لطفا منتظر بمانید

فعال کردن رمز دوم اینستاگرام

فعال کردن رمز دوم اینستاگرام، امروز میخوایم برای امنیت هر چه بیشتر صفحه تون آموزش فعال کردن رمز دوم اینستاگرام رو آموزش بدیم پس ما همراه باشید.

برای شروع به بخش پروفایل اینستاگرام تان رفته و گزینه که در عکس زیر خط کشیده شده رو لمس کنین تا وارد گزینه های اینستاگرامتان شوید.

بعد از ورود به این بخش به قسمت <account> بروید و گزینه <<two-factor authenticaion>> را انتخاب کنید.

در مرحله بعد وارد صفحه این چنین شده اید که یک دکمه روشن و خاموش را مشاهده میکنید با روشن کردن این کلید، اینستاگرام از شما یک شماره موبایل برای تایید صحت و ثبت شماره موبایل از شما میخواهد.

حالا ما یک شماره وارد میکنیم، بعد از وارد کردن شماره موبایل مد نظر باید منتظر ارسال کد شش رقمی از طرف اینستاگرام باشیم.

بعد از وارد کردن کد وارد صفحه ای این چنین خواهیم شد که نشان میدهد موفق به فعال کردن رمز دوم صفحه مان شده ایم.

اما این کد های موجود که اینستاگرام بعد از فعال کردن رمز دوم برایمان نمایان کرده است برای چیست؟

قبل از جواب دادن به این سوال، از صفحه خود خارج میشویم تا بعد از فعال کردن رمز دوم دوباره وارد پیچ شویم تا ببنیم چه تفاوتی بعد از فعال کردن این بخش ایجاد شده است.

بله با وارد کردن یوزر و پسوورد پیچمان و زدن گزینه<log in> با صفحه زیر روبرو میشویم این همان رمز دوم میباشد حال شماره ای که قبلا برای فعال کردن این بخش داده بودیم برای این شماره از طرف اینستاگرام کد خواهد آمد که با زدن آن کد وارد پیچمان خواهیم شد.

اما اگر به هر دلیل کد نیومد یا شماره موبایلی که آن زمان برای فعال کردن رمز دوم داده بودیم در دسترس مان نبود میتوانیم از آن کد هایی که اینستاگرام برای ما داده بود وارد پیچمان بشویم، البته این کد ها یکبار مصرف هستند پس خوب استفاده کنین.

نوشتن یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *