ثبت نظرسنجی در استوری اینستاگرام

نظرسنجی در استوری

بعد از اضافه شدن امکان ارسال استوری در اینستاگرام کاربران این برنامه استقبال خوبی از این ویژگی کردن اینستاگرام هم دست از آپدیت کردن داخل استوری خود دست نکشید تا اینکه امکان ثبت نظر سنجی در استوری اینستاگرام نیز فعال شد و الان شما میتوانید به راحتی در استوری اینستاگرام خودتان نظرسنجی های مختلفی را آماده و منتشر کنید.

ثبت نظرسنجی در استوری اینستاگرام (pooll) :

برای استفاده از برچسب نظرسنجی در استوری کار سختی ندارید و بعد از آنکه استوری خود را آماده ارسال کردید میتوانید از این برچسب نیز استفاده کنید برای ارسال نظرسنجی مراحل زیر را انجام دهید.

1_برنامه اینستاگرام خود را به آخرین آپدیت موجود بروزرسانی کرده و سپس آن را باز کنید.

2_بعد از ورود به اکانت اینستاگرام خود مستقیما وارد بخش هوم اکانت خود میشوید که در اینجا برای وارد شدن بخش استوری خود کافی ایست عکس پروفایل خود را لمس و یا صفحه را به سمت راست بکشید.

نظرسنجی در استوری

3_خب حال میتوانید برای استوری خود عکس بگیرید یا ویدیو ضبط کنید یا حتی میتوانید از گالری خود استفاده کرده و تصویر یا ویدیو مد نظر خود را انتخاب کنید.

4_ حال برای اضافه کردن برچسب نظرسنجی میتوان از دو راه اقدام کرد یا آیکون آدمک مانندی که در بالای صفحه وجود دارد را لمس کنید و یا صفحه را به بالا بکشید و سپس برچسپ pool را انتخاب کنید.

نظرسنجی در استوری

بعد از انتخاب برچسب نظر سنحی میتوانید با حرکت لمس انگشتتان این برچسب را کوچک و بزرگ و در نقاط مختلف صفحه جای دهید اما برای انتخاب موارد نظر سنجی کافیه یک ضربه به برچسب pooll زده و سپس در دو کادر تعیین شده کلمات مد نظر خود را وارد کنید البته میتوانید از شکلک یا هر کاراکتر دیگری نیز استفاده کنید.

فیلم آموزشی ارسال نظرسنجی در اینستاگرام

جمع بندی

به همین راحتی توانستید نظرسنجی خود را آماده و ارسال کنید در ضمن بعد از ارسال استوری خود که حاوی برچسب نظرسنجی pool میباشد افراد شرکت کننده در نظر سنجی برای شما به صورت نوتیفیکیشن در قسمت فید اینستاگرام تان خبر رسانی خواهد شد. همچنین برای اطلاعات بیشتر میتوانید به استوری منتشر شده خود مراجعه کرده و صفحه را بالا کشیده تا افراد مشاهده کنند و شرکت کننده در استوری خود را مشاهده کنید و یک آمار درصد مانند از رای گیری خود به دست آورید حتما برای درک مناسب از نحوه ارسال نظرسنجی در استوری اینستاگرام فیلم آموزشی مربوطه را مشاهده کنید.

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments