گذاشتن چند فیلم و عکس در یک پست اینستاگرام

گذاشتن چند فیلم در اینستاگرام

در روز های اخیر اینستاگرام با بروزرسانی خود در قسمت پست گذاری این امکان را فراهم کرد تا در یک پست بتوانیم بیش از یک تصویر و یا ویدیو را جاگذاری کنیم. برای مثال اهمیت گذاشتن چند فیلم در اینستاگرام زمانی برجسته میشود که طول ویدیو شما بیش از یک دقیقه باشد که در اینصورت مجبور بودید قسمتی از فیلم خود را در یک پست و قمست دیگر آن را در پست دیگری منتشر کنید.

اما با این ویژگی جدید میتوانیم پست های خود را به صورت آلبوم و ترکیبی از عکس و ویدیو در آورده و آنرا در پیج خود منتشر کنیم. البته در نظر داشته باشیم که این ویژگی جدید که میتوان آن را ارسال پست به صورت اسلایدر نیز نامید مزایا و معایبی دارد که در ادامه مقاله گذاشتن چند فیلم و عکس در اینستاگرام به آنها خواهیم پرداخت.

اگر بخواهیم به صورت خلاصه اهمیت این امکان جدید را نوع دیگری نیز یازگو کنیم میتوانیم بگوییم که با ساخت آلبوم عکس و ویدیو در اینستاگرام شما می توانید چند عکس و ویدیو را به صورت آلبومی در یک پست قرار دهید که بر اساس آن فالوورهایتان می توانند با چپ و راست کردن عکس یا ویدیو پست شما را مشاهده کنند.

نحوه ارسال اولین پست اسلایدر :

بعد از توضیحات مختصر در مورد اهمیت اینکه میتوان با گذاشتن چند فیلم در اینستاگرام و یا عکس و حتی ترکیبی از هر دو مشکل محدودیت ویدیو در اینستاگرام و ارسال چند پست برای رساندن منظور و هدف خود را برای مخاطب های خود استفاده کرد. حال میخواهیم نحوه آماده سازی و ارسال آنرا میگوییم.

1_ از منوی پایین وارد قسمت پست گذاری پیج خود شده و بعد از در دسترس قرار گرفتن عکس و ویدیو از گالری گوشی خود از دو راه موجود اقدام به فعالسازی ویژگی اسلایدر میکنیم.

2_ در سمت راست صفحه آیکون اسلایدر مانند را لمس و سپس به ترتیب عکس و یا ویدیو های خود را برای ارسال و انتشار آن پست انتخاب میکنیم. دومین راه نیز لمس و نگهه داشتن یکی از عکس یا فیلم های موجود در گالری میباشد تا به صورت خودکار ویژگی اسلایدر فعال شده و بعد از آن به ترتیب دومین و سومین والی … تصویر یا فیلم خود را انتخاب کنید.

گذاشتن چند عکس در اینستاگرام

3_ بعد از انتخاب عکس و ویدیو های مد نظر خود حال میتوانیم گزینه آبی رنگ next را دربالا گوشه صفحه لمس کرده تا وارد قسمت تنظیمات حالت های گرافیکی شویم. که در این قسمت میتوان یک به یک تمامی تصاویر و فیلم های انتخاب شده خود را با امکانات موجود در این قسمت ویرایش کرده باشیم.

بعد از گذر از این مراحل در قسمت آخر پست گذاشتن در اینستاگرام یعنی قسمت کپشن نویسی میتوان به صورت جداگانه بر روی تمامی تصاویر و ویدیو های موجود در پست مربوطه تگ گذاری کرده و بعد از نوشتن کپشن آنها، آن پست را منتشر کنیم. بعد از انتشار پست، فالوور ها و مخاطب های شما میتوانند پست شما را مشاهده و برای مشاهده دیگر محتوا پست شما را به سمت چپ و راست هدایت کنند.

جمع بندی

امروز در مورد نحوه گذاشتن چند عکس و فیلم در اینستاگرام صحبت کردیم که با استفاده از قابلیت اسلایدر میتوان به جای ارسال چند پست چند ویدیو و تصویر خودر ار در یک پست منتنشر کنیم البته رد نظر داشته باشید هنگامی که پست خود را به صورت اسلایدر با محتوای ویدیو انتشار میدهید دیگر تعداد ویو های آن پست برای شما نمایش داده نشده و تنها تعدا لایک های آن پیت برای شما و مخاطب هیاتان به نمایش در خواهد آمد.

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments