چگونه استوری چند قسمتی بگذاریم ؟

abdi
تاریخ انتشار : 2020-09-26
نویسنده : abdi
گذاشتن چند استوری در اینستاگرام

گذاشتن چند استوری در اینستاگرام مسئله ای است که حل آن کار بسیار ساده ای است. همانطور که گفتیم قسمت استوری اینستاگرام نیاز به بروز رسانی های متعددی دارد تا خواسته های کاربران خودش را به نحو احسن ایفا کند. یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام در ماه های قبل در قسمت پست گذاری خود صورت گرفته شد که با این ویژگی میتوانستیم یک پست را به صورت آلبوم در آورده و سپس آنرا انتشار دهیم. همین موضوع باعث شده بود که کاربران این شبکه اجتماعی انتظار داشته باشند تا همین ویژگی در استوری اینستاگرام فعال شود و همین هم شد. یکی از آپدیت های جدید اینستاگرام در قسمت استوری خود فراهم کردن شرایط گذاشتن چند استوری در اینستاگرام بود که در ادامه این قابلیت را به صورت کامل توضیح می دهیم.

گذاشتن چند استوری در اینستاگرام

خب همانگونه که توضیح دادیم ویژگی آلبوم کردن در یک پست، در استوری اینستاگرام نیز فعال شده است. شما به راحتی میتوانید از این قابلیت در هنگام ضبط و یا گرفتن عکس و همچنین با مراجعه به گالری گوشی خود استفاده کنید. برای این کار کافیست مراحل زیر را انجام دهید.

از طریق برنامه اینستاگرام وارد اکانت خود شده و در صفحه باز شده که صفحه هوم اینستاگرام میباشد؛ آیکون شبیه به دوربین را که در تصاویر زیر مشاهده میکنید؛ انتخاب کنید.

با انتخاب این آیکون مستقیما وارد صفحه استوری خود میشوید. در این صفحه برای گذاشتن چند استوری در اینستاگرام خودتان میتوانید از چندین راه اقدام کنید.
اگر میخواهید همان لحظه از محیط موجود عکس بگیرید کافیست قبل از گرفتن تصویر، آیکون آلبوم مانند ” capture multiple ” که در کنار صفحه قرار دارد را لمس کنید. با فعال کردن این ویژگی هر عکسی که شما بگیرید به عنوان یک تصویر از آلبوم در حال تشکیل آماده خواهد شد.

شما می توانید نوع البوم تصاویر خود را نیز تغییر دهید. در تصویر پایین مشاهده می کنید که چندین نوعالبوم وجود دارد. مثلا می توانید در یک صفحه یک البوم 2 تصویره قرار دهید. حتی این امکان برای شما وجود دارد که تصاویر را به صورت عمودی و یا افقی قرار دهید.

زمانی که اقدام به گرفتن تصاویر می کنید، به ازاری هر بخشی که از البوم پر می شود، مقداری از دایره نیز پر می شود.

مقاله پیشنهادی: چگونه فیلم را استوری کنیم؟

اگر تصویری را پسند نکردید، می توانید بر روی آیکون زیر کلیک کنید. آنه تصویر حدف می شود و می توانید دوباره تصویر دلخواه را از بخش گالری و. یا به صورت واقعی بگیرید و قرار دهید.

ادامه مراحل

زمانی که همه ی بخش های البوم را پر کردید، می بینید که دایره ی تصویر به شکل زیر نمایش داده می شود. در این حالت در واقع هر قسمت از البوم شما حاوی تصویری است که می تواند منتشر شود.

در نهایت اگر بر روی دایره ی تصویر بالایی کلیک کرده باشید به صفحه ی زیر منتقل می شود . با انتخاب این ایکون استوری شما منتشر می شود.

با استفاده از ویژگی جدید گذاشتن چند استوری در اینستاگرام کنترل بر نحوه مدیریت استوری ها راحت تر از قبل شده. البته مبتوانید برای اطلاع از آپدیت های جدید ویژگی های کامل این قسمت از اینستاگرام مقاله آموزش استوری اینستاگرام را مطالعه کنید.

جمع بندی

همانگونه که گفتیم اینستاگرام ویژگی جدیدی را در قسمت استوری فعال کرده است. شما می توانید چندین تصویر را به راحتی در یک استوری قرار داده و سپس آن استوری را منتشر کنید. در این حالت گویی شما البومی از تصاویر را در یک استوری منتشر کرده اید.

هرگونه سوال و پرسشی بود می توانید ان را در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید تا دوستان ما در بخش پشتیبانی سریعا سوالات شما را پاسخ دهند.

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
guest
2 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

بهترین روش های رفع Challenge required (ویدیو سلفی احراز هویت اینستاگرام)

چرا با ارور challenge required در اینستاگرام مواجه می‌شویم؟ این روزها با افزایش میزان استفاده از تکنولوژی در جوامع، ارتباطات از طریق کانال‌های الکترونیکی بیش از پیش رواج یافته است. با بیشتر شدن محبوبیت شبکه‌های مجازی در بین افراد، حفظ سلامت و امنیت این شبکه‌ها به...

ادامه مطلب
رفع بلاک اینستاگرام؛ چگونه از ریپورت اینستا خارج شویم؟

رفع بلاک اینستاگرام؛ چگونه از ریپورت اینستا خارج شویم؟

رفع بلاک اینستاگرام یعنی چه؟ روش‌ رفع محدودیت اینستاگرام چیست؟ ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در یک مقطع زمانی نتوانید در اینستاگرام پستی را لایک کنید، زیر پست‌ها کامنت بگذارید و یا کسی را فالو نمایید. اگر این اتفاق رخ داده باشد، به احتمال زیاد اکانت شما توسط...

ادامه مطلب