آموزش دنبال کردن هشتگ ها

آموزش دنبال کردن هشتگ ها

با استفاده از ویژگی جدید دنبال کردن هشتگ ها در اینساگرام شما قادر هستید از هشتگ های مد نظر به عنوان یک منبع در صفحه هوم اینستاگرام خود استفاده کنید. قبلتر کاربران اینستاگرام قادر بودند پیج های دیگر را فالو کنند و یا فالوبک بدهند در این آپدیت که کافی ایست شما اینستاگرام خود را به آخرین نسخه موجود به روز رسانی کنید. که پس از آن میتوانید کلمات مد نظر خود را فالو کرده تا هر پستی که در اینستاگرام دارای آن هشتگ میباشد در صفحه هوم برای شما به نمایش در آید.

هشتگ ها از اول هائز اهمیت بودند چه برای کسانی که کلمه ای را در کپشن اینستاگرام خود تگ گذاری میکنند و چه آن شخصی که با مراجعه به صفحه اکسپلور، هشتگ مد نظر خود را جستجو میکند. به هیچ وجهه نمیتوان تاثیر هشتگ ها را در افزایش فروش در اینستاگرام و حتی افزایش فالوور اینستاگرام نادیده گرفت. به همین منظور به نظر میرسید که اینستاگرام نحوه دسترسی به هشتگ ها را برای کاربرانش آسانتر و در دسترس قرار دهد تا اینکه ویژگی دنبال کردن هشتگ ها برای عموم کاربران فعال شد.

نحوه دنبال کردن هشتگ ها در اینستاگرام:

برای فالو کردن هشتگ ها کافیه وارد صفحه اکسپلور خودتون شده و سپس در قسمت جستجو کلمه مد نظرتون رو جستجو کنید و بعد از آن در منوی بالا، قسمت tag را لمس کنید که با این کار شما وارد قسمت هشتگ ها میشوید که باز هم میتوانید کلمات دیگری را نوشته و سپس بر روی هشتگ مد نظر لمس کنید.

با لمس هشتگ مد نظر شما وارد آن کلمات تگ گذاری شده و میتوانید استوری ها و پست های مربوطه که با آن هشتگ منتشر شده اند را مشاهده کنید. برای دنبال کردن هشتگ ها در این صفحه کافی ایست به مانند فالو کردن یک پیج کادر آبی رنگ ” follow ” را لمس کنید. با فالو کردن هشتگ مربوطه از این پس هر پست و یا استوری که منتشر شود در صفحه هوم شما نمایش داده خواهد شد.

آموزش دنبال کردن هشتگ ها

آنفالو هشتگ های فالو شده:

شاید با فالو کردن یک هشتگ این سوال برای شما پیش بیاید که با دنبال کردن این کلمات به عدد فالووینگ های خود در صفحه پروفایل اضافه خواهد شد یا نه؟ جواب نخیر میباشد، همانطور که میدانید در اینستاگرام با فالو کردن یک پیج به تعداد فالووینگ های شما اضافه میشود اما این در مورد دنبال کردن هشتگ صدق نمیکند و شما با فالو کردن هر چه تعداد هشتگ به تعداد فالووینگ هایتان افزدوه نخواهد شد. اما هشتگ های فالو شده در این قسمت جا خواهند گرفت و با مراجعه به این قسمت میتوانید پست ها و استوری های مربوطه به کلمه تگ شده را مشاهده کنید و یا حتی آن هشتگ را آنفالو کرده باشید.

آموزش دنبال کردن هشتگ ها

ویدیو آموزش دنبال کردن هشتگ ها :

سخن آخر

همانگونه که مشاهده کردید به راحتی میتوانیم کلمات تگ شده در اینستاگرام را دنبال کرده و مطالبی که در آن حیطه منتشر میشود را در صفحه هوم اینستاگرام خود مشاهده کنیم. البته این مطالب تنها محدود به پست ها نمیشود و شما با فالو کردن یک هشتگ در اینستاگرام استوری های مربوطه را نیز مشاهده خواهید کرد.

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments