حذف اکانت اینستاگرام (آپدیت جدید)

حذف اکانت اینستاگرام

اگر به هر دلیل قصد حذف اکانت اینستاگرام خود را دارید و دیگر قصد فعالیت با اکانت خود را نداشته و میخواهید تمامی فعالیت های قبلی خود مانند لایک، کامنت و فالو کردن هایتان حذف شده و اثری از حساب اینستاگرام خود در این شبکه اجتماعی وجود نداشته باشد. کافی ایست طریقه دیلیت اکانت اینستا را فرا بگیرید به همین منظور ما امروز قصد آموزش حذف اکانت اینستاگرام را داریم پس با ما همراه شوید.

البته قبل از شروع آموزش باید خدمت شما عرض کنیم که در این مقاله، پاک کردن اکانت اینستاگرام را هم از طریق گوشی و هم از طریق کامپیوتر برای شما نشنان خواهیم داد تا به هر کدام از این سیستم ها دسترسی داشتید سریعا اقدام به حذف کامل اکانت اینستاگرام خود کرده باشید.

حذف اکانت اینستاگرام از طریق سایت اینستاگرام

قبل از شروع آموزش حذف اکانت اینستاگرام باید تفاوت آن با دی اکتیو کردن اینستاگرام را بدانید. در دی اکتیو کردن اینستاگرام شما برای مدتی حساب اینستاگرام خود را غیر فعال میکنید و بعد از دی اکتیو کردن، اکانت شما در اینستاگرام حذف خواهد شد و هنگام جستجو اسم اکانت خود، هیچ نتیجه ای برایتان نمایش داده نمیشود و برای فعالسازی دوباره آن کافی ایست دوباره اسم اکانت و پسورد خود را وارد کنید تا اکانت شما فعال شده و تمامی فعالیت های قبلی آن بازگردد.

اما در پاک کردن اکانت اینستاگرام تمامی فعالیت های قبلی شما برای همیشه پاک و حساب مربوطه برای همیشه حذف و دیگر قابل بازگردانی نخواهد بود. حال بعد از دانستن تفاوت این دو، مراحل دیلیت اکانت اینستاگرام را برای شما مرحله به مرحله آموزش میدهیم.

دیلیت اکانت اینستاگرام در گوشی:

ما ابتدا نحوه پاک کردن پیج را از طریق مرورگر گوشی و سپس در کامپیوتر توضیح میدهیم که در کل تفاوت آنچنانی با هم ندارند. اما به هر حال با این توضیحات میتوانید از چند راه اقدام به حذف کامل اکانت اینستاگرام خود کرده باشید. برای عملی کردن این مورد در گوشی خود به مانند مراحل زیر اقدام کنید.

۱_برای شروع کافی ایست لینک پایین را لمس کرده تا وارد بخش حذف اکانت در سایت اینستاگرام شوید.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/accounts/remove/request/permanent

۲_بعد از لمس لینک مربوطه، اینستاگرام از شما میخواهد اکانتی را که قصد حذف دائمی آن را دارید، وارد آن شده و بعد از لاگین شدن با چنین صفحه ای روبرو خواهید شد.

۳_ در صفحه باز شده شما باید یکی از گزینه های کادر مربوطه ” ?why are you deleting your account “را انتخاب کنید که ما گزینه ” something else ” را انتخاب میکنیم.

۴_در مرحله بعدی اینستاگرام پسورد اکانت مربوطه را دوباره از شما سوال میکند و شما باید در کادر باز شده پسورد پیج تان را وارد کنید.

۵_بعد از وارد کردن پسورد، حال باید دکمه قرمز رنگ ” permanently delete my account ” که در قسمت پایین صفحه قرار دارد را لمس کنید.

۶_ بعد از زدن این دکمه، اینستاگرام برای آخرین بار از شما میپرسد که قصد حذف اکانت خود را دارید که اگر چنین قصدی دارید گزینه قبول را لمس کنید.

حذف اکانت اینستاگرام

فیلم آموزشی حذف اکانت اینستاگرام در گوشی:

پاک کردن حساب اینستاگرام از طریق کامپیوتر:

برای دیلیت کردن اکانت خود میتوانید باز هم از طریق سایت اینستاگرام اما این بار با سیستم کامپیوتر و یا لب تاپ اقدام کنید. از این رو برای این کار کافی است یکی از مرورگر های موجود در پی سی خود را باز کنید و سپس بر روی لینک آدرس مربوطه کلیک کرده تا وارد قسمت delete your account سایت اینستاگرام شده باشید.

با لمس لینک مربوطه شما مستقیم وارد بخش دیلیت اکانت در اینستاگرام خواهید شد. البته به شرطی که قبلا در مرورگر مربوطه، وارد اکانت خود در سایت اینستاگرام شده باشید که در غیر این صورت، اینستاگرام از شما ابتدا خواهد خواست که با وارد کردن اطلاعات پیج مربوطه در واقع همان اکانتی که میخواهید آن را پاک کنید را وارد کرده و سپس مراحل بعدی را طی کنید.

بعد از ورود به اکانت خود، شما به صورت مستقیم وارد همان صفحه حذف پیج اینستاگرام خواهید شد که حال میتوانید برای رهایی از اکانت خود، گزینه های مربوط را انتخاب و مابقی کار را انجام دهید که به همین منظور مراحل زیر به این شرح میباشد.

دیلیت اکانت اینستاگرام

?why are you deleting your account

همانطور که در قسمت های بالاتر توضیح دادیم این قسمت و گزینه های موجود در این کادر، سوالی است که اینستاگرام از شما، دلایل پاک کردن پیج خودتان را میپرسد که در نهایت باید یکی از گزینه های موجود را انتخاب کنید. این موارد با توضیحات مختصر به شرح زیر میباشد.

پاک کردن اکانت اینستاگرام

 • can’t find people to follow: این گزینه به منظور ناتوان ماندن شما از فالو کردن دیگر اکانت ها میباشد که در صورت انتخاب این مورد اینستاگرام برای شما پیشنهاد مطالعه چند مورد از مقاله های مربوطه را درخواست خواهد خواست.
 • too busy/too distracting: اگر اینستاگرام زمان زیادی از فعالیت روزانه شما را مشغول کرده خود اینستاگرام توصیه میکند به جای بستن اکانت اینستاگرام برای مدتی برنامه اینستاگرام را از گوشی خود حذف کنید و درواقعه به نوعی از حذف دائمی حساب خود خودداری کرده باشید.
 • want to remove something: اگر دلیل دیلیت پیج رهایی از برخی فعالیت ها مانند نظرات و گفتگو های رد و بدل شده در دایرکت و یا فعالیت های دیگری میباشد که شما به نوعی میخواهید از دست آن ها رهایی پیدا کرده باشید. میتوانید از طریق مقاله های ارائه شده در این گزینه از پاک کردن حساب خود منصرف شوید.
 • too many ads: در صورتی که دلیل خداحافظی شما از اینستاگرام دریافت پست و یا استوری های تبلیغاتی به تعداد زیاد میباشد میتوانید این گزینه را انتخاب کنید.
 • privacy concerns: اگر دلیل دیلیت اکانت شما مسائل حریم خصوصی میباشد. میتوانید این گزینه را انتخاب کنید که البته در این قسمت نیز اینستاگرام برای شما مقاله هایی همچون پرایویت کردن پیج، نحوه بلاک کردن یک اکانت دیگر و… ارائه میدهد.
 • trouble getting started: اگر تازه در اینستاگرام ثبت نام کرده اید و با نحوه کار با این برنامه آشنایی کافی ندارید. میتوانید این گزینه را برای پاک کردن حساب خود انتخاب کرده که البته باز هم اینستاگرام برای شما مطالعه مقاله ای را توصیه میکند که تمام موارد لازم برای شروع کار با اینستاگرام را برای شما توضیح خواهد داد.
 • created a second account: اگر دلیل خداحافظی شما از اینستاگرام، باز کردن یک حساب دیگر و یا به قول خود اینستاگرام باز کردن حساب دوم میباشد. میتوانید این گزینه را انتخاب کنید که البته با انتخاب این گزینه اینستاگرام از شما میخواهد اطمینان حاصل کنید که دارید با حساب درستی اقدام به حذف کردن میکنید.
 • concerned about my data: اگر از اطلاعات شخصی خود نگران هستید این مورد را انتخاب کنید. در این قسمت اینستاگرام پیشنهادی برای صرف نظر کردن شما ارائه نداده که احتمالا منظور اینستاگرام از این گزینه برای این باشد که شما در واقع از خود اینستاگرام برای محافظت از داده های خود اقدام میکنید.
 • something else: در صورتی که شما دلایل دیگری برای خداحافظی از اینستاگرام دارید میتوانید از این گزینه برای ادامه راه استفاده کنید.

To continue, please re-enter your password:

این کادر برای وارد کردن پسورد پیج مربوطه میباشد تا به نوعی اطمینان حاصل شود که فرد حذف کننده پیج، ادمین اصلی آن اکانت میباشد. از این رو برای حذف اکانت اینستاگرام خود ضروری میباشد که در این قسمت رمز پیج خود را وارد کنید.

در این قسمت یک نوشته آبی رنگ ” ? forget password ” وجود دارد که به معنای فراموش کردن رمز عبور آن اکانت میباشد. در صورتی که رمز عبور اکانت خود را به یاد ندارید و یا با وارد کردن پسورد خود، در کادر مربوطه خطای اشتباه بودن پسورد را دریافت کردید. میتوانید از طریق همین نوشته آبی رنگ، وارد صفحه تغییر رمز در اینستاگرام شده و بعد از ثبت پسورد جدید اقدام به دیلیت کردن اکانت خود کرده باشید.

کادر قرمز رنگ permanently delete my account:

و در نهایت به مانند آموزش قبلی که نحوه پاک کردن پیج اینستاگرام را از طریق مرورگر گوش توضیح دادیم. در این قسمت نیز برای حذف پیج در مرورگر کامپیوتر بعد از طی مراحل موجود با کلیک کردن کادر قرمز رنگ و سپس تایید آن میتوانید اقدام به پاک كردن اكانت اينستاگرام براي هميشه کرده باشید.

البته این قسمت نیز توضیحاتی در مورد پیامد های بعد از پاک کردن حساب مانند از بین رفتن تمامی فعالیت های قبلی شما و غیر قابل استفاده شدن آن اسم پیج (به خاطر خفظ حریم خصوصی) که البته اگر بخواهید دوباره در اینستاگرام ثبت نام کرده باشید برای شما اهمیت خواهد داشت.

چند نکته:

۱_ در نظر داشته باشید با دیلیت اکانت اینستاگرام خود دیگر هیچ راهی برای برگرداندن اطلاعات پیج و حتی خود پیج وجود ندارد حتی خود اینستاگرام هم نمیتواند اکانت حذف شده را بازگردانی کند.

۲_به دلیل احترام به حریم خصوصی افراد، اینستاگرام امکان ایجاد پیج جدید با اسم پیج هایی که قبلا حذف شده اند را به دیگران نمیدهد. حتی دیگر ادمین پیج حذف شده هم قادر نخواهد بود از آن اسم پیج استفاده کند. پس اگر اسم پیج برای شما مهم میباشد حتما قبل از حذف دائمی اکانت اینستاگرام خود، اسم اکانت مربوطه را تغییر دهید. در ضمن این مورد در رابطه با ایمیل در ثبت شده داخل پیج نیز صادق میباشد.

۳_ همانطور که گفتیم اگر میخواهید برای مدتی از اینستاگرام خداحافظی کنید یا بنا به دلایلی از اینستاگرام زده شده اید و یا به قولی احساسی شده اید و میخواهید سریعا اکانت اینستاگرام خود را پاک کنید. میتوانید به جای حذف دائمی اکانت اینستاگرام خود آن را برای مدتی غیر فعال کنید و همانطور که گفتیم با حذف موقت اکانت اینستاگرام میتوانید در آینده دوباره پیج اینستاگرام خود را فعال کرده باشید.

۴_ پاک کردن حساب اینستاگرام بدون داشتن پسورد امکانپذیر نمیباشد و باید برای حذف اکانت اینستاگرام خود از طریق سایت اینستاگرام وارد پیج خود شده و مراحل مربوطه را انجام دهید. اگر پسورد اکانت خود را فراموش کرده اید میتوانید با بازیابی پسورد اینستاگرام خود اقدام به ثبت پسورد جدید کرده و سپس مراحل دیلیت اکانت اینستاگرام خود را انجام دهید.

۵_امکان دیلیت اکانت اینستاگرام با شماره تلفن وجود ندارد و فقط شما میتوانید با استفاده از شماره تلفن ثبت شده در پیج خود اقدام به تغییر پسورد اکانت اینستاگرام خود کنید .

۶_ در برخی از سایت ها مشاهده میشود که به اشتباه نوشته شده( حذف اکانت اینستاگرام ورژن جدید ) که باید گفت ورژن جدید و قدیم وجود ندارد. فقط یک راه برای دیلیت اکانت اینستاگرام موجود میباشد که آن را هم برای شما توضیح دادیم.

صوت آموزشی حذف اکانت اینستاگرام:

 • توضیح مختصری در مورد حذف دائمی اکانت اینستاگرام
 • پیامد های حذف دائمی اکانت اینستاگرام
 • نکاتی در مورد تفاوت بین دی اکتیو کردن اینستاگرام با دیلیت اکانت اینستاگرام

نتیجه گیری

محبوبیت روز افزون اینستاگرام باعث شده روز به روز کاربران جدیدی به این شبکه اجتماعی افزوده شود در این بین کاربرانی وجود دارند که میخواهند برای مدتی و یا به صورت دائمی اکانت خود را حذف کنند. از این رو ما نیز در این مقاله طریقه حذف اکانت اینستاگرام یا همان دیلیت اکانت اینستاگرام را برای شما عزیزان آموزش دادیم.

, ,

113
دیدگاه بگذارید

avatar
49 Comment threads
64 Thread replies
21 دنبال کننده ها
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
49 نویسنده نظر
عسلشقایقفرنازTahaرویا Recent comment authors
  عضویت  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
عسل
مهمان
عسل

ببخشید من در مرحله اول نمیتونم وارد اکانتم بشم هم با گوشی هم با لب تاپ سایت یه پیام میدهopss!an error occurred
برای همین نمیتونم وارد مراحل بعدی دیلیت اکانت بشم

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام
مشکل از طرف اینستاگرام هستش صبر کنید درست میشه

شقایق
مهمان
شقایق

سلام خسته نباشید آیا بعد از دیلیت اکانت باز هم میتونیم با همون شماره ای که در پیج قبلی ثبت شده بود اکانت جدید بسازیم ممنون

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام
بله

فرناز
مهمان
فرناز

سلام.پیجمو دیلیت اکانت کردم….چرا هنوز پیج پاک شده م عکس و متن هاش هست !!!

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
اگر درست پاک کرده باشین در واقعیت حذف شده اما چون کش اطلاعات پیج تون هنوز تو گوشی تون ذخیره شده بخاطر همین برای شما نشون میده

Taha
مهمان
Taha

ممنون از پشتیبانی سریع و مفید در تلگرام

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

انجام وظیفه کردیم

رویا
مهمان
رویا

سلام وقتتون بخیر
ببخشید من بخام با گوشی خودم اکانت کسی رو دیگه رو حذف کنم امکانش هست؟؟؟چون وقتی رو این لینکی ک فرستادین میزنم حذف اکانت خودم میاد

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام
ممنون
باید از داخل مرورگری که به اون هدایتن میشین ابتدا از اکانت خودتون از اون مرورگر توی سایت اینستاگرام خارج شده سپس وارد اکانت دوستتون بشین بعد اون لینک رو بزنین

رویا
مهمان
رویا

سلام خسته نباشین
من دو تا اکانت دارم چون گوشیمو عوض کردم باید دوباره واردش میشدم یکی ک رمزشو یادم بود وارد شدم و هیچ اون اکانت دیگم رمزشو فراموش کردم هرچقد میخام با ماره تلفنم و اینا رمز جدید بذارم و واردش بشم نمیشه میشه راهنماییم کنید؟

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
ممنون
چرا نمیشه بیشتر توضیح بدین فقط شماره موبایل ثبت کرده بودین داخل پیج دوم تون؟

مسعود فرامرزی
مهمان
مسعود فرامرزی

با سلام خدمت دوستان شب گذشته یه پیج ساختم خیلی هم برام مهم نبوده اما متاسفانه پیجم رو هک کردن حتی اصلا امکان دیلیت اکانت هم ندارم ممنون میشم بهم راهنمایی کنید!

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
بله دیگه اگه دسترسی به پیج تون نداشته باشید نمیتونید حذفش کنید
اگه در مورد بازگردانی پیج کمکی خواستید میتونید به این شماره در تگرام پیام بدید. 09907337390

abolfazl
مهمان
abolfazl

سلام میخواستم بدونم پیام های ارسالی من برای مخاطبان پاک میشه

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
بله اما به مرور زمان

مهدیه
مهمان
مهدیه

سلام من ایمیل خودمو یادم رفته حالا چطوری میتونم اکانتمو حذف کنم؟
از داخل اکانت نمیشه؟
لطفا زود جوابمو بدین 🙁

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
اول این که از برنامه نمیشه باید از سایت اینستاگرام اقدام کنین
دوم این که اگه رمز پیج تون یادتون هست نیازی به دسترسی به ایمیل ندارین و همین اینکه رمز پیج تون رو بدونین کافیه
سوم اینکه الان خودتون داخل اکانت تون هستین و رمز پیج تون یادتون نیست از قسمت edit profile میتوینن ایمیل جدید یا شماره موبایل بدین از طریق اون پسورد جدید به اکانت اینستاگرام تون بدین و …

مهدیه
مهمان
مهدیه

تو قسمت سوم پیشنهادتون _ یعنی من میتونم از قسمت ادیت پروفایل با استفاده از یک ایمیل جدید پسورد جدید بگیرم؟

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
بله ایمیل جدید ثبت کنین تو این قسمت بعد از طریق ایمیل پسورد جدید بدین به پیج تون

مهدیه
مهمان
مهدیه

ایمیلم عوض نمیشه
میشه از طریق شماره رمزمو تعویض کنم؟

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

بله

مهدیه
مهمان
مهدیه

میش راهنماییم کنین ک باید چیکار کنم؟

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

توضیح دادم خدمتتون از همون روش ها اقدام کنید

سیندرلا
مهمان
سیندرلا

خیلی عااالی بود ممنون از سایت خوبتون… فکدنمیکردم به این راحتی بتونم اکانتموبپاکم… واقعاممنونم ازتون

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
خواهش میکنم لطف دارین

ftm
مهمان
ftm

سلام اگه پسورد رو فراموش کرده باشیم چیکار باید بکنیم ؟

Qzle
مهمان
Qzle

سلام خسته نباشید من با استفاده از همین روش که تو ی سایتتون هست دیشب دیلت اکانت کردم پیجم رو پستا اینا همش پاک شده ولی ایدی پیج هست و موجوده تو یه سایت خوندم تا چند ساعت الی یک روز باقی میمونه پیج بعد کانلا پاک میشه درسته؟؟ممنون میشم جواب بدید

مری
مهمان
مری

سلام خسته نباشین اگه پیج رو دیلیت اکانت کرد واقعا هیچ راهی برای برگشت پیج نداره منظورم بهترین هکرها با سیستم های امنیتی هم نمی تونن پیج رو بر گردونن؟؟؟

محمد
مهمان
محمد

سلام .دمت گرم.کارم رو را انداختی

Mm
مهمان
Mm

سلام ببخشید من گوشیم اندروید و با همین مراحلی که شما گفتید حسابمو دیلت کردم ولی حالا تو بعضی از سایتا نوشته قابلیت حذف حساب با اندروید وجود نداره این واقعیه؟؟ و اینکه حالا با این مراحلی که رفتم دیگه امکان برگشت حسابم وجود داره ؟؟؟

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
ربطی به اندروید بودن یا نبودنش نداره کلا هر دستگاهی داشته باشید که بتونه وارد مرورگر بشه و شما وارد سایت اینستاگرام بشید کافیه…
اگه طبق مراحلی که گفتیم رفته باشید متاسفانه دیگه نمیتونید پیج تون رو برگردونین …

Raziyeh
مهمان
Raziyeh

سلام چرا پیج من پاک نمیشه اون مرحله که اسم گذر واژه میزنم اصلا صفحه بعدش برام نمیاد چیز دیگه میاد

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
اطلاعات بیشتری باید بدید تا راهنمایی تون کنم اما در کل میتونین توی یه مرورگر دیگه تست کنین

سوگند
مهمان
سوگند

سلام خسته نباشید.من یک اکانت اینستا در گوگل درست کردم بعد 1 هفته رفتم توی گوگل ولی از دوباره باید یک اکانت درست میکردم، دیگه اون پیچم نبودش، الان چی کارکنم؟

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
ممنون
خب با چه ایمیل یا شماره ای ساختین از اون طریق میتونین پیج رو برگردونین

سوگند
مهمان
سوگند

سلام وقت شما هم بخیر
باایمیل درست کردم ایمیل رو،واردکردم ولی برنگشت.برای بقیه دیده میشه مثلا دیروز توی دایرکت برام پیام فرستادن ولی برای من دیده نمیشه.

فخرایی
مهمان
فخرایی

سلام یه اکانت اینستاگرام داشتم که هک شده و ایمیل و پسورد اون رو تغییر دادن الان باید چیکار کنم؟

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
ایمیل ثبت کرده بودین داخل پیج تون قبل از هک شدن؟
اگه جواب تون بله هست به شماره 09907337390 تلگرام پیام بدید

فخرایی
مهمان
فخرایی

سلام.خسته نباشید میخواستم بدونم که بعد از دیلیت اکانت کردن اینستاگرام پیام های فرستاده شده برای افراد هم حذف میشود منظور در گوشی فرد مقابل

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
بله بعد از مدتی حذف میشه

maryam
مهمان
maryam

سلام خسته نباشید من یه اکانت دارم ۱۰۰ باره دارم پاکش میکنم اما هنوز هستش نمیدونم چرا پاک نمیشه باید چیکارش کنم؟

پاشا
مهمان
پاشا

با سلام من هر كاري ميكنم اكانت اينستاگرامم پاك نميشه

lili
مهمان
lili

سلام وقت بخیر لطفا کمکم کنید اینستاگرام ریپورتم کرده و دسترسی برام محدود شد چون دیگرانو زیاد فالوو می کردم فکر کردن ربات هستم،
اشتباهی که کردم اینستا رو از رو گوشی پاک کردم دوباره نصب کردم دیگه نتونستم وارد پیجم بشم به ایمیلم هم لینک نمیاد پسوورد قبول نمی کنه شماره هم همینطور کلا گیر افتادم بنظرتون چطور می تونم پسوورد جدید بسازم ؟ایمیل چطور میشه ایمیل قدیمی رو دوباره نوشت؟

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
این که میگین لینک تغییر پسورد نمیاد دلیلیش اینه که ایمیل رو درست ننوشتین تو پیج تون یا به قولی الان تو ایمیل ثبت شده داخل پیج تون نیستین
قبل از هر چیزی برین از قسمت forget password با وراد کردن اسم پیج تون ببنین چه ایمیل و شماره هایی ثبت شده
همچنین میتونین با ارسال یپام در تلگرام به شماره 09907337390 پیگیر مشکل تون بشین

سعید
مهمان
سعید

سلام.
من 4 اکانت روی اینستاگرام دارم که هک شدن و هربار که وارد ایمیل مربوط به پیج میشم یک پیغام میاد که اخیرا یک ورود به پیج شما توسط یک دستگاه جدید بوده که اون من نبودم.
و من گزینه احراز هویت دوعاملی رو هم فعال کردم ولی بز هم با هومن دستگاه وارد پیجم شدن
لطفا بگید چه کار باید انجام بدم ؟اکانت هارو باید حذف کنم یا گوشی رو تنظیمات کارخانه بزنم؟

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
اگر مطمئن هستید که به گوشی تون دسترسی دارن تنظیمات کارخانه کنین
اول این که برین داخل ایمیل هاتون بررسی کنین که چه دستگاه هایی به ایمیل هاتون وصل هست و دوم اینکه واسه پیج رمز جدید ثبت کنین

حمید مشکی
مهمان
حمید مشکی

سلام
اکانت اینستاگرام من رو ریپورت کردند و توسط اینستاگرام غیرفعال شده است می خواستم بدونم اکانت اینستاگرام من الآن حذف شده است چون وقتی لوگین می کنم می نویسه page not found لطفا توضیح بدید باتشکر

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
نباید این خطا رو بده چون دارین اطلاعات رو درست وارد نمیکنین
اگه اطلاعات رو درست وارد کنین در صورت بسته شدن پیج تون، پیام دیسبیل شدن رو دریافت میکنین

م
مهمان
م

سلام نمیتونم اینستام دیلیت اکانت کنم مرحله اول میزنم یه صفحه به نام chalengeمیادتوخوداینستا،لطفاکمکم کنید

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام
بر اساس فیلم اموزشی اقدام کنید اگر بازم نتونستید با یه مرورگر دیگه و یا با یه سیستم دیگه تست کنین

مدنی
مهمان
مدنی

سلام و خسته نباشی لطفا ب این دو سوال جواب بدید
۱من یکبار با ایمیل اینستا زدم بعده ی مدت دیلید اکانت کردم ولی دیگه نمیتونم با اون ایمیل برم اینستا و خطا میده فرد دیگ ازش استفاده میکنه؟؟؟؟؟
۲اگر با شماره وارد اینستا شده باشم و دیلید اکانت کنم دوباره میتونم با همون شماره اکانت جدید درست کنم یا مثل ایمیلم خطا میده؟؟؟؟

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
1_ بله اینستاگرام بخاطر حفظ حریم شخصی اجازه نمیده هم از اسم پیج حذف شده و هم ایمیل ثبت شده اکانت جدیدی ساخته بشه
2_ در مورد شماره دقیق اطلاع ندارم اما فک کنم میشه باز کرد

نازي
مهمان
نازي

اما هنوز پاك نشده الان يك روزم گزشته

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
صبور باشید

نازي
مهمان
نازي

من اكانت و ديليت كردم اما وقتي تو قسمت پروفايل اكانت اولم ميرم اسم اون اكانتم كه ديليت شده هنوز هست چطور اون و پاك كنم؟

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
نگران نباشین بعد از چند ساعت یا نهایتا چند روز دیگه اون پیج به طور کامل حذف میشه و اونایی که قبلا تو دایرکت با پیج شما چت کردن میتونن ببنینن که اونا هم وقتی بزنن رو پیج تون هیچی براشون لود نمیشه

مهسا
مهمان
مهسا

سلام من دوبار با یک ایمیل اینستا نصب کردم اولیش پاک شد ولی این دومی پاک نمیشه چیکار کنم خاهش میکنم کمک کنید

اکتای پاسبان
ادمین
اکتای پاسبان

سلام وقتتون بخیر
احتمالا دلیل پاک نشدنش اینه که داخل اون پیج تون شماره هم ثبت نشده
یه ایمیل دیگه بنویسین به جاش اونوقت ایمیل مد نظر پاک میشه

کیا
مهمان
کیا

سلام
چرا برای حدف اکانت اینستا بعد وارد کردن نام کاربری و رمز وارد صفحه حذف اکانت نمیشم
بجاش صفحه خود اینستام دوباره باز میشه

جعفر
مهمان
جعفر

خدا خیرت بده سه تا اکانت الکی داشتم که پاک شد.خدا رو شکر

پریسا
مهمان
پریسا

سلام سوالم اینکه اکانت کسب و کار اینستاگرامم رو به اکانت فیس بوکم پیوند دادم الان اکانت فیس بوکم هویتم روجعلی دونسته و اجازه ورود به اکانت فیس بوکم رو نمیده میخوام بدونم چطوری میتونم پیوند بین اینستا و فیس بوکم رو غیرفعال کنم چون میخوام اکانتم که کسب وکار هست روبه حالت شخصی تبدیل کنم که چون این دو حساب پیوندشدن نمیشه لطفا راهنماییم کنید باتشکر از سایت خوب و اطلاعات مفیدتون

شایان
مهمان
شایان

سلام خسته نباشید

میخواستم بدونم میشه جوری اکانت رو حذف کنیم که حتی پیام های دایرکت برای طرف مقابل حذف بشه یا مثل تلگرام غیر فعال بشه که دایرکت رو کسی نتونه ببینه و پیام هامون کلا برای طرف مقابل حذف بشه؟

Pari
مهمان
Pari

سلام وقتتون بخیر
من اکانت اینستاگرامم رو حذف کردمم آیا پیام هایی که در دایرکت ارسال کردم خودش حذف میشه؟ برای طرف مقابل هم حذف میشه ؟

سلمان
مهمان
سلمان

سلام خسته نباشید
یه پیج اینیستاگرام دارم و به یوزر نیمش برای پیج دیگم احتیاج دارم
حالا اگر دیلت اکانت کنم اون یوزر نیم از حالات اشغال در میاد و می تونم توی پیج دیگه استفاده کنم ؟
خیلی واسم مهمه.ممنون میشم راهنمایی کنید

atousa
مهمان
atousa

سلام میخوام اکانتم رو حذف کنم ولی وقتی یوزرنیم و رمزمو میزنم دوباره همین صفحه ورودش میاد
رمزمم درست میزنم همچی درسته اما نمیدونم چرا اینطوری میشه، دلیلی داره ؟

سعید
مهمان
سعید

سلام بابت این آموزش خوبتون تبریک میگم
با تشکر

فاطمه
مهمان
فاطمه

سلام وقت بخیر از طرف خود سایت اینستا اکانتم غیر فعال شده و دیگه نمیتونم برم تو اکانتم یه پیام میاد رمز ارسال شده به ایمیلتونو وارد کنید ولی به ایمیل بنده هیچ رمزی نمیاد و نیمده چیکار کنم؟

Maryam
مهمان
Maryam

سلام با حذف اکانت ایا پیامهای دایرکت هم پاک میشه پیامهایی که توشخصی واسه مخاطبینمون میفرستیم که قبلا حذف کردم ولی برای طرف مقابل حذف نشده

A
مهمان
A

سلام
پیج اینستاگرام من توسط شخص دیگه ای حذف شده آیا راهی برای بازگردانی وجود دارد؟

فهیمه
مهمان
فهیمه

سلام من دیروز دلیت اکانت زدم ولی وقتی کسی اکانتمو وارد میکنه همه چی هست حتی عکس پیچم..‌ولی واس خودم میزنم میگ دلیت اکانت شدید…باید چیکار کنم کلا پاک شود؟

جاماسب
مهمان
جاماسب

سلام من اینستاگرامم لاگ این نمیشه و توسط خود سایت غیر فعال شده . یعنی یه کد 6 رقمی باید ارسال بشه به ایمیلم اما ارسال نمیشه . چه کار باید بکنم . چون حخواستم حذف اکانت هم بکنم نمیشه

امیر
مهمان
امیر

سلام خسته نباشید
من یک حساب داشتم تو اینستا گرام اینستا رو توگوشیم حذف کردم دوباره نصب کردم. می خوام وارد اکانتم بشم میزنم نام اکانت رو یک حساب دیگه خودم رو میاره نمی دونم چی کار کنم بره. رو حساب اصلی

راحیل
مهمان
راحیل

سلام و وقت بخیر
خیلی ممنون از توضیحاتتون خیلی راحت اکانت را پاک کردم

مریم
مهمان
مریم

سلام من اینستگرامم غیرفعال شد توسط خود سایت.باید چیکار کنم؟

atefeh
مهمان
atefeh

من گذرواژه ام رو یادم نیست هر چی هم ک می زنم و بهم کد میده ولی باز دیلیت نمیشه

&&&
مهمان
&&&

سلام دایرکت اینستاگرامم مشکل پیدا کرده یعنی پیغامهایی که برام میزارن نمیاد و منم نمیتونم نامه بدم از ویدیو استفاده کنم مشکلش چیه چیکار باید بکنم؟

محمد
مهمان
محمد

با سلام
من اینستای خود را حذف نمودم اما انگار پست ها و کامنتهایم از بین نرفته است
از طرفی به هیچ وجه نمیتونم وارد اکانتم بشوم
علت آن چیست؟

اینستاگرام ها
مهمان
اینستاگرام ها

عالی بود ممنونم از سایت خوبتون