حل مشکل باز نشدن اینستاگرام

حل مشکل باز نشدن اینستاگرام

اینستاگرام برنامه پرطرفدار این روز های جهان و ایران میباشد که طرفداران زیادی را برای خود جذب کرده است. اما در کنار این محبوبیت مشکلات عجیبی را با خود به همراه دارد که از این غول شبکه اجتماعی بسیار دور از انتظار و بعید میباشد، از جمله مشکل باز نشدن اینستاگرام و یا مشکل ورود به اینستاگرام و یا قطعی های بی دلیل که برای مثال به یک باره کاربر را از برنامه بیرون میندازد برای همین دلیل موضوع امروز مقاله مان در مورد نحوه حل مشکل باز نشدن اینستاگرام میباشد و توضیح راه هایی که میتوان با استفاده از آنها به حل این مشکل اقدام کرد.

برنامه اینستاگرام را حذف و آخرین آپدیت آن را نصب کنید

علت خرابی اینستاگرام شما شاید از قدیمی بودن برنامه اینستا باشد. پس اولین کاری که برای حل مشکل باز نشدن اینستاگرام تان باید انجام دهید این است که اینستاگرام فعلی خود را حذف و نسخه ی جدید را نصب کنید. بهترین و راحت ترین مکانی که میتوانید آخرین ورژن اینستاگرام را دانلود کنید مراجعه به گوگل پلی استور میباشد. با دانلود و نصب دوباره برنامه اینستاگرام به احتمال فراوان مشکلتان حل شود.

اینستاگرام برای اینکه شما را به استفاده بیشتر ترغیب کند، پس از هر بروزرسانی تقریبا نسخه های قدیمی را دچار مشکل می کنند. به همین دلیل برای این که اینستاگرامتان همواره دچار مشکل نشود، بهتر است که اینستاگرامتان را بر روی آپدیت خودکار قرار دهید.

پاک کردن داده و حافظه پنهان اینستاگرام

یکی از عوامل دیگری که میتواند باعث متوقف شدن اینستاگرام شما میشود، حذف دیتا و حافظه کش در سیستم تان است. از این رو برای عملی کردن این روش مراحل زیر را به ترتیب در سیستم موبایل خود انجام دهید.

  • وارد قسمت تنظیمات و یا همان setting گوشی تان شوید.
  • در صفحه باز شده گزینه برنامه ها یا همان app را انتخاب کنید.
  • اپلیکیشن اینستاگرام را از لیست برنامه های خود پیدا کرده و سپس آن را لمس کنید.

حال که بر روی برنامه مورد نظر کلیک کرده اید، صفحه ای برای شما باز می شود. این قسمت برای گوشی های مختلف، متفاوت نمایش داده می شود.

باز نشدن اینستاگرام 3

حال دو گزینه برای شما نمایش داده می شود. آن چیزی که در بحث کش مدنظر ماست، پاک سازی حافظه کش است.

باز نشدن اینستاگرام 2

حال باید بر روی گزینه تایید کلیک کنید تا تمامی حافظه کش این برنامه پاک شود.

باز نشدن اینستاگرام 1

بهره گرفتن از برنامه های تغییر آی پی

استفاده از چنین ابزارهایی میتواند برخی از مشکلات را از جمله باز نشدن برخی از عکس ها در اینستاگرام را رفع کند. شاید هم با تغییر آی پی گوشی تان، علت خرابی اینستاگرام تان روشن شود و روشن شدن دلایل مشکلات دیگری که میتواند هر کاربری را از اینستا دلسرد کند، برایتان روشن و به احتمال بالا حل کند.

برای این که آی پی را تغییر دهید، میتوانید از فیلترشکن استفاده کنید. زمانی که به فیلترشکن وصل می شوید، آدرس شما تغییر می کند.

اکانت خود را دی اکتیو کنید

در برخی از سایت ها مشاهده میشود که نوشته اند با دی اکتیو کردن اینستاگرام مشکل ورود به اینستاگرام را میتوان حل کرد. ما نمیتوانیم قول صد در صدی حل مشکل مربوطه با غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام تان را به شما دهیم، اما به امتحانش می ارزد. برای دو ساعت اکانت اینستاگرام تان را غیر فعال کنید.

مقاله پیشنهادی: دی اکتیو کردن اینستاگرام

من به شما پیشنهاد می کنم که حتما در همان روز اکانت خودتان را دوباره فعال کنید. فعالسازی اکانت اینستاگرام اصلا کاری ندارد. برای این که آن را فعال کنید می توایند از مقاله ی زیر استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی: فعال کردن اینستاگرام دی اکتیو شده

بازگشت به تنظیمات کارخانه

اگر روش های بالا مشکل باز نشدن اینستاگرام و یا هر مشکل دیگری که شما را در استفاده از این برنامه اذیت میکرده رفع نشده باشد آخرین راه حل بازگشت به تنظیمات کارخانه گوشی تان میباشد که عملی کردن این روش میتواند تمامی برنامه ها و حتی عکس و تصویر و هر سند دیگری را از سیستم تان را پاک کند پس اگر با این موارد مشکلی ندارید همین حالا گوشی تان را به تنظیمات کارخانه برگردانید که شاید علت متوقف شدن اینستاگرام و یا مشکل وصل نشدن اینستاگرام تان رفع شود.

از مرورگر سیستم تان استفاده کنید !

اگر به هر روشی هنوز نتوانستید وارد اکانت خود شوید توصیه میکنیم فعلا تا حل مشکل ورود به اینستاگرام از سایت اینستاگرام برای ورود به اکانت خود اقدام کنید.
وارد مرورگر سیستم خود شده و آدرس سایت اینستاگرام را جستجو کنید و بعد از بخش log in وارد پیج خودتان بشوید.

مقاله پیشنهادی: مشکل ورود به اینستاگرام

باز نشدن اینستاگرام

جمع بندی

در این مقاله به صورت کامل نحوه ی حل مشکل ورود به اینستاگرام توضیح داده شده است. با این حال من معتقدم که روش های دیگری نیز برای حل مشکل وجود دارد. شما می توانید از راه حل های دیگر نیز استفاده کنید.

عضویت
اطلاع از
guest
39 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments