فالو بک
کل رای 3 میانگین 4.7

فالو بک

 

فالو بک

 

 

 

قانون نا نوشته فالو بک نوشته شد، شاید این روزها خودتان تغییری در آیکون فالو احساس کرده اید بله اینستاگرام در آبدیت جدید فالو بک دادن را به کاربرن خود متذکر شده و نشان می دهد که کدام کاربر دنبال کننده شماست و کدام کاربر فالوور شما نمی باشد.

 

 

 

تا به حال هنگام گشت و گذار در اینستاگرام و ورود به صفحه یک کاربر جدید با آیکون <Follow> روبرو می شدید و در صورت لمس این آیکون شما دنبال کننده آن پیچ شده و آن آیکون به <Following> تغییر می کرد این در صورتی بود که صفحه عمومی باشد و در صورت خصوصی بودن پیچ درخواست شما ثبت شده و باید منتظر تایید و یا رد ادمین آن صفحه می بودید.

آیا به دنبال افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام هستید؟

همین امروز کمپین تبلیغاتی خود را با تخفیف ویژه آغاز کنید و بازدید کننده کاملا واقعی برای پیجتون بیارید. ما برای شما بهترین و کارآمد ترین روش را پیشنهاد میکنیم با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اما حالا با آپدیت جدیدی که اینستاگرام داده آیکون <Follow> تغییر کوچکی کرده بدین صورت که اگر کاربری شما را قبلا فالوو کرده بود و دنبال کننده شما باشد به جای آیکون <follow> عبارت <<Follow back>> فالو بک را مشاهده خواهید کرد در واقع با این تغییر جالب اینستاگرام غیر مستقیم شما را مشتاق به تعقیب آن صفحه می کند.

فالو بک

 

 

اینستاگرام این روزها به مراتب بیشتری آپدیت جدید می دهد که بخش اصلی آپدیت های اینستاگرام مربوط به بخش استوری بوده اما با این آپدیت جدید فالو بک نشان داد که تصمیم دارد شکل ظاهری بخش کاربری خود را نیز جدید و جالب بکند.

 

 

 

 

گفتنی می باشد که در این برنامه پرطرفدار و جذاب قانونی برای دنبال کردن صفحه ای که شما را فالوو کرده نمی باشد اما هر کاربر اینستاگرام با دادن فالو بک ، غیر مستقیم از فالور خود تشکر کرده، پس فالو بک یادتون نره.

 

 

 

قابل ذکر است که هر صفحه ای می تواند صد ها میلیون فالوور داشته باشد اما حداکثر فالووینگ هر صفحه ۷۵۰۰ می باشد و در صورت افزایش تعداد فالووینگ ها و شکستن سقف ۷۵۰۰ باید این مقدار را کاهش دهید.