استخدام ادمین اینستاگرام

مدیریت کامل پیج اینستاگرام خود را به ادمین های مجرب اینبو بسپارید و با خیالی آسوده، از اینستاگرام کسب درآمد کنید!

چرا استخدام ادمین پیج اینستاگرام ؟

اینستاگرام برای افرادی که میخواهند محصولات و خدمات خود را به صورت انبوه معرفی کرده و از این طریق کسب و کار خود را گسترش دهند، بستر مناسبی می‌باشد. اما آیا این کاربران از تمامی پتانسیل های اینستاگرام استفاده میکنند؟

جواب اکثرا منفی است. بیشتر کاربران نه تنها از پتانسیل های موجود اینستاگرام استفاده نمی‌کنند، بلکه از قابلیت های جدید اینستاگرام نیز بی‌خبرند.

کاربران زیادی در اینستاگرام وجود دارند که در طول هفته حتی یک روز هم برای اینستاگرام وقت صرف نمیکنند، چه برسد به اینکه از تمامی قابلیت های اینستا برای فروش محصولات خودشان استفاده کنند.

از این رو داشتن یک ادمین اینستاگرام برای مدیریت پیج های بیزینسی از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و تأثیر بسزایی در افزایش بازدهی و سود آوری کسب و کار شما در اینستاگرام خواهد داشت.

استخدام و شروع کار ادمین بر روی پیج شما

راه اندازی ربات و تولید محتوا و تبلیغات گسترده و…

افزایش چشمگیر بازدید و فالوورهای پیج

افزایش سودآوری کسب و کار شما!

وظایف ادمین اینستاگرام چیست ؟

اصلی ترین وظایف ادمین اینستاگرام شامل تولید محتوای مرتبط با حوزه ی کاری پیج شما به صورت تصویر و ویدیو، جواب به دایرکت ها و ایجاد تعامل با فالوورهای پیج شما می‌باشد.
یکی از وظایف دیگر ادمین در کنار تولید محتوا ، فعال کردن و مدیریت ربات افزایش بازدیدکننده‌ی اینبو بر روی پیج شما است تا فالوورهای هرچه بیشتری به پیج شما جذب شوند.

مدیریت پیج چه فرقی با استخدام ادمین اینستاگرام دارد؟

در مدیریت پیج فعالیت هایی محدود مانند تولید محتوا در پیج شما صورت می‌گیرد، اما با استخدام ادمین اینستاگرام به صورت کلی مدیریت پیج تان از تولید محتوا گرفته تا ارتباط با مشتریان و مخاطبان شما و… بر عهده ادمین مربوطه خواهد بود.

تولید محتوا به چه صورتی می باشد؟

تولید محتوا یکی از اصلی ترین فعالیت های ادمین حساب اینستاگرام می‌باشد .ادمین اینستاگرام بر اساس موضوع و اهداف پیج، پست و استوری هایی مطابق طرح های دلخواه شما آماده و در زمان های مناسب و پر بازدید اینستاگرام منتشر می‌کند.

نحوه افزایش واقعی فالوور هدفمند؟؟

افزایش بازدیدکنندگان و فالوورهای اینستاگرام به صورت هدفمند تنها با افزایش فعالیت پیج شما امکان‌پذیر می‌باشد. این افزایش می‌تواند با استفاده از ربات اینستاگرام و یا ادمین اینستاگرام صورت بگیرد. البته در برخی موارد استفاده از ربات بهتر از استخدام ادمین اینستاگرام است؛ مثلا ربات اینستاگرامی اینبو می‌تواند به صورت 24 ساعته بر روی پیج شما فعالیت کند، اما این کار از عهده‌ی ادمین اینستاگرام خارج است.

امنیت پیج در این مدت چگونه خواهد بود؟

مسائل امنیتی پیج از شروع قرارداد تا پایان قرارداد بطور کامل بر عهده تیم اینبو می‌باشد. بعد از اتمام قرارداد نیز اقدامات لازم برای حفظ امنیت پیج توسط متخصصان اینبو انجام انجام خواهد گرفت تا از این بابت با هیچ مشکلی در آینده مواجه نشوید.

استخدام ادمین پیج اینستاگرام برای چه کسانی نیاز است؟

به جرأت می‌توان گفت اینستاگرام این روزها پرطرفدارترین شبکه ی اجتماعی در ایران و جهان به شمار می‌رود. این محیط فرصت بی‌نظیری برای صاحبان کسب و کارها فراهم کرده است، چرا که این امکان وجود دارد که محصولات و خدمات خود را به طیف بسیار وسیعی از افراد معرفی کنند.

اما در این بین افرادی وجود دارند که وقت مدیریت پیج اینستاگرام خود را نداشته و یا با اصول مدیریت پیج و تولید محتوا، آشنایی ندارند. این افراد نیازمند یک ادمین اینستاگرام هستند تا اهداف و سیاست های پیج شغلی آنها را در اینستاگرام مدیریت کنند .

تولید محتوا و انتشار آن

مدیریت اکانت و ارتباط با مشتریان

راه اندازی ربات بر روی پیج برای افزیش فالوور

تبلیغات و ارائه آموزش های بازاریابی در اینستاگرام

وظایف ادمین پیج اینستاگرام؟!

اصلی‌ترین و مهم‌ترین فعالیتی که یک ادمین اکانت اینستاگرام برای پیج شما انجام خواهد داد، تولید محتوا در راستای اهداف و نیاز های شما و نیز انتشار آن ها در قالب پست و استوری در مناسب ترین ساعات روز می‌باشد. اما فعالیت ادمین پیج اینستاگرام به تولید محتوا ختم نشده و مدیریت کامل پیج به عهده ادمین خواهد بود. به عبارت دیگر، ادمین اینستاگرام با مشتریان و بازدید کننده های پیج شما در ارتباط بوده، هم به صورت نوشتاری از بخش دایرکت اینستاگرام و هم به صورت تلفنی محصولات شما را برای کاربران تبلیغ خواهد کرد.
علاوه بر تمامی این‌ها، ادمین اینستاگرامی با افزایش فعالیت و جذب بازدیدکنندگان از طریق تبلیغ و یا استفاده از ربات اینستاگرامی اینبو، در راستای افزایش هرچه بیشتر بازدهی و سودآوری کسب و کار شما در اینستاگرام تلاش خواهد نمود.