ربات اینستاگرام » وبلاگ » اینستاگرام » دی اکتیو کردن اینستاگرام

دی اکتیو کردن اینستاگرام

دی اکتیو کردن اینستاگرام

 

 

در پست های قبلی در مورد حذف اکانت اینستاگرام برایتان توضیح دادیم و امروز نیز میخواهیم طریقه دی اکتیو کردن اینستاگرام را برایتان آموزش دهیم قبل از شروع  آموزش باید تفاوت حذف اکانت اینستاگرام را با دی اکتیو کردن اینستاگرام را بدانید به صورت کلی وقتی شما پیچ را حذف میکنید تمامی اطلاعات اعم از کامنت ها پپیام های دایرکتی و تمامی فعالیت های موجود در اینستاگرام تان حذف شده و بعد از حذف اکانت اینستاگرام دیگر به هیچ وجهه قادر به بازگردانی اکانت اینستاگرام خود نخواهید بود اما در دی اکتیو کردن اینستاگرام قضیه کمی فرق دارد در دی اکتیو کردن اینستاگرام تمامی اطلاعات شما بایگانی شده و بعد از غیر فعال  کردن اینستاگرام تان بعد از چند ساعت و یا چند روز دیگر قادر به بازگردانی اکانت خود خواهید بود اگر کلی به قضیه نگاه کنیم فردی که قصد دارد برای همیشه از اینستاگرام خداحافظی کند و یا یک اکانت مشخص خود را برای همیشه حذف کند باید طبق آموزش حذف اکانت اینستاگرام عمل کند اما اگر میخواهید برای زمانی از اینستاگرام خداحافظی کنین و در آینده دوباره به اینستاگرام برگردید و یا به صورتی قصد حذف کردن آن را نداشته و فقط برای مدتی آن را غیر فعال کنید پس نیاز به دی اکتیو کردن اکانت تان خواهید داشت.

 

 

بعد از دانستن تفاوت دی اکتیو کردن اینستاگرام با حذف اکانت اینستاگرام حال وقت آن رسیده تا طریقه دی اکتیو کردن اینستاگرام و یا همان غیر فعال کردن اینستاگرام را برایتان مرحله به مرحله آموزش دهیم.

 

 

آیا به دنبال افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام هستید؟

همین امروز کمپین تبلیغاتی خود را با تخفیف ویژه آغاز کنید و بازدید کننده کاملا واقعی برای پیجتون بیارید. ما برای شما بهترین و کارآمد ترین روش را پیشنهاد میکنیم با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

مراحل دی اکتیو کردن اینستاگرام:

 

 

۱- برای دی اکتیو کردن اینستاگرام باید از طریق مرورگر گوشی و یا کامپیوتر خود به سایت اینستاگرام مراجعه کنید.

۲- بعد از مراجعه به سایت اینستاگرام باید از بخش <log in> وارد حساب اینستاگرام شوید که میخواهید آنرا دی اکتیو کنید.

دی اکتیو کردن اینستاگرام

 

 

۳ – بعد از وارد شدن به حساب اینستاگرامی مورد نظر به بخش پروفایل صفحه تان رفته و با کلیک بر روی <edit profile> وارد بخش تنظیمات نمایه شوید.

 

 

دی اکتیو کردن اینستاگرام

 

 

۴- در صفحه ظاهر شده به قسمت پایین صفحه رفته و گزینه <Temporarily disable my accoun> که در سمت راست قرار دارد را انتخاب کنید.

 

 

 

دی اکتیو کردن اینستاگرام

 

 

۵- بعد از انتخاب این گزینه وارد چنین صفحه ای خواهید شد. در این مرحله در کادر اول از شما پرسیده میشود که دلیل دی اکتیو کردن اینستاگرام تان چیست که ما گزینه اول یعنی "just need a break" مناسب میدانیم و انتخاب میکنیم در کادر دوم اینستاگرام از شما پسورد صفحه تان را دوباره میپرسد و بعد از وارد کردن پسورد در پایین صفحه کادر آبی رنگ را انتخاب کرده و بعد گزینه yes را بزنید.

 

 

دی اکتیو کردن اینستاگرام

 

۶-بعد از انتخاب گزینه بله و ظاهر شدن این صفحه دی اکتیو کردن اینستاگرام تان با موفقیت انجام شده  و بعد از دو ساعت دیگر میتوانید پیچ تان رو دوباره فعال کنید.

 

 

 

 

فیلم آموزشی دی اکتیو کردن اینستاگرام

 

جمع بندی

شما میتوانید هر دلیلی برای دی اکتیو کردن اینستاگرام خود داشته باشید در این بین باید توجه داشته باشید که هر هفته فقط یکبار میتوانید اکانت خود را غیر فعال کنید همانگونه که در مطالب بالا توضیح دادیم هنگام غیر فعال کردن اینستاگرام خود گزینه "just need a break" مناسب ترین گزینه میباشد و انتخاب گزینه های دیگر  میتواند شرایط فعالسازی اکانت شما را با تاخیر روبرو کند.