ادمین اینستاگرام

چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟ صفر تا صد تبدیل شدن به ادمین اینستا

شیرین تابانی
2022-06-08

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

امروزه اینستاگرام به یک محل خوب برای کسب درآمد تبدیل شده است و کسانی که اطلاعات به روزی در زمینه تکنولوژی دارند، به راحتی می‌توانند از این روش کسب درآمد از اینستاگرام، استفاده کنند. همانطور که می‌دانید، بیشتر کسب و کارهای اینستاگرامی یا پیج‌های بلاگری به دنبال پیشرفت در اینستاگرام هستند ولی راه و روش آن را بلد نبوده و یا زمان کافی برای حضور در اینستاگرام ندارند. خب از آنجایی که مدیریت پیج اینستاگرامی یک کار تخصصی است، بنابراین اغلب کسب و کارها به دنبال یک متخصص در زمینه اینستاگرام هستند که عموما با اسم ادمین اینستاگرام شناخته می‌شود. امروزه بسیاری از افراد دوست دارند تا در این زمینه فعالیت کنند، بنابراین این سوال برایشان پیش می‌آید که چگونه ادمین اینستاگرام شویم. در ادامه در مورد وظایف ادمین اینستا و مسیر ادمین شدن در اینستاگرام را به شما توضیح می‌دهیم. با اینبو همراه باشید.

ادمین اینستاگرام کیست؟

واژه ادمین حتما برای شما آشنا است و در مورد شغل ادمینی و درآمد آن چیزهای زیادی شنیده‌اید. اما ادمین به چه کسی گفته می‌شود؟ ادمین به کسی گفته می‌شود که مدیریت یک کانال، گروه و یا اکانت را به عهده می‌گیرد و به رشد و توسعه آن کمک می‌کند. خب با این حساب ادمین اینستاگرام، شخصی است که با انجام وظایف خاص مثل تدوین استراتژی، تولید محتوا و مدیریت پیج اینستاگرامی، منجر به پیشرفت کسب و کار آنلاین شاپ یا پیج بلاگری و … می‌شود. این مقاله برای همه کسانی که قصد دارند ادمین اینستاگرام شوند یا کارفرمایانی که قصد استخدام ادمین را دارند، مناسب است و قصد داریم در ادامه بیشتر با شغل ادمین اینستاگرامی، وظایف و حقوق آن، آشنا شده و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم.

چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟

بسیاری از افراد به محض اینکه با مزایای شغل ادمینی در اینستاگرام آشنا می‌شوند، این سوال برایشان پیش می‌آید که خب حالا چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟ قبل از هرچیزی باید این نکته را به شما بگوییم که هیچ رشته دانشگاهی برای ورود به این شغل وجود ندارد و صرف نظر از اینکه چه تحصیلاتی داشته‌اید، می‌توانید ادمین اینستاگرام شوید. اما آیا هر کسی می‌تواند ادمین اینستاگرام شود؟ مطمئنا خیر! ادمین شدن در اینستاگرام، تنها با آموزش دیدن و یادگیری تمام نکات مربوط به اینستاگرام و سپس کسب تجربه، ممکن می‌شود. بنابراین اگر شما هم دوست دارید تا ادمین اینستا شوید، باید ویژگی‌های زیر را داشته باشید:

 • آشنایی با قوانین و الگوریتم اینستاگرام
 • آشنایی تخصصی با نحوه کار کردن با بخش‌های مختلف اینستاگرام
 • توانایی تولید محتوا در اینستاگرام در قالب پست، استوری، IGTV و …
 • آشنایی با اصول هشتگ گذاری
 • توانایی آنالیز پیج با استفاده از ابزارهای مختلف و تحلیل داده‌های به دست آمده
 • آشنایی با اصول تبلیغات در اینستاگرام
 • آشنایی با روش‌های افزایش تعامل
 • آشنایی با اصول افزایش فالوور در اینستاگرام
 • و …

اگر شما قصد دارید تا مسیر ادمین شدن در اینستاگرام را در پیش بگیرید، باید در ابتدا در یک دوره آموزشی شرکت کنید تا ترفندها و تجربه‌های لازم برای شروع کار را از اساتید برجسته این حوزه یاد بگیرید. پس از یادگیری مفاهیم و ترفندهای اینستاگرامی، نوبت به کسب تجربه می‌رسد و به مرور زمان با آزمون و خطاها می‌توانید به یک ادمین حرفه‌ای در اینستاگرام تبدیل شوید. در مقاله زیر چند دوره معروف آموزش اینستاگرام را بررسی و مقایسه کرده‌ایم تا بتوانید به راحتی مناسب‌ترین دوره برای ادمین شدن را انتخاب کنید.

وظایف ادمین اینستاگرام چیست؟

اگر بخواهیم خیلی صادقانه در مورد وظایف ادمین صحبت کنیم، می‌توانیم بگوییم که یک ادمین اینستاگرام خوب، صفر تا صد کارهای یک پیج را انجام می‌دهد. البته این مورد ممکن است درباره کسب و کارهای کوچک و مشاغل سنتی بیشتر صدق کند. اجازه دهید اینگونه توضیح دهیم، از آنجایی که امروزه بسیاری از کسب و کارهای محلی و سنتی، فعالیت پیج فروشگاهی خود در اینستاگرام را شروع کرده‌اند، به یک ادمین همه فن حریف برای اداره پیج اینستاگرام خود نیاز دارند. این دسته از کسب و کارها اکثرا از یک ادمین انتظار دارند تا همه کارهای پیج، از تولید محتوا گرفته تا جواب دادن به دایرکت را به تنهایی انجام دهد. اما در کسب و کارهای آنلاین و معروف، تا حدودی قضیه به این شکل پیش نمی‌روند و تنها با داشتن یک یا دو مهارت ویژه در زمینه اینستاگرام و حرفه‌ای بودن در آن زمینه، می‌توانید به عنوان یک ادمین اینستاگرامی کار کنید. اما وظایفی که یک ادمین حرفه‌ای و به قول بعضی از دوستان آچارفرانسه، در یک پروژه به عهده دارد عبارتند از:

 • توانایی تولید محتوا متنی، تصویری و ویدیویی
 • برنامه‌ریزی، تدوین و انتشار محتوا در اینستاگرام
 • داشتن تعامل با مخاطب‌ها
 • تدوین تقویم محتوایی
 • پاسخ دهی به دایرکت‌ها و ثبت سفارشات مشتریان
 • تدوین استراتژی برای افزایش فالوور پیج
 • طراحی کمپین‌های تبلیغاتی در اینستاگرام
 • آنالیز پیج اینستاگرام فروشگاه و تحلیل فعالیت‌های رقبا
 • تحلیل آمارهای به دست آمده از اینستاگرام
 • مدیریت کامنت‌ها و پاسخ دهی به آن‌ها
 • و …

خب شاید با دیدن این حجم از وظایف ادمینی، از ادمین شدن صرف نظر کنید؛ اما بهتر است دست نگهدارید. همانطور که می‌دانید، پیشرفت تکنولوژی با هدف آسان‌تر شدن کارهای مربوط به مشاغل صورت می‌گیرد و خوشبختانه ابزارهای زیادی برای راحت‌تر شدن کار ادمین اینستاگرام به وجود آمده‌اند. یکی از این ابزارها، ربات دستیار و ادمین اینبو است. ربات اینستاگرام اینبو، به عنوان بهترین ربات اینستاگرامی به ادمین‌ها کمک می‌کند تا وظایف خود را به نحو احسن اجرا کرده و در زمان خود صرفه‌جویی کنند.

ربات ادمین اینستاگرام اینبو:

همه ادمین‌ها و کارفرمایان می‌دانند که مدیریت پیج اینستاگرام به تنهایی ممکن نیست. از این رو هر ادمین اینستاگرام، به یک دستیار همه‌کاره برای مدیریت پیج نیاز دارد. البته باید به این نکته توجه کنید که استفاده از ربات اینستاگرامی تاثیر مستقیمی بر روی خروجی کار شما خواهد داشت، بنابراین بایستی در انتخاب آن دقت کنید. ربات اینستاگرام اینبو توانسته است با ارائه بهترین کیفیت، اعتماد کارفرمایان و ادمین‌های اینستاگرامی را جلب کند. ربات اینبو دستیار هوشمند اینستاگرامی، امکانات زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد:

 1. افزایش فالوور هدفمند
 2. تشخیص و حذف فالوور و فالووینگ فیک
 3. ارسال کامنت و دایرکت تبلیغاتی خودکار
 4. دانلود از اینستاگرام
 5. حذف تاریخچه تماس صوتی و تصویری اینستاگرام از صفحه چت دایرکت
 6. ارسال پست زمانبندی شده
 7. و …

درآمد و حقوق ادمین اینستاگرام چقدر است؟

مهارت های تعیین کننده برای درآمد ادمین اینستاگرام در چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟

حتما شما هم شنیده‌اید که ادمین اینستاگرام درآمد خوبی دارد و اغلب افراد نیز به دنبال کسب درآمد از بالا از اینستاگرام به واسطه ادمینی، به این شغل مشغول می‌شوند. اگر به دنبال این هستید که میزان حقوق دقیق یک ادمین را ببینید، بهتر است سری به سایت‌های کاریابی بزنید. اما یک قانون کلی برای تعیین حقوق ادمین‌‍‌های اینستاگرام وجود دارد و آن هم، حجم کاری و مهارت آن‌ها در انجام کارهای محوله است. به طور میانگین، حقوق ادمین‌های اینستاگرامی، از 3 میلیون تومان تا بیش از 10 میلیون تومان متغیر است. درآمد و حقوق ادمین های اینستاگرام به موارد زیر بستگی دارد:

 1. سابقه کاری درخشان و دستاوردهای مناسب در پروژه‌های کاری
 2. میزان وقتی که برای آموزش توسعه مهارت‌های خود صرف می‌کنند
 3. میزان مهارت‌های فرد در تبلیغات، تولید محتوا، طراحی پست و …
 4. حجم کاری مورد نظر کارفرما

نتیجه‌گیری:

در این مقاله باهم مزایای ادمین شدن و وظایف یک ادمین اینستاگرام را بررسی کردیم و همچنین به این سوال که چگونه ادمین اینستاگرام شویم پاسخ دادیم. همانطور که می‌دانید، امروزه با حرکت کسب و کارها به سمت آنلاین شدن، نیاز به ادمین حرفه‌ای در بازار افزایش یافته است؛ به همین خاطر افراد زیادی وارد این حرفه می‌شوند. به نظر شما آیا ربات اینبو می‌تواند به تنهایی تمامی وظایف یک ادمین را انجام دهد؟ نظرات ارزشمند خود را در بخش دیدگاه‌ها برای ما بنویسید.

نظرات و سوالات

پیام شما می‌تواند شروع یک مکالمۀ سازنده باشد.

guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
View all comments