حذف فالوور فیک در اینستاگرام

حذف فالوور فیک

اینستاگرام این روز ها به برنامه محبوب ایرانی ها تبدیل شده تا حدی که هر شخصی میخواهد به هر دلیلی فالوور های پیج خود را افزایش داده تا بازدید کننده های زیادی را برای پست و استوری های خود جمع کرده باشد. در این میان برخی از افراد اقدام به خرید فالوور میکنند که از این رو فالوور های فیک اینستاگرام خودشان را به صورت ناخواسته افزایش خواهند داد.

البته افزایش فالوور فیک یک پیج تنها مربوط به خرید فالوور نبوده و اگر برای مثال شما از قدیمی های اینستاگرام باشید قطعا داخل پیج خود فالوور هایی را دارید که فعال نیستند و یا از آخرین آنلاینی آنها ماه ها میگذرد. پس میتوان گفت که اکثر پیج ها در اینستاگرام کم و بیش فالوور فیک دارند که این امر سبب پایین رفتن درصد تعامل کاربران‌شان در حساب اینستاگرام آنها میشود.

یک فالوور فیک یا غیر فعال را میتوان در کل به اکانت هایی که فعال نبوده و از آخرین آنلاین بودن آنها ماه ها میگذرد تشبیه کرد. برای حذف فالوور فیک چند راه وجود دارد که طی آپدیت جدید اینستاگرام این امکان فراهم شد که به سادگی هر چه تمام با ورود به قسمت فالوور ها در پیج خود، اقدام به حذف آن ها از پیج خود کرده باشید.

ما در این مقاله هم نحوه حذف فالوور فیک را به صورت دستی آموزش خواهیم داد و هم اینکه با ربات اینستاگرام اینبو شما را آشنا میکنیم که میتوانید به راحتی هر چه تمام، حذف فالوور فیک های خود را دست ربات بسپارید تا ربات اقدام به حذف فالوور فیک انبوه در پیج شما کند.

مزایای حذف فالوورهای فیک

همانگونه که گفتیم برای اینکه شما بفهمید یک پیج فیک هست یا نه؟ باید موارد زیادی از جمله آخرین فعالیت آن اکانت در اینستاگرام، تعداد فالوور و فالووینگ های پیج، داشتن عکس پروفایل و… توجه کنید. اگر شما با توجه به موارد گفته شده اقدام به شناسایی و حذف فالوور های فیک خود کرده باشید میتوانید کارایی پیج را بیش از بیش بالا ببرید.

یکی از اصلی ترین الگوریتم های اینستاگرام برای اینکه یک پست به صفحه اکسپلور انتقال پیدا کند. نسبت تعداد واکنش نشان دادن، فالوور های آن پیج به نسبت تعداد فالوور های کلی پیج مربوطه میباشد.

به این صورت که در نظر بگیرید تعداد فالوور های اکانت شما 10 هزار میباشد و در مقابل آن تعداد لایک و یا ویو پست‌های شما به سختی به عدد 100 میرسد. خب در اینصورت میتوانیم این اکانت را یک پیج با اکثریت فالوور فیک در نظر بگیریم.

بالا بودن فالوور فیک یا همان فالوور های کم فعال میتواند دلایل زیادی از جمله خرید فالوور، پایین بودن فعالیت پیج شما و کم فعال بودن فالوور های پیج و … باشد.  البته ناگفته نماند که به مرور زمان حتی اگر شما فرد فعالی در اینستاگرام هم باشید باز هم بر تعداد فالوور های کم فعال و به قولی فیک شما افزوده خواهد شد.

اگر شما تا به حال اقدام به خرید فالوور کرده باشید حتما تاثیر بدی که بر روی اکانت شما گذاشته را حس کرده اید. در کل اینستاگرام مخالف خرید فالوور بوده و سیاست اینستاگرام و یا هر شبکه اجتماعی دیگر این میباشد که دنبال کننده های یک پیج به صورت طبیعی بالا برود از این رو تا حد امکان از خرید و افزایش فالوور به صورت فیک خودداری کنید.

همانطور که اینستاگرام از افزایش فالوور فیک مخالف میباشد قطعا با حذف فالوور فیک موافق بوده و احتمالا دلیل آپدیت جدید خود که با استفاده از این ویژگی میتوانستیم اقدام به حذف فالوور در اینستاگرام کرده باشیم را آپدیت کرد.

در مورد دیگر مزایای حذف فالوور فیک به جز بالا رفتن احتمال اینکه پست های شما به صفحه اکسپلور برود بالا خواهد بود. میتوان به واقعی‌تر شدن پیج شما اشاره کرد که این مورد به تنهایی باعث معتبر شدن اکانت شما در نظر ربات‌های اینستاگرام شده و روز به روز به تعداد بازدید کننده های شما افزوده خواهد شد.

روش های پاک کردن فالوور در اینستاگرام

قبلا برای حذف فالوور های خود تنها راهی که داشتید این بود که آن پیج را بلاک کنید تا آن اکانت مربوطه از لیست فالوور های شما پاک شود. اما همانطور که گفتیم در آپدیت جدید، حذف فالوور در اینستاگرام با اضافه شدن گزینه ای با عنوان remove به راحتی میتوانید اقدام به پاک کردن فالوور های فیک خود کرده باشید.

البته قبل از اینکه اکانتی را remove کنید اول داخل صفحه پروفایل آن شده و بررسی های لازم که در مطالب بالا برای شما گفتیم را انجام دهید و در صورت اینکه دیدید اکانت مربوطه فیک یا همان کم فعال بوده اقدام به حذف آن بکنید.

به همین منظور برای پاک کردن فالوور های فیک خود با مراجعه به صفحه پروفایل و لمس نوشته followers وارد لیست اکانت های دنبال کننده خود شوید.

حذف فالوور فیک اینستاگرام

در ادامه بعد از اینکه بررسی های لازم برای تشخیص واقعی یا فیک بودن آن ها کردید کافی ایست با لمس آیکون سه نقطه مانند در روبرو هر اکانت در این لیست در کادر باز شده نوشته remove را انتخاب کنید.

با انجام این روش میتوانید به حذف اکانت های مد نظر خود از لیست فالوور های خود کرده باشید. البته همانطور که گفتیم این روش عیبی دارد و آن عیب زمانی خود را نشان میدهد که تعداد فالوور های شما بیش از حد باشد. صرفا استفاده از این روش به صورت دستی، زمانی به درد میخورد که شما بنا به دلایلی بخواهید یک پیج مشخص را از لیست فالوور های خود پاک کنید.

اما نگران نباشید اگر تعداد فالوور های شما بالا باشد دیگر نیاز ندارید که به صورت دستی و تک تکی اقدام به حذف فالوور های فیک خود کرده باشید. چون در ادامه شما را با سیستم ربات اینستاگرام آشنا خواهیم کرد به راحتی میتوانید با تنظیم آن، حذف فالوور های فیک خود را به دست ربات بسپارید.

برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام

اگر مطالب بالا را به خوبی مطالعه کنید متوجه خواهید شد که حذف فالوور فیک و به هر حال تشخیص این پیج ها از پیج های واقعی تر کمی سخت بوده و در کل زمان بر میباشد به خصوص زمانی که شما فالوور های زیادی را داشته باشید.

از این رو شما میتوانید برای حذف فالوور فیک اکانت خودتان از ربات اینستاگرام اینبو استفاده کنید. طی بروز رسانی که 2 ماه قبل در هسته ربات اینبو صورت گرفت. ویژگی جدیدی در قسمت تعیین نوع فعالیت ربات اینبو با نام حذف فالوور فیک اضافه شد که شما با استفاده از آن میتوانید به راحتی هر چه تمام از دست فالوور های فیک اینستاگرام خودتان خلاص شوید.

حذف فالوور فیک در اینستاگرام

برای استفاده از ربات اینستاگرام اینبو کار بسیار ساده ای پیش رو دارید اول از همه اینکه با ورود به پنل ربات، اقدام به ثبت نام داخل ربات کرده و سپس با ورود به پنل ربات از یک روز تست رایگان ربات استفاده کنید و بعد خودتان اقدام به ساخت ربات اینستاگرام و فعال کردن گزینه حذف فالوور فیک کرده باشید.

برای ساخت ربات اینستاگرام میتوانید مقاله مربوطه را مطالعه کرده و از دیگر امکانات ربات که باعث افزایش فالوور واقعی خواهد شد استفاده کنید. اما اگر قصد شما از استفاده ربات برای حذف فالوور فیک اکانت خودتان میباشد. کافی ایست بعد از ثبت پیج داخل ربات، با ورود به قسمت تنظیمات ربات پیج خود، کلید حذف فالوور فیک را روشن کرده و سپس ربات خود را روشن کنید.

با انجام این کار، ربات به مدت 24 ساعت شروع به حذف فالوور فیک پیج شما خواهد کرد و نزدیک به 900 اکانت فیک و کم فعال را از پیج شما طی یک روز حذف خواهد کرد. حال شاید از خود بپرسید که معیار ربات اینبو برای حذف فالوورهای فیک یک حساب چه چیز هایی میباشد؟

ربات اینستاگرام اینبو بر سه اساس کلی اقدام به شناسایی اکانت های فیک و کم فعال میکند.

  1. نداشتن عکس پروفایل اکانت مربوطه: اگر یک اکانت اینستاگرام که شما را فالو کرده و در قسمت فالوور های شما میباشد عکس پروفایل نداشته باشد ربات آن را به عنوان پیج فیک خواهد شناخت.
  2. نداشتن پست اکانت مربوطه: در صورت موجود نبودن یک پست داخل یک پیج، ربات آن اکانت را فیک شناسایی کرده و آن را حذف خواهد کرد.
  3. بالا بودن تعداد فالووینگ های اکانت: اگر پیج مربوطه بالای 6 هزار فالووینگ داشته باشد ربات، آن را اکانت فیک تشخیص خواهد داد.

در صورت موجود بودن یکی از این شرایط گفته شده ربات آن پیج را شناسایی و سپس آن را از لیست فالوور های شما حذف خواهد کرد.

البته ناگفته نماند که یکی از ویژگی های ربات اینبو حذف فالوور های فیک میباشد و شما به غیر از این ویژگی میتوانید از دیگر قابلیت های ربات برای افزایش فالوور واقعی پیج خود استفاده کنید.

سوالاتی در ارتباط با حذف فالوور فیک

حذف فالوور فیک برای هر پیج در اینستاگرام لازم میباشد؟

در کل داشتن پیج فعال .
برای ربات های خود اینستاگرام مهم بوده و تحقیق های جدید نشان میدهد که تعامل کاربران و فالوور های هر پیج اهمیت بسیاری در رتبه بندی محتوا های آن ها دارد.

فالوور فیک خریدم الان میخوام اینا رو حذف کنم چیکار باید بکنم؟

اگر به تعداد بالا فالوور فیک خریداری کرده‌اید توصیه ما این میباشد که از ربات حذف فالوور فیک سریعا استفاده کنید. چرا که اینستاگرام شدیدا مخالف استفاده از فالوور های فیک در پیج‌ها میباشد.

امکان دارد که ربات حذف فالوور فیک، فالورو های واقعی را هم حذف کند؟

توجه داشته باشید که هر سیستمی هیچ لحظه نمیتواند به صورت 100 درصدی درست فعالیت کند و قطعا در این مورد هم پیج هایی خواهند بود که قربانی میشوند اما سعی ما بر این شده که از الگوریتم‌هایی استفاده کنیم که کمترین اشتباه محاسباتی را داشته باشد. در تست های صورت گرفته ربات حذف فالوور فیک بیش از 90 درصد در تشخیص فالوور های فیک درست عمل میکند.

ربات برای حذف فالوور فیک را از کجا استفاده کنم؟

برای استفاده از این ربات ابتدا باید اشتراک آن را از صفحه خرید ربات اینستاگرام گرفته و در ادامه با فیلم های آموزشی که در اختیار شما قرار میگیرد و پشتیبانی از طریق تلگرام برای راه اندازی این ربات صورت خواهد گرفت.

جمع بندی

امروز ما از مزایای حذف فالوور فیک برای شما گفتیم و به این موارد اشاره کردیم که برای این که یک پیج معتبر در نگاه ربات های اینستاگرام داشته باشید تا احتمال اینکه پست هایتان به صفحه اکسپلور برود و یا تعداد بازدید کننده های پیج بالا رود میتوانید فالورو های بی ارزش خود را حذف کنید.

در این بین برای شما نیز از ربات اینستاگرام اینبو گفتیم که با استفاده از آن میتوانید روزانه بالای 900 فالوور بی ارزش خود را ریمو کرده باشید. البته حذف فالوور فیک تنها یکی از قابلیت های متعدد ربات اینستاگرام اینبو میباشد که میتوانید از این ویژگی ها نیز برای افزایش فالوور خود به صورت کاملا واقعی استفاده کنید.

عضویت
اطلاع از
guest
10 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments