اضافه کردن هایلایت استوری

اضافه کردن هایلایت استوری

برای اضافه کردن هایلایت استوری در بیو اینستاگرام باید قبل از هر چیزی یک استوری انتشار داده باشید که به احتمال بالا تا به حالا داستان هایی را در پیج خودتان به انتشار عموم در آورده اید که اگر تا به حال اینکار را انجام نداده اید پس برای اولین بار در اکانت خود یک استوری آماده و منتشر کنید.

اما در مورد اضافه کردن هایلایت استوری در قسمت بیو اینستاگرام باید قبل از هر چیزی اینستاگرام خود را به جدیدترین نسخه موجود آپدیت کرده و بعد از آن طبق توضیحاتی که در ادامه خواهیم داد عمل کنید. اما یک مسئله دیگری هم که در این مورد سوال میشود این است که اصلا هایلایت استوری چیست؟

اینستاگرام با اضافه کردن این ویژگی این امکان را به استوری های قبلی داد تا به صورت دائمی در قسمت بیو اینستاگرام به نمایش درآیند. از آنجایی که هر استوری میتواند 24 ساعت به نمایش درآید با استفاده از این قابلیت شما میتوانید استوری های خود را به صورت دائمی در بیو اینستاگرام تان به نمایش عموم در آورید.

نحوه اضافه کردن هایلایت استوری در بیو:

برای اضافه کردن هایلایت استوری در بیو اینستاگرام کافی ایست مراحل زیر را اجرا کنید. البته قبل از هر چیزی باید استوری برای هایلایت کردنش داشته باشید، اگر از قبل استوری منتشر کرده اید میتوانید آنرا هایلایت و یا با انتشار استوری جدید بلافاصله آنرا را هایلایت استوری کنید.

1_ وارد اکانت خود از طریق برنامه اینستاگرام شده و سپس وارد صفحه پروفایل اکانت خود میشویم، در این صفحه اگر استوری ارسال شده داشته باشیم که هنوز 24 ساعت از انتشار آن نگذشته باشد آنرا با لمس کردن عکس پروفایل خود باز میکنیم.

2_ اما اگر استوری جدیدی نگذاشته ایم و یا میخواهیم از داستان های قدیمی خود برای هایلایت اینستاگرام در بیو استفاده کنیم باید آیکون هایلایت در بیو اینستاگرام خود را انتخاب و یا آیکون آرشیو در اینستاگرام که در بالای صفحه قرار دارد را لمس کرده و سپس وارد آرشیو های داستان شده و استوری مد نظر برای هایلایت شدن را لمس میکنیم.

3_ بعد از لمس این آیکون در صفحه باز شده لیست ساتوری های ارسال شده از طرف ما به نمایش در خواهد امد که برای انتخاب کی استوری و یا استوری ها در یک هایلایت کافی ایست بر روی آنها لمس کنیم تا انتخاب شوند و سپ گزینه نوشته next در بالای صفحه را لمس میکنیم.

اضافه کردن هایلایت استوری

4_ بعد از انتخاب حال میتوانیم برای هایلایت جدیدمان یک اسم بنویسیم که در صورت ننوشتن اسم بصورت پیش فرض highlight نمایش داده خواهد شد. همچنین میتوانیم در این صفحه کاور انتخاب کنیم که در ادامه به این مورد خواهیم پرداخت. بعد از انتخاب گزینه done حال میتوانیم استوری هایلایت شده خود را در بیو اینستاگرام مشاهده کنیم.

اضافه کردن هایلایت استوری

تنظیمات هایلایت اینستاگرام :

قابلیت هایلایت نیز تنظیمات خاص خودش را دارد، از جمله انتخاب کاور برای آن یا تغییر نام و گزینه هایی همچون کپی لینک برای دانلود که در ادامه به این موارد میپردازیم.

انتخاب کاور هایلایت استوری

برای انتخاب کاور یا همان پس زمینه اولیه برای هایلایت خود باید بعد از انتخاب و اضافه کردن هایلایت استوری در بیو خود آنرا لمس کرده و سپس آیکون سه نقطه در پایین گوشه صفحه را انتخاب و بعد در کادر باز شده گزینه اول آن یعنی ” edit highlight ” را انتخاب کنیم.

انتخاب کاور هایلایت استوری

در صفحه باز شده مییتوانیم بر روی نوشته ” edit cover ” لمس کنیم و سپس تصویر دلخواه خود را از استوری و یا از گالری خود انتخاب کنیم. همچنین میتوانیم در این قسمت اسم هایلایت اینستاگرام خود را تغییر داده  و زیر مجموعه هایی برای آن بیشتر و کمتر کرد.

انتخاب کاور هایلایت استوری

دانلود هایلایت اینستاگرام

برای دانلود هایلایت دیگران و یا حتی خود میتوانید با مراجعه به هایلایت استوری مربوطه و لمس آیکون سه نقطه در پایین صفحه و انتخاب گزینه copy link اقدام به دانلود هایلایت اینستاگرام دیگران کرده باشید که البته باید از نرم افزارها و یا سایت های جانبی برای این کار استفاده کنید به همین منظور میتوانید مقاله نحوه ذخیره استوری را مطالعه کنید.

فلیم آموزشی اضافه کردن هایلایت استوری :

جمع بندی

نمایش دادن استوری ها در بیو اینستاگرام به صورت 24 ساعته یکی از بروز رسانی های شیک اینستاگرام بود که به نوعی این امکان را به کاربرانش داد تا ویترین خود را بیش از بیش هدفمندتر کنند. از این رو حتما شما هم از این قابلیت ساده و عالی استفاده کنید و استوری های مهم خود را برجسته کرده تا کاربران و بازدید کننده های پیج تان آنها را مشاهده کنند.

, , ,

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از