نویسنده: فاطمه بخشی
2020-06-21

آموزش معنی و کاربرد استیکرهای استوری اینستاگرام

معنی استیکرهای اینستاگرام چیست؟ اسم استیکرهای اینستا چیست؟ بهترین استیکرهای استوری اینستا کدامند؟ هرکدام از استیکرهای استوری چه کاربردی دارند؟

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

معنی استیکرهای اینستاگرام چیست؟ اسم استیکرهای اینستا چیست؟ استیکر های معروف اینستا کدامند؟

خرید فالوور اینستاگرام

استیکر استوری اینستاگرام یکی از قابلیت‌هایی است که این بخش اینستا را جذاب‌تر می‌کند. اما از بین همه استیکرها، چندتایی هستند که بیش از همه محبوب و مورد توجه کاربران‌اند. احتمالا بدون اینکه نامی از آنها برده باشیم، اکنون چندتایی از آنها را بخاطر آوردید.

مقاله‌ی امروز اینبو قرار است در مورد استیکرهای اینستاگرام باشد. اینکه معنی استیکرهای اینستاگرام چیست و استیکر های معروف اینستا کدام‌ها هستند؟

ویدیوی آموزش انواع استیکر‌ها در اینستاگرام

آموزش کامل انواع استیکر‌های پرکاربرد در اینستاگرام

در این ویدیو این موارد را مشاهده خواهید کرد:

 • استیکر‌های اینستاگرام کجاست و برای چیست؟
 • آموزش استیکر کوئسشن
 • آموزش استیکر نظر سنجی یا poll
 • آموزش کار با استیکر موسیقی
 • آموزش استیکر اموجی اسلایدر
 • آموزش استیکر کوئیز

معنی استیکرهای استوری اینستاگرم!

در بخش استوری اینستا استیکرهای متعددی وجود دارد که کاربران نیز از آنها استفاده می‌کنند. از جمله این استیکرها می‌توان به استیکر Mention یا استیکر Hashtag اشاره کرد. اما این استیکر ها در رده‌ی استیکرهای محبوب استوری قرار نمی‌گیرند.

منظور از استیکرهای پرطرفدار، آنهایی هستند که منجر به ایجاد تعامل و برقراری پل‌های ارتباطی کوچک، بین شما و مخاطبینتان می‌شود. استفاده از این استیکرها اگر همراه با خلاقیت باشد، می‌تواند نظر فالوورهای شما را به استوری‌هایتان جلب کند. در ادامه‌ی مقاله، معنی استیکرهای اینستاگرام را به همراه کاربردهایشان به شما معرفی خواهیم کرد.

استیکر Add Yours

استیکر Add Yours

جدیدترین استیکر اینستاگرام که به استیکر Add Yours معروف شده است یکی از جذاب ترین استیکرهای استوری اینستاگرام است. این استیکر مثل باقی استیکرهای معرفی شده در مقاله یکی از پرکاربرد ترین استیکرها برای برقراری تعامل در اینستاگرام محسوب می‌شود.

استیکر Add Yours هنوز برای همه‌ی کاربران فعال نشده است ولی روند فعالسازی آغاز شده است و احتمالا با آپدیت کردن اپلیکیشن اینستاگرام بتوانید این استیکر را در بخش استوری خود پیدا کنید.

کاربرد این استیکر در زمان‌هایی است که شما قصد ایجاد یک چالش را در پیج خود دارید. بعنوان مثال می‌توانید یک عکس از آخرین باری را که به جنگل رفته‌اید منتشر کنید و با افزودن استیکر Add Yours از مخاطبان خود بخواهید تا به چالش شما جوین شده، عکس‌هایی از آخرین حضورشان در یک کمپ در جنگل را به اشتراک بگذارند.

استیکر سوال پرسیدن (Question Box)

استیکر سوال پرسیدن

از بین استیکر های استوری اینستاگرام، استیکر سوال پرسیدن یا Question Box یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین هاست. شما با استفاده از این استیکر می‌توانید از مخاطبان خود بخواهید تا هر سوالی که دارند از شما بپرسند. همچنین می‌توانید موضوع خاصی را در استوری خود مطرح کرده و از فالوورهای خود بخواهید تا نظراتشان را در باکس سوالات، بنویسند.

استیکر سوال پرسیدن می‌تواند یک راه مناسب و آسان برای برقراری ارتباط و ایجاد تعامل بین شما و مخاطبینتان باشد.

استیکر نظرسنجی (POLL)

استیکر نظرسنجی

استیکر نظرسنجی یا POLL یکی دیگر از استیکر های معروف اینستا می‌باشد. کاربران اینستاگرام با استفاده از این استیکر نظرسنجی های جذاب و فان به راه می‌اندازند.

شما می‌توانید دو موضوع بحث برانگیز، عکس و یا موقعیت جذاب و چالش برانگیز را در استوری خود قرار دهید و با استفاده از استیکر نظرسنجی، نظر فالوورهایتان را در مورد موضوع مورد نظر بپرسید. همچنین می‌توانید یک موضوع واحد را در استوری خود مطرح کرده و نظرات مخاطبان خود را در مورد آن بپرسید. در پایان کار درصد نظرات موافق و مخالف با تاپیک خود را با فالوورهایتان به اشتراک بگذارید.

ایده‌های زیادی برای استفاده از این استیکر وجود دارد که ما به چند مورد از آنها اشاره می‌کنیم:

 • شما می‌توانید یک کتاب، فیلم و یا یک رویداد اجتماعی را بعنوان موضوع نظرسنجی خود قرار دهید.
 • همچنین می‌توانید برای سرگرمی، چندین عکس از موضوعات مختلف را انتخاب کرده و در استوری خود قرار دهید. سپس با استیکر POLL از مخاطبان خود بپرسید که کدام تصویر، بیشتر نظرشان را جلب می‌کند.
 • اگر صاحب کسب و کار اینترنتی هستید، با استفاده از این استیکر می‌توانید از نظرات مشتریان خود در مورد محصولاتی که می‌خواهید به فروشگاه خود اضافه کنید، باخبر شوید.
 • اگر در اینستاگرام مشغول تولید محتوا هستید، می‌توانید با استفاده از این استیکر، میزان علاقمندی مخاطبینتان را به پست ها و استوری های خود بسنجید.
 • برای خواندن ایده‌های بیشتر در این مورد مقاله‌ی ایده برای نظرسنجی را از دست ندهید!

استیکر موزیک (Music)

استیکر سوال پرسیدن

در میان استیکرهای استوری اینستاگرام، استیکر موزیک جزو محبوب ترین هاست. قبل از اضافه شدن این استیکر، کاربران برای به اشتراک گذاشتن آهنگ در استوری خود، از ضبط ویدئو در بخش استوری کمک می‌گرفتند. البته باید گفت که این آهنگ‌های ضبط شده از کیفیت کافی برخوردار نبودند. اما با وجود استیکر موزیک، کار برای کابران اینستاگرامی بسیار آسان شده است.

استفاده از این استیکر بسیار ساده بوده و کاربران با جستجوی آهنگ مورد نظرشان در آرشیو موسیقی، آن را انتخاب و به استوری خود اضافه می‌کنند.

شاید جالب باشد بدانید، آرشیو آهنگ هایی که اینستاگرام از طریق استیکر موزیک در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد، بسیار کامل بوده و کمتر کسی را پیدا می‌کنید که آهنگ مورد نظرش را از Library استیکر موزیک پیدا نکرده باشد.

نکته: اینستاگرام استیکر موزیک را فعلا در 7 کشور فعال و قابل دسترس کرده است. اگر شما به استیکر موزیک دسترسی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم از ابزارهای تغییر آی‌پی استفاده کنید.

استیکر ایموجی اسلایدر (Emoji Slider)

استیکر ایموجی اسلایدر

ایموجی اسلایدر یکی از استیکر های معروف اینستا در بین کاربران این شبکه اجتماعی می‌باشد. این استیکر می‌تواند بیشتر جنبه‌ی فان و سرگرمی داشته باشد.

می‌توانید ایموجی اسلایدر را در استوری های خود قرار دهید و نظر مخاطبان خود را در مورد آن استوری بسنجید. اگر مایل باشید می‌توانید در استیکر اموجی اسلایدر، سوالی را در مورد استوری خود بپرسید.

این استیکر را می‌توانید برای عکس، متن و یا محصولات خود در استوری های خود استفاده کنید.

استیکر کوییز (Quiz)

استیکر کوییز

استیکر کوییز بعنوان آخرین مورد از استیکر های معروف اینستا، مدت زیادی نیست که به لیست استیکرهای استوری اینستاگرام اضافه شده است. اما با وجود جدید بودن آن بسیاری از کاربران با آن ارتباط برقرار کرده‌‌‌‌اند.

افرادی که در اینستاگرام مشغول تولید محتوا هستند، پیج‌های فروشگاهی که تنوع محصولات بالایی دارند، اینفلوئنسر ها و حتی کاربران عادی از استیکر کوییز اینستاگرام استفاده می‌کنند.

کاربرد این استیکر به این شکل است که شما سوالی را مطرح کرده و سپس چند گزینه برای پاسخ قرار می‌دهید. همچنین می‌توانید تعیین کنید که پاسخ صحیح در کدام گزینه قرار دارد. در صورتی که مخاطبین شما گزینه ی صحیح را انتخاب کنند آن گزینه برایشان به رنگ سبز نمایش داده می‌شود. در نهایت شما می‌توانید بر اساس ارقامی که اینستاگرام در اختیارتان قرار می‌دهد بفهمید، چه تعداد از فالوور‌هایتان گزینه‌ی صحیح و چه تعداد از آنها سایر گزینه ها را انتخاب کرده‌اند.

نکته: استیکر کوییز علاوه بر اینکه می‌تواند بعنوان یک سوال چند گزینه ای مطرح و استفاده شود، یک بستر جذاب برای نظرسنجی نیز می‌باشد. تفاوت آن با استیکر POLL در این است که در استیکر کوییز، چهار گزینه را می‌توان مورد نظرسنجی قرار داد!

سخن پایانی

ما در این مقاله در خصوص پرکاربردترین استیکر‌های اینستاگرام صحبت کردیم. 5 استیکر برتر استوری اینستاگرام که طرفداران زیادی بین کاربران دارند، موضوع بحث ما در این مطلب بودند.

این مقاله در دست آپدیت است و به زودی قرار است مطالب بیشتری در خصوص استیکرهای استوری و معنی استیکرهای استوری اینستاگرام به آن اضافه شود. از اینکه تا انتهای مقاله همراه ما بودید سپاسگزاریم!

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
5 کامنت
جدیدترین
قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
Nirvana 81

کدوم استیکر بهتر جواب میده؟

Fafa_1364

معنی استیکر friyayتو استوری چیه؟

ملیحه

معنی این استیکر ک شیپور دستش خانوم چی هست؟؟؟؟؟؟

0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!