نویسنده: شیرین تابانی
2022-05-11

معایب استفاده از ربات اینستاگرام که حتما باید بدانید!

در این مقاله معایب استفاده از ربات اینستاگرام را به طور کامل به شما شرح دادیم. چرا ربات‌ها باعث شادوبن و بسته شدن پیج می‌شوند؟

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

اینستاگرام پلتفرم اجتماعی محبوب در دنیا به خصوص بین ایرانیان است. اغلب کاربران اینستاگرام دیر یا زود به فکر استفاده از روش‌های مختلف برای جذب فالوور یا افزایش تعامل پیج خود می‌افتند. یکی از روش‌های افزایش تعامل و بازدید پیج اینستاگرام استفاده از ربات اینستاگرامی است. تا به امروز تعداد زیادی ربات اینستاگرامی درست شده‌اند که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارد. اما با وجود همه این مزایا و ویژگی‌های بخصوص ربات اینستا، بسیاری از کاربران ادعا می‌کنند که بعد از استفاده از ربات، پیج آن‌ها به مشکل برخورد کرده است. اما معایب استفاده از ربات اینستاگرام چیست و در استفاده از ربات‌ها چه عواقبی برای پیج اینستاگرام دارد؟

خرید فالوور اینستاگرام

معایب استفاده از ربات اینستاگرام

چند سالی است که استفاده از ربات اینستاگرام، توسط بلاگرها و واینرهای اینستاگرامی، متداول شده است. همانطور که همه ما می‌دانیم، ربات‌ها به حساب کاربری اینستاگرام کاربران متصل می‌شوند و یک سری فعالیت‌های از پیش تعیین شده را انجام می‌دهند. ربات‌های اینستاگرامی باعث افزایش جذب مخاطب و توسعه کسب و کارهای اینستاگرامی شده و فالوورهای پیج را به صورت صعودی افزایش می‌دهند. اما مدتی است که اخبار ضد و نقیضی از عملکرد ربات‌های اینستاگرامی به گوش می‌رسد. همین اخبار باعث شده‌اند تا افراد زیادی از شروع استفاده از ربات بترسند و یا دیگر از ربات‌ها استفاده نکنند. اما خطرات و معایب استفاده از ربات اینستاگرام چیست ؟

1- کاهش تعامل پیج یکی از معایب استفاده از ربات اینستاگرام

همانطور که می‌دانید ربات اینستاگرام برنامه‌ای است که کارهای از پیش تعریف شده را در پلتفرم اینستاگرام انجام می‌دهد. اغلب افرادی که از ربات‌های اینستاگرام استفاده می‌کنند، از عملکرد آن راضی نیستند، زیرا که استفاده از ربات باعث کاهش تعامل پیج اینستاگرام آن‌ها شده است. اما چرا؟ بسیاری از افرادی که به تازگی با اسم ربات اینستاگرام آشنا شده‌اند، با اولین جست و جو در گوگل پلی، یک ربات دانلود می‌کنند؛ این در حالی است که کاربر بدون توجه به ویژگی‌های ربات و هدف خود از نصب آن، از ربات ناشناس استفاده می‌کند.

بهتر است اینگونه توضیح دهیم، فرض کنید شما با شنیدن اسم ربات، وسوسه می‌شوید تا از آن‌ها استفاده کنید. بنابراین بدون تحقیق جامع، به صورت تصادفی یکی از ربات‌ها را انتخاب و نصب می‌کنید. بسیاری از افراد در این مرحله ربات‌های رایگان دانلود می‌کنند تا حس کنجکاوی خود را برطرف کنند. پس از نصب ربات و استفاده از آن، نتیجه مطلوبی از آن دریافت نمی‌کنند. همین امر باعث می‌شود که استفاده از ربات را به کسی پیشنهاد نکنند. اما ربات اینستاگرام چگونه باعث کاهش تعامل پیج می‌شود؟

از آنجایی که افزایش فالوور و تعامل، یکی از دغدغه‌های کاربران اینستاگرامی است، معمولا در مرحله اول ربات رایگان افزایش فالوور یا حذف فالوور فیک، را برای نصب انتخاب می‌کنند. از آنجایی که ربات‌های رایگان و معمولی به صورت مداوم فعالیت می‌کنند، این حرکت باعث می‌شود که الگوریتم اینستاگرام متوجه استفاده کاربر از ربات شود. بنابراین فعالیت‌ها و دسترسی کاربران را محدود می‌کند و باعث می‌شود تا کاربر نتواند با پیج‌های دیگر تعامل برقرار کند. در نتیجه تعامل پیج اینستاگرام کاهش می‌یابد.

ربات اینبو از جمله ربات‌های برتر در زمینه دستیاری اینستاگرام است و استفاده از این ربات باعث کاهش تعامل پیج شما نخواهد شد. اما چه ویژگی باعث تمایز ربات اینبو شده است؟ ربات اینبو پس از نصب بر روی تلفن همراه شما، رفتار شما را تقلید می‌کند. این ربات با تقلید از شما، رفتارهای مشابهی انجام می‌دهد و کم کم مدت زمان حضور و فعالیت خود را در اینستاگرام افزایش می‌دهد. این عملکرد باعث می‌شود که رفتار غیرعادی از اکانت شما ثبت نشده و پیج شما محدود نشود و بتوانید با کاربران دیگر تعامل برقرار کنید.

در مقاله زیر روش‌های افزایش تعامل پیج را به طور کامل به شما آموزش داده‌ایم.

مقاله پیشنهادی: 18 ترفند موثر برای افزایش تعامل در اینستاگرام

2- شادوبن و دیسیبل شدن پیج اینستاگرام

اینستاگرام یک پلتفرم هوشمند است که به تعاملات کاربران با یک دیگر اهمیت می‌دهد. آپدیت‌های جدید اینستاگرام، کاربران را به سمتی سوق می‌دهند که برای بیشتر دیده شدن، مدت زیادی را در این پلتفرم سپری کنند و تعامل خود را افزایش دهند. اما بسیاری از صاحبان کسب و کار زمان کافی برای برقراری تعامل با دیگر کاربران در اینستاگرام را ندارند. بنابراین دو راه در پیش رو دارند، یا یک ادمین استخدام کنند و یا از ربات‌ها استفاده کنند. از آنجایی که ربات‌های رایگان بدون هیچ هزینه‌ای فعالیت‌های مورد نظر کارفرما را انجام می‌دهند، بنابراین اکثر صاحبان کسب و کار استفاده از ربات اینستاگرام رایگان را ترجیح می‌دهند. اما چرا استفاده از ربات اینستاگرام به ضرر پیج است؟

اجازه دهید با یک مثال توضیح دهیم؛ شخصی روزانه 3 ساعت در اینستاگرام فعالیت دارد و تعدادی پست لایک کرده و کامنت می‌گذارد. حال تصور کنید با استفاده از ربات اینستاگرام، به یکباره فعالیت خود را به 20 ساعت برساند و رفتارهای عجیبی انجام دهد؛ به طور مثال به یکباره تعداد زیادی پیج فالو یا آنفالو کند و یا دایرکت انبوه ارسال کند. در این صورت اینستاگرام به رفتار این کاربر مشکوک می‌شود و فعالیت آن را محدود کرده و پست‌های آن را به فالوورها نشان نمی‌دهد. همچنین در صورتی که رفتارهای غیرعادی کاربر ادامه داشته باشد پیج او را از دسترس خارج خواهد کرد.

اگر پیج شما بخاطر استفاده از ربات از دسترس خارج شده است، مقاله زیر به شما کمک می‌کند:

مقاله پیشنهادی: برگرداندن پیج اینستا + بازگردانی پیج زیر 13 سال (رایگان)

3- نمایش محتوای نامربوط در قسمت Feed

همانطور که انسان‌ها دوست دارند با یکدیگر تعامل برقرار کنند، ربات‌ها نیز این رفتار را انجام می‌دهند. اغلب ربات‌ها تمایل دارند تا با پیج‌های فیکی که محتوای مرتبط ندارد ارتباط برقرار کرده و یا آن‌ها را فالو کنند. همانطور که می‌دانید اینستاگرام بر اساس موضوعات پیج‌هایی که فالو می‌کنید زمینه پیج و علاقه‌مندی‌های شما را تشخیص می‌دهد و بر همین اساس محتواهای شما را به افرادی که علاقه‌ای به زمینه کاری شما ندارند نشان داده یا محتوای نامربوط و تصادفی در قسمت Feed پیج شما نمایش می‌دهد.

یکی از برتری‌های ربات اینبو نسبت به سایر ربات‌ها، تعیین مخاطبان هدف است. ربات اینبو برخلاف ربات‌های غیرحرفه‌ای، با ربات‌های دیگر تعامل برقرار نمی‌کند و شما می‌توانید مخاطبان هدف خود را به ربات معرفی کنید تا با آن‌ها در تعامل باشد. اینکار باعث می‌شود تا در یک بازه زمانی کوتاه، فالوورهای شما به صورت هدفمند افزایش یابند.

مقاله پیشنهادی: حذف فالوور فیک با 3 روش ساده و قطعی + ابزار رایگان!

انواع ربات‌های اینستاگرامی

اگر در AppStore یا Google Play ربات اینستاگرامی جست و جو کرده باشید، حتما با انواع مختلفی از ربات‌های پولی و رایگان برخورد کرده‌اید. برخی از ربات‌های هوشمند، همانند ربات اینبو، چندین ویژگی مختلف را در قالب یک برنامه ارائه می‌دهند و دیگر نیازی نیست تا برای هر عملیاتی یک ربات جداگانه نصب کنید. اما ربات‌های دیگری نیز وجود دارند که هر کدام در یک زمینه فعالیت می‌کنند. چند نمونه از ربات‌هایی که ممکن است طرفدار بیشتری داشته باشد، عبارتند از:

 1. ربات فالو خودکار اینستاگرام
 2. ربات حذف فالوور فیک
 3. ربات آنفالو خودکار
 4. ربات کامنت گذار(ربات کامنت انبوه)
 5. ربات ارسال دایرکت انبوه
 6. ربات دانلود از اینستاگرام
 7. ربات پست و استوری خودکار اینستاگرام
 8. و….

آشنایی با ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو ابزاری برای مدیریت حرفه‌ای پیج‌های اینستاگرامی است. یکی از مزایای این ربات و برتری آن نسبت به سایر رقبا، داشتن رفتار انسان گونه است. ربات اینبو نکته‌های گفته شده در معایب استفاده از ربات اینستاگرام را برای کاربران به وجود نمی‌آورد و در کنار آن باعث افزایش فالوور و تعامل پیج می‌گردد. برخی از قابلیت‌های منحصر به فرد ربات اینبو عبارتند از:

 • فالو و آنفالو خودکار و هدفمند
 • ارائه گزارش از عملکرد ربات
 • سازگاری با رمز دومرحله‌ای اینستاگرام
 • تقلید از رفتار کاربر و اسپم شناخته نشدن
 • لایک و کامنت خودکار و هدفمند
 • ارسال پست و استوری خودکار
 • حذف تاریخچه پیام
 • دانلود پست و استوری و عکس پروفایل

اینبو به فکر شماست! ربات اینبو یک ربات همه‌کاره است که استفاده از آن به افراد کمک می‌کند تا به صورت حرفه‌‌ای در این پلتفرم فعالیت کنند.

نتیجه‌گیری

به انتهای مقاله بررسی معایب استفاده از ربات اینستاگرام رسیدیم. ممنون که تا انتها همراه ما بودید. همانطور که در مقاله اشاره کردیم ربات اینبو برخلاف سایر ربات‌ها، مشکلات گفته شده در مورد معایب استفاده از ربات اینستاگرام را برای کاربران ایجاد نمی‌کنند و یک دستیار هوشمند تمام عیار است. اگر شما هم از ربات‌های رایگان یا پولی اینستاگرامی استفاده کرده‌اید، تجربیات خود را در بخش دیدگاه‌ها، با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
2 کامنت
جدیدترین
قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
09059162853

سلام برنامه از کجا نصب کنیم

0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!