رفع دی اکتیو اینستاگرام

رفع دی اکتیو اینستاگرام ؛ آموزش فعال کردن اینستاگرام دی اکتیو شده!

پوریا امیرخزانی
2019-06-23

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

رفع دی اکتیو اینستاگرام چگونه انجام می‌شود؟ در اینکه بازگردانی پیج دی اکتیو شده اینستاگرام کار بسیار ساده‌ای است، شکی نیست. ولی نکاتی در آن نهفته که در صورت عدم رعایت آن‌ها، ممکن است حتی پیج شما برا همیشه حذف شود! اکتیو کردن اینستا در حقیقت به آسانی ورود به حساب اینستاگرام است. اما چون اکانت شما برای مدتی غیرفعال بوده، اینستاگرام با سختگیری در فرآیند ورود، سعی می‌کند از پیج محافظت کند. البته اگر نکات توصیه شده در این مطلب را رعایت کنید، برگرداندن پیج دی اکتیو شده بسیار ساده است! ما در ادامه‌ی این مطلب به آموزش برگرداندن پیج دی اکتیو شده و نکات امنیتی مربوط به آن خواهیم پرداخت.

اگر قصد برگرداندن پیج دی اکتیو شده اینستاگرام را دارید، به مقاله ی درستی سر زده اید! اما اگر میخواهید پیج دیلیت شده‌ی خود را بازیابی کنید، ما روش این کار را در مقاله‌ی دیلیت اکانت اینستاگرام توضیح داده‌ایم. این مطلب را از دست ندهید! همچنین اگر فرق دی اکتیو با دیلیت اکانت را نمی‌دانید، حتما مقاله‌ی دی اکتیو اینستاگرام را بخوانید!

ویدیوی آموزش فعال کردن پیج دی‌اکتیو شده

آموزش تصویری اکتیو کردن اکانت دی‌اکتیو شده در اینستاگرام

در این ویدیو این موارد را مشاهده خواهید نمود:

  • برای اکتیو کردن اکانت دی‌اکتیو شده چه کاری باید انجام دهیم؟
  • ذکر نکاتی که باید هنگام اکتیو کردن اکانت اینستاگرام توجه داشت

قبل از اکتیو کردن اینستا این نکات را بخوانید!

بسیاری از کاربران حین رفع دی اکتیو اینستاگرام، به علت عدم آشنایی با نکات امنیتی مرتکب اشتباهاتی می‌شوند. به طور کلی، هنگام فعال کردن اینستا از هر اقدامی که باعث شود اینستاگرام احساس کند شما صاحب اصلی اکانت مربوطه نیستید، خودداری کنید. اگر می‌خواهید حین بازگردانی پیج دی اکتیو شده با هیچ مشکلی روبرو نشوید، حتما نکات زیر را رعایت کنید!

  1. موقع اکتیو کردن اکانت اینستا، حدالامکان از آی پی که قبلا با آن وارد اکانت اینستاگرام خود می‌شدید، استفاده کنید. استفاده از ابزارهای تغییر آی پی، ورود به اکانت از طریق دستگاه متفاوت و یا از موقعیت مکانی متمایز نسبت به قبل می‌توانند خطرناک باشند.
  2. موقع فعال کردن پیج اینستا، اگر پسورد خود را فراموش کرده‌اید، از همان اول از بازیابی رمز عبور استفاده کنید. اگر رمز عبور خود را چندین بار متوالی به صورت اشتباه وارد کنید، اینستاگرام به شما مشکوک می‌شود. در این حالت نه تنها از ورود شما جلوگیری خواهد شد، بلکه حتی شاید اکانت شما برای همیشه پاک شود.
  3. اگر نام کاربری خود را به یاد ندارید، از شماره تلفن یا ایمیل برای ورود به اکانت خود استفاده کنید. امتحان چندین باره‌ی یک نام کاربری که مشابه به یک اکانت غیرفعال شده هستند، این پیام را اینستاگرام می‌فرستد که احتمالا شما صاحب این اکانت نیستید.

در صورتی که حین اکتیو کردن اینستا این نکات را رعایت کنید، احتمال بروز مشکل در فرآیند رفع دی اکتیو اینستاگرام بسیار ناچیز خواهد بود! در ادامه، به آموزش نحوه‌ی بازگردانی پیج دی اکتیو شده اینستاگرام خواهیم پراخت. با ما همراه باشید!

نحوه فعال کردن اینستاگرام غیر فعال شده

برای بازگردانی پیج دی اکتیو شده اینستاگرام فقط کافیست به اکانت اینستاگرام خود وارد شوید! برای این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. برای فعال کردن اینستاگرام، ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را باز کرده و به صفحه‌ی ورود به حساب اینستاگرام مراجعه کنید. اگر در حال حاضر در یک اکانت دیگر حضور دارید، آیکون پروفایل خود را در نوار پایین صفحه و سمت راست برای چند لحظه لمس کنید.در نیم صفحه ی باز شده، گزینه ی “Add Account” را بزنید و سپس “Log Into Existing Account” را انتخاب کنید.
  1. مطابق شکل، نام کاربری و و رمز عبور خود را در کادرهای مربوطه وارد کنید. برای ورود به حساب کاربری و رفع دی اکتیو اینستاگرام می‌توانید به جای نام کاربری از شماره تلفن یا ایمیل مربوط به اکانت خود استفاده کنید.
فعال کردن اینستاگرام دی اکتیو شده

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، از آزمون و خطای پسورد خودداری کنید. این کار باعث خواهد شد اینستاگرام به شدت روی فعالیت شما حساس شود. به جای این کار، می‌توانید با استفاده از ترفندهای گفته شده در مقاله تغییر پسورد اینستاگرام به راحتی رمزعبور خود را بازیابی کنید!

سوالات رایج در مورد اکتیو کردن اینستاگرام

⭐چگونه پیج دی اکتیو اینستاگرام را فعال کنیم؟

✅ کافیست به سادگی وارد اکانت اینستاگرام خود شوید! اما در فرآیند اکتیو کردن اینستا نکات امنیتی مهمی وجود دارند که در صورت عدم رعایت آن‌ها ممکن است با مشکل مواجه شوید. ما تمامی این نکات را در این مقاله توضیح داده‌ایم!

⭐ بازگردانی پیج دیلیت شده ممکن است؟

✅ ممکن است این مطلب را هیچ جای دیگری پیدا نکنید، ولی حقیقت این است که بله! بازگردانی پیج دیلیت اکانت شده تا یک ماه پس از پاک کردن اکانت کاملا ممکن است. ما در این مقاله روش انجام این کار را توضیح داده‌ایم!

⭐ برای رفع دی اکتیو اینستاگرام برنامه‌ای نیاز است؟

✅نه خیر. برای بازگردانی اکانت دی اکتیو شده اینستاگرام نصب هیچ برنامه‌ای جز خود اینستاگرام نیاز نیست. ما در این مقاله روش ساده بازگردانی پیج دی اکتیو شده را به همراه تمامی نکات امنیتی مهم آن توضیح داده‌ایم!

جمع بندی

ما در این مقاله، روش رفع دی اکتیو اینستاگرام را به شما توضیح داده‌ایم. علاوه بر این، تمامی نکات امنیتی را که شما بایستی هنگام فعال کردن اینستاگرام دی اکتیو شده رعایت کنید، ذکر کردیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. اگر هر مشکلی در زمینه‌ی بازگردانی اینستاگرام دی اکتیو شده داشتید، می‌توانید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید تا به شما کمک کنیم. از اینکه این مطلب را برای مطالعه انتخاب کردید، سپاس‌گزاریم!

نظرات و سوالات

پیام شما می‌تواند شروع یک مکالمۀ سازنده باشد.

guest
234 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments