نصب دو اینستاگرام در گوشی

نصب دو اینستاگرام در گوشی

اگر شما نیز از آن افرادی هستید که علاقه به مدیریت اکانت های زیادی در اینستاگرام دارید قطعا با مشکل اضافه کردن اکانت اینستاگرام روبرو هستید. افراد خیلی کمی پیدا میشوند که بخواهند بیش از 5 اکانت در اینستاگرام را به صورت همزمان مدیریت کنند. اما اگر شما هم چنین قصدی دارید پس چاره کار کجاست؟و یا به هر دلیل میخواهید دو اینستاگرام داشته باشید

با نصب دو اینستاگرام در گوشی، شما میتوانید تعداد اکانت های خود را از 5 به 10 اکانت رسانده و آن ها را به صورت همزمان در گوشی خودتان اضافه کرده و استفاده کنید. همانگونه که در مطالب قبلی سایت به نحوه ساخت اکانت دوم اینستاگرام اشاره شد شما میتوانید با نصب یک برنامه اینستاگرام تا 5 اکانت برای خود باز کرده و از آن ها در همان برنامه اینستاگرام استفاده کنید.

اما اگر بخواهید بیش از این تعداد اکانت را در گوشی خود داشته باشید باید اقدام به نصب دو اینستاگرام در گوشی خود کنید. اما خب این نوع فعالیت نیز برای خود مشکلات خاصی دارد که میتواند فرد استفاده کننده را گریبانگیر خود کند. اما اگر باز هم اصرار به استفاده از دو برنامه اینستاگرام در گوشی خود دارید با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

چگونه دو اینستاگرام داشته باشیم

برای اینکه در سیستم خود دو اینستاگرام داشته باشیم لازم نیست از برنامه های غیر مربوطی همچون oginsta استفاده کنیم. اگر شما در مورد “نصب دو اینستاگرام در گوشی” را در گوگل جستجو کنید. اکثرا این مورد برای شما توصیه خواهد شد که باید از برنامه های جانبی دیگر استفاده کنید که اصلا این کار صحیح نیست.

درست است که میتوانید از این برنامه ها به هدف خودتان برسید اما راه حلی که ما برای شما میگوییم باعث میشود تا شما با استفاده از این روش دو اینستاگرام اصلی در گوشی خود به صورت همزمان داشته و آن را مدیریت کنید.

توصیه ما استفاده از برنامه شبیه ساز در گوشی میباشد که نه تنها میتوانید از این برنامه ها برای شبیه سازی اینستاگرام استفاده کنید. بلکه میتوانید روی هر برنامه ای در موبایل خود پیاده کرده و از آن برنامه، دو تا داشته باشید.

نصب دو اینستاگرام در گوشی های اندرویدی

همانطور که گفتیم ما در این روش برای این که دو اینستاگرام در گوشی خود داشته باشیم از برنامه های app clone استفاده خواهیم کرد. یکی از برنامه های خوب که در این زمینه پر طرفدار میباشد برنامه super clone میباشد. که بعد از دانلود و نصب آن میتوانید برای استفاده به مانند مراحل زیر اقدام کنید.

1_ بعد از وارد شدن به داخل برنامه در پایین صفحه آیکون + مانند را، برای کلون کردن یا همان شبیه سازی کردن هر برنامه ای در سیستم خود که آن را نصب کرده اید لمس کنید.

2_ در صفحه بعدی میتوانیم برنامه مد نظر خود را انتخاب کنیم که ما به دیلیل اینکه میخواهیم دو اینستاگرام در گوشی خود داشته باشیم برنامه اینستاگرام را لمس میکنیم.

3_ بعد از لمس باید منتظر باشید تا این برنامه عملیات خود را شروع و به اتمام برساند. بعد از اتمام شبیه سازی، که همانطور در تصویر سوم مشاهده میکنید ما توانستیم اقدام به نصب دومین اینستاگرام خود کرده باشیم.

چگونه دو اینستاگرام داشته باشیم

همانگونه که مشاهده کردید ما توانستیم با نصب دو اینستاگرام در گوشی خود به هدف مد نظر برسیم. البته میتوانید برای استفاده از شبیه ساز های دیگر به گوگل پلی گوشی خودتان رجوع کرده و نوشته app clone را جستحو و دیگر برنامه های شبیه ساز را تست کرده باشید.

نصب دو اينستاگرام در ايفون

در مورد آیفون این موضوع کمی فرق میکند ما توصیه میکنیم اگر آیفون دارید به همان 5 اکانت در یک برنامه اینستاگرام قانع باشید. اما اگر باز هم اصرار به نصب دو اینستاگرام در آیفون خود داشتید میتوانید از سایت هایی که چنین خدماتی میدهند در واقع خدماتی همچون شبیه سازی یک برنامه در ios را پیدا کرده و از این طریق اقدام کنید.

یا در اپ استور برنامه های مشابه شبیه سازی که در اندروید گفتیم را پیدا کرده و نصب کنید. اما باز هم توصیه میکنیم در ایفون برای نصب دو اینستاگرام در گوشی خود خودداری کرده چون اکثر این برنامه ها و سایت های پولی بوده و یا به نحوی درآینده میتوانند برای شما مشکل امنیتی ایجاد کنند.

جمع بندی

با روش هایی که گفتیم میتوانید اقدام به نصب دو اینستاگرام در گوشی خود کرده و تعداد اکانت های زیادی را مدیریت کنید. اما در نظر داشته باشید که استفاده بیش از تعداد معمول پیج میتواند مشکلاتی مانند پرت شدن از پیج ها توسط اینستاگرام شود و مشکلات دیگر که میتواند شما را از استفاده از اینستاگرام به مشکل بکشاند.

, ,

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از