مفهوم فالو بک در اینستاگرام

فالو بک

قانون نانوشته فالو بک نوشته شد، شاید این روزها خودتان تغییری در آیکون فالو احساس کرده اید بله اینستاگرام در آبدیت جدید خود فالو بک دادن را به کاربرن خود متذکر شده و نشان می دهد که کدام کاربر دنبال کننده شماست و کدام کاربر از فالوور شما نمی باشد.

تا به حال هنگام گشت و گذار در اینستاگرام و ورود به صفحه یک کاربر جدید با آیکون <Follow> روبرو می شدید و در صورت لمس این آیکون شما دنبال کننده آن پیچ میشدید و آن آیکون به <Following> تغییر می کرد این در صورتی بود که صفحه عمومی باشد و در صورت خصوصی بودن پیچ درخواست شما ثبت شده و باید منتظر تایید و یا رد ادمین آن صفحه می بودید.

اما حالا با آپدیت جدیدی که اینستاگرام داد، آیکون <Follow> تغییر کوچکی کرده بدین صورت که اگر کاربری شما را قبلا فالوو کرده باشد و یا به قولی دنبال کننده شما باشد به جای آیکون <follow> عبارت <<Follow back>> فالو بک را مشاهده خواهید کرد در واقع با این تغییر جالب اینستاگرام غیر مستقیم شما را مشتاق به تعقیب آن صفحه می کند.

فالو بک

اینستاگرام این روزها به مراتب بیشتری آپدیت و بروز زسانی های جدیدی ارائه میدهد که بخش اصلی آپدیت های اینستاگرام مربوط به بخش استوری خود میباشد اما با این آپدیت جدید فالو بک، نشان داد که تصمیم دارد شکل ظاهری بخش کاربری خود را نیز جدید و جالب تر از قبل کرده باشد.

ویدیو در مورد مفهوم فالوبک :

جمع بندی

گفتنی می باشد که در این برنامه پرطرفدار و جذاب قانونی برای دنبال کردن صفحه ای که شما را فالوو کرده نمی باشد اما هر کاربر اینستاگرام با دادن فالو بک ، غیر مستقیم از فالور خود تشکر میکند، پس فالو بک یادتون نره.

قابل ذکر است که هر صفحه ای می تواند صد ها میلیون فالوور داشته باشد اما حداکثر فالووینگ هر صفحه ۷۵۰۰ می باشد و در صورت افزایش تعداد فالووینگ ها و شکستن سقف ۷۵۰۰ باید این مقدار را کاهش دهید.

, , ,

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از