نحوه‌ی دانلود استوری اینستاگرام+سایت دانلود استوری اینستاگرام!

فاطمه بخشی
نویسنده : فاطمه بخشی
تاریخ انتشار : 2019-02-06

فهرست

نحوه دانلود استوری اینستاگرام

چگونه استوری اینستا را دانلود کنیم؟ دانلود استوری اینستاگرام به چه صورت است؟ بهترین ابزار برای دانلود استوری اینستا چیست؟ روش دانلود استوری اینستاگرام چیست؟

اگر از استوری های یک پیج اینستاگرامی خیلی خوشتان می‌آید، می‌توانید به کمک ابزارهای جانبی آنها را دانلود و برای خود ذخیره کنید. هدف ما از نوشتن این مقاله، معرفی روش ها و ابزارهای مختلف برای دانلود استوری اینستا می‌باشد. شما با دنبال کردن این روش ها به سادگی می‌توانید استوری های پیج های مختلف را دانلود و ذخیره نمایید. در ادامه‌ی مقاله همراه ما باشید.

ویدیوی آموزشی دانلود استوری اینستاگرام

آموزش تصویری ذخیره و دانلود استوری دیگران در اینستاگرام

هر آنچه در این ویدیو می‌بینید:

 • معرفی سایت دانلود استوری و آموزش کار با آن
 • معرفی اپلیکیشن جانبی برای دانلود استوری و آموزش کار با آن
 • آموزش دانلود استوری از طریق امکانات خود گوشی

روش های دانلود استوری اینستاگرام

روش های مختلفی برای دانلود و ذخیره‌ی استوری اینستاگرام وجود دارد. شما می‌توانید از طریق سایت ها، اپلیکیشن ها و حتی ربات ها اقدام به دانلود استوری کنید. بطور کلی روش های دانلود استوری به این 3 دسته تقسیم می‌شوند:

 • دانلود استوری اینستاگرام از طریق اپلیکیشن
 • دانلود استوری اینستاگرام از طریق سایت
 • دانلود استوری اینستاکرام از طریق برنامه‌ی ادیت گوشی

ما در ادامه‌ی مقاله نحوه‌ی دانلود استوری اینستاگرام با روش های گفته شده را به همراه جزئیات توضیح خواهیم داد. همچنین برای هر یک از روش ها یک ابزار کاربردی معرفی خواهیم کرد تا با استفاده از آنها بتوانید به راحتی استوری های پیج های مختلف را دانلود کنید.

اپلیکیشن های دانلود استوری اینستاگرام

اپلیکیشن های مختلفی برای دانلود استوری اینستاگرام وجود دارند. ما در اینجا سه مورد از اپلیکیشن های مفید و کاربردی در حوزه‌ی دانلود استوری اینستا را به شما معرفی کرده و نحوه‌ی کار با آنها را نیز آموزش می‌دهیم.

 • inbo
 • storysaver

inbo

اولین اپلیکیشن کاربردی در زمینه‌ی دانلود استوری، اپلیکیشن اینبو می‌باشد. اینبو نه تنها یک برنامه‌ی کاربردی جهت دانلود استوری است، بلکه می‌تواند در دانلود عکس پروفایل و همچنین دانلود پست به شما کمک کند.

نکته‌ی جالب توجه این است که با این اپلیکیشن می‌توانید استوری اکانت هایی را که Private هستند و شما آنها را فالو کرده‌اید، دانلود نمایید. در ادامه، نحوه‌ی کار با این اپلیکیشن را به شما آموزش می‌دهیم.

 1. اپلیکیشن اینبو را دانلود و روی گوشی خود نصب کنید. (در صورتی که اپ را از قبل داشته‌اید، آن را به آخرین نسخه‌ی موجود آپدیت کنید)

لینک دانلود اپلیکیشن اینبو

صفحه‌ی دانلود اپلیکیشن
 1. در صورتی که قبلا از اپلیکیشن اینبو استفاده نکرده‌اید، در صفحه‌ی اول گزینه‌ی ثبت نام را انتخاب کنید.
صفحه‌ی اول اپلیکیشن اینبو
 1. سپس در صفحه‌ی ثبت نام، اطلاعات خود را وارد نمایید. (می‌توانید برای راحتی کار گزینه‌ی ورود با حساب کاربری گوگل را انتخاب کنید)
صفحه‌ی ایجاد حساب
 1. پس از اتمام مراحل ثبت نام، وارد صفحه‌ای مشابه صفحه‌ی زیر می‌شوید.در این بخش برای دانلود استوری فرد مورد نظر، گزینه‌ی دانلود استوری را انتخاب کنید.
انتخاب گزینه‌ی دانلود استوری
 1. در کادر موجود در بالای صفحه‌‍‎‍ نام کاربری پیج مورد نظر را وارد کنید. ( می‌توانید لینک مستقیم استوری مورد نظرتان را نیز وارد نمایید.)
جستجو و انتخاب پیج مورد نظر
 1. پس از نمایش استوری‌ها، استوری مورد نظر را انتخاب و گزینه‌ی دانلود را بزنید. (جهت دانلود همه‌ی استوری‌ها، از گزینه‌ی همه استفاده کنید) اکنون دانلود استوری با موفقیت انجام شده است.
انتخاب استوری مورد نظر
 1. پس از دانلود استوری می‌توانید استوری‌های دانلود شده را در صفحه‌ی زیر مشاهده نمایید.
مشاهده‌ی استوری دانلود شده

StorySaver.net

مورد دوم StorySaver.net می‌باشد. می‌توانید این اپلیکیشن را دانلود کرده و طبق مراحل زیر نسبت به دانلود استوری ها در اینستاگرام اقدام کنید. مراحل استفاده از اکانت به صورت زیر است:

 1. بعد از نصب اپلیکیشن در گوشی خود، لازم است از طریق اپلیکیشن به حساب اینستاگرام خود وارد شوید.
 2. پس از وارد کردن اطلاعات و Login شدن به حساب اینستاگرام خود، نام کاربری اکانتی را که قصد دانلود استوری او را دارید در کادر وارد نمایید.
وارد کردن نام کاربری پیج مورد نظر و انتخاب گزینه‌ی دانلود
 1. عکس پروفایل اکانت مورد نظر شما نمایش داده می‌شود، روی آن تپ کنید.
تپ کردن روی عکس پروفایل پیج مورد نظر
 1. از بین گزینه های موجود گزینه‌ی Stories را انتخاب کنید.
انتخاب گزینه‌ی stories
 1. پس از نمایش لیست استوری های پیج مورد نظر، روی آیکون دانلود تپ کنید تا استوری برایتان دانلود و ذخیره شود.
انتخاب آیکون دانلود
 1. دانلود استوری اینستاگرام با موفقیت انجام شد.

سایت دانلود استوری اینستاگرام

اگر شما جزو افرادی هستید که می‌خواهید بدون نصب برنامه های جانبی نسبت به دانلود استوری اینستا اقدام کنید، سایت دانلود استوری می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد. برای این کار کافیست به سایت StorySaver.net مراجعه کنید و مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

 1. گزینه‌ی Download Instagram Stories را انتخاب کنید.
 2. سپس نام کاربری اکانت مورد نظرتان را که قصد دانلود استوری آن را دارید، در کادر مربوطه بنویسید.
 3. گزینه‌ی Download را انتخاب کنید.
وارد کردن نام کاربری و انتخاب گزینه دانلود
 1. کنار گزینه‌ی I’m not a robot تیک بزنید.
زدن تیک کنار کپچای ربات
 1. پس از نمایش لیست استوری های پیج مورد نظر می‌توانید با کلیک بر روی save As Photo نسبت به دانلود و ذخیره استوری اقدام کنید.
انتخاب گزینه Save as Photo به منظور دانلود استوری اینستاگرام
 1. دانلود استوری با موفقیت انجام شد.

نکته: در سایت دانلود استوری اینستاگرام نمی‌توانید استوری اکانت های خصوصی را دانلود کنید. برای این کار بهترین گزینه همان استفاده از اپلیکیشن‌های دانلود استوری می‌باشد.

استفاده از گوشی برای ذخیره استوری اینستاگرام

روش آخری که برای ذخیره کردن استوری اینستاگرام وجود دارد استفاده از گوشی همراه برای این کار است. در استفاده از این روش کیفیت استوری ذخیره شده کاهش می‌یابد و برخی افراد به دلیل پایین بودن نسخه‌ی اندروید قادر به ذخیره‌ی استوری‌های ویدئویی نخواهند بود.

 • اسکرین شات
 • اسکرین ریکوردر

برای دانلود و ذخیره‌‌ی استوری های حاوی عکس از اسکرین شات استفاده کرده و برای استوری های ویدئویی از اسکرین ریکوردر استفاده نمایید.

برای گرفتن اسکرین شات باید دو انگشت خود را بصورت همزمان روی دکمه‌ی پاور و کم کردن صدا بگذارید و فشار دهید. گرفتن اسکرین ریکوردر هم به این صورت است که نوار اعلان را به پایین کشیده و گزینه‌ی Screen Recorder را از میان آپشن‌های موجود پیدا کرده و انتخاب نمایید تا هنگام پخش استوری مورد نظرتان، ویدئوی آن ضبط شود.

نکته: هنگام گرفتن اسکرین شات و اسکرین ریکوردر آی دی فردی که استوری آن را برمیدارید، روی تصویر و یا ویدئو باقی می‌ماند و در صورت استفاده‌ی شما از این استوری‌ها آی‌دی و عکس پروفایل شخص قابل مشاهده خواهد بود.

جمع بندی

مقاله‌ی موجود در مورد دانلود و ذخیره استوری اینستاگرام دیگران است. ما در این مقاله روش های دانلود و ذخیره‌ی استوری دیگران را به شما معرفی کردیم. سایت دانلود استوری اینستاگرام و اپلیکیشن های دانلود استوری را به همراه راهنمای تصویری استفاده از آنها در مقاله قرار داده‌ایم. در صورتی که سوالی در خصوص دانلود و ذخیره استوری دیگران دارید می‌توانید در قسمت کامنت ها آن را با ما در میان بگذارید. از اینکه تا انتهای مقاله همراه ما بودید متشکریم!

نظرات کاربران

پیام شما می‌تواند شروع یک مکالمۀ سازنده باشد.

عضویت
اطلاع از
guest
12 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

عکس‌ یا ویدیو؟ کدام باعث پیشرفت در اینستاگرام می شود؟

عکس‌ یا ویدیو؟ کدام باعث پیشرفت در اینستاگرام می شود؟

بیش از یک دهه از تأسیس اینستاگرام می‌گذرد و همچنان کاربران این شبکه‌ی اجتماعی روز به روز در حال افزایش هستند. یکی از اصلی‌ترین دلایل این محبوبیت، رسانه-محور بودن اینستاگرام است. محتواهایی که در فضای...

ادامه مطلب