ربات اینستاگرام » وبلاگ » اینستاگرام » چگونه بفهمیم در تلگرام یا اینستاگرام هک شده ایم
امتیاز دادن به این پست

تلگرام

چگونه بفهمیم در تلگرام یا اینستاگرام هک شده ایم
چگونه بفهمیم در تلگرام یا اینستاگرام هک شده ایم

 

چگونه بفهمیم در تلگرام یا اینستاگرام هک شده ایم؟ در مطالب زیر شما را با پنج راهکار آشنا خواهیم کرد که با توجه به آنها می توانید بفهمید که اینستاگرام یا تلگرامتون هک شده است.

 

 

شبکه های اجتماعی یکی از نزدیک ترین دوستان محسوب می شود . که هر فرد چه بزرگسال یا نوجوان یا حتی کودک از چند شبکه اجتماعی استفاده می کند.

 

 

در این شبکه ها مهم ترین اطلاعات افراد وجود دارد که این اطلاعات شامل : هویتی ، پیام های خصوصی ، عکس ، فیلم شخصی ، اطلاعات دوستان و‌... می باشد.

 

 

آیا به دنبال افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام هستید؟

همین امروز کمپین تبلیغاتی خود را با تخفیف ویژه آغاز کنید و بازدید کننده کاملا واقعی برای پیجتون بیارید. ما برای شما بهترین و کارآمد ترین روش را پیشنهاد میکنیم با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

 

چگونه بفهمیم هک شده ایم

امنیت

 

 

 

-۱ پست هایی که در دیوار شبکه اجتماعی خود می بینید که شما آن را هیچگاه دانلود یا بارگذاری نکرده اید . در این صورت اکانت شما هک شده است مطالب ناخواسته بر روی دیوار شبکه اجتماعی شما بدون اینکه اطلاع داشته باشید آشکار می شود.در چنین مواردی این پست را حذف کرده و پسورد اکانت خود را تغییر دهید.

 

 

-۲ شخصی از یک مکان جغرافیایی دیگر به حساب کاربری شما وارد شده باشد:اگر مشاهده کردید که مکان جغرافیایی مثلا از کشور امریکا بوده است بدانید که حساب شما هک شده است و سریعا پسورد خود را تغییر دهید.

 

 

-۳ اسپم های تبلیغاتی به پیج شما می آیند CLICKJACKING به این صورت است که شما را فریب می دهند که یک صفحه ای که به نظرجذاب می رسد وارد شوید.

 

 

-۴ شما قادر نیستید به صفحه خود LOG IN کنید اگر مطمئن هستید که پسورد خودتان را درست وارد می کنید ولی به حساب کاربریتان وارد نمی شود در این صورت یک هکر به اکانت شما دسترسی پیدا کرده اسم پیج و پسورد شما را تغییر داده است.

 

 

 

-۵ در صفحه خود مشاهده می کنید که ناگهان تعداد زیادی از افراد را که نمی شناسید را فالو کرده اید هیچ شخصی که افرادی را نمی شناسد در شبکه اجتماعی خود فالو نمی کند اگر دیدید بدانید که حساب اینستاگرام شما هک شده است.

 

 

 

راهکارهای جهت جلوگیری از هک شدن

چگونه بفهمیم در تلگرام یا اینستاگرام هک شده ایم

 

 

-۱ دانلود و نصب کردن اپلکیشن ها از منابع معتبر

 

 

-۲ استفاده نکردن از اینترنت های رایگان و عمومی

 

 

-۳ تعین گذر واژه های با تعداد کارکترهای طولانی و غیر قابل تشخیص

 

 

-۴ استفاده از قابلیت تایید دو مرحله ای در تلگرام و اینستاگرام

 

 

 

[post_grid id="4549"]

image_pdfدریافت فایل pdf