آموزش ارسال کامنت خودکار اینستاگرام + معرفی اپلیکیشن

شیرین تابانی
نویسنده : شیرین تابانی
تاریخ انتشار : 2022-04-27
کامنت خودکار اینستاگرام

کامنت گذاشتن و دریافت کامنت، نشانه فعال بودن در فضای اینستاگرام و اهمیت مطلب منتشر شده است. اهمیت کامنت گذاشتن بر کسی پوشیده نیست، زیرا این کار محبوبیت و مورد توجه بودن کاربر را به الگوریتم اینستاگرام می‌فهماند. همانطور که می‌دانید لایک کردن و کامنت گذاشتن زیر پست پیج‌های دیگر، باعث افزایش تعامل و جذب فالوور می‌شود. اما همچنین این کار کمی وقت‌گیر است. در این مقاله راهکاری به شما آموزش می‌دهیم که بتوانید به این وسیله کامنت انبوه بگذارید. اما سوال اصلی اینجاست که، برنامه کامنت خودکار اینستاگرام چیست و چگونه به ما کمک می‌کند؟ این برنامه چه مزایا و معایبی دارد؟ با اینبو همراه باشید.

کامنت خودکار اینستاگرام چیست؟

حتما برای شما پیش آمده است که کاربری که آن را نمی‌شناسید برای شما کامنت بگذارد. یا حتی ممکن است کاربری که او را فالو کرده‌اید ولی با او تعاملی نداشته‌اید برایتان کامنت بگذارد. واکنش شما به این اتفاق چه خواهد بود؟ به احتمال زیاد، این کار شما را ترغیب می‌کند تا آن پیج را بررسی کنید و شاید متقابلا شما نیز برای او کامنت بگذارید. به عبارتی این کار باعث برقراری تعامل بین شما و یک پیج ناآشنا می‌شود. همانطور که می‌دانید میزان تعامل شما، بیانگر جذاب و فعال بودن پیج شما است و از این رو باعث بیشتر دیده شدن پیج شما خواهد شد. اما چرا از کامنت خودکار اینستاگرام استفاده کنیم؟

همانطور که می‌دانید، کامنت گذاشتن برای پست‌های مختلف، زمان‌گیر است. مخصوصا اگر صاحب یک پیج کسب و کار باشید، این کار زمانگیر، توجه شما را از جلو بردن استراتژی کسب و کارتان پرت می‌کند. همچنین یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است پیش بیاید این است که شما نتوانید افراد علاقه‌مند به زمینه فعالیت کسب و کار خود را پیدا کنید و در نتیجه کامنت گذاشتن شما نتیجه دلخواه را به دست نیاورد. در ادامه به شما آموزش می‌دهیم چگونه با استفاده از کامنت خودکار اینستاگرام، کامنت مارکتینگ موفقی داشته باشید.

مزایای استفاده از برنامه کامنت خودکار اینستاگرام چیست؟

کامنت مارکتینگ یکی از راه‌های برندینگ و جذب مخاطب است. همانطور که می‌دانید، هر کامنتی که زیر پست دیگران می‌گذارید، باعث دیده شدن کسب و کار شما می‌شود و ورودی و بازدید پیج شما را بالا می‌برد. اما برای یک کامنت مارکتینگ هدفمند، حتما به یک برنامه کامنت ساز اینستاگرام نیاز خواهید داشت. استفاده از یک برنامه کامنت خودکار اینستاگرام، مزایای زیر را به همراه دارد:

  1. افزایش تعداد لایک، کامنت و بازدید ویدیوها
  2. افزایش تعامل پست‌های پیج
  3. افزایش فالوور رایگان پیج اینستاگرام
  4. افزایش احتمال نمایش پست در اکسپلور
  5. و …

طرز کار برنامه لایک و کامنت خودکار اینستاگرام:

احتمالا با شنیدن اسم اپلیکیشن لایک و کامنت خودکار، به برنامه‌های کامنت بگیر فکر می‌کنید. اگر قبلا از این برنامه‌های رایگان استفاده کرده باشید، حتما متوجه ایرادهای آن شدید یا تجربه مطلوبی نداشته‌اید. اما برنامه لایک و کامنت خودکار اینستاگرام، کاملا با اپلیکیشن‌های لایک بگیر فرق دارد. همانطور که می‌دانید، اینستاگرام با تحلیل رفتار کاربران خود، سعی دارد از تقلب در این پلتفرم جلوگیری کند و یک محیط رقابتی سالم را برای کاربران مهیا کند. از آنجایی که خرید لایک و کامنت فیک، قابل شناسایی است، اینستاگرام کاربرانی که از این روش استفاده می‌کنند را جریمه می‌کند و ممکن است پیج آن‌ها را از دسترس خارج کند.

برنامه کامنت خودکار اینستاگرام، برخلاف کامنت بگیر، مخاطبان هدف را شناسایی کرده و با اکانت شما زیر پست‌های مخاطبان هدف کامنت می‌گذارد. اپلیکیشن ارسال کامنت انبوه اینستاگرام، با استفاده از 3 روش زیر کاربران هدف کسب و کار شما را مشخص می‌کند:

1- هشتگ‌های جذب فالوور:

برنامه کامنت گذار اینستاگرام، مخاطبان هدف شما را از طریق هشتگ‌ها انتخاب می‌کند. در این روش، شما موضوع فعالیت پیج خود را در برنامه کامنت خودکار اینستاگرام ثبت می‌کنید و هشتگ‌های مرتبط با کسب و کار خود را انتخاب می‌کنید. در این صورت، اپلیکیشن هوش مصنوعی، فالوورهای هشتگ‌های مورد نظر شما را به عنوان مخاطب هدف تشخیص می‌دهد و زیر پست‌های این مخاطبان کامنت می‌گذارد.

2- جذب فالوور از رقبا:

این قابلیت جذاب برنامه کامنت خودکار اینستاگرام، فالوورهای رقبای شما را به پیج شما جذب می‌کند. در این روش، شما با وارد کردن آیدی پیج رقبای خود، هدف جدیدی برای ربات تعریف می‌کنید. در این هدف جدید، ربات فالوورهای پیج‌هایی که در زمینه کسب و کار شما فعالیت می‌کنند را آنالیز می‌کند و زیر پست‌های فالوورهای رقبا کامنت می‌گذارد. در این صورت مخاطبان هدفمند با دیدن پروفایل شما ترغیب می‌شوند تا نگاهی به محتوای داخل پیج بیندازند. در این مرحله اگر شما در پیج خود محتوای جذاب و خیره کننده داشته باشد، می‌توانید بازدیدکنندگان را به فالوورهای فعال تبدیل کنید.

اگر به عنوان صاحب کسب و کار، دوست دارید محتوای خوب و جذاب برای پیج فروشگاهی خود تولید کنید، مقاله زیر به شما کمک خواهد کرد.

چگونه از قابلیت کامنت خودکار ربات اینبو استفاده کنیم؟

ربات اینبو، کاربردی‌ترین ربات اینستاگرام است که تمامی قابلیت‌هایی که لازم دارید را در خود دارد. با نصب ربات اینبو دیگر لازم نیست که چندین برنامه برای ترفندهای اینستاگرام نصب کنید. بعد از ویژگی‌های افزایش فالوور و حذف فالوور فیک، گذاشتن کامنت خودکار اینستاگرام پرطرفدارترین قابلیت ربات اینبو است. اما چگونه از قابلیت کامنت خودکار ربان اینبو استفاده کنیم؟ برای گذاشتن کامنت انبوه، کافیست دستورالعمل زیر را اجرا کنید:

1- ربات اینبو را نصب کرده و در آن نام نویسی کنید.

دانلود ربات اینستاگرام اینبو برای اندروید

2- بر روی چرخ‌دنده افزایش تعامل تپ کنید.

دانلود ربات اینستاگرام اینبو

3-قسمت افزایش تعامل تمام قابلیت‌های افزایش تعامل پیج را در یک صفحه به شما پیشنهاد می‌کند. در این قسمت قابلیت‌های مورد نظر را روشن کنید و سپس بر روی گزینه تنظیمات تپ کنید.

کامنت خودکار اینستاگرام با ربات

4- در قسمت تنظیمات ربات، هدف‌گذاری خود را انتخاب کنید. در این صفحه می‌توانید هشتگ‌های دلخواه را برای ارسال کامنت انبوه انتخاب کنید. همچنین می‌توانید از قسمت کاربران هدف، فالوورهای پیج‌های رقبا را هدف ربات قرار دهید.

کامنت انبوه اینستاگرام

5- با تپ کردن بر روی کامنت در صفحه تنظیمات، با صفحه زیر روبرو می‌شوید. در این صفحه می‌توانید کامنت‌هایی که دوست دارید توسط ربات نوشته شود را وارد می‌کنید.

برنامه کامنت خودکار ب رای اندروید

6- حال می‌توانید از قسمت هدف‌گذاری به ربات دستور دهید تا برای کاربران هدف شما، کامنت انبوه ارسال کند.

برای آشنایی با نحوه کار ربات اینبو و آموزش استفاده از تمامی قابلیت‌های آن، ویدیو زیر را تماشا کنید.

نتیجه‌گیری:

به انتهای مقاله آموزش کامنت خودکار اینستاگرام رسیدیم. ممنون که تا انتها همراه ما بودید. همانطور که در این مقاله اشاره کردیم، قابلیت کامنت خودکار اینستاگرام به توسعه کسب و کار و افزایش فالوور کمک می‌کند و یک برتری نسبت به رقبا به حساب می‌آید. به نظر شما کامنت مارکتینگ چه مزایای دیگری دارد؟ نظرات خود را در بخش دیدگاه‌ها برای ما بنویسید.

نظرات کاربران

پیام شما می‌تواند شروع یک مکالمۀ سازنده باشد.

عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

مزایای افزایش فالوور با فالو و آنفالو + معرفی ابزار

مزایای افزایش فالوور با فالو و آنفالو + معرفی ابزار

با پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن استفاده از آن، امروزه کمتر کسی پیدا می‌شود که در اینستاگرام فعالیت نکند. به همین دلیل با ساده شدن راه‌های ارتباطی و گسترش شبکه‌های مجازی، چهره برخی کسب و کارها نیز...

ادامه مطلب
لایک استوری اینستاگرام چیست و چگونه باعث پیشرفت در اینستا می‌شود؟

لایک استوری اینستاگرام چیست و چگونه باعث پیشرفت در اینستا می‌شود؟

استوری اینستاگرام، یکی از قابلیت‌های جذاب این پلتفرم است. از آنجایی که اغلب کاربران اتفاقات هیجان انگیز روزانه خود را در استوری به اشتراک می‌گذارند، این قابلیت طرفداران زیادی پیدا کرده است. قابلیت...

ادامه مطلب