آموزش پاک کردن فالوور فیک در اینستاگرام به روش حرفه ای ها!

تاریخ انتشار : 2019-08-03
حذف فالوور فیک

حذف فالوور فیک اینستاگرام، چرا تا این حد مهم است؟ چگونه فالوورهای فیک در اینستاگرام را حذف کنیم؟ پاک کردن فالوورهای فیک به صورت یکجا ممکن است؟ اگر فکر می‌کنید بدون حذف فالوور فیک می‌توانید بازدهی پیج خود را افزایش و کسب و کار اینستاگرامی خود را گسترش دهید، سخت در اشتباهید! درست است که این روزها، بسیاری از کاربران در اینستاگرام به دنبال افزایش تعداد فالوورهای خود هستند؛ اما طبق معمول، همیشه کمیت، حرف اول را نمی‌زند! حذف فالوورهای فیک، به طرز شگفت انگیزی باعث رشد پیج اینستاگرامی شما می‌شود. تعجب نکنید! در حقیقت، فالوورهای فیک نه تنها به پیشرفت پیج شما هیچ کمکی نمی‌کنند، بلکه سد راه موفقیت شما نیز هستند.

اگر نمی‌دانید به چه اکانت هایی فالوور فیک می‌گوییم و چرا این اکانت ها می‌توانند باعث جلوگیری از پیشرفت پیج شما شوند، پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ی فالوور فیک چیست و چرا می‌تواند تله‌ای برای کسب و کار شما باشد؟ را از دست ندهید! در ادامه به طور کامل، به اهمیت حذف فالوورهای فیک، نحوه‌ی تشخیص و روش پاک کردن فالوورهای فیک خواهیم پرداخت. همچنین، ربات حذف فالوور فیک را که تنها ابزار تخصصی پاک کردن فالوورهای فیک اینستاگرامی است، به شما معرفی خواهیم کرد!

ویدیوی آموزشی نحوه‌ی حذف فالوور فیک اینستاگرام

در این ویدیو یاد می‌گیریم فالوور فیک چیست و چگونه آن را شناسایی و حذف کنیم

هر آنچه در این ویدیوی آموزشی فرا می‌گیریم:

  • تعریف فالوور فیک
  • مفهوم نرخ تعامل یا اینگیجمنت و نحوه‌ی محاسبه‌ی مقدار آن
  • آسیب‌های فالوور فیک
  • نحوه‌ شناسایی و حذف فالوور فیک
  • آشنایی با ربات حذف فالوور فیک

مزایای پاک کردن فالوور فیک!

حذف فالوورهای فیک، یک پیام مهم به الگوریتم اینستاگرام است. در حقیقت، با حذف فالوورهای فیک به اینستاگرام نشان می‌دهید که قصد ندارید با تقلب و به صورت جعلی پیج خود را گسترش دهید! پس حذف فالوور فیک اگرچه تعداد فالوورهای شما را کاهش می‌دهد، اما باعث جلب توجه الگوریتم اینستاگرام می‌شود. اما چرا این مسئله رخ می‌دهد؟ یکی از مهم‌ترین معیارهای الگوریتم اینستاگرام برای رتبه بندی پیج ها در کیفیت و اهمیت، نرخ تعامل آنهاست! نرخ تعامل، به زبان ساده، نسبت افرادی که با محتوای شما تعامل دارند به تعداد کل بازدید کنندگان پیج شماست. یعنی اگر دو نفر محتوای پیج شما را ببینند اما یک نفر به آن واکنش نشان دهد، نرخ تعامل پیج شما 50% است.

پاک کردن فالوورهای فیک مساوی است با افزایش بازدهی پیج اینستاگرام شما!

همانطور که می‌دانید، پست هایی که شما منتشر می‌کنید در قسمت تایم‌لاین فالوورهایتان منتشر خواهد شد. چنانچه در پیج شما نرخ تعامل فالوورها با پیج از حد معینی کمتر باشد، پست‌هایتان حتی در تایم‌لاین فالوورهای واقعی شما نیز نشان داده نمی‌شوند. حتی اگر هم نشان داده شوند، جزو اولویت‌ها نخواهند بود. این مسئله به مرور باعث تخریب پیج و کاهش تعامل فالوورها با شما خواهد شد.

پاک کردن فالوور فیک : کلید اصلی جذب فالوور از اکسپلور!

حذف فالوور فیک، یکی از اصلی‌ترین اقداماتی است که برای راهیابی پست‌هایتان به اکسپلور اینستاگرام می‌توانید انجام دهید! اکسپلور در اینستاگرام بخشی است که در آن براساس سلایق شخصی هر فرد، محتوای مرتبطی برای وی نمایش داده می‌شود. پست‌هایی که در اکسپلور برای هر کاربر نشان داده می‌شوند متفاوت بوده و اکثرا از پیج‌هایی هستند که آن‌ها را فالوو نکرده است. این موضوع باعث می‌شود در صورتی که این پست‌ها محتوای جالبی داشته باشند، کاربران پیج مربوطه را دنبال کنند. کاربرانی که از قسمت اکسپلور جذب پیج شما ‌شوند، بسیار ارزشمند هستند؛ چرا که به موضوع فعالیت شما کاملا علاقه‌مندند. دیگر مزیت مهم این مسئله، جذب خودکار فالوورهاست؛ یعنی شما جز تولید محتوا، نیاز نیست کار دیگری انجام دهید!

اما حذف فالوور فیک چگونه به راهیابی پست‌هایتان به اکسپلور کمک می‌کند؟ حذف فالوور فیک اینستاگرام، نرخ تعامل پیج شما را به طور چشمگیری افزایش می‌دهد. کاربران بسیاری به اشتباه تصور می‌کنند محتوای موجود در قسمت اکسپلور اینستاگرام فقط از پیج‌هایی با تعداد فالوور بالا برگزیده شده‌اند. اما حقیقت این است که برای الگوریتم اینستاگرام، نرخ تعامل بسیار مهم‌تر از تعداد فالوورهاست. بنابراین با پاک کردن فالوورهای فیک، بسیار محتمل است که پست های شما به بخش اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کنند. بنابراین، اگر مایلید پیج شما هم به طور چشمگیری پیشرفت کند، باید نسبت به حذف فالوورهای فیک خود اقدام کنید!

نحوه ی تشخیص فالوور فیک

برای حذف فالوورهای فیک اینستاگرام، باید ابتدا آن‌هارا از فالوورهای واقعی تشخیص دهیم. برای اینکه بفهمیم یک پیج فیک هست یا واقعی، باید به موارد زیادی از جمله آخرین فعالیت آن اکانت در اینستاگرام، تعداد فالوور و فالووینگ های پیج، داشتن عکس پروفایل و… توجه کرد. فالوورهایی که زمان زیادی از آخرین فعالیت هایشان می‌گذرد، فاقد عکس پروفایل هستند، نام کاربری مناسبی ندارند یا هیچ محتوایی در پیج خود منتشر نکرده اند، می‌توانند بالقوه یک پیج فیک باشند. ما در مقاله‌ی ” تشخیص فالوور فیک ” صفر تا صد نحوه‌ی تشخیص فالوورهای فیک از واقعی را توضیح داده‌ایم. با مطالعه‌ی این مقاله، فقط در عرض چند دقیقه می‌توانید به یک فالوور فیک یاب حرفه‌ای تبدیل شوید!

چگونه فالوورهای فیک را حذف کنیم؟

آموزش حذف فالوور فیک به صورت دستی

قبل از حذف فالوورهای فیک، توصیه می‌کنیم ابتدا داخل صفحه پروفایل پیج مدنظر شده و طبق آنچه در مطالب بالا گفته شد، بررسی های لازم را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید آن پیج فیک است.

در ادامه برای پاک کردن فالوورهای فیک با مراجعه به صفحه پروفایل خود و لمس نوشته followers، وارد لیست اکانت های دنبال کننده خود شوید. سپس با لمس گزینه ی remove در مقابل نام فالوور موردنظر، طبق تصاویر زیر، او را از بین فالوورهای خود حذف کنید.

آموزش حذف فالوور فیک

با حذف فالوورهای فیک، به خصوص اگر تعداد زیادی از فالورهایتان فیک باشند، تعداد فالوورهایتان افت محسوسی خواهد داشت. اما اطمینان داشته باشید حذف فالوورهای فیک، در بلندمدت مزایای بسیار بیشتری نسبت به معایب آن دارد.

ربات حذف فالوور فیک ؛ حذف سریع و خودکار فالوورهای فیک!

شاید در مقیاس کوچک، بررسی تک تک فالوورها، تشخیص و در نهایت پاک کردن فالوورهای فیک کار آسانی باشد. اما در پیج هایی با تعداد فالوور بالا، این کار بسیار زمان‌بر و سخت است. از طرفی، هیچ برنامه حذف فالوور فیک و یا سایت حذف فالوور فیک که به صورت اختصاصی برای این کار ساخته شده باشد، وجود ندارد. اینجاست که ربات حذف فالوور فیک اینبو به کمک شما می‌آید!

پاکسازی فالوورهای فیک، یکی از امکانات جالب ربات اینستاگرامی اینبو می‌باشد. با فعال کردن این امکان، ربات به صورت 24 ساعته فالوورهای شما را آنالیز کرده و به صورت خودکار، فالوورهای فیک شما را حذف خواهد نمود!

ربات حذف فالوور فیک
inbo.ir

برای استفاده از ربات اینستاگرامی اینبو کار بسیار ساده ای پیش رو دارید. اول از همه با ورود به پنل ربات، اقدام به ثبت نام می‌کنید. سپس می‌توانید از سه روز تست رایگان ربات استفاده کرده و در صورت رضایت، جزو مشتریان ثابت ما شوید!

همچنین شما می‌توانید از ربات اینستاگرام اینبو، برای ساخت ربات مختص به خودتان استفاده کنید! برای ساخت ربات اینستاگرام می‌توانید مقاله ” آموزش ساخت ربات اینستاگرام ” را مطالعه کرده و نیز از ویدیوهای آموزشی کمک بگیرید. همچنین، شما می‌توانید از دیگر قابلیت های ربات اینستاگرامی اینبو برای افزایش بسیار چشمگیر فالوورهای واقعی خود استفاده کنید. این مسئله باعث می‌شود به مرور کاربران واقعی و فعال جایگزین فالوورهای فیک شوند. این امر در بلند مدت، باعث پیشرفت فوق‌العاده بازدهی پیج و کسب و کار شما خواهد شد.

ربات حذف فالوور فیک چگونه کار می‌کند؟

معیارهایی که ربات حذف فالوور فیک اینبو برای تشخیص فالوورهای جعلی استفاده می‌کند، همان هایی هستند که شما در حذف کردن فالوور فیک به صورت دستی، بایستی بررسی کنید. به همین دلیل می‌توانید اطمینان داشته باشید که حذف فالوورهای فیک با دقت بسیار بالایی انجام می‌گیرد. ربات اینبو بر اساس سه ویژگی کلی اقدام به شناسایی اکانت‌های فیک و غیرفعال می‌کند:

  1. نداشتن عکس پروفایل اکانت مربوطه: اگر یک اکانت اینستاگرام که شما را فالو کرده فاقد عکس پروفایل باشد، ربات آن را به عنوان پیج فیک خواهد شناخت.
  2. نداشتن پست اکانت مربوطه: در صورت موجود نبودن هیچ پستی داخل یک پیج، ربات آن اکانت را فیک شناسایی می‌کند.
  3. بالا بودن تعداد فالووینگ های اکانت: اگر پیج مربوطه بالای 6 هزار فالووینگ داشته باشد، ربات آن را اکانت فیک تشخیص خواهد داد.

البته ناگفته نماند که پاک کردن فالوورهای فیک، تنها یکی از امکانات ربات اینستاگرام اینبواست! شما به غیر از این ویژگی، میتوانید از دیگر قابلیت های ربات برای افزایش فالوور واقعی پیج خود استفاده کنید تا فالوورهای واقعی و فعال جایگزین فالوورهای فیک شوند. بدین ترتیب، با کاهش تعداد فالوورها نیز مواجه نخواهید شد.

سؤالات متداول

⭐ اصلا چرا باید فالوورهای فیک رو حذف کنم؟ حذف فالوور فیک چه فایده ای واسه پیجم داره؟

✅ با حذف فالوورهای فیک، نرخ تعامل پیج شما بیشتر شده و راه شما برای پیشرفت در اینستاگرام هموارتر می‌شود. اما این تازه اول ماجراست! در این مقاله به طور کامل گفته شده است که چرا حذف فالوور فیک می‌تواند رشد پیج شما را به طور سرسام آوری افزایش دهد!

⭐ آیا حذف فالوور فیک برای هر پیج در اینستاگرام لازم می‌باشد؟ 

✅ اگر به رشد پیج اینستاگرامی خود اهمیت می‌دهید، بله!

⭐ آیا حذف فالوور فیک آسیبی به پیج ما می‌زند؟

✅ نخیر. این کار نه تنها بر اینکه آسیب نمی‌زند، بلکه باعث افزایش رشد پیج شما می‌شود. بعلاوه، اعتبار پیج شما را افزایش داده و باعث به وجود آمدن اعتماد متقابل در میان فالوورهایتان می شود.

⭐ فالوور فیک خریدم الان میخوام اینا رو حذف کنم چیکار باید بکنم؟

✅ اگر به تعداد بالا فالوور فیک خریداری کرده‌اید توصیه‌ی ما این است که از ربات حذف فالوور فیک استفاده کنید. اینستاگرام شدیدا مخالف استفاده از فالوورهای فیک می‌باشد.

⭐ امکان داره که ربات حذف فالوور فیک، فالوورای واقعی رو هم حذف کنه؟

✅ احتمال این امر بسیار کم است. در تست های انجام شده، ربات اینستاگرامی اینبو بیش از 95 درصد مواقع در تشخیص فالوورهای فیک درست عمل کرده است.

✅ حذف فالوور فیک به صورت دسته جمعی ممکنه؟

⭐ با استفاده از اینستاگرام این امکان وجود نداره اما با ربات اینستاگرام به راحتی میشه این کار رو انجام داد.

✅ حذف فالوورهای غیرفعال همون حذف فالوورهای فیکه؟

⭐ به طور کلی، بهتر است فالوورهایی را که غیرفعال هستند و تعاملی با پیج شما ندارند، حذف کنید تا نرخ تعامل پیج خود را بالا برده و سریع‌تر پیشرفت کنید!

⭐ برنامه حذف فالوور فیک و یا سایت حذف فالوور فیک وجود دارد؟

✅ برنامه ها و سایت هایی که معرفی می‌شوند، بیشتر ابزارهای آنالیز و مدیریت فالوور هستند. تنها ابزار اختصاصی برای حذف فالوور فیک، ربات اینستاگرام می‌باشد که ما در این مقاله به طور کامل به این مورد پرداخته‌ایم!

این که خیلی عالیه! چطور می‌تونم از ربات اینبو استفاده کنم؟

برای استفاده از ربات حذف فالوور فیک ابتدا باید اشتراک آن را از صفحه خرید ربات اینستاگرام خریداری کنید. در ادامه با فیلم های آموزشی که در اختیار شما قرار میگیرد به آسانی می‌توانید از ربات حذف فالوور فیک اینبو به همراه همه‌ی امکانات دیگر آن استفاده نمایید. تیم پشتیبانی اینبو نیز در خدمت شما خواهد بود تا در زمینه ی استفاده از ربات، با هیچ مشکلی مواجه نشوید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم بدون دردسر، کسب و کارتان را در اینستاگرام دهید!

جمع بندی

حذف فالوور فیک، یکی از جدیدترین و جالب ترین روش های پیشرفت در اینستاگرام است. ما در این مقاله به شما گفتیم که حذف کردن فالوورهای فیک، تا چه حد می‌تواند به دیده شدن و شناخته شدن پیج شما کمک کند. همچنین، روش حذف فالوورهای فیک اینستاگرام را هم به صورت دستی و هم به صورت خودکار یا همان ربات حذف فالوور فیک، آموزش دادیم. اگر هرگونه مشکل یا سوالی در زمینه ی حذف فالوورهای فیک دارید، می‌توانید در قسمت دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید. ما در کمترین زمان، به شما کمک خواهیم کرد تا مشکلتان را حل کنید. از این که تا این نقطه‌ی مطلب همراه ما بودید، متشکریم!

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
16 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

ریلز اینستاگرام چیست؟ 5 ویژگی ریلز (reels) در اینستاگرام سال 2020

ریلز اینستاگرام چیست؟ 5 ویژگی ریلز (reels) در اینستاگرام سال 2020

شاید شما نیز در اینستاگرام، با قابلیت (reels) ریلز آشنا شده اید. اینستاگرام برای رقابت با اپلیکیشنی مانند تیک تاک این امکان را به وجودآورد. ما در این مقاله به شما ویژگی های این آپشن جدید اینستاگرام را خواهیم گفت. قبل از اینکه بریم به سمت ویژگی‌ها، می‌توانم بگویم که...

ادامه مطلب

آموزش جامع گذاشتن پست در اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر

می‌توان گفت انتشار پست، اصلی‌ترین فعالیت هر فردی در اینستاگرام است. اگر می‌خواهید در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، باید قبل از هرچیزی نحوه‌ی گذاشتن پست را یاد بگیرید. با این که انتشار پست فرآیند ساده‌ای است، اما ممکن است برای کاربرانی که به تازگی عضو اینستاگرام...

ادامه مطلب
جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛  مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛ مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

اگر شما هم در بین فالوورهایتان در اینستاگرام با پیج هایی مواجه شده اید که نه نام مشخصی دارند، نه عکس پروفایلشان مشخص است و نه محتوای خاصی منتشر کرده اند، احتمالا با یک پیج فیک طرف هستید! بر اساس آخرین آمارها، تقریبا یکی از هر 20 اکانت موجود در اینستاگرام، فیک است. اما...

ادامه مطلب