فرستادن عکس مخفی در اینستاگرام

فرستادن عکس مخفی در اینستاگرام

با مطالعه ی مقاله ی فرستادن عکس مخفی در اینستاگرام می توانید کارهای مختلفی انجام دهید. بعد از اینکه اینستاگرام از قسمت جدید خود یعنی استوری رونمایی کرد، مدل‌های مختلفی را برای استفاده از این قابلیت در قسمت‌های مختلف خود ارائه داد که یکی از این قسمت‌ها دایرکت بود. شما در قسمت دایرکت اینستاگرام میتوانید به دیگر پیج‌ها و حتی گروه‌های موجود در این قسمت از پیج خود عکس و یا ویدیو آماده شده از قبل که در گالری وجود دارد را ارسال کنید و هم به مانند آموزش امروزمان از محیط خود با استفاده از قابلیت استوری، تصاویر و ویدیو‌های مد نظر خود را ارسال کنید.

همانطور که از تنوع این قابلیت در دایرکت گفتیم نباید از ویژگی تماس ویدیویی خود این قسمت چشم پوشی کرد که شما با استفاده از این ویژگی ذکر شده نیز میتوانید با افراد مد نظر خود به صورت ویدئویی ارتباط برقرار کنید. البته میتوانید برای استفاده از این ویژگی مقاله آموزش کامل تماس تصویری اینستاگرام را مطالعه کرده باشید. اما امروز در این مقاله میخواهیم در مورد نحوه ارسال عکس مخفی در اینستاگرام صحبت کنیم.

نحوه ارسال عکس مخفی در اینستاگرام

این ترفند به شما کمک می کند که عکس و ویدیو خود را به دوستانتان ارسال کنید و بعد از دیدن آنها، عکس و ویدیو ارسالی مخفی خواهد شد. برای دریافت توضیحات کامل با ما همراه باشید.

۱) اینستاگرام خود را به نسخه جدید بروز رسانی کرده و برنامه را اجرا کنید. آیکون دایرکت در بالا صفحه را انتخاب کنید.

۳) در این مرحله در قسمت دایرکت بر روی آیکون دوربین در پایین کلیک کنید، و یا می توانید ابتدا پیجی را که قرار است برای آن عکس ارسال کنید انتخاب کنید.

۴) با لمس این آیکون وارد قسمت استوری اینستاگرام شده و سپس عکس یا ویدیو خود را ثبت کنید.
۵) در این مرحله نوشته مورد نظر نسبت به عکس را بنویسید و تغییرات لازم را انجام دهید. و بعد از آن در صفحه باز شده گزینه send to را انتخاب کنید.

۶) فرد یا گروه مورد نظر را انتخاب کرده و ارسال کنید. پس از آن آیکون done را انتخاب کنید.

۷) پس از ارسال عکس یا ویدیو در قسمت دایرکت شخص مقابل یک پیام دیده خواهد شد.
۸) بعد از تماشای عکس یا ویدیو ارسال شده توسط شخص مقابل عکس یا ویدیو دیگر قابل دسترس نبوده و پاک خواهد شد.
نکته: باید دقت داشته باشید که اگر کسی که عکس را برای او ارسال کرده اید، از آن اسکرین شات بگیرد؛ پیامی از سمت اینستاگرام برای شما ارسال خواهد شد.

سوالات متداول

عکسی را که به صورت مخفی ارسال می کنم، کاربر چند بار می تواند آن را ببیند؟ ⭐

تمام تصاویر و ویدئوهای مخفی تنها یکبار قابل مشاهده هستند.

میتونم از عکس های مخفی اسکرین شات بگیرم؟ ⭐

بله شما کاملا ازاد هستید که از عکس های مخفی اسکرین شات بگیرید اما اینستاگرام به صورت خودکار پیامی را برای فرستند ارسال می کند که شما از آن عکس گرفته اید.

جمع بندی

در این مقاله سعی بر این شده تا شما را تنها با یکی از قابلیت‌های جالب استوری یعنی فرستادن عکس مخفی در اینستاگرام آشنا کنیم. البته میتوانید با مطالعه آموزش استوری اینستاگرام با این قسمت آشنا شوید. اما برای این که بتوانید از دیگر قابلیت‌های اینستاگرام بخصوص قسمت استوری آن استفاده کنید باید خود را کمی درگیر این قسمت‌ها کنید تا با تمامی ترفند‌ها و ویژگی‌های مربوطه آشنایی پیدا کنید.

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments