نویسنده: فاطمه بخشی
2019-07-14

الگوی موثر مدیریت ترتیب بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام

ترتیب ویو استوری اینستاگرام بر چه اساسی است؟ چرا بعضی از افراد همیشه در بالاترین قسمت لیست بازدیدکنندگان استوری قرار دارند؟ حتما برای شما هم جای سوال است که چرا

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

آیا ترتیب بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام از الگوی خاصی پیروی می‌کند؟
ترتیب ویو استوری اینستاگرام بر چه اساسی است؟ چرا بعضی از افراد همیشه در بالاترین قسمت لیست بازدیدکنندگان استوری قرار دارند؟

خرید فالوور اینستاگرام

حتما برای شما هم جای سوال است که چرا بعضی از افراد در لیست ویو استوری اینستاگرام در بالاترین بخش قرار دارند؟ یا ممکن است بخواهید یک یا چند اکانت را به بالاترین قسمت لیست بازدیدکنندگان استوری خود اضافه کنید.

در این مقاله می‌خواهیم به سوالات بالا پاسخ دهیم و همچنین قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه افرادی را که می‌خواهید، به بالای لیست ویو های استوری خود بیاورید. به عبارتی می‌توان گفت که با مطالعه‌ی این مقاله می‌توانید به مدیریت ترتیب بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام خود بپردازید.

الگوریتم اینستاگرام و ارتباط آن با ترتیب بازدیدکنندگان استوری

بطور کلی اینستاگرام برای تمام بخش های اپلیکیشن خود الگوریتم های خاصی را تعیین و تنظیم کرده است. بخش استوری اینستاگرام نیز از این بخش مستثنا نمی‌باشد. الگوریتم استوری شامل چند نکته ی مهم است که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم:

  • استوری‌هایی که معمولا در ابتدای صفحه برای شما نمایش داده می‌شوند، مربوط به حساب هایی است که شما بیشترین تعامل را با آنها دارید.
  • استوری شما نیز برای کسانی که با آنها تعامل زیادی داشته‌اید، در ابتدای صف استوری ها نشان داده می‌شود.
  • اگر لیست سین کنندگان استوری شما زیر 50 نفر باشد، ترتیب بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام شما بصورت تقویمی خواهد بود.
  • اگر لیست سین کنندگان استوری شما بالای 50 نفر باشد، ترتیب بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام شما بر اساس سیستم رنکینگ خواهد بود.

نکته: منظور از سیستم رنکینگ، این است که ترتیب بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام شما با میزان گفتگوی دایرکت، لایک و کامنتی که بین شما و مخاطبین اینستاگرامتان وجود دارد، ارتباط مستقیم دارد.

آیا ترتیب بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام الگوی خاصی دارد؟

الگویی که لیست سین کنندگان استوری شما بر اساس آن نمایش داده می‌شود، همان الگوریتمی است که اینستاگرام برای بخش استوری اینستاگرام تعیین نموده است.

شما می‌توانید با پیروی کردن از الگوی موجود، لیست بازدیدکنندگان استوری های خود را مدیریت کنید. در واقع این الگوریتم با تعاملات اینستاگرامی شما همسو است. اگر به لیست ویو های استوری خود در اینستا مراجعه کنید، می‌بینید کسانی که در بالای لیست قرار دارند، دوستان و آشنایان نزدیک شما هستند.


استوری شما برای دوستان نزدیکتان و بطور کلی افرادی که شما با آنها تعامل دارید، در ابتدای صف استوری ها نمایش داده می‌شود و بالعکس.

حتی اگر شما در طول روز استوری های متعدد در اینستاگرام آپلود کنید و مخاطبان نزدیکتان آنها را سین کنند، در صورت گذاشتن استوری جدید، آن استوری جلوتر از باقی استوری ها به آنها نمایش داده می‌شوند. زیرا هوش مصنوعی اینستاگرام این نکته را فهمیده است که کسانی که تعامل زیادی با شما دارند، بیشتر از هر کاربر دیگری راغب به دیدن استوری های شما هستند.

چند نکته در مورد بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام!

کاربران اینستاگرامی سوالات متعددی در خصوص لیست سین کنندگان استوری اینستاگرام از ما می‌پرسند. ما قصد داریم در این بخش مقاله به نکات و سوالات پردازیم. شاید این نکات برای شما نیز جالب و جای سوال بوده باشد.

1. از کجا بفهمیم استوری چند بار دیده شده است؟

از کجا بفهمیم استوری چند بار دیده شده

این سوال بسیاری از کاربران است که چطور می‌شود فهمید یک فرد چند بار استوری ما را سین کرده است! در اصل اینستاگرام هیچ روش مستقیمی برای فهمیدن این نکته برای کاربرانش ایجاد نکرده است.

شما می‌توانید هر چند بار که خواستید استوری یک شخص را سین کنید. در نهایت آی‌دی شما یک بار در لیست بازدیدکنندگان آن شخص نمایش داده می‌شود. اما برخی نیز می‌گویند در صورتی که چندین بار از استوری یک شخص بازدید کنید، نام کاربری شما به بالای لیست خواهد آمد. البته در مورد صحیح بودن این ایده هیچ قطعیتی وجود ندارد.

2. علت مات شدن بازدیدکنندگان استوری چیست؟

علت مات شدن بازدیدکنندگان استوری

احتمالا دیده‌اید که برخی مواقع افرادی در لیست بازدیدکنندگان استوری شما قرار دارند که نام آنها کمرنگ یا مات دیده می‌شود. خیلی از یوزر های اینستاگرام این سوال را می‌پرسند که علت مات شدن بازدیدکنندگان استوری چیست؟
وقتی فردی استوری شما را سین می‌کند و سپس، شما استوری خود را برای او هاید می‌کنید، نام کاربری آن شخص که در لیست وجود دارد، کمی مات دیده می‌شود.

چگونه ترتیب بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام را مدیریت کنیم؟

برای اینکه بخواهید ترتیب بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام را مدیریت کنید، لازم است تا از الگوریتم استوری اینستاگرام پیروی کنید.

الگوی مدیریت ترتیب سین کنندگان استوری اینستا دارای چند فاکتور مهم است که باید آنها را در نظر داشته باشید. این عامل های تاثیر گذار در واقع رفتار کلی شما را نسبت به مخاطبان اینستاگرامیتان نشان می‌دهد. ما در ادامه ی مطلب به شما در مورد این عوامل مهم و تاثیر گذار توضیحات لازم را خواهیم داد.

مشاهده ی صفحه پروفایل

مشاهده صفحه پروفایل، موثر در ترتیب بازدیدکنندگان استوری

مراجعه به صفحه ی پروفایل یک شخص در تعداد دفعات زیاد، این سیگنال را به اینستاگرام می‌دهد که آن پیج برای شما مهم است. یا شما آن فرد را دنبال می‌کنید و پیگیر فعالیت های او در اینستاگرام هستید.

مشاهده ی استوری

سین زدن استوری تاثیرگذاری در ترتیب بازدیدکنندگان استوری

سین کردن استوری اشخاصی که می‌خواهید آنها در ابتدای لیست بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام شما باشند، می‌تواند تاثیر گذار باشد. افراد معمولا استوری دوستان نزدیک و افراد خانواده‌ی خود را سریع تر از باقی افراد مشاهده می‌کنند. این امر باعث می‌شود آشنایان شما معمولا در بالاترین قسمت لیست سین استوری شما قرار گیرند. پس اگر می‌خواهید شخص دیگری را به بالای لیست بیاورید حتما استوری های او را مشاهده کنید.

گفتگو در دایرکت

گفتگو در دایرکت

چت کردن در دایرکت یکی دیگر از عواملی می‌باشد که این علامت را به اینستاگرام می‎‌دهد که یک پیج یا شخص برای شما اهمیت دارد. زمانی که شما در دایرکت اینستاگرام خود با افرادی تعامل مداوم دارید، احتمال بالا آمدن این افراد، در لیست بازدیدکنندگان استوری شما بیشتر می‌شود.

لایک کردن و کامنت گذاشتن

لایک کردن و کامنت گذاشتن

لایک و کامنت یکی از آسان ترین و ابتدایی ترین روش های ایجاد و برقراری تعامل در اینستاگرام می‌باشد. اگر می‌خواهید با یک روش ساده ترتیب بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام خود را کنترل و مدیریت کنید، لایک کردن و کامنت گذاشتن را فراموش نکنید.

⚠ چگونه ممکن است کسی بدون اینکه در لیست بازدیدکنندگان استوری باشد، به آن ریپلای بزند؟

شاید برای شما هم پیش آمده که بعضی از فالوورهایتان بدون آنکه نام کاربریشان در لیست بازدیدکنندگان ثبت شود، استوری شما را ریپلای بزنند. اما این کار چگونه ممکن است؟ برخی روش‌ها وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید بدون اینکه اسمتان در لیست ویوورهای استوری ثبت شود، استوری پیج‌های مختلف را مشاهده کنید.

اینجا یاد میگیرین چطوری استوری‌های بقیه رو به صورت مخفیانه ببینین: دیدن مخفیانه استوری اینستاگرام بدون سین خوردن

سوالات متداول

الگوریتم استوری اینستاگرام چیست؟

✅ اینستاگرام برای هر بخش از اپلیکیشن خود الگوریتم خاصی دارد. قسمت استوری نیز از این قاعده مستثنا نیست. در این مقاله می‌توانید مطالب لازم را در مورد الگوریتم استوری اینستا مطالعه کنید.

از کجا بفهمیم استوری چند بار دیده شده است؟

✅ این سوال بسیاری از کاربران اینستاگرامی است. به همین جهت ما در این مقاله بطور کامل به این موضوع پرداخته ایم.

علت مات شدن بازدیدکنندگان استوری چیست؟

✅ نام برخی از فالوور های ما در لیست بازدیدکنندگان استوری بصورت کمرنگ مشاهده می‌شود. این موضع برای بسیاری از افراد ناخوشایند می‌باشد. به همین دلیل ما علت این موضوع را به همراه راه حل آن در همین مقاله قرار داده ایم.

چگونه بعضی افراد بدون اینکه اسمشان در لیست بازدیدکنندگان بیفتد، استوری را می‌بینند؟

✅ برای این کار روش‌ها و ابزارهای خاصی وجود دارد که در متن مقاله منبع آموزشی این روش‌ها را معرفی کرده‌ایم.

جمع بندی

برای بسیاری از ما مهم است که بدانیم ترتیب بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام بر چه اساسی است. در این صورت می‎‌توانیم نحوه ی ترتیب بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام را مدیریت کنیم.

در این مقاله ما در مورد الگوریتم استوری اینستاگرام و همچنین فاکتورهای تاثیرگذار در این الگوریتم صحبت کردیم. شما با در نظر داشتن این عوامل در تعاملات اینستاگرامی خود، می‌توانید ترتیب بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام را مدیریت کنید. از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بوده‌اید سپاسگزاریم!

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
152 کامنت
جدیدترین
قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
شادی

من پیجی که شاید ۳ ماه یکبار هم سر نمیزنم بالای سین استوری منه
پس این حرفتون یه کمی ….

علی رضا

اگه اسمی یکی از بازدید کننده های استوریم ۲بار دیده شود بخاطر اینکه طرف مقابلم دو تا پیج رویه دوتا گوشی مختلف داره؟؟

عادل رحمتی

چرا اسم یکی از بازدید کننده های استوریم ۲بار دیده میشود؟؟

فرید

سلام،
آیا همین روش برای زمانی هم صدق میکنه که وقتی میریم فالووینگ های یک نفر رو بررسی کنیم، افرادی که بیشتری تعامل با اون شخص دارن رو در اول لیست فالووینگ نشون میده.
درسته؟

Amin

یک شخص بایک اکانت از استوری من ۲بار بازدید کرده است یعنی در ۱۵۰ تا بازدید کننده ۲ بار اسم این شخص هستش یک بار در بالای صفحه ودیگری در اواخر صفحه

Fariba fathy

چیکار کنم ویو استوری بره بالا
چطوری فالورای های مردمو تو پیج زنده کنم؟؟؟

نیما

سلام
ترتیب نفراتی که پست های اینستاگرام ما رو لایک میکنن به چه صورته؟آیا الگوریتم خاصی داره؟
مثلا بر اساس زمان لایک کردنه؟؟که اگه زودتر لایک کرده باشه میره پایین لیست و بالعکس

مرتضی

سلام خسته نباشید،استوری رو به غیر فالورا کسی دیگه می‌تونه ببینه یا نه ممنونم

الی

سلام من بارها برام پیش اومده که یه اکانت دو بار توو ویو استوری هام هس دلیلش چیه

Yalda

سلام
ما میتونیم ببینیم آن فردی که استوری را مخفیانه نگاه میکند کیست ؟؟

زهرا

سلام، من ویو استوری هام تا ۱۶،۱۷ نفر اول بین یه اشخاصی بالا پایین میشه، مثلا چندروز یه شخصی نفر پنجمه بعد چند روز میره نفره دهم،، میخوام بدونم این برچه اساسع؟ واینکه مثلا من ۵ساعت پیش استوری گذاشتم و ۱۵۰ نفر دیدن، و یه شخصی که بعد ۵ساعت سین کرده استوریمو میاد نفر دهم.. این بر چه اساسی هستش؟
ممنون میشم هر دو سوالو پاسخ بدید

ناشناس

سلام چرا ویو استوری هایی ک میگذارم را نمیتوانم ببینم

Balial

سلام
بین بازدید کننده های استوریم ، یکیشون کنار پروفایلش ی دایره ای هست ک داخلش ی قلب قرمز وجود داره.
ربطی هم به پروفایلش نداره از پیجش چک کردم.
شما میدونید برای چیه؟=/

کریمی

سلام من بازدید استوریم بر اساس زمان بوده اما یه چند روزه که تغییر کرده می تونم کاری کنم که به صورت قبل برگرده

باوقار

سلام میشه تو قسمت استوری ساعتی که فالورها سین کردن و دید

پریسا

سلام من هرچی اینستامواپدیت میکنم بازم اپدیت نمیشه مدل گوشیمم ایفون این پلاسه چیکارکنم؟

Sara

سلام خسته نباشید برای من اصلا نشون نمیده چه کسانی ستوری مو دیدن آیکون چشم که گوشه پایین بود حذف شده چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

مریم

نمیشه شخصی که مد نظرمون هست تو ویو استوری سرچ کنیم؟ چون ویو نزدیک به یک میلیون نمیشه فهمید اون شخص مورد نظر دیده یا نه

محمد

سلام خسته نباشید الان چند روزی هست که این الگوریتم چیدمان استوری فالوور های من ریخته بهم و اون کسایی ک بیشترین تعامل رو باهاشون داشتم رو اول نشون نمیده وکلا ریخته به هم و استوری پیجایی ک اصلا کاری نداشتم بهشون معمولا اول قرار میگیره و این موضوع باعث میشه که من حتی گاهی اوقات استوری کسایی ک مهم هستند برام رو نبینم و حتی نفهمم ک استوری گذاشته بودن باید چیکار کنم لطفاً راهنمایی کنید خیلی کلافم کرده این موضوع

سودابه

سلام من پیج کاری دارم و در طول شبانه روز اشخاص زیادی رو فالو میکنم میخواستم بدونم چرا رکوئست هام برمیگرده و قبول میکنن پست های قدیمیشون بالا میاد و پستهای جدید بالا میاد ینی بصورت رندوم و قاطی میاره

0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!