یا مثل ایمیلم خطا میده؟؟؟؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   1_ بله اینستاگرام بخاطر حفظ حریم شخصی اجازه نمیده هم از اسم پیج حذف شده و هم ایمیل ثبت شده اکانت جدیدی ساخته بشه
   2_ در مورد شماره دقیق اطلاع ندارم اما فک کنم میشه باز کرد

   پاسخ
 141. نازي

  اما هنوز پاك نشده الان يك روزم گزشته

  پاسخ
 142. نازي

  من اكانت و ديليت كردم اما وقتي تو قسمت پروفايل اكانت اولم ميرم اسم اون اكانتم كه ديليت شده هنوز هست چطور اون و پاك كنم؟

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   نگران نباشین بعد از چند ساعت یا نهایتا چند روز دیگه اون پیج به طور کامل حذف میشه و اونایی که قبلا تو دایرکت با پیج شما چت کردن میتونن ببنینن که اونا هم وقتی بزنن رو پیج تون هیچی براشون لود نمیشه

   پاسخ
 143. مهسا

  سلام من دوبار با یک ایمیل اینستا نصب کردم اولیش پاک شد ولی این دومی پاک نمیشه چیکار کنم خاهش میکنم کمک کنید

  پاسخ
  • اکتای پاسبان

   سلام وقتتون بخیر
   احتمالا دلیل پاک نشدنش اینه که داخل اون پیج تون شماره هم ثبت نشده
   یه ایمیل دیگه بنویسین به جاش اونوقت ایمیل مد نظر پاک میشه

   پاسخ
 144. کیا

  سلام
  چرا برای حدف اکانت اینستا بعد وارد کردن نام کاربری و رمز وارد صفحه حذف اکانت نمیشم
  بجاش صفحه خود اینستام دوباره باز میشه

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام وقتتون بخیر
   بعد اینکه وارد پیج تون شدین بیاین داخل سایت لینکی که ما گذاشتیم رو لمس کنین

   پاسخ
 145. جعفر

  خدا خیرت بده سه تا اکانت الکی داشتم که پاک شد.خدا رو شکر

  پاسخ
   • sh

    با سلام من با توجه ب اموزشتون کامل اکانتم رو پاک کردم همش درست بود ولی میخام از گوشیمم اسمش بره نمیره تو صفحه اصلی ک بخام اکانت انتخاب کنم اکانت پاک شده هم اسمش هست چکار باید کنم ک اونم پاک شه؟ دو روزم از حذف اکانت گذشته

    پاسخ
    • اکتای پاسبان

     سلام
     باید اصولا اونم حذف بشه
     میتونین اسکرین شات بگیرید و به پشتیبانی تلگرام ما به شماره 09907337390 ارسال کنید

     پاسخ
 146. پریسا

  سلام سوالم اینکه اکانت کسب و کار اینستاگرامم رو به اکانت فیس بوکم پیوند دادم الان اکانت فیس بوکم هویتم روجعلی دونسته و اجازه ورود به اکانت فیس بوکم رو نمیده میخوام بدونم چطوری میتونم پیوند بین اینستا و فیس بوکم رو غیرفعال کنم چون میخوام اکانتم که کسب وکار هست روبه حالت شخصی تبدیل کنم که چون این دو حساب پیوندشدن نمیشه لطفا راهنماییم کنید باتشکر از سایت خوب و اطلاعات مفیدتون

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام وقتتون بخیر
   باید برین قسمت setting و در اون صفحه برین قسمت پایین که با نوشته آبی رنگ …switch هستش اونو بزنین و ار بیزینس پروفایل خارج بشین

   پاسخ
 147. شایان

  سلام خسته نباشید

  میخواستم بدونم میشه جوری اکانت رو حذف کنیم که حتی پیام های دایرکت برای طرف مقابل حذف بشه یا مثل تلگرام غیر فعال بشه که دایرکت رو کسی نتونه ببینه و پیام هامون کلا برای طرف مقابل حذف بشه؟

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام وقتتون بخیر
   بعد از این که حذف کردین پیج رو بعد از مدتی حذف میشه پیامها

   پاسخ
 148. Pari

  سلام وقتتون بخیر
  من اکانت اینستاگرامم رو حذف کردمم آیا پیام هایی که در دایرکت ارسال کردم خودش حذف میشه؟ برای طرف مقابل هم حذف میشه ؟

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام ممنون
   بله حذف میشه اما بعد از مدتها فعلا کمی با تاخیر صورت میگره

   پاسخ
 149. سلمان

  سلام خسته نباشید
  یه پیج اینیستاگرام دارم و به یوزر نیمش برای پیج دیگم احتیاج دارم
  حالا اگر دیلت اکانت کنم اون یوزر نیم از حالات اشغال در میاد و می تونم توی پیج دیگه استفاده کنم ؟
  خیلی واسم مهمه.ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام ممنون
   اگر حذف کنید نمیتونید از اون سام پیج استفاده کنید پس قبل از حذف پیج تون اسمشو تغییر بدید تا اون اسم پیج به صورت آزاد در بیاد

   پاسخ
 150. atousa

  سلام میخوام اکانتم رو حذف کنم ولی وقتی یوزرنیم و رمزمو میزنم دوباره همین صفحه ورودش میاد
  رمزمم درست میزنم همچی درسته اما نمیدونم چرا اینطوری میشه، دلیلی داره ؟

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام وقتتون بخیر
   با یه مرورگر و یا یک ای پی دیگه تست کنین

   پاسخ
 151. سعید

  سلام بابت این آموزش خوبتون تبریک میگم
  با تشکر

  پاسخ
 152. فاطمه

  سلام وقت بخیر از طرف خود سایت اینستا اکانتم غیر فعال شده و دیگه نمیتونم برم تو اکانتم یه پیام میاد رمز ارسال شده به ایمیلتونو وارد کنید ولی به ایمیل بنده هیچ رمزی نمیاد و نیمده چیکار کنم؟

  پاسخ
  • نادر عبدی

   با سلام لطفا با پشتیبانی اینستاگرام در تماس باشید و از طریق ایمیلی که باهاش اکانتتونو ساختین پیغام بدین

   پاسخ
 153. Maryam

  سلام با حذف اکانت ایا پیامهای دایرکت هم پاک میشه پیامهایی که توشخصی واسه مخاطبینمون میفرستیم که قبلا حذف کردم ولی برای طرف مقابل حذف نشده

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام وقتتون بخیر
   بله تمامی اطلاعات مربوطه از طرف شما حذف میثشه اما این مورد با تاخییر صورت میگره

   پاسخ
 154. A

  سلام
  پیج اینستاگرام من توسط شخص دیگه ای حذف شده آیا راهی برای بازگردانی وجود دارد؟

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام وقتتون بخیر
   اگر حذف شده باشه نه متاسفانه هیچ راهی وجود ندراه

   پاسخ
   • Maede

    ببخشید ی سوال من دقیق تمام راهای دیلیت پیج رو انجام دادم ولی وقتی اسمم رو سرچ میکنم پیج میاد بالا ولی فقط عکسو اسممه نه فالورا و فالووینگا هستن نه پستا اصن هیچی نیس فقط اسمم و عکسم تو سرچ ک میزنم میادش چرا اینجوریههه؟؟؟؟؟؟؟

    پاسخ
    • اکتای پاسبان

     سلام وقتتون بخیر
     به مرور کامل پاک میشه یا اینکه فقط تو گوشی خودتونبراتون نشون میده

     پاسخ
 155. فهیمه

  سلام من دیروز دلیت اکانت زدم ولی وقتی کسی اکانتمو وارد میکنه همه چی هست حتی عکس پیچم..‌ولی واس خودم میزنم میگ دلیت اکانت شدید…باید چیکار کنم کلا پاک شود؟

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام وقتتون بخیر
   احتمالا به صورت صحیح حذف اکانت نکردید برای اطلاعات بیشتر میتونین به آیدی زیر در تلگرام پیام بفرستین.
   @inbosupp

   پاسخ
 156. جاماسب

  سلام من اینستاگرامم لاگ این نمیشه و توسط خود سایت غیر فعال شده . یعنی یه کد 6 رقمی باید ارسال بشه به ایمیلم اما ارسال نمیشه . چه کار باید بکنم . چون حخواستم حذف اکانت هم بکنم نمیشه

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام وقتتون بخیر
   مطمئن هستین ایمیل ثبت شده داخل پیج همون ایمیلی هستش که شما منتظر دریافت پیام از اینستاگرام هستید؟

   پاسخ
 157. امیر

  سلام خسته نباشید
  من یک حساب داشتم تو اینستا گرام اینستا رو توگوشیم حذف کردم دوباره نصب کردم. می خوام وارد اکانتم بشم میزنم نام اکانت رو یک حساب دیگه خودم رو میاره نمی دونم چی کار کنم بره. رو حساب اصلی

  پاسخ
 158. راحیل

  سلام و وقت بخیر
  خیلی ممنون از توضیحاتتون خیلی راحت اکانت را پاک کردم

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام وقت بخیر ممنونیم بسیار خرسندیم که باعث راهنمایی شما بزگوار شدیم.

   پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام ممنون
   خوشحالیم که تونستیم کمکی کنیم براتون

   پاسخ
 159. مریم

  سلام من اینستگرامم غیرفعال شد توسط خود سایت.باید چیکار کنم؟

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام وقتتون بخیر
   منظورتون از توسط خود سایت اینه که دیسیبیل شده؟

   پاسخ
 160. atefeh

  من گذرواژه ام رو یادم نیست هر چی هم ک می زنم و بهم کد میده ولی باز دیلیت نمیشه

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام وقتتون بخیر
   برای حذف اکانت اینستاگرام باید وارد پیج تون بشین برای این مورد هم نیاز به پسورد پیج تون دارین

   پاسخ
 161. &&&

  سلام دایرکت اینستاگرامم مشکل پیدا کرده یعنی پیغامهایی که برام میزارن نمیاد و منم نمیتونم نامه بدم از ویدیو استفاده کنم مشکلش چیه چیکار باید بکنم؟

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام
   بله درسته برای حل این مشکل میتونین از آی پی غیر ایرانی استفاده کنین

   پاسخ
 162. محمد

  با سلام
  من اینستای خود را حذف نمودم اما انگار پست ها و کامنتهایم از بین نرفته است
  از طرفی به هیچ وجه نمیتونم وارد اکانتم بشوم
  علت آن چیست؟

  پاسخ
  • نادر عبدی

   سلام وقتتون بخیر
   شما پیج تون رو حذف نکردید احتمال بالا پیج تون رو دی اکتیو یعنی حذف موقت کردید که بعد از مدتی دوباره با وارد کردن اسم پیج و پسورد آن اکانتتون رو بالا آوردید. اما اگه به پسوردش دسترسی ندارید مقاله تغییر پسورد اینستاگرام رو مطالعه کنید.

   پاسخ
 163. اینستاگرام ها

  عالی بود ممنونم از سایت خوبتون

  پاسخ

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آموزش جامع گذاشتن پست در اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر

آموزش جامع گذاشتن پست در اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر

می‌توان گفت انتشار پست، اصلی‌ترین فعالیت هر فردی در اینستاگرام است. اگر می‌خواهید در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، باید قبل از هرچیزی نحوه‌ی گذاشتن پست را یاد بگیرید. با این که انتشار پست فرآیند ساده‌ای است، اما ممکن است برای کاربرانی که به تازگی عضو اینستاگرام...

ادامه مطلب
جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛ مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛ مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

اگر شما هم در بین فالوورهایتان در اینستاگرام با پیج هایی مواجه شده اید که نه نام مشخصی دارند، نه عکس پروفایلشان مشخص است و نه محتوای خاصی منتشر کرده اند، احتمالا با یک پیج فیک طرف هستید! بر اساس آخرین آمارها، تقریبا یکی از هر 20 اکانت موجود در اینستاگرام، فیک است. اما...

ادامه مطلب
فالوور فیک چیست و چرا می‌تواند تله ای برای کسب و کار شما باشد؟ (2020)

فالوور فیک چیست و چرا می‌تواند تله ای برای کسب و کار شما باشد؟ (2020)

فالوور فیک چیست؟ به طور خلاصه ، می‌توان گفت به حساب های کاربری که به صورت غیرواقعی در اینستاگرام وجود دارند و فاقد هویت هستند، فالوور فیک گفته می‌شود. همان طور که می دانید، برای حضور در اینستاگرام، اول باید برای خودتان حساب کاربری باز کنید. برای این کار لازم است نام...

ادامه مطلب