فرستادن عکس مخفی در اینستاگرام

فرستادن عکس مخفی در اینستاگرام

بعد از اینکه اینستاگرام از قسمت جدید خود یعنی استوری رونمایی کرد مدل های مختلفی را برای استفاده از این قابلیت را در قسمت های مختلف خود ارائه داد که یکی از این قسمت ها دایرکت بود. شما در قسمت دایرکت اینستاگرام میتوانید به دیگر پیج ها و حتی گروه های موجود در این قسمت از پیج خود عکس و یا ویدیو آماده شده از قبل که در گالری وجود دارد را ارسال کنید و هم به مانند آموزش امروز مان از محیط خود با استفاده از قابلیت استوری، تصاویر و ویدیو های مد نظر خود را ارسال کنید.

همانطور که از تنوع این قابلیت در دایرکت گفتیم نباید از ویژگی تماس ویدیویی خود این قسمت چشم پوشی کرد که شما با استفاده از این ویژگی ذکر شده نیز میتوانید با افراد مد نظر خود به صورت ویدویی ارتباط برقرار کنید. البته میتوانید برای استفاده از این ویژگی مقاله آموزش کامل تماس تصویری اینستاگرام را مطالعه کرده باشید. اما امروز در این مقاله میخواهیم در مورد نحوه ارسال فرستادن عکس مخفی در اینستاگرام صحبت کنیم.

نحوه ارسال عکس مخفی در اینستاگرام :

این ترفند به شما کمک می کند که عکس و ویدیو خود را به دوستانتان ارسال کنید و بعد از دیدن آنها، عکس و ویدیو ارسالی مخفی خواهد شد. برای دریافت توضیحات کامل با ما همراه باشید.

۱) اینستاگرام خود را به نسخه جدید بروز رسانی کرده و برنامه را اجرا کنید.

۲) آیکون دایرکت در بالا صفحه را انتخاب کنید.

۳) در این مرحله در قسمت دایرکت بر روی آیکون دوربین در سمت چپ کلیک کنید. و یا همین آیکون مربوط به پیج مد نظر که میخواهید برای او عکس مخفی ارسال کرده را انتخاب کنید.

۴) با لمس این آیکون وارد قسمت استوری اینستاگرام شده و سپس عکس یا ویدیو خود را ثبت کنید.

۵) در این مرحله نوشته مورد نظر نسبت به عکس را بنویسید و تغییرات لازم را انجام دهید. و بعد از آن در صفحه باز شده گزینه view once را انتخاب کنید.

۶) فرد یا گروه مورد نظر را انتخاب کرده و ارسال کنید.

۷) پس از ارسال عکس یا ویدیو در قسمت دایرکت شخص مقابل یک پیام دیده خواهد شد .

۸) بعد از تماشای عکس یا ویدیو ارسال شده توسط شخص مقابل عکس یا ویدیو دیگر قابل دسترس نبوده و پاک خواهد شد.

جمع بندی

در این مقاله سعی بر این شده تا شما را تنها با یکی از قابلیت های جالب استوری یعنی فرستادن عکس مخفی در اینستاگرام آشنا کنیم. البته میتوانید با مطالعه آموزش استوری اینستاگرام با این قسمت آشنا شوید. اما برای این که بتوانید از دیگر قابلیت های اینستاگرام بخصوص قسمت استوری آن استفاده کنید باید خود را کمی درگیر این قسمت ها کنید تا با تمامی ترفند ها و ویژگی های مربوطه آشنایی پیدا کنید.

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments