آموزش فالو کردن هشتگ ها

تاریخ انتشار : 2018-02-05
نویسنده : نادر عبدی
آموزش دنبال کردن هشتگ ها

هشتگ ها یکی از جذابترین قابلیت های اینستاگرام هستند. استفاده درست از آن ها باعث می‌شود پست های شما توسط افراد بیشتری دیده شوند. البته توجه داشته باشید که استفاده نادرست و بی‌رویه از هشتگ ها می‌تواند نتیجه عکس داشته باشد و باعث نارضایتی کاربران از صفحه شما شود. برای اینکه از هشتگ ها به درستی استفاده کنید ابتدا لازم است طرز کار هشتگ ها را بدانید.

مطلب پیشنهادی : هشتگ در اینستاگرام و کاربرد آن

هشتگ ها از اول حائز اهمیت بودند چه برای کسانی که کلمه ای را در کپشن اینستاگرام خود تگ گذاری میکنند و چه آن شخصی که با مراجعه به صفحه اکسپلور، هشتگ مد نظر خود را جستجو میکند. به هیچ وجه نمیتوان تاثیر هشتگ ها را در افزایش فروش در اینستاگرام و حتی افزایش فالوور اینستاگرام نادیده گرفت. به همین منظور به نظر میرسید که اینستاگرام نحوه دسترسی به هشتگ ها را برای کاربرانش آسانتر و در دسترس قرار دهد تا اینکه ویژگی دنبال کردن هشتگ ها برای عموم کاربران فعال شد.

اینستاگرام به تازگی قابلیت دنبال کردن هشتگ ها را هم برای کاربرانش فعال کرده است. دنبال کردن هشتگ ها مانند دنبال کردن دیگر افراد است. با فالو کردن یک هشتگ می‌توانید پست‌ها و استوری هایی که تگ مشابه دارند را در صفحه اصلی خود مشاهده کنید. در ادامه نحوه‌ی فالو کردن هشتگ‌ها را به شما آموزش می‌دهیم.

نحوه دنبال کردن هشتگ ها در اینستاگرام:

برای فالو کردن هشتگ ها کافیست وارد صفحه اکسپلور خودشده و سپس در قسمت جستجو کلمه مد نظرتون رو جستجو کنید و بعد از آن در منوی بالا، قسمت tag را لمس کنید که با این کار شما وارد قسمت هشتگ ها میشوید که باز هم میتوانید کلمات دیگری را نوشته و سپس بر روی هشتگ مد نظر لمس کنید.

با لمس هشتگ مد نظر شما وارد آن کلمات تگ گذاری شده و میتوانید استوری ها و پست های مربوطه که با آن هشتگ منتشر شده اند را مشاهده کنید. برای دنبال کردن هشتگ ها در این صفحه کافی است به مانند فالو کردن یک پیج کادر آبی رنگ ” follow ” را لمس کنید.

آموزش دنبال کردن هشتگ ها

بعد ازدنبال کردن هشتگ چه اتفاقی می‌افتد؟

بعد از فالو کردن یک هشتگ میتوانید پست ها و استوری های مربوط به آن را در صفحه خود مشاهده کنید. البته اینستاگرام همه استوری‌هایی که از آن هشتگ استفاده کرده اند را برای شما نمایش نمی‌دهد! یعنی حتی اگر شما از هشتگی در استوری خود استفاده کنید ممکن است در نتایج ظاهر نشوید. هنوز بطور دقیق نمیدانیم معیار های اینستاگرام برای نمایش استوری ها چیست ولی براساس تجربه اگر استوری شما بازدید و نرخ تعامل خوبی داشته باشد و پست‌گذاری مدارم داشته باشید شانس بالاتری برای دیده شدن در استوری های یک هشتگ دارید.

مقاله پیشنهادی : روش های افزایش بازدید پیج اینستاگرام

آنفالو هشتگ های فالو شده:

شاید با فالو کردن یک هشتگ این سوال برای شما پیش بیاید که با دنبال کردن این کلمات به عدد فالووینگ های خود در صفحه پروفایل اضافه خواهد شد یا نه؟ جواب نخیر میباشد، همانطور که میدانید در اینستاگرام با فالو کردن یک پیج به تعداد فالووینگ های شما اضافه میشود اما این در مورد دنبال کردن هشتگ صدق نمیکند و شما با فالو کردن هر چه تعداد هشتگ به تعداد فالووینگ هایتان افزدوه نخواهد شد. اما هشتگ های فالو شده در این قسمت جا خواهند گرفت و با مراجعه به این قسمت میتوانید پست ها و استوری های مربوطه به کلمه تگ شده را مشاهده کنید و یا حتی آن هشتگ را آنفالو کرده باشید.

آموزش دنبال کردن هشتگ ها

ویدیو آموزش دنبال کردن هشتگ ها :

سخن آخر

همانگونه که مشاهده کردید به راحتی میتوانیم کلمات تگ شده در اینستاگرام را دنبال کرده و مطالبی که در آن حیطه منتشر میشود را در صفحه هوم اینستاگرام خود مشاهده کنیم. البته این مطالب تنها محدود به پست ها نمیشود و شما با فالو کردن یک هشتگ در اینستاگرام استوری های مربوطه را نیز مشاهده خواهید کرد.

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

آموزش جامع گذاشتن پست در اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر

می‌توان گفت انتشار پست، اصلی‌ترین فعالیت هر فردی در اینستاگرام است. اگر می‌خواهید در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، باید قبل از هرچیزی نحوه‌ی گذاشتن پست را یاد بگیرید. با این که انتشار پست فرآیند ساده‌ای است، اما ممکن است برای کاربرانی که به تازگی عضو اینستاگرام...

ادامه مطلب
جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛  مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛ مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

اگر شما هم در بین فالوورهایتان در اینستاگرام با پیج هایی مواجه شده اید که نه نام مشخصی دارند، نه عکس پروفایلشان مشخص است و نه محتوای خاصی منتشر کرده اند، احتمالا با یک پیج فیک طرف هستید! بر اساس آخرین آمارها، تقریبا یکی از هر 20 اکانت موجود در اینستاگرام، فیک است. اما...

ادامه مطلب
فالوور فیک چیست و چرا می‌تواند تله ای برای کسب و کار شما باشد؟ (2020)

فالوور فیک چیست و چرا می‌تواند تله ای برای کسب و کار شما باشد؟ (2020)

فالوور فیک چیست؟ به طور خلاصه ، می‌توان گفت به حساب های کاربری که به صورت غیرواقعی در اینستاگرام وجود دارند و فاقد هویت هستند، فالوور فیک گفته می‌شود. همان طور که می دانید، برای حضور در اینستاگرام، اول باید برای خودتان حساب کاربری باز کنید. برای این کار لازم است نام...

ادامه مطلب