چگونه دو اینستاگرام داشته باشیم ؟

تاریخ انتشار : 2019-07-03
نویسنده : اکتای پاسبان
نصب دو اینستاگرام در گوشی

نصب دو اینستاگرام در گوشی و چگونه دو اینستا داشته باشیم سوالی است که دغدغه ی کاربران شده است. امروز می خواهیم به نحوه داشتن چند اکانت اینستاگرام بر روی یک گوشی بپردازیم. امروزه اینستا، مورد اقبال زیادی در بین ایرانی‌ها قرار گرفته است. افراد هم برای اهداف شخصی و هم اهداف کاری از این اپلیکیشن قدرتمند استفاده میکنند.
شاید بپرسید چه لزومی دارد چند اکانت بصورت همزمان روی گوشی داشته باشیم؟ پاسخ به این سوال ساده است: دلایل زیادی وجود دارد که این نیاز برای کاربران ایجاد میشود که چند اکانت اینستاگرام همزمان بر روی گوشی خود داشته باشند. دلایلی همچون :

  • ممکن است اکانت شخصی و کاری مجزایی داشته باشید
  • ممکن است برای فعالیت‌های مختلف کاری، چندین اکانت داشته باشید
  • مدیران شبکه‌های اجتماعی که اکانت‌های متفاوتی را مدیریت میکنند جهت مدیریت بهتر نیاز به دسترسی همزمان اکانت‌ها بر روی اینستاگرام، دارند.

چگونه میتوان از قابلیت اتصال همزمان چند اکانت در اینستاگرام استفاده کرد؟

اینستاگرام در نسخه‌های جدیدش این قابلیت را برای کاربران ایجاد کرده است که بتوانند همزمان به چند اکانت خود در یک گوشی دسترسی داشته باشند.
برای اینکه بتوانید دو تا 5  اکانت اینستاگرام خود را همزمان بر روی موبایل، مدیریت کرده و دسترسی داشته باشید. میبایست مراحل زیر را طی کنید:

1- اول از همه میبایست اینستاگرام خود را به آخرین نسخه بروزرسانی نمایید. که بتوانید از قابلیت‌های جدید آن استفاده نمایید.
2- در اپلیکیشن اینستاگرام وارد اکانت خود شوید.
3- از بین گزینه‌هایی که در پایین صفحه وجود دارد بر روی اولین آیکن (دکمه) سمت راست بزنید. صفحه اصلی اکانت شما نشان داده میشود.

صفحه اصلی اینستاگرام

4 – در بالای صفحه گوشه سمت چپ، میتوانید نام اکانت خود را مشاهده نمایید. اگر دقت کنید یک فلش کوچک به سمت پایین در کنار نام اکانت شما وجود دارد. بر روی آن بزنید

جابجایی بین اکانت ها در اینستاگرام

اضافه کردن و مدیریت چند اکانت در اینستاگرام (آپدیت شد)

5- یک نیم صفحه در پایین اسکرین شما نشان داده میشود. که لیستی از اکانت‌هایی که روی اینستاگرام شما فعال است به شما نشان داده میشود ( البته در اول کار شما فقط یک اکانت دارید و فقط آن اکانت به شما نشان داده میشود)

در پایین همان لیست یک گزینه Add account نشان داده میشود که در کنارش یک علامت بعلاوه درون یک دایره نشان داده شده است. بر روی این گزینه بزنید.

دکمه افزودن اکانت اینستاگرام

6- یک نیم صفحه به شما نشان داده میشود که در بالای آن Add account نوشته شده است. و در زیر آن دو دکمه وجود دارد

افزودن اکانت موجود به اینستاگرام
  • دکمه اول log into existing account :از این دکمه زمانی استفاده میشود که شما اکانتی دارید و میخواهید به اینستاگرام خود اضافه کنید
  • دکمه دوم create new account : از این دکمه زمانی استفاده میشود که شما بخواهید یک اکانت جدید از صفر برای خودتان ایجاد کنید و به لیست اکانت‌های اینستاگرام اضافه کنید.
  • برای آشنایی به ساخت یک اکانت جدید به مقاله ساخت اکانت دوم اینستاگرام مراجعه کنید.

با فرض اینکه شما از قبل یک اکانت اینستاگرام دارید و میخواهید این اکانت را به اینستاگرام خود اضافه کنید. میبایست گزینه اول را انتخاب نمایید.

7- یک صفحه جدید به شما نشان داده میشود. که میبایست اسم اکانت خود و رمز را وارد نمایید و بعد بر روی دکمه log in  بزنید.
8- حال وارد اکانت مذکور میشوید.

ورود به اکانت اینستاگرام

 حداکثر تعداد اکانت اینستاگرامی که میتوانید در اپلیکیشن اینستا مدیریت کنید چند تاست؟

متاسفانه یا خوشبختانه شما بر روی اپلیکیشن اینستاگرام خود میتوانید حداکثر 5 اکانت همزمان داشته باشید.
چرا خوشبختانه؟ از آنجا که میتوانید 5 حساب کاربری اینستا خود را همزمان مدیریت کنید گزینه خوبی است. و برای اکثر کاربران این تعداد کفایت میکند.

چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم (آپدیت جدید + تصاویر ویژه)

اما چرا متاسفانه؟ ممکن است کاربرانی که اکثر اوقات مدیران شبکه‌های اجتماعی هستند بخواهند بیشتر از 5 اکانت به اینستاگرام اضافه کنند و راحت تر به انجام وظایف خود و مدیریت پیج‌های مشتریانشان بپردازند.
اما راه حل رفع این مشکل چیست؟

چگونه میتوان بیشتر از 5 اکانت اینستا را بر روی اندروید داشت؟

با نصب دو اینستاگرام در گوشی، شما میتوانید تعداد اکانت‌های خود را از 5 به 10 اکانت رسانده و آنها را به صورت همزمان در گوشی خودتان اضافه کرده و استفاده کنید. همانگونه که در مطالب بالا اشاره شد شما میتوانید با نصب یک برنامه اینستاگرام تا 5 اکانت برای خود باز کرده و از آنها در همان برنامه اینستاگرام استفاده کنید.

اما اگر بخواهید بیش از این تعداد اکانت را در گوشی خود داشته باشید باید اقدام به نصب دو اینستاگرام در گوشی خود کنید. اما خب این نوع فعالیت نیز برای خود مشکلات خاصی دارد که میتواند فرد استفاده کننده را گریبانگیر خود کند. اما اگر باز هم اصرار به استفاده از دو برنامه اینستاگرام در گوشی خود دارید با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

چگونه دو اینستاگرام داشته باشیم ؟

برای اینکه در سیستم خود دو اینستاگرام داشته باشیم لازم نیست از برنامه‌های غیر مربوطی همچون oginsta استفاده کنیم. اگر شما در مورد “نصب دو اینستاگرام در گوشی” را در گوگل جستجو کنید. اکثرا این مورد برای شما توصیه خواهد شد که باید از برنامه‌های جانبی دیگر استفاده کنید که اصلا این کار صحیح نیست.

درست است که میتوانید از این برنامه‌ها به هدف خودتان برسید اما راه حلی که ما برای شما میگوییم باعث میشود تا شما با استفاده از این روش دو اینستاگرام اصلی در گوشی خود به صورت همزمان داشته و آن را مدیریت کنید.

توصیه ما استفاده از برنامه شبیه ساز در گوشی میباشد که نه تنها میتوانید از این برنامه‌ها برای شبیه سازی اینستاگرام استفاده کنید. بلکه میتوانید روی هر برنامه ای در موبایل خود پیاده کرده و از آن برنامه، دو تا داشته باشید.

نصب دو اینستاگرام در گوشی های اندرویدی

همانطور که گفتیم ما در این روش برای این که دو اینستاگرام در گوشی خود داشته باشیم از برنامه های app clone استفاده خواهیم کرد. یکی از برنامه‌های خوب که در این زمینه پر طرفدار میباشد برنامه super clone میباشد. که بعد از دانلود و نصب آن میتوانید برای استفاده به مانند مراحل زیر اقدام کنید.

1_ بعد از وارد شدن به داخل برنامه در پایین صفحه آیکون + مانند را، برای کلون کردن یا همان شبیه سازی کردن هر برنامه ای در سیستم خود که آن را نصب کرده اید لمس کنید.

2_ در صفحه بعدی میتوانیم برنامه مد نظر خود را انتخاب کنیم که ما به دیلیل اینکه میخواهیم دو اینستاگرام در گوشی خود داشته باشیم برنامه اینستاگرام را لمس میکنیم.

3_ بعد از لمس باید منتظر باشید تا این برنامه عملیات خود را شروع و به اتمام برساند. بعد از اتمام شبیه سازی، که همانطور در تصویر سوم مشاهده میکنید ما توانستیم اقدام به نصب دومین اینستاگرام خود کرده باشیم.

چگونه دو اینستاگرام داشته باشیم

همانگونه که مشاهده کردید ما توانستیم با نصب دو اینستاگرام در گوشی خود به هدف مدنظر برسیم. البته میتوانید برای استفاده از شبیه سازهای دیگر به گوگل پلی گوشی خودتان رجوع کرده و نوشته app clone را جستحو و دیگر برنامه‌های شبیه ساز را تست کرده باشید.

نصب دو اينستاگرام در آيفون

در مورد آیفون این موضوع کمی فرق میکند ما توصیه میکنیم اگر آیفون دارید به همان 5 اکانت در یک برنامه اینستاگرام قانع باشید. اما اگر باز هم اصرار به نصب دو اینستاگرام در آیفون خود داشتید میتوانید از سایت‌هایی که چنین خدماتی میدهند در واقع خدماتی همچون شبیه سازی یک برنامه در ios را پیدا کرده و از این طریق اقدام کنید یا در اپ استور برنامه‌های مشابه شبیه سازی که در اندروید گفتیم را پیدا کرده و نصب کنید.

باز هم توصیه میکنیم در آیفون برای نصب دو اینستاگرام در گوشی خود خودداری کرده چون اکثر این برنامه‌ها و سایت‌ها پولی بوده و یا به نحوی در آینده میتوانند برای شما مشکل امنیتی ایجاد کنند.

پادکست داشتن چند اکانت همزمان اینستاگرام روی گوشی

جمع بندی

با روش‌هایی که گفتیم میتوانید اقدام به نصب دو اینستاگرام در گوشی خود کرده و تعداد اکانت‌های زیادی را مدیریت کنید. اما در نظر داشته باشید که استفاده بیش از تعداد معمول پیج میتواند مشکلاتی مانند پرت شدن از پیج‌ها توسط اینستاگرام شود و مشکلات دیگری که به شما اجازه نمیدهد به راحتی از اینستاگرام استفاده کنید.

این مقاله با استفاده از جدیدترین اطلاعات در این حوزه نوشته شده است تا بتواند تمام نیازهای شما را جواب دهد. با این حال اگر سوالی بود می توانید آن را در قسمت کامنت‌ها مطرح کنید و همچنین می توانید با شماره‌ی 09907337090 تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی به مشکلات شما رسیدگی کنند.

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
guest
6 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

آموزش جامع گذاشتن پست در اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر

می‌توان گفت انتشار پست، اصلی‌ترین فعالیت هر فردی در اینستاگرام است. اگر می‌خواهید در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، باید قبل از هرچیزی نحوه‌ی گذاشتن پست را یاد بگیرید. با این که انتشار پست فرآیند ساده‌ای است، اما ممکن است برای کاربرانی که به تازگی عضو اینستاگرام...

ادامه مطلب
جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛  مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛ مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

اگر شما هم در بین فالوورهایتان در اینستاگرام با پیج هایی مواجه شده اید که نه نام مشخصی دارند، نه عکس پروفایلشان مشخص است و نه محتوای خاصی منتشر کرده اند، احتمالا با یک پیج فیک طرف هستید! بر اساس آخرین آمارها، تقریبا یکی از هر 20 اکانت موجود در اینستاگرام، فیک است. اما...

ادامه مطلب
فالوور فیک چیست و چرا می‌تواند تله ای برای کسب و کار شما باشد؟ (2020)

فالوور فیک چیست و چرا می‌تواند تله ای برای کسب و کار شما باشد؟ (2020)

فالوور فیک چیست؟ به طور خلاصه ، می‌توان گفت به حساب های کاربری که به صورت غیرواقعی در اینستاگرام وجود دارند و فاقد هویت هستند، فالوور فیک گفته می‌شود. همان طور که می دانید، برای حضور در اینستاگرام، اول باید برای خودتان حساب کاربری باز کنید. برای این کار لازم است نام...

ادامه مطلب