نویسنده: شیرین تابانی
2022-06-12

معرفی انواع اینفلوئنسر اینستاگرام

در این مقاله انواع اینفلوئنسر اینستاگرام را به شما معرفی کرده و نحوه پیشرفت یک اینفلوئنسر اینستاگرام را به شما توضیح می‌دهیم.

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

اگر شما هم یکی از کاربران فعال در اینستاگرام هستید، حتما اسم اینفوئنسر مارکتینگ، به گوشتان خورده است. اینستاگرام از جمله پلتفرم‌های اجتماعی است که زمینه پیشرفت برای کاربران خود را فراهم کرده است و اغلب افرادی که در از الگوریتم‌ها و قوانین اینستاگرام پیروی می‌کنند، خیلی زود در این پلتفرم پیشرفت می‌کنند. همانطور که می‌دانید، تبلیغات، یکی از روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام است و امروزه برخی از کاربران این شبکه اجتماعی، کسب و کارهای مختلفی را تبلیغ می‌کنند. اما لازمه این نوع از کسب درآمد از اینستاگرام، داشتن فالوور بالا است. اینفلوئنسر در اینستاگرام، به کاربرانی گفته می‌شود که فالوور بالا و برخی ویژگی‌های خاص دارن که از سایر کاربران متمایز می‌شوند. در ادامه با انواع اینفلوئنسر اینستاگرام آشنا می‌شوید. با اینبو همراه باشید.

خرید فالوور اینستاگرام

معرفی انواع اینفلوئنسر اینستاگرام

پیشرفت در اینستاگرام به دو مولفه تولید محتوا و جذب فالوور نیاز دارد. اینفلوئنسرهای اینستاگرام نیز با استفاده از این دو مولفه توانسته‌اند تا در این پلتفرم معروف شده و از این طریق کسب درآمد کنند. اما یکی از نکات قابل توجه در مورد اینفلوئنسرهای اینستاگرام این است که هر کاربری می‌تواند به یک اینفلوئنسر تبدیل شود و انواع اینفلوئنسر اینستاگرام، نیز فعالیت خود را به عنوان یک کاربر ساده و فعال شروع کرده و سپس به فالوورهای میلیونی دست پیدا کرده‌اند. اینفلوئنسرها در اینستاگرام، بر اساس مولفه‌های مختلفی به چند دسته تقسیم می‌شوند که مهم‌ترین آن‌ها، تعداد فالوور است. اما هر کدام از انواع اینفلوئسر اینستاگرام، چه ویژگی‌هایی دارند؟

اگر شما هم به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام هستید، می‌توانید از راهکارهای ارائه شده در مقاله زیر برای تبدیل شدن به اینفلوئنسر و کسب درآمد میلیونی از این طریق استفاده کنید.

حتما بخوانید: آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

مگا اینفلونسر در اینستاگرام:

مگا اینفلوئنسرها یکی از انواع اینفلونسر اینستاگرام هستند که بیشتر آن‌ها را با عنوان سلبریتی می‌شناسیم. بازیگرها، ورزشکارها، خواننده‌ها و برخی از فوتبالیست‌هایی هستند که فالوور میلیونی دارند. البته امروزه بسیاری از کسانی که در اینستاگرام به صورت مستمر و اصولی تولید محتوا می‌کنند نیز به این تعداد فالوور دست یافته‌اند و جزو جامعه اینفلوئنسرهای اینستاگرام شناخته می‌شوند. اغلب فالوورهای مگا اینفلوئنسرها، به خاطر محتوای کاربردی یا آموزشی آن‌ها را فالو کرده‌اند. این دسته از انواع اینفلوئنسر، به دلیل داشتن مخاطب و طرفدار زیاد، تاثیر زیادی در جریان‌های فکری جامعه می‌گذارند.

ماکرو اینفلونسر در اینستاگرام:

ماکرو اینفلوئنسرها یا بلاگرها، یکی دیگر از انواع اینفلوئنسر در اینستاگرام هستند که از لحاظ تعداد فالوور در مقام دوم پس از سلبریتی‌ها قرار می‌گیرند. ماکرو اینفلوئنسرها اغلب 100 هزار تا 1 میلیون فالوور در اینستاگرام دارند و هر کدام از آن‌ها درباره یک موضوع خاص تولید محتوا می‌کنند. این تولید محتوا در قالب ویدیو و تصویر با مضمون آموزشی یا اطلاع رسانی و … و به صورت پست و استوری صورت می‌گیرد. امروزه تعداد ماکرو اینفلوئنسرهای که در زمینه لایف استایل و روزمرگی تولید محتوا می‌کنند، در حال افزایش است و این افراد از طریق تبلیغات اینستاگرام، درآمد زیادی از این پلتفرم کسب می‌کنند.

میکرو اینفلونسر اینستاگرامی:

میکرو اینفلوئنسرهای اینستاگرام، بین 10 تا 100 هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارند. این اینفلوئنسرها در واقع مدت کوتاهی است که شناخته شده‌اند و در حال طی کردن مسیر پیشرفت و کسب درآمد از اینستاگرام هستند. این دسته از فعالان و تولیدکنندگان محتوا، با اغلب فالوورهای خود صمیمی هستند و تعامل زیادی با آن‌ها دارند.

نانو اینفلونسر در اینستاگرام:

یکی از انواع اینفلوئنسر اینستاگرام، نانو اینفلوئنسرها هستند. این دسته از اینفلوئنسرها تعداد فالوورهای کمتری نسبت به میکرو اینفلوئنسرها دارند و تعداد دنبال کنندگان آن‌ها کمتر از 10 هزار نفر است. این دسته از افراد با عنوان بلاگرهای محلی نیز شناخته می‌شوند و کمتر مورد توجه برندهایی که از اینفلوئنسر مارکتینگ استفاده می‌کنند، قرار می‌گیرند.

نتیجه‌گیری:

به انتهای مقاله معرفی انواع اینفلوئنسر اینستاگرام رسیدیم. امیدواریم این مقاله به شما در شناخت اینفلوئسرهای اینستاگرام کمک کرده باشد. همانطور که می‌دانید، اینفلوئنسرهای اینستاگرامی به وسیله تولید محتوا و جذب فالوور در اینستاگرام در این شبکه اجتماعی پرمخاطب رشد کرده‌اند و درآمد میلیونی از اینستاگرام کسب می‌کنند. به نظر شما چگونه می‌توان به یک اینفلوئنسر در اینستاگرام تبدیل شد؟ نظرات ارزشمند خود را در قسمت دیدگاه‌ها برای ما بنویسید.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!